Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Ako si na to prišiel?
Ja keď sa podľa toho zhodnotím, tak som úspešný a aj neúspešný. A je to pravdivé.
Prečítaj si ešte raz, čo som napísal.
Vravím snáď niečo iné, ako TY ???
Šak jasné, že každý je úspešný a aj neúspešný...
Nuž ja som napríklad nepísal, že to v pohode rozflákam.
A tiež som si nikde nevšimol, že by si sa čo len slovíčkom zmienil o tom že sú to iba charakteristiky.
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.

buchač, vieš, čo je na tvojom hobby zaujímavé....že si si vybral práve nože, ktoré režú, pichajú a často sa stávajú nástrojom pomsty, ublíženia na zdraví, smrti.....
A vieš, že nože sa neodporúčajú darovať? Vraj narušia, alebo ukončia dobré vzťahy medzi darcom a obdarovaným. To, aby si bol v obraze, ak sa nedarí predávať....a nemáš zákazníkov.
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ani ihly, napr. ihelníčky bývajú najmä medzi ženami často darčekom.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikanka, ale ty urcite myslis "darovanie odzadu do chrbta". to narusi vsetky vztahy.
:-))))))))))))))))))))
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pane na nebi, ved ten obrazok treba ponimat odlahcene, ako zabavku, nema suvis s nicim tu napisanym . Uvidela som to, prilepila . Ludia, ved trocha nadhladu . Ale reakcie vela napovedia....
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1 s nadhladom? :-))) tu sa zurivo minuskuje bez nadhladu :-))
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
alaya1 s nadhladom? :-))) tu sa zurivo minuskuje bez nadhladu :-))
To asi ti, z druheho stlpca
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
alaya1 s nadhladom? :-))) tu sa zurivo minuskuje bez nadhladu :-))
Čo ty vieš? Možno je dnes vhodná "konštelácia" (v pekle)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Taiko, neviem posúdiť či píšeš pravdu alebo nie /nie som moderátor a teda nemám možnosť sa sám presvedčiť, nakoľko veriť môžem ale nemusím/...
Kedysi tu písal misoft, že ak niečo edituje a je prihlásený ako moderátor tak sa editácia nezobrazí. Ak sa prihlási ako NEmoderátor /rovnaký nick/ tak sa mu editácia zobrazí. Dúfam, že sa tu vyjadrí, počkám si na jeho názor. Možno som sa pomýlil ja, takže neviem...

ja mám iba jedno konto,aj to s veľmi malými právomocami....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
jar88
Zaujímavé že taiko napísal, že on má možnosť prihlásiť sa ako taiko a misoft na to napíše, že ak sa prihlási, ako obyčajný taiko, môže editovať len ako obyčajný užívateľ.
-------------------------------
Ako si na to prišiel, misoft?
Každý moderátor sa prihlasuje rovnako, ako všetci ostatní. Len tým, že má nejaké právomoci dané od Richarda, môže vstúpiť do príspevku a niečo upraviť. Úprava je hneď zaznamenaná a každý ju vidí. Neexistuje prihlásenie moderátora alebo prihlásenie užívateľa - nemoderátora, vsjo rovno.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď je tu už debatka o Porade, môžem sa spýtať kto všetko vidí IP adresu?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

terezamaria
jar88
Zaujímavé že taiko napísal, že on má možnosť prihlásiť sa ako taiko a misoft na to napíše, že ak sa prihlási, ako obyčajný taiko, môže editovať len ako obyčajný užívateľ.
-------------------------------
Ako si na to prišiel, misoft?
Každý moderátor sa prihlasuje rovnako, ako všetci ostatní. Len tým, že má nejaké právomoci dané od Richarda, môže vstúpiť do príspevku a niečo upraviť. Úprava je hneď zaznamenaná a každý ju vidí. Neexistuje prihlásenie moderátora alebo prihlásenie užívateľa - nemoderátora, vsjo rovno.
Fajn že to aspoň jeden potvrdil.
Dúfam, že si to aj Nandrolon prečíta a prestane s tým blúznením.
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Keď je tu už debatka o Porade, môžem sa spýtať kto všetko vidí IP adresu?
Aj ja sa pýtam...nájde sa odpoveď?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kazdy moderator by mal vidiet IP.
Sice som este neskusal ake je to tu zabezpecene, ale ak sa jar88 nauci nieco o Pc, tak aj on to uvidi.
Len neviem, ake programovanie mysli /nakolko tu minule spominal prog. pre eeprom.
Mozno prvourovnove, tak sa tesme v roku 2025 na JAR88DOWS. Alebo programuje iba mikrovlnku, pripadne pracku...
Ps: Jar88 odpoveda podla toho obrazku priamo /zdiela vedomosti, skusenosti a data/.
Takze priama otazka pre Jar88- aky prog. jazyk sa ucis?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Mňa by veľmi zaujímalo, ako je možné, že 2x som si prezerala stránky na Porade v pokročilom nočnom čase a 2x mi vybehlo upozornenie od Avast - zvýšte si ochranu, niekto vás môže sledovať. Že mi to tak nevyskočí, keď v hlbokej noci prezerám iné stránky ? Prečo práve sa to týka iba Porady Kto mi to vysvetlí?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ps: aby som needitoval svoj povodny prispevok....
K tej IP adrese... ta moze pomoct napr. policii. Uz to ale nie je tak, ako kedysi, ze to bola v zaciatkoch takpovediac "adresa domu". Laici si to myslia dodnes. Dnes je ip adresa v mnohych pripadoch iba nejake cisla, z ktorych sa dany laik moze dozvediet, ze je to nejaky "uzol" v Bratislave, ktory patri povedzme 02-ke, ktora ho prenajima a prepredava dalej.
IP adresu je mozne beztrestne falsovat, duplikovat, alebo "prehnat cez takmer lubovolny uzol na zemeguli.
Policii musi operator poskytnut info, komu dalej vedie signal.
Nasa firemna IP zavedie do Bratislavy po uzol a finito. Policia si moze vyziadat info /teraz uz pisem vseobecne/ az kym neprijde na druhy uzol... a tak dalej a tak dalej, az prijde na konkretneho uzivatela, kde zisti, ze jeho IP duplikoval neznamy clovek cez virtualny server na ukrajine.
Treba nastudovat topologiu sieti /verejnych a lokalnych/ v dnesnom storoci a zisti, ze taky Vahostav ma tu svoju "pavucinu" firiem oproti www velmi zaostalu...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikanka, skontroluj nastavenie cookies a nastavenie sledovania zakaz...
Akym prehliadacom chodis na poradu???
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Afrikanka, skontroluj nastavenie cookies a nastavenie sledovania zakaz...
Akym prehliadacom chodis na poradu???
Asi google chrome? Myslím.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja som sa spýtala na IP iba preto, lebo niekto zašiel do 13. komnaty a teraz si so sebou nevie rady. Tak sa škvarí. A nejde za tie roky iba o jedného človeka.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela, čo tým vlastne myslíš? Ja už mám pocit, že sa mi niekto dostane do PC a všetko mi tam kutroší...práve vtedy, keď som na Porade Nájde sa niekto, kto mi to potvrdí, alebo vyvráti? Odborníkov na PC je tu dosť....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať