Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... IP nie je tajna... na inych verejnych forach ju vidi kazdy, takze moderator by ju mal vidiet, i ked mu je na 2 veci...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

afrikánka
Nandrolon
... ale zase tvoj nick vzbudzuje exoticke predstavy :-))))))))))))))))))))))))))
Aj....už som dostala SS, že som špinavá, hnusná, smradľavá cigánka, ani bicykel nie je hodno o mňa oprieť a sexuálne som odpudivá, ani po litri vodky sa nedá....
... ale dotycny sa este nevyjadril k 1,5 litra... ak nepomoze tak 2.... som pocul, ze pri svojej zene to dava az na 3 :-))))((
Ale dost srandy. Tipujem to na nasu Inku...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
afrikánka
Veď nahoď cenu pre kolegov- poraďákov len na úhradu materiálu a poštovného+malý príplatoček.
Moje skúsenosti sú asi také, že čo je pre niekoho drahé, druhý kúpi bez jednania...(platí všeobecne, kľudne aj pri ovocí alebo aj potravinách).
Zvyčajne špekulujú takí, čo nemusia.
Ak by som šiel s cenou pod svoj limit, aj tak by sa našiel jedinec, ktorému by bola suma vysoká.

Len tak, mimochodom...moje ceny sú len za materiál plus niečo na elektriku.
Za prácu nepýtam nič.
Naposledy upravil buchač : 09.12.16 at 18:30
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač...Ak ponúkaš cenu, kde je zahrnutý len materiál a energia, tak to je dobrá ponuka, Ale mne sa tak zdá, že každý by chcel asi len "zadarmiko". Ináč dobre ti rozumiem, mnohí chcú, ale na náklady za materiál pozabúdajú, ale takto to samozrejme nejde. Niekedy človek ani neráta čas na zhotovenie a aj tak sa cena nepáči.
Pripomeniem, že ja som videla tvoje vyjadrenie pod foto, kde bola zahrnutá i cena za prácu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... uz som to tu pisal... Videl si ten pokus, co sa v amerike chlap oblepil bankovkami a chodil po ulici, nech si ludia odlepia kolko sa im raci?
Najviac odlepovali stari, pupkati c*uji v obleku, ktori vobec na to neboli odkazani... a tak to frci furt. Dolezite je poslat ich do ***** v kazdej situacii kedy to len je mozne...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
terezamaria
korela
Ja som sa spýtala na IP iba preto, lebo niekto zašiel do 13. komnaty
Korela ja si myslím, že IP adresu tu vidí iba majiteľ stránky Richard, no môžem sa aj mýliť. Iné je poradové číslo užívateľa, pod ktorým ho prvý krát prihlási systém... to vidíme snáď všetci v profile užívateľa, keď sa zadá o mne a v strede je kontakt na Porada a číslo, pod ktorým sme sa prihlásili.
tiez si myslim, ze IP sa da vidiet iba z logov, ku ktorym ma pristup iba administrator, resp. nim povereni ludia s administratorskymi pravami.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, takze ty vidis IP, dobre som tvoj prispevok pochopil???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Aby hundroš z chalupy pochopil, tak mu dávam solídne vysvetlenie: na Porade mávaš umiestnené aj foto svojich výrobkov, čo vlastne tak akosi skryte reklamuješ. ..........................
K tomuto poznámočka: buchač ich nedáva verejne rovno do Porady, do príspevkov, dáva ich do svojho albumu, ktorý je nastavený na verejný, takže sa to objaví aj vedľa v malom okienku.
Takže o reklame sa nedá vravieť.
Takže sa veľmô mýliš.....
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, takze ty vidis IP, dobre som tvoj prispevok pochopil???
kokso, to ako si na to prisiel
Co z mojho prispevku Ta viedlo k domnienke, ze ja mam pristup k logom, alebo ze som admin, alebo ze mam admin prava?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

IP vidí len administrátor/správca. Moderátor IP nevidí, má len nejaké právomoci.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale prejdeme k inému.....
Dnes boli celé Michalovce ako pos*ané..... - každý drobčil s nohami na široko. Ale nie preto, že miesto plynu vyšla ropa , ale preto, lebo na chodníkoch bolo fest riadne klzisko..... Síce posypovali (nuž ako tak, kde tu ) pieskom, ale za pol hodky to bol opäť ľad,
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

a moderator je podla teba prakticky co?
uzivatel s ciastocnymi pravami admina /ktory mu ich sam udeli/.
Ej. ta jazykova bariera. Ale uz neslivickarme, evidentne sa chapeme...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
a moderator je podla teba prakticky co?
uzivatel s ciastocnymi pravami admina /ktory mu ich sam udeli/.
Ej. ta jazykova bariera. Ale uz neslivickarme, evidentne sa chapeme...
nechapeme. Resp Ty nechapes. Moderator je moderator a administrator je administrator Ako si bol pred casom spominal. " Svec, drz sa svojho kopyta "
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
a moderator je podla teba prakticky co?
uzivatel s ciastocnymi pravami admina /ktory mu ich sam udeli/.
Ej. ta jazykova bariera. Ale uz neslivickarme, evidentne sa chapeme...
Treba si ujasniť pojmy moderátor a administrátor/správca.
Moderátor má od administrátore udelené niektoré práva, nie však všetky, niektoré časti sú mu neprístupné (a týka sa to i IP adries, údajov zadaných pri registrácii, ktoré sa v profile nezobrazujú), administrátor/správca má všade neobmedzený prístup.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zdá sa, že sa tu trochu prečistí atmosféra.
Tak prečo moderátor vie o počtoch nickov z jednej adresy? Nech vie, ale nemusí to zneužívať na vyhrážanie. Roky sa na to chcem spýtať. A plus, že si to nenechal pre seba.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

chlapi, mate pravdu. Ale myslel som presne to iste co pisete. Akurat slovickarime... Admin je na vrchu, to je jasne. Ale inde aj moderatori /uzivatelia s ciastocnymi admin. pravami ktore im povoli/ vidia IP.
Ale dik za vysvetlenie aktualneho stavu na porada.sk
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte jedna vec. Osobne som považovala za vhodnú informáciu, kto menovite navštívil jeho osobnú alebo ako sa tá stránka nazýva. Po redizajne sa to už nezobrazuje. Tiež sa mi stala taká vec, že som jednej firme dala súhlas, chápem, že išlo o zvedavosť od koho, s druhým nickom nemala prepojené témy, nikdy by tam tá firma za normálnych okolností nezašla, išlo o úplne iné záujmy, a ako návštevník sa tam zatúlal. Keďže viem o koho išlo, aj ide, tak jednoducho viem, že to náhoda nebola.
Neviem, prečo som to dnes otvorila, ale zrejme to nejaký dôvod má. Možno poučenie i pre iných, že tu nie je nikto anonymný. Ako dnes napokon nikde.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
Nandrolon
a moderator je podla teba prakticky co?
uzivatel s ciastocnymi pravami admina /ktory mu ich sam udeli/.
Ej. ta jazykova bariera. Ale uz neslivickarme, evidentne sa chapeme...
nechapeme. Resp Ty nechapes. Moderator je moderator a administrator je administrator Ako si bol pred casom spominal. " Svec, drz sa svojho kopyta "
No, raz som zaucal spravcu siete, takze trosku sa drzim svojho byvaleho kopyta. Sice to bol este Nowell, ale prast ako uhod...
Vtedy esye nefrcali moderatori ani admini. Bol jeden-dvaja supervisori a hotovo.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
korela
Zdá sa, že sa tu trochu prečistí atmosféra.
Tak prečo moderátor vie o počtoch nickov z jednej adresy? Nech vie, ale nemusí to zneužívať na vyhrážanie. Roky sa na to chcem spýtať. A plus, že si to nenechal pre seba.
Kde si to čítala? Vie to určite Richard, ale moderátor? Myslím že nevie....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať