Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Akosi je ticho, zvyčajne je všade, kdeže sa podel?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Niekto stavia snehuliakov a niekto
bison.jpg  
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

afrikánka
kopretinka
afrikánka
Mám si myslieť, že snáď samotný R. ma mal v hľadáčiku? Blbosť....bol to niekto iný.
a čo si ty nejaká celebrita?
Ak myslíš, že osoba, ktorá ponúka na Pokeci sexuálne služby a s nickom "afrikánka" sľubuje horúce a nezabudnuteľné zážitky...tak asi na Porade bude nevídanou celebritou
pokec nepoznám (teda viem,že niečo také existuje,ale nechodím tam)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Nikdy som nechcela byť moderátor, aj keď to Richard ponúkal. Viem len, že niektorí mali špeciálne povolenie na vyhodenie člena, keď tu šarapatil škriatok.
To právo sme dostali všetci - 300 dní odo dňa registrácie (BAN), potom už len administrátor na základe oznámenia.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prišla som pozrieť čo nové, najprv som si urobila odstup, potom nasledoval dlhý rodinný telefonát, teraz mi po prečítaní príspevkov tečú slzy po tvári. Dobrý mix som tu našla.
Zdá sa, že šme še pobavili trochu.
Nemá zmysel niektoré veci rozmazávať, pretože by sa nič zrejme nezmenilo, ale ja ešte stojím dvomi nohami v realite a čo som tu čítala, za tým si stojím.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ty ešte nespíš?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Trochu som sa začítal do "problémov" ...... a zisťujem, že ako dobre, že nemusím tu na Porade nič ukrývať - a ak treba - trebárs aj SS nech mi vysvietia. Šak si v nich s nikým lásku nevyznávam.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja nešťastný zemepán, aj som tu ošedivela, ale sprostú ss správu mi nikto nenapísal, čím to asi bude? Viedli sme tu rôzne debaty, ostré výmeny názorov, prežili sme nejedny voľby a život ide ďalej. Zbytočne sa minulosťou nezaoberám. To buchačove kua je tá najmenšia hrubosť čo mi tu prekáža, /tuším aj prestal/ aj keď okrem mňa si ho málokto dovolil upozorniť. Ten, kto nevie argumentovať a uráža rodinných príslušníkov, vysmieva sa zo starších a podobné perly ducha, si nastavuje zrkadlo a niekedy sa v ňom zazrie taký, aký skutočne je.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Ty ešte nespíš?
Nie. Kde môžem nájsť mnou založené témy? Ešte to existuje? Ďakujem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Myslím, že nie. Aj mne to chýba.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Veru tak, ako misoft vraví...nemyslím si, že tu niekto niečo tají..ak by..., tak nech si neposielame ss, ale maily....

..do tejto témy píšem 1x a som celkom ako to nazvať..rozčarovaná?
Dnes som chodila po vianočných trhoch v KE.. krásne vysvietené, každý rok trošku iné, mne sa páči.Večer som si chcela odpočinúť pri Porade ..ale toto??
Afrikánka, tebe iba toľko..nedala sa zadať otázka..niekto ťa vraj blokoval, mazal? Myslím si, že nie...z dôvodu: xkrát sa mi stalo, podľa toho na čom píšem...na tablete je iné, na smartfóne iné, na NB iné...raz sa mi nedá pridať bod, raz ma nepustí písať ďalej...musím reštart.taktiež obrázky...tiež som sa raz pýtala prečo fotky pridávané cez tablet ležia..hm..vraj treba iba otočiť ..skúšala som ... nefungovalo...našla som potom spôsob, ale je to prácne..viď.foto mačky
Afrikánka,.. Avast mi tiež vyhadzuje tie okná čo spomínaš, ale ani ma nenapadlo, že v tom má niekto tu prsty....oni chcú, aby si zaplatila lepšiu verziu...
...ale je pravda, že kedysi dávnejšie sa riešila otázka okolo ss..že sa vraj dá čítať..čo osobne neverím, ovšem môže to byť pravda, ale čo by z toho mal?..nepíš ss
....Už veľa ľudí opustilo Poradu kvôli hádkam, etc...
Nerobme to!!! Prosím,
Ja osobne mnoho ľuďom iba ďakovať môžem.
Čo ma nepáli to nehasím...vďaka ...
8 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

kukučka
Myslím, že nie. Aj mne to chýba.
Vyskúšala som niečo...zadala som otázku do googla a vyhodilo mi Poraďácku otázku-tému...lenže by sme sa museli pamätať na všetky
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na porade je dost nestastne hladanie a nasledne zobrazenie vysledkov. Preto aj ja niekedy hladam na porade cez google.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Ja nešťastný zemepán, aj som tu ošedivela, ale sprostú ss správu mi nikto nenapísal, čím to asi bude? Viedli sme tu rôzne debaty, ostré výmeny názorov, prežili sme nejedny voľby a život ide ďalej. Zbytočne sa minulosťou nezaoberám. To buchačove kua je tá najmenšia hrubosť čo mi tu prekáža, /tuším aj prestal/ aj keď okrem mňa si ho málokto dovolil upozorniť. Ten, kto nevie argumentovať a uráža rodinných príslušníkov, vysmieva sa zo starších a podobné perly ducha, si nastavuje zrkadlo a niekedy sa v ňom zazrie taký, aký skutočne je.
Kuwa....AMEN !
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
Ja nešťastný zemepán, aj som tu ošedivela, ale sprostú ss správu mi nikto nenapísal, čím to asi bude? Viedli sme tu rôzne debaty, ostré výmeny názorov, prežili sme nejedny voľby a život ide ďalej. Zbytočne sa minulosťou nezaoberám. To buchačove kua je tá najmenšia hrubosť čo mi tu prekáža, /tuším aj prestal/ aj keď okrem mňa si ho málokto dovolil upozorniť. Ten, kto nevie argumentovať a uráža rodinných príslušníkov, vysmieva sa zo starších a podobné perly ducha, si nastavuje zrkadlo a niekedy sa v ňom zazrie taký, aký skutočne je.
Urazlive SS pisal karas, aj ja som bola "obetou"....Vtedy pri SS bola ikonka nahlasenia. teraz som ju tam nenasla.

Pises tu vseobecne, preco nekonkretizujes, kto tu uraza starsich, ci rodinnych prislusnikov?

Ja som bola a aj moj muz tu pourazana dost, avsak ja tymto "vypovediam" neprikladam ziadnu dolezitost.
O zelani smrtelnej choroby ani nevravim..To ja nikdy neprekusnem.

A, ze sa boduje podla nickov a nie prispevkov je tiez fakt. Staci si pozriet bodovania.
Mne tu na Porade co sa tyka odbornych tem velmi pomohli, aby som mohla ja dalej pomahat. Som tym ludom velmi vdacna a ostatne beriem s nadhladom. Aj ini by mali a bol by tu klud.
Naposledy upravil alaya1 : 10.12.16 at 08:08 Dôvod: preklep
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jooooooj, hneď by som bežky obúval. Čakám už len na sneh, lebo teraz ho tu je málo a ešte zľadovatel...
edit: alaya čo tu nacvičuješ s tým pekným obrázkom, kde si ho dala??
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Jooooooj, hneď by som bežky obúval. Čakám už len na sneh, lebo teraz ho tu je málo a ešte zľadovatel...
edit: alaya čo tu nacvičuješ s tým pekným obrázkom, kde si ho dala??
Dam aktualny, ked pojdem von .Nechcem iritovat
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je v tatrách?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
To je v tatrách?
Veru tam
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No dnes je deň Ω ...... pôjdem sa kultúrne vyžiť........
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať