Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
afrikánka
No funkcia nemusí byť....ale mne sa to stalo. Proste niekto tú otázku nepustil!!! 5 krát
Moderátor nevidí zadávanie Tvojej otázky, vidí ju až zadanú, tak ako ostatní užívatelia. Nemáme ani právo nepustiť akúkoľvek otázku pri zadávaní, jedine ju môžeme vymazať, keď niečím nezodpovedá. Píšem za seba, ale asi je to u všetkých tak, či?
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka
Nikdy som nechcela byť moderátor, aj keď to Richard ponúkal. Viem len, že niektorí mali špeciálne povolenie na vyhodenie člena, keď tu šarapatil škriatok.
to mám,to som dostala....ale čítať ss neviem....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

afrikánka
Mám si myslieť, že snáď samotný R. ma mal v hľadáčiku? Blbosť....bol to niekto iný.
a čo si ty nejaká celebrita?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kopretinka
afrikánka
Mám si myslieť, že snáď samotný R. ma mal v hľadáčiku? Blbosť....bol to niekto iný.
a čo si ty nejaká celebrita?
Ak myslíš, že osoba, ktorá ponúka na Pokeci sexuálne služby a s nickom "afrikánka" sľubuje horúce a nezabudnuteľné zážitky...tak asi na Porade bude nevídanou celebritou
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keď vám niečo nefunguje tak ako má, ani po opakovanom prihlásení, či aktualizácii prehliadača, treba napísať Richardovi, opraví. Mne tak na novej porade dlho nešiel šuťák.
Niekedy dávno som vídavala Richarda po nociach pracovať, pred očami sa mi menilo niečo na porade, teraz ho vidím zriedka. Má nato lidi.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
eeejha, co to su tu za konspiracie zeny ?
Ake hladaciky, ake 13 komnaty ? Ked niekto nieco viete, treba to rozhlasit, narobit rozruch a nie konspiracie sirit.
Afrikanka. zadanie temy sa neda zakazat, ci nepustit. Da sa len zmazat uz zadana tema.
IP adresu vidi len Richard v logoch, ibazeby dal niekomu administratorske heslo, co sa mi vidi vysoko nepravdepodobne
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Ešte jedna vec. Osobne som považovala za vhodnú informáciu, kto menovite navštívil jeho osobnú alebo ako sa tá stránka nazýva. Po redizajne sa to už nezobrazuje. Tiež sa mi stala taká vec, že som jednej firme dala súhlas, chápem, že išlo o zvedavosť od koho, s druhým nickom nemala prepojené témy, nikdy by tam tá firma za normálnych okolností nezašla, išlo o úplne iné záujmy, a ako návštevník sa tam zatúlal. Keďže viem o koho išlo, aj ide, tak jednoducho viem, že to náhoda nebola.
Neviem, prečo som to dnes otvorila, ale zrejme to nejaký dôvod má. Možno poučenie i pre iných, že tu nie je nikto anonymný. Ako dnes napokon nikde.
fuuuha, prepac, z kecky sa mi pari, ale nerozumiem nicomu z tohoto prispevku. Co sa nezobrazuje? aka firma ? Aka nahoda ? Ved musis konkretne pisat ?
Samozrjeme, ze dnes nie je nik anonymny, ale to neznamena, ze vsetci vedia vsetko.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
Vidím, že inokedy nadmieru aktívne nicky mlčia, mlčia i tí, ktorí odpoveď vedia. Vždy ma moja mamina napomínala, že som otvorená a nepríjemne úprimná, čím si môžem v živote narobiť problémy a kopec nepriateľov. Teraz mám pocit, že mala pravdu, ale nakoniec nie je to prvý krát. S neuprímnosťou, pretvárkou a pomstychtivosťou sa predsa stretávame na každom kroku....Nie, už nepožadujem od vás odpoveď, ani vysvetlenie. Mlčte, to je to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť. Nebudete predsa zradcovia, ak keď dobre poznáte vysvetlenie....Dobre mi tak, zrejme sa stávam prašivou, nakazenou leprou, nickom od ktorého treba ruky preč a mínuskovať od nevidím do nevidím a panebože, len nech nikto nevidí, že ja s tou afrikánkou mám niečo spoločné.
ktore nicky mlcia a preco ? Aku vedia odpoved a na aku otazku? Vysvetlenie coho nepozadujes ? Na koho sa to obracias, aby mlcal ? Kto pozna vysvetlenie ? Preco si myslis, ze sa stavas prasivou ? Ja Ta napr citam rad, ako aj inych.

jaaaaaj zeny, to snad nemyslite vazne Este zacnite zase s akymisi skupinkami a uz bude dokonane. Amen tma
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko, nechaj tak....ja viem svoje, nemienim objasňovať, vysvetľovať. A prečo si myslíš, že iba ženy....muži vedia byť tiež parádne zvedaví a klebetní. Ale to si musíš počkať na dôchodok, potom možno pochopíš.

Prelaďte sa na inú tému
Naposledy upravil afrikánka : 09.12.16 at 21:48
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
taiko, nechaj tak....ja viem svoje, nemienim objasňovať, vysvetľovať.
Prelaďte sa na inú tému
ale chod uz dakde s takymi recami. Ake svoje vies? Bud povedz, alebo uz navzdy mlc, ako na svatbe.
Nerobi to totiz dobrotu, takeko bludne reci.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Zdá sa, že sa tu trochu prečistí atmosféra.
Tak prečo moderátor vie o počtoch nickov z jednej adresy? Nech vie, ale nemusí to zneužívať na vyhrážanie. Roky sa na to chcem spýtať. A plus, že si to nenechal pre seba.
moderator nevie o poctoch nickov z jednej IP. To vie len administrator.
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko
korela
Zdá sa, že sa tu trochu prečistí atmosféra.
Tak prečo moderátor vie o počtoch nickov z jednej adresy? Nech vie, ale nemusí to zneužívať na vyhrážanie. Roky sa na to chcem spýtať. A plus, že si to nenechal pre seba.
moderator nevie o poctoch nickov z jednej IP. To vie len administrator.
Tak to sa strašne mýliš a nevieš, čo sa tu deje. Zrejme sú tu šikovní hekri. Nie je ich tu vlastne škoda?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

len pripomeniem, ze toto nie je realny svet....pre zabudlivcov
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
afrikánka
Ak myslíš, že osoba, ktorá ponúka na Pokeci sexuálne služby a s nickom "afrikánka" sľubuje horúce a nezabudnuteľné zážitky...tak asi na Porade bude nevídanou celebritou
Neponúka žiadne služby, ona je bez dĺžňa, bola som pozrieť. Má 33 rokov a je z Prievidze /to tak nemusí byť/ a je tam už dosť rokov. Ale to nemá s Tebou nič spoločné, Ty si predsa vzdelaná a šikovná žena....no nejaký čas dozadu sa tu veru spomínali ss-ky a ich čítanie určitým človekom, atď....http://www.porada.sk/t119577-p2-maza...na-porade.html
Naposledy upravil terezamaria : 09.12.16 at 22:19 Dôvod: doplnenie
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mna dnes velmi zarmutilo, ako krasne je v mojej druhej domovine. Takto ma priatelia irituju
ch..jpg  
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neprovokuj, do leta ďaleko. Ja sa modlím, aby bol na Vianoce sneh.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

terezamaria, ja som tam nebola nazerať, ale tie informácie ma zaujali...tak preto tu nemenovaný nick vyhukoval "Prieeeevidza", teraz mu už rozumiem......chudákovi. Ktovie či tú bez dĺžňa aj použil a či sa dobre pobavil, alebo je len impo. Tak či tak, pozdravujem a prajem kopec zážitkov
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jaj, ty myslis buchaca? A z toho si robis tazku hlavu? Mne napr. pisal, akej farby mam vlasy a ze nebudem rada ak vytiahne nejake info o mne...Ved mohol, kedy nejake mal. Ani do tych vlasov sa netrafil. Kasli na to,Porada je len fikcia.
Nudi sa, tak snori. Vsak nic zle tym nerobi ..mna to skor pobavi.
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya, ja som ho nemenovala, šak on má devinu a kopec iných vražedných nástrojov, čo myslíš, ja sa bojím
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

my mame tiez
Naposledy upravil alaya1 : 09.12.16 at 23:00
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať