Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

šak to ešte nebola taká dlhá citácia Sľubujem, že sa polepšíííím
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
bettylou
taiko
bettylou
taiko
hej rozpraval som sa s par ludmi a pochvaluju si. Sice trosku somru, ze krajina je vedena ako firma, aze to nie je celkom dokonala demokracia, ale na druhej strane veselo uzivaju vysledky.
Ale korela ma pravdu, co je mozne v Singapure, nie je mozne na Slovensku. Ina mentalita, ina kultura, ine navyky, iny region, ine geopoliticke pomery, multikulturarita "creme de la creme". V kazdom pripade by sa vsak nejake veci dali pouzit aj u nas, podla mna.
V Sydney sme mali pracovné ponuky do Sgpuru, s tým, že je možnosť ostať tam natrvalo a získať občianstvo. Bolo to tak pred 14timi rokmi
a preco si nesla ? To nie je vycitka, ale len zvedava otazka
som bola v Sdy študovať a nie zdrhať niekam do teplej p.če.
Voľakomu vadí ordinárny slovník alebo pokladá rozhodnutie kašľať na singapúrske občianstvo za hlúpe?
tu minusku som Ti nedal ja, ale uznaj "...zdrhať niekam do teplej p.če..." nie je ordinarny slovnik. Teda aspon nie v obvyklej vztaznej sustave. BTW. dala by si taku svoju vetu precitat svojmu dietatu ?
Okrem toho rozhodnutie kaslat na singapurske obcianstvo bolo Tvoje a nam neprinalezi ho posudzovat. Iba Ty vies, ci to bolo hlupe, alebo nie.
2 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už viackrát som tu od niekoho :-)))))))))))))))))) čítal narážky typu - a to tými rukami hladkáš svoje dieťa, dala by si prečítať svoju vetu svojmu dieťaťu?
Prečo sa deti zaťahujú do veci, do ktorých sa nemajú?
Dovolil by si svojmu dieťaťu pozerať sa na seba keď so ženou t....š?
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Už viackrát som tu od niekoho :-)))))))))))))))))) čítal narážky typu - a to tými rukami hladkáš svoje dieťa, dala by si prečítať svoju vetu svojmu dieťaťu?
Prečo sa deti zaťahujú do veci, do ktorých sa nemajú?
Dovolil by si svojmu dieťaťu pozerať sa na seba keď so ženou t....š?
Ja nie, a Ty ?
Co to ale ma spolocne s vulgarnym vyjadrovanim na porade ? One poznamky maju viest len k tomu, aby si dotycny(a) uvedomili, ze sa tu snazime si zachovat aku-taku uroven a slusnost. Aj ked je to u poniektorych boj s veternymi mlynmi, treba sa nam stale snazit , ako pan Werich boli byvali spominali
Naposledy upravil taiko : 09.12.16 at 10:31 Dôvod: TEST
3 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Už viackrát som tu od niekoho :-)))))))))))))))))) čítal narážky typu - a to tými rukami hladkáš svoje dieťa, dala by si prečítať svoju vetu svojmu dieťaťu?
Prečo sa deti zaťahujú do veci, do ktorých sa nemajú?
Dovolil by si svojmu dieťaťu pozerať sa na seba keď so ženou t....š?
A ze prave Ty apelujes na nezatahovanie deti do diskusie. Vytiahnem TVoje prispevky, spominajuce deti a vnucky, ktore si nespocetnekrat adresoval jar88 ? To pokrytectvo by ani HTML5 neunieslo, nestastny clovece
3 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som ich spomínal v úplne iných súvislostiach a v úplne inej logike ako ty, a hlavne som s tým nezačínal ako prvý. Zato ty si moju reakciu na neho odmazal, ale jeho urážky na mňa nechal!
Chceš povedať, že ty robíš a píšeš iba veci, ktoré by si dal vidieť a prečítať svojmu dieťaťu? No, to by som chcel vidieť.
Asi nejaká zlá várka marišky, lebo inakšie vysvetlenie nemám, ty šťastný človeče :-))
2 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, príspevok Dnes 10:27 si zeditoval, aj keď to tam nie je napísané. To je pokrytectvo a nečestnosť. Teraz to dáva úplne iný zmysel, ktorý tebe vyhovuje.
Končím s tebou debatu na tému detí. Takých otcov /pár dní do roka/ poznám, sú úplne mimo a nie iba fyzicky.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ja som ich spomínal v úplne iných súvislostiach a v úplne inej logike ako ty, a hlavne som s tým nezačínal ako prvý
Jasne, ked to robis Ty, je to ine
Nandrolon
Chceš povedať, že ty robíš a píšeš iba veci, ktoré by si dal vidieť a prečítať svojmu dieťaťu? No, to by som chcel vidieť.
Nie nechcem povedat, ze som neurobil, ci nenapisal nic za co by som nemal hanbit. Nechcem to povedat, lebo by to nebola pravda.
Nandrolon
Asi nejaká zlá várka marišky, lebo inakšie vysvetlenie nemám, ty šťastný človeče :-))
Ako obvykle, ked nemame argumenty tak utocime na diskutujuceho. Ked nieco nechapes, alebo niecomu nerozumies, iba zriedka zato moze spoludiskutujuci

Vratme sa ale k meritu veci.
Polozim jednoduchu otazku. Pokladas za spravne, ak sa niekto v diskusiach vulgarne vyjadruje ?
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, príspevok Dnes 10:27 si zeditoval, aj keď to tam nie je napísané. To je pokrytectvo a nečestnosť. Teraz to dáva úplne iný zmysel, ktorý tebe vyhovuje.
Končím s tebou debatu na tému detí. Takých otcov /pár dní do roka/ poznám, sú úplne mimo a nie iba fyzicky.
ano, zeditoval. Dopisal som tam slovo slusnost a nemyslim si ze to nejako vyrazne zmenilo zmysel prispevku. Okrem toho so to tam dopisal, ked este na ten prispevok nebola ziadna reakcia. Ver mi, takych otcov ako som ja veru nepoznas.
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, príspevok Dnes 10:27 si zeditoval, aj keď to tam nie je napísané. To je pokrytectvo a nečestnosť. Teraz to dáva úplne iný zmysel, ktorý tebe vyhovuje.
Končím s tebou debatu na tému detí. Takých otcov /pár dní do roka/ poznám, sú úplne mimo a nie iba fyzicky.
V tejto debate vobec neslo o deti.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nikdy ma tu ešte nič tak nenahnevalo, ako to čo tu neustále prebieha.
Stále sú tu jedni a tí istí, ktorí nedokážu nič iné, ako pokašlať každú tému.
Pritom ani nemajú čo k danej téme povedať. Pritom je jedno o akú tému ide. Teda až na tie urážky a všeobecné demonštrovanie svojej obmedzenosti.
------------------------
Vždy tu nastane rovnaká situácia v okamžiku, ak sa začne niečo konkrétne riešiť a debata sa začne uberať k argumentom. Vtedy tu vždy niekto pribehne a odvedie tému do závozu.
-----------------------
Naozaj nechápem, čo z toho dotyční majú.
3 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Nikdy ma tu ešte nič tak nenahnevalo, ako to čo tu neustále prebieha.
Stále sú tu jedni a tí istí, ktorí nedokážu nič iné, ako pokašlať každú tému.
Pritom ani nemajú čo k danej téme povedať. Pritom je jedno o akú tému ide. Teda až na tie urážky a všeobecné demonštrovanie svojej obmedzenosti.
------------------------
Vždy tu nastane rovnaká situácia v okamžiku, ak sa začne niečo konkrétne riešiť a debata sa začne uberať k argumentom. Vtedy tu vždy niekto pribehne a odvedie tému do závozu.
-----------------------
Naozaj nechápem, čo z toho dotyční majú.
nesmies sa hnevat kvoli somarinam
Podla mna sa jedna o isty druh psychohygieny. Zvlastny, nie vsetkym pritazlivy, pre niektorych urazlivy, ale zase ak to pomaha, tak preco nie
EDIT: test
Naposledy upravil taiko : 09.12.16 at 10:32
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Počítam do desať, dookola.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kukučka
Počítam do desať, dookola.
a pomaha ?
EDIT : test5 - bez dovodu upravy
Naposledy upravil taiko : 09.12.16 at 10:37
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
eeeejha, niekoho som nahneval, 5 neuzitocnych za 2 sekundy
TEST
TEST2
TEST3
TEST4
Naposledy upravil taiko : 09.12.16 at 10:30 Dôvod: test4
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Škoda, že na porade neexistuje také pravidlo ako na ostatných serióznych fórach, že tlačítko EDIT a ZMAZAŤ funguje iba pár minút po odoslaní príspevku. Následne tam príspevok ostáva na veky vekov /teda pokiaľ ho z nejakých objektívnych dôvodov nevymaže moderátor/.
Ide mi na nervy, keď celé doobedie mi tu svieti téma /že je tam nový príspevok/ ale v skutočnosti tam žiadny nie je. Niekedy ešte prebehnem 1 stranu aby som videl kto čo zeditoval. No, ale najnovšie tu niektorý správca edituje do aleluja, pričom to nie je označené ako "editované". Tým pádom sa z toho stáva žumpa, ktorá napr. mňa aj aj iných vytáča. Tým pádom akcia spôsobuje reakciu a zrazu je tu z toho maras.
Riešenie by bolo zakázať editovať/mazať príspevky a aj moderátorom zadať, aby sa ich editácia zobrazovala ako ostatným užívateľom.
edit: kajsf lôkdjkl ôsdfjokl ô
Naposledy upravil Nandrolon : 09.12.16 at 10:33
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Škoda, že na porade neexistuje také pravidlo ako na ostatných serióznych fórach, že tlačítko EDIT a ZMAZAŤ funguje iba pár minút po odoslaní príspevku. Následne tam príspevok ostáva na veky vekov /teda pokiaľ ho z nejakých objektívnych dôvodov nevymaže moderátor/.
Ide mi na nervy, keď celé doobedie mi tu svieti téma /že je tam nový príspevok/ ale v skutočnosti tam žiadny nie je. Niekedy ešte prebehnem 1 stranu aby som videl kto čo zeditoval. No, ale najnovšie tu niektorý správca edituje do aleluja, pričom to nie je označené ako "editované". Tým pádom sa z toho stáva žumpa, ktorá napr. mňa aj aj iných vytáča. Tým pádom akcia spôsobuje reakciu a zrazu je tu z toho maras.
Riešenie by bolo zakázať editovať/mazať príspevky a aj moderátorom zadať, aby sa ich editácia zobrazovala ako ostatným užívateľom.
zedituj svoj prispevok, prosim. Chcem nieco otestovat
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Uz som otestoval.
Takze, vyzera to tak, ze sa editacia zobrazuje aj moderatorom, presne tak isto ako ostatnym ludom, ci uz dovod editacie uvedu, alebo nie. Dovodom preco si v onom predmetnom prispevku editaciu nezaznamenal, je to, ze prispevok bol editovany este predtym, ako nasledovala ina reakcia, alebo iny prispevok. Co som vlastne pisal u skor.
Takze podla vsetkeho nedoslo k prisposobeniu prispevku ako reakcii na oponenta ako si naznacil Ty.
Ergo opravenie/doplnenie sameho pred reakciou spoludiskutujuceho mi nepride nijako necestne, ci pokrytecke.
EDIT TEST6 - s dovodom upravy
Naposledy upravil taiko : 09.12.16 at 10:38 Dôvod: test 6
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, neviem posúdiť či píšeš pravdu alebo nie /nie som moderátor a teda nemám možnosť sa sám presvedčiť, nakoľko veriť môžem ale nemusím/...
Kedysi tu písal misoft, že ak niečo edituje a je prihlásený ako moderátor tak sa editácia nezobrazí. Ak sa prihlási ako NEmoderátor /rovnaký nick/ tak sa mu editácia zobrazí. Dúfam, že sa tu vyjadrí, počkám si na jeho názor. Možno som sa pomýlil ja, takže neviem...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, neviem posúdiť či píšeš pravdu alebo nie /nie som moderátor a teda nemám možnosť sa sám presvedčiť, nakoľko veriť môžem ale nemusím/...
Kedysi tu písal misoft, že ak niečo edituje a je prihlásený ako moderátor tak sa editácia nezobrazí. Ak sa prihlási ako NEmoderátor /rovnaký nick/ tak sa mu editácia zobrazí. Dúfam, že sa tu vyjadrí, počkám si na jeho názor. Možno som sa pomýlil ja, takže neviem...
ja nemam moznost menit typ prihlasenia. Prihlasujem sa stale s rovnakym nickom. Mozno ini moderatori zareaguju, potvrdia, co som pisal a upokoja Ta , ze k ziadnej nepravosti, ci pokrytectvu nedoslo.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať