Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Aha, takto sa prihlsujem ja. Ziadna volba typu prihlasenie.
A hlavne, naco by mi to preboha bolo, zatajovat svoje opravy, ci editacie. Ved to je smiesne
Screen Shot 2016-12-09 at 11.46.40.png  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko, ľudia sú rôzne ješitní... a niekedy robia nelogické veci...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Trosku sme ale (ne)planovne odbocili od podstaty.
Pokladas teda za spravne, ak sa ludia vulgarne vyjadruju v diskusii, ci nie ? Pretoze o tom to cele bolo.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Používanie vulgarizmov v malej miere a vhodnej príležitosti rešpektujem. Nemyslím si, že by užívateľ bettylou, na ktorého reakciu narážali aj moje reakcie bol užívateľ typu "v každej vete každé druhé slovo vulgarizmus".
edit: a čo ty? Pokladáš za správne ak sa ľudia vulgárne vyjadrujú v diskusii?
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Používanie vulgarizmov v malej miere a vhodnej príležitosti rešpektujem. Nemyslím si, že by užívateľ bettylou, na ktorého reakciu narážali aj moje reakcie bol užívateľ typu "v každej vete každé druhé slovo vulgarizmus".
edit: a čo ty? Pokladáš za správne ak sa ľudia vulgárne vyjadrujú v diskusii?
eeejha, ci si nahodou nezeditoval svoj prispevok
Ja to za spravne nepovazujem a tu sa nas nazor rozchadza
Naposledy upravil taiko : 09.12.16 at 10:57 Dôvod: doplnenie
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
inak rozmyslam, ze keby si tento svoj posledny, vskutku kultivovany, prispevok publikoval zhruba o 10:19, mohli sme sa kadecomu vyhnut
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som tam "edit" dobrovoľne uviedol /v poslednom riadku/. Ale čakal som, že ma chytíš za slovíčko ako vždy, lebo som nenapísal, či to považujem alebo nepovažujem za správne. Napísal som, že to rešpektujem.
Takže aby som bol presný. Niekedy to za správne považujem, niekedy to za správne nepovažujem. Záleží to od stoviek ďalších faktorov, o čom je diskusia, jej charakter, jej smerovanie, jej výpovedná hodnota.
Je to ako by si sa ma opýtal, či považujem za správne osoliť jedlo. Čo sa dá na to odpovedať? Niekedy áno, niekedy nie. Mlieko si asi soliť nebudem, ale takú polievku áno...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ja som tam "edit" dobrovoľne uviedol /v poslednom riadku/.
vidis a tiez ho tam nevidno, lebo si to stihol pred dalsou reakciou
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

najdite sa
9 4
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Taiko, neviem posúdiť či píšeš pravdu alebo nie /nie som moderátor a teda nemám možnosť sa sám presvedčiť, nakoľko veriť môžem ale nemusím/...
Kedysi tu písal misoft, že ak niečo edituje a je prihlásený ako moderátor tak sa editácia nezobrazí. Ak sa prihlási ako NEmoderátor /rovnaký nick/ tak sa mu editácia zobrazí. Dúfam, že sa tu vyjadrí, počkám si na jeho názor. Možno som sa pomýlil ja, takže neviem...
Moderátor má opravnenie v ramci správcovstvo upravovať aj cudzie príspevky, zmazať nevyhovujúce príspevky, teda v plnom rozsahu editovať kohokoľvek.
Ak je však ako obyčajný užívateľ, moze editovať len svoj príspevok (mimochodom ja som niekedy svoje evidoval aj po 24 hodinách). Nemá teda možnosť zásahu do cudzích príspevkov.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Úžasné postrehy,
že dávajú vinu iným, idú po peniazoch, myslia si že vedia, všetko kritizujú, ohovárajú ach ach, ako sa to tu stále a stále opakuje.
3 3
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Nandrolon
Taiko, neviem posúdiť či píšeš pravdu alebo nie /nie som moderátor a teda nemám možnosť sa sám presvedčiť, nakoľko veriť môžem ale nemusím/...
Kedysi tu písal misoft, že ak niečo edituje a je prihlásený ako moderátor tak sa editácia nezobrazí. Ak sa prihlási ako NEmoderátor /rovnaký nick/ tak sa mu editácia zobrazí. Dúfam, že sa tu vyjadrí, počkám si na jeho názor. Možno som sa pomýlil ja, takže neviem...
Moderátor má opravnenie v ramci správcovstvo upravovať aj cudzie príspevky, zmazať nevyhovujúce príspevky, teda v plnom rozsahu editovať kohokoľvek.
Ak je však ako obyčajný užívateľ, moze editovať len svoj príspevok (mimochodom ja som niekedy svoje evidoval aj po 24 hodinách). Nemá teda možnosť zásahu do cudzích príspevkov.
Zaujímavé že taiko napísal, že on má možnosť prihlásiť sa ako taiko a misoft na to napíše, že ak sa prihlási, ako obyčajný taiko, môže editovať len ako obyčajný užívateľ.
-------------------------------
Ako si na to prišiel, misoft?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

alaya1
najdite sa
Kto na niečo takéto môže dať nesúhlasné?
Že by nejaký neúspešný aucajder?
3 3
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Nandrolon
Taiko, neviem posúdiť či píšeš pravdu alebo nie /nie som moderátor a teda nemám možnosť sa sám presvedčiť, nakoľko veriť môžem ale nemusím/...
Kedysi tu písal misoft, že ak niečo edituje a je prihlásený ako moderátor tak sa editácia nezobrazí. Ak sa prihlási ako NEmoderátor /rovnaký nick/ tak sa mu editácia zobrazí. Dúfam, že sa tu vyjadrí, počkám si na jeho názor. Možno som sa pomýlil ja, takže neviem...
Moderátor má opravnenie v ramci správcovstvo upravovať aj cudzie príspevky, zmazať nevyhovujúce príspevky, teda v plnom rozsahu editovať kohokoľvek.
Ak je však ako obyčajný užívateľ, moze editovať len svoj príspevok (mimochodom ja som niekedy svoje evidoval aj po 24 hodinách). Nemá teda možnosť zásahu do cudzích príspevkov.
misoft Ty sa mozes s rovnakym nickom prihlasit raz ako uzivate a raz ako moderator ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
alaya1
najdite sa
Kto na niečo takéto môže dať nesúhlasné?
Že by nejaký neúspešný aucajder?
eeeeej a dobre si si pozrel, cim sa vyznacuju neuspesni ?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Kto na niečo takéto môže dať nesúhlasné?
Že by nejaký neúspešný aucajder?
No koooonečne reakcia...

JA, ja som dal nesúhlasné !!!
Dal som preto, že je to ( s ohľadom na vyššie spomínanú vulgárnosť) strašná onačina (doplniť príslušný výraz expresívneho charakteru).

Autor daného obrázku dal pohľad na jednotlivca len v čiernej a bielej farbe. No život má tých farieb teda veľa, ktoré sa striedajú.
Charakteristiky, ktoré sú uvedené v tom hlúpom obrázku (stiahnutý z drbnutého Booku fasov) v pohode rozflákam na cucky.

P.S.:
Kúúúwa, a že som teraz fest zaujímavý na ten počet nesúhlasných.
2 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Kto na niečo takéto môže dať nesúhlasné?
Že by nejaký neúspešný aucajder?
No koooonečne reakcia...

JA, ja som dal nesúhlasné !!!
Dal som preto, že je to ( s ohľadom na vyššie spomínanú vulgárnosť) strašná onačina (doplniť príslušný výraz expresívneho charakteru).

Autor daného obrázku dal pohľad na jednotlivca len v čiernej a bielej farbe. No život má tých farieb teda veľa, ktoré sa striedajú.
Charakteristiky, ktoré sú uvedené v tom hlúpom obrázku (stiahnutý z drbnutého Booku fasov) v pohode rozflákam na cucky.

P.S.:
Kúúúwa, a že som teraz fest zaujímavý na ten počet nesúhlasných.
Ako si na to prišiel?
Ja keď sa podľa toho zhodnotím, tak som úspešný a aj neúspešný. A je to pravdivé. Jediné čo sa tomu dá vytknúť je, že to nieje blbovzdorné.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ako si na to prišiel?
Ja keď sa podľa toho zhodnotím, tak som úspešný a aj neúspešný. A je to pravdivé.
Prečítaj si ešte raz, čo som napísal.
Vravím snáď niečo iné, ako TY ???
Šak jasné, že každý je úspešný a aj neúspešný...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Dal som sa do štúdia programovania (ako samouk) cez internet a zároveň aj na angličtinu. Dopredu viem, že to nezvládnem na sto percent a nedávam si to ako životný cieľ.
Dúfam však, že to zo mňa nebude robiť neúspešného človeka.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Dal som sa do štúdia programovania (ako samouk) cez internet a zároveň aj na angličtinu. Dopredu viem, že to nezvládnem na sto percent a nedávam si to ako životný cieľ.
Dúfam však, že to zo mňa nebude robiť neúspešného človeka.
Kúúúwa, že ako sa zhodneme...

Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.
Nikdy nedosiahnem na vrcholné méty, ale tie výsledky predsa len potešia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať