Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Afrikanka. myslim ze si paranoidna...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

afrikánka
Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.

buchač, vieš, čo je na tvojom hobby zaujímavé....že si si vybral práve nože, ktoré režú, pichajú a často sa stávajú nástrojom pomsty, ublíženia na zdraví, smrti.....
A vieš, že nože sa neodporúčajú darovať? Vraj narušia, alebo ukončia dobré vzťahy medzi darcom a obdarovaným. To, aby si bol v obraze, ak sa nedarí predávať....a nemáš zákazníkov.
buchač,...mňa by si neurazil, keby si mi nejaký pekný žabykláč daroval.....slubujem, že naše vzťahy nanaruší ))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
afrikánka
Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.

buchač, vieš, čo je na tvojom hobby zaujímavé....že si si vybral práve nože, ktoré režú, pichajú a často sa stávajú nástrojom pomsty, ublíženia na zdraví, smrti.....
A vieš, že nože sa neodporúčajú darovať? Vraj narušia, alebo ukončia dobré vzťahy medzi darcom a obdarovaným. To, aby si bol v obraze, ak sa nedarí predávať....a nemáš zákazníkov.
buchač,...mňa by si neurazil, keby si mi nejaký pekný žabykláč daroval.....slubujem, že naše vzťahy nanaruší ))
Hm...daj adresu do súkromky. Pošlem Ti "dar" na dobierku za primeranú sumu.

Ženskú z afriky neriešim...beriem len ako pokusy o zbytočný a neúčelný podyeb.
Veď ak sa začítaš do toho textu, tak si mýli dojmy s pojmami...darovanie a predaj je solídny rozdiel.
--------------------------------
Na poznámku ohľadom nožov si vezmem na pomoc zakladateľa psychoanalýzy.
Sigmund Freud

Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Strach zo zbrani je aj sexualna skusenost...
Ak vytasis na niektoru .50 gi alebo aspon .45acp, tak ti s 9mm mozu ist do riti :-)))))
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ale ak na nas vytasi 700 nitro express tak sme vsetci v prdeli :-)))))))
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Na poznámku ohľadom nožov si vezmem na pomoc zakladateľa psychoanalýzy.
Sigmund Freud

Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...
1. Tak preto je na tomto kontinente permanentný pokoj ako v raji, hlavne v 20.st.
2. Ešteže má aj tento zakladateľ svojich žiakov, ktorí ho prekonávajú.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
afrikánka
Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.

buchač, vieš, čo je na tvojom hobby zaujímavé....že si si vybral práve nože, ktoré režú, pichajú a často sa stávajú nástrojom pomsty, ublíženia na zdraví, smrti.....
A vieš, že nože sa neodporúčajú darovať? Vraj narušia, alebo ukončia dobré vzťahy medzi darcom a obdarovaným. To, aby si bol v obraze, ak sa nedarí predávať....a nemáš zákazníkov.
buchač,...mňa by si neurazil, keby si mi nejaký pekný žabykláč daroval.....slubujem, že naše vzťahy nanaruší ))
Hm...daj adresu do súkromky. Pošlem Ti "dar" na dobierku za primeranú sumu.

Ženskú z afriky neriešim...beriem len ako pokusy o zbytočný a neúčelný podyeb.
Veď ak sa začítaš do toho textu, tak si mýli dojmy s pojmami...darovanie a predaj je solídny rozdiel.
--------------------------------
Na poznámku ohľadom nožov si vezmem na pomoc zakladateľa psychoanalýzy.
Sigmund Freud

Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...
ehm...ten "primeraný dar " by ti pokazil karmu...tu je reč o darovaní

a to si ja na svedomie nezoberiem )
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

afrikánka
Nandrolon
alaya1 s nadhladom? :-))) tu sa zurivo minuskuje bez nadhladu :-))
Čo ty vieš? Možno je dnes vhodná "konštelácia" (v pekle)
U nás sa to hovorí že stával hore ritu keď má niekto zlý deň
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Strach zo zbrani je aj sexualna skusenost...
Ak vytasis na niektoru .50 gi alebo aspon .45acp, tak ti s 9mm mozu ist do riti :-)))))
Nechaj tak. To nemá význam.
Téma zbrane je asi tak vážna, ako téma o zdraví. Nezvyknem v ani jednej srandovať, aj keby sa dalo.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
buchač
Na poznámku ohľadom nožov si vezmem na pomoc zakladateľa psychoanalýzy.
Sigmund Freud

Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...
1. Tak preto je na tomto kontinente permanentný pokoj ako v raji, hlavne v 20.st.
2. Ešteže má aj tento zakladateľ svojich žiakov, ktorí ho prekonávajú.

daj storočie, v ktorom bol v europe pernamentnejší pokoj....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mám ti chuť napísať, zisti si. Ja vravím hlavne o dvoch svetových, preto som uviedla st. A aj preto, kde vznikli, v považovanej (pokladanej) kolíske psychiatrie.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Nandrolon
Strach zo zbrani je aj sexualna skusenost...
Ak vytasis na niektoru .50 gi alebo aspon .45acp, tak ti s 9mm mozu ist do riti :-)))))
Nechaj tak. To nemá význam.
Téma zbrane je asi tak vážna, ako téma o zdraví. Nezvyknem v ani jednej srandovať, aj keby sa dalo.
korela
buchač
Na poznámku ohľadom nožov si vezmem na pomoc zakladateľa psychoanalýzy.
Sigmund Freud

Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...
1. Tak preto je na tomto kontinente permanentný pokoj ako v raji, hlavne v 20.st.
2. Ešteže má aj tento zakladateľ svojich žiakov, ktorí ho prekonávajú.
Vyššie som chcel ešte dopísať,dumal som nad jednou vetou.
Takže dopíšem teraz.

Na tému zbrane sa bavím len s odborníkmi...a Ty, korela, Ty medzi nich (bez urážky, to zdôrazňujem !) rozhodne nepatríš.

Nepochopila si proste Freudov citát a jeho súvislosti s ohľadom na zbrane.
Vysvetľovať sa mi nejak nechce, nemá to ani význam.
2 3
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Aby hundroš z chalupy pochopil, tak mu dávam solídne vysvetlenie: na Porade mávaš umiestnené aj foto svojich výrobkov, čo vlastne tak akosi skryte reklamuješ. Medzi chválami na tvoju šikovnosť sa vyskytli i otázky na cenu-teda parádna, dosť si trúfaš...viacmenej z prebytku času a následnej nudy si sa začal venovať výrobe nožov. Touto činnosťou si hlavne ty sám robíš radosť....ale bohato chceš tento tebeprospešný čas zaplatiť. Veď nahoď cenu pre kolegov- poraďákov len na úhradu materiálu a poštovného+malý príplatoček. Následne sa ti možno zadarí PREDAJ, aby niekto použil na DAROVANIE. Takže takéto sú dojmy a pojmy....stačí pozornejšie čítať, všemudrc a mať reálnejšie šance na predaj. Inak budeš parádne v mínuse a nakoniec sa toho bavkania aj vzdáš. Taká je realita.
Ďalej by som ti dala do pozornosti iné psychonázory na veľkých milovníkov zbraní, pitbulov a iných sadomaso záľub, nielen Zigmunda Freuda.
Naposledy upravil afrikánka : 09.12.16 at 17:42
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na temu citatov Z.Freuda by sa mali bavit tie len odbornici ... tiez sa to nemusi pochopit


Tento je tiez dobry a vystizny
"Jestliže nemáme povinnost ráno vstát a jít do práce, pak se ocitáme v nebezpečí, že nás ovládnou fantazie a emoce"...
3 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikanka...
V tomto sa musim Buchaca zastat. Kedysi sme mali zopar sprav medzi sebou o konickoch noze-rc vetrone...
Neviem, ci mas nejakeho kona /od slova konicek/ ale mozen ti napisat ze ani ja /nic nechcem predat/ ani buchac /predava prilezitostne, lebo 900 nozov mat doma je zbytocne a hlavne ked chces stale ten konicek "robit"...
Ak si zoberiem ze RC vetron, nie hracka sa da kupit od nejakych 250 eur /+ "ovladanie, nabijanie" solidne za dalsich cca 400/...
A ak ho staviam?
Tych 250 je iba prvomaterial + k tomu skuseni modelari pocitaju 250-400 hodin prace /aktivnej prace, bez schnutia lepidiel/. A to sa bavime o beznych termickych vetronoch v rozpati okolo 200 cm z bezneho materialu a postupov realizovatelneho so znalostami v obyvacke...
Bezny special s terajsimi technologiami realizovatelnymi v specializovanych firmach modelarskych sa pohybuje v cca 10 000 eurach a to hovorim o nejakom 3 m vetroni v uhli a znackovom osadeni. + taktiez vyaielacka rovnaka a aj nabijacka...
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ale veď sa ho zastaň........ja mu iba odpovedám na jeho komentáre o hentej z Afriky, a objasňujem dopyt a predaj jeho nožov. Dopyt by aj možno bol, ale takú "priateľskú" cenu akosi nikto nechce akceptovať. Tak nech si ich robí....Možno mu teraz aj reklamu spravím a prihlási sa kupec. Ktovie?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... ale zase tvoj nick vzbudzuje exoticke predstavy :-))))))))))))))))))))))))))
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
korela
Ja som sa spýtala na IP iba preto, lebo niekto zašiel do 13. komnaty
Korela ja si myslím, že IP adresu tu vidí iba majiteľ stránky Richard, no môžem sa aj mýliť. Iné je poradové číslo užívateľa, pod ktorým ho prvý krát prihlási systém... to vidíme snáď všetci v profile užívateľa, keď sa zadá o mne a v strede je kontakt na Porada a číslo, pod ktorým sme sa prihlásili.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
afrikanka...
V tomto sa musim Buchaca zastat. Kedysi sme mali zopar sprav medzi sebou o konickoch noze-rc vetrone...
Nevysvetlíš...
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
... ale zase tvoj nick vzbudzuje exoticke predstavy :-))))))))))))))))))))))))))
Aj....už som dostala SS, že som špinavá, hnusná, smradľavá cigánka, ani bicykel nie je hodno o mňa oprieť a sexuálne som odpudivá, ani po litri vodky sa nedá....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať