Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Aj ja som počula....podľa cirkvi popol z nebožtíka nepatrí pozostalým, ale Bohu, lebo sme všetci jeho dietkami. Tak som premýšľala....ak by sa popol nebožtíka dal spracovať na kameň-kryštál (metóda spracovania už i v ČR) treba to odovzdať cirkvi???
No a to si ako predstavuješ? Ha? Veď z popola (veľa uhlíka) ti vyrobia diamant - takže popol v akejkoľvek forme cirkvi patrí - a teda i ten kamienčok bude ich. A budú zase bohatnúť, ako kedysi....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nááááááá, ťi bujo (hovor, ako čítaš )........ aha ho...... Poliaci nás tu infikujú.....
http://spravy.pravda.sk/ekonomika/cl...c-vycina-v-eu/
Vajcia, kurčatá, mäso, ryby, soľ..... a vark, ako im rastie ekonomika. Bodaj by nie, keď sú už pomaly horší ako Čin-čan-čungovia...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
alaya1
korela
Obdobnú situáciu zažili moji v Slovenskom raji, mali prestávku niekde dolu na plytčine, pri nich skupina turistov spoza našich južných hraníc. Tie dve mladé fajčiace ženy neboli pointou, ale ich skutok. Keď pustila jedna z nich opalok na zem, syn sa zdvihol, podišiel a počkal, kým ho mladá zdvihne a odloží v svojej batožinke. Naši tam vzali Talianov, a boli skutočne z prostredia nadšení.
Niekedy sa človeku fakt zastavuje mozog nad niektorými ľuďmi.


Zrovna zeby Taliani boli ukazkou poriadkumilovnosti . Co potom taky Svajciar
Tak pre srandu králikov....skúste toto urobiť napr. v Singapúre, v Hongkongu.... NEDOPLATÍTE sa! Alebo prípadne budete mať 30 dní zabezpečenú stravu na 3x denne.
V Hongkongu som nebol, ale v Singapure to az take vazne nie je. Odpadky a spaky neboli nijak vynimocne. A v "rekreacnej oblasti" to vyzeralo ako na Sirave po lete.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Nepotešilo - CETA je podpísaná
https://www.noviny.sk/zahranicie/169...li-zmluvu-ceta
TTIP neprešlo - amerykánci to skúsili cez Kanadu.
Všade píšu pozitíva, ale už nepíšu, ako sa bude rozhodovať v prípade nejakých sporov - a tam sú určené rozhodcovské súdy, ale nie z EÚ, ale z USA a CND.
trosku sa mylis. Tribunal je v zlozeni 5 liudi z CA, 5 z EU a 5 z tretich krajin. Len sa neviem dopatrat, kto tu skupinu z tretich krajin navrhuje.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. a o fakty sa opierat.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korela
Ale pri Temelíne si museli nechať zájsť chuť. Prečo nie aj tu?
Lebo ešte lajstrá podškrabnuté neboli....
Neviem, ako to vidia ostatní, ale trochu nechápem, prečo píšeš to isté iba inými slovami. Ale poďme k budúcnosti. Prečo máme obavy ako to u nás dopadne? Slovensko sa bude hrnúť do uzatvárania zmlúv ako zmyslov zbavené? Nestačil jeden obyčajný plot ako ukážka prístupu ku zmluve?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
bude kreovaný z OSN výboru pre ochranu ľudských práv, ktorému predsedá saudská arábia
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
misoft
tai.... nechaj sa "prekvapiť".... jedno je mať to na papieri a druhé držať sa toho papiera....
Uvidí sa možno o pár rokov....keď sem amerykánci začnú pchať cez CNS GMO produkty. Mimochodom - vedia páni v bielych golieroch (politici) o tom, že medzi USA a CND je dohoda o voľnom pohybe tovaru? Že amerykánci dodajú svoj produkt do CND a tá to potom pošle ako svoje? Asi to "prehliadli".....
A Žiga splietal niečo o tom, že ak si na "výlete" niečo kúpiš v CND, nebudeš platiť clo a pod. Trt makový..... skúsiš si v CND kúpiť auto - zaplatíš iné poplatky.
A ten "tribunál" - 5 členov z "tretích" krajín - pravdepodobne z tých, kde bude veľký vplyv USA a CND.....
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. a o fakty sa opierat.
Pozri sa pár stránok dopredu ako ma tu niektorí utreli a opečiatkovali neužitočnými a neviem či aj príspevok nebol zbalený vraj"mudrujem" Po sobáši je ťažko sa pýtať ženícha či sa mu to manželstvo hodí. a čo sa týka tých aut, auto si síce doviezť môžeš ale len ako exponát(nezodpovedá nejakým sprostým EHK), tak isto aj elektrické spotrebiče(iná norma)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. a o fakty sa opierat.
Čas to ukáže.... kde soudruzi z EÚ chybu udělali.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

potešilo
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
nenechaj sa pomylit ( bez uvodzoviek ), tiez sa mi ta dohoda nepaci. Len je ziaduce objektivne diskutovat. a o fakty sa opierat.
Čas to ukáže.... kde soudruzi z EÚ chybu udělali.....
Soudruzi z EU neudelali chybu nikde, iba plnia volu svojich volicov.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo slnieško..
DSC_8506.JPG  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Fakt potesilo



az taka hrdost ma prepadla
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
nezabudaj, ze tych do Brussels niekto dostal. Tak ako niekto doviedol k moci Fica. Nemozno sa stale na inych vyhovarat
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
misoft
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
nezabudaj, ze tych do Brussels niekto dostal. Tak ako niekto doviedol k moci Fica. Nemozno sa stale na inych vyhovarat
A to je tá tragédia.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Fakt potesilo



az taka hrdost ma prepadla
Hmmm.... a čím ťa ohrozovala?

Ale v podstate: Sagan - Cibuľka - Chochlíková - teraz už vo svete vedia, čo je a kde je Slovensko.

A k tomu ešte: KIA, VW, Jaguar-Land Rover, Peugeot-Citroen
Naposledy upravil misoft : 31.10.16 at 07:17
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
taiko
misoft
Fakt - vôľu voličov.... a niekedy oligarchov, biznismanov, korporácii....
Ale uvidíme.. teda mne je to už putna, ale naši potomkovia a potomkovia potomkov... tí buď A) budú mať z toho prospech, alebo B) budú mať z toho "prospech"....
nezabudaj, ze tych do Brussels niekto dostal. Tak ako niekto doviedol k moci Fica. Nemozno sa stale na inych vyhovarat
A to je tá tragédia.....
Hej, ale zapricinena mnou a Tebou a nie oligarchami a Ficami
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Človek si niekedy nemá z čoho vyberať a keď si vyberie, tak ten vybraný urobí opak toho, čo "sľuboval"....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať