Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

idem na moravu na benzín, tak chcem pozrieť aj jednu bežkársku trať v Beskydách, či funguje...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
idem na moravu na benzín, tak chcem pozrieť aj jednu bežkársku trať v Beskydách, či funguje...
Vcera chlap tu-v de tankoval...neodpustil si poznamku...konecne porádna nafta.....napriek tomu,ze iba v at capujeme....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Uz som spat. Trat uz je nepouzitelna, ale bolo vidno ze bola upravena, dokonca 2 stopy. Sranda v takom zapadakove... Cesi sa narozdiel od nas riadne staraju.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

lujza.j
Nandrolon
idem na moravu na benzín, tak chcem pozrieť aj jednu bežkársku trať v Beskydách, či funguje...
Vcera chlap tu-v de tankoval...neodpustil si poznamku...konecne porádna nafta.....napriek tomu,ze iba v at capujeme....
Chodieva ku mne brat z DE, tam natankuje, zastaví sa v BA, niečo "výhodné" si pokúpi a u mňa auto šup do garáže. Ak chce niekde ísť, ide autobusom, aby neminul benzín.....že prečo? Zásadne nechce tankovať ani u nás, ani v AT. Pred časom tankoval v AT a odišiel mu na novom aute karburátor.....verí len kvalite DE.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

afrikánka
lujza.j
Nandrolon
idem na moravu na benzín, tak chcem pozrieť aj jednu bežkársku trať v Beskydách, či funguje...
Vcera chlap tu-v de tankoval...neodpustil si poznamku...konecne porádna nafta.....napriek tomu,ze iba v at capujeme....
Chodieva ku mne brat z DE, tam natankuje, zastaví sa v BA, niečo "výhodné" si pokúpi a u mňa auto šup do garáže. Ak chce niekde ísť, ide autobusom, aby neminul benzín.....že prečo? Zásadne nechce tankovať ani u nás, ani v AT. Pred časom tankoval v AT a odišiel mu na novom aute karburátor.....verí len kvalite DE.
a to má aké nové auto s karburátorom ??
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Roky kupuje len "meďáky". Mení každé 2-3 roky, aj po roku. Čo ja viem, možno som to zle pomenovala, ale benzín v AT mu xyx pototo...musel v servise vymieňať. Možno je to aj 15 rokov nazad.
Ináč je VIP členom, kde má rôzne výhody. Kúpi nové auto, zabehne cestou do SR, trochu sa povozí, najazdí tak 5-10000 km, vráti. Salón mu odkúpi naspäť a on za nový model iba doplatí. To je jeho hobby a životabudič.
Keď mi telefonuje a má dobrú náladu, hneď viem, že má zase nové auto. Keďže má 70+, tak intervaly sa skracujú. Vždy tvrdí, že to je skutočne to posledné auto v jeho živote....
Naposledy upravil afrikánka : 10.12.16 at 12:20
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tak teraz ten s tym karburatorom nech mi pride utriet tablet. :-)))))))))
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Tak teraz ten s tym karburatorom nech mi pride utriet tablet. :-)))))))))
Nechápem, čo tým myslíš, ani iní chalani .....nahajte ma, šak som dievka, chalanským hračkám nerozumiem
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

afrikánka
Nandrolon
Tak teraz ten s tym karburatorom nech mi pride utriet tablet. :-)))))))))
Nechápem, čo tým myslíš, ani iní chalani .....nahajte ma, šak som dievka, chalanským hračkám nerozumiem
karburátory sa už nepoužívajú, aj benzínové motory majú vstrekovanie paliva...
ale je možné, že nejaké špeciály, šporťáky, alebo indické autá typu tata ešte ich používajú, preto som sa opýtal.....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Alaya, prekusnúť nemusíš, hlavne to už nepripomínaj, prosím ťa o to. Bolo to vysvetlené, nikto nemusí súhlasiť. Môj príspevok nebol o búchačovi, viac nepokračujem, necitujte ma.
5 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
Tak teraz ten s tym karburatorom nech mi pride utriet tablet. :-)))))))))
Aha, už pochopila....ale skôr by som si ja zaslúžila poutierať, bračeka nechaj na pokoji, to už starší pánko
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Potešil včerajší super koncert Omegy.

Doplním trocha z koncertu pre tých, čo Omegu môžu, tí, čo nie, nech nechajú tak:
http://hudba.zoznam.sk/reportaze/13-...ockovej-skoly/
Naposledy upravil Tweety : 13.12.16 at 13:10
6 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Nandrolon
Ja som ich spomínal v úplne iných súvislostiach a v úplne inej logike ako ty, a hlavne som s tým nezačínal ako prvý
Jasne, ked to robis Ty, je to ine
Nandrolon
Chceš povedať, že ty robíš a píšeš iba veci, ktoré by si dal vidieť a prečítať svojmu dieťaťu? No, to by som chcel vidieť.
Nie nechcem povedat, ze som neurobil, ci nenapisal nic za co by som nemal hanbit. Nechcem to povedat, lebo by to nebola pravda.
Nandrolon
Asi nejaká zlá várka marišky, lebo inakšie vysvetlenie nemám, ty šťastný človeče :-))
Ako obvykle, ked nemame argumenty tak utocime na diskutujuceho. Ked nieco nechapes, alebo niecomu nerozumies, iba zriedka zato moze spoludiskutujuci

Vratme sa ale k meritu veci.
Polozim jednoduchu otazku. Pokladas za spravne, ak sa niekto v diskusiach vulgarne vyjadruje ?

Áno povedala. Sú oveľa trápnejšie veci, ako sa primitívne vyjadriť o správnom rozhodnutí.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Trosku sme ale (ne)planovne odbocili od podstaty.
Pokladas teda za spravne, ak sa ludia vulgarne vyjadruju v diskusii, ci nie ? Pretoze o tom to cele bolo.
Pokiaľ je to úprimné, tak áno. Apropo, keby som bola chcela byť vugárna, tak to napíšem inak. Toľko nadávok ani nepoznáš, keby som ozaj vulgarizovala, ale nebolo by to úprimné. BODKA
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
jar88
alaya1
najdite sa
Kto na niečo takéto môže dať nesúhlasné?
Že by nejaký neúspešný aucajder?
eeeeej a dobre si si pozrel, cim sa vyznacuju neuspesni ?
A máš to tam, na prvom mieste..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Potešil včerajší super koncert Omegy.
I mňa.......paráda.....
3 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bettylou
afrikánka
Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.

buchač, vieš, čo je na tvojom hobby zaujímavé....že si si vybral práve nože, ktoré režú, pichajú a často sa stávajú nástrojom pomsty, ublíženia na zdraví, smrti.....
A vieš, že nože sa neodporúčajú darovať? Vraj narušia, alebo ukončia dobré vzťahy medzi darcom a obdarovaným. To, aby si bol v obraze, ak sa nedarí predávať....a nemáš zákazníkov.
To o tom darovaní je blbosť pre poverčivých. Moji priatelia vedia, že zbieram nože, a zvyknú mi nejaké kúsky darovať, a tie nože mi SLÚŽia perfektne, samozrejme, že s nimi viem narábať k prospechu svojmu a života celkove. Priatelia ostávajú a aj tí známi.
Viem, že povera a je na každom, ako sa k nej postaví....piatok 13.,čierna mačka, šupiny z kapra, drobné mince do vrecka mŕtvemu, vykročiť pravou, nekúpať sa na Petra Pavla a mnoho ďalších. Každá záľuba, hobby spojená s tvorbou a zhotovením výrobku je prospešná a chvályhodná. Čas venovaný takýmto aktivitám prospieva zhotoviteľovi a následne poteší majiteľa tohto výrobku. Je dobre, že zbieraš práve nože, ktoré menovaný vie skutočne pekne a detailne spracovať. Dúfam, že si jeho nože prezrieš a určite si svoju zbierku obohatíš a dajaký ten kúsok si aj kúpiš, práve v tomto čase, keď si môžeš urobiť pre seba radosť na Vianoce
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
afrikánka
bettylou
afrikánka
Ty na programovanie...ja zasa trávim čas v dieľni pri tých nožoch.

buchač, vieš, čo je na tvojom hobby zaujímavé....že si si vybral práve nože, ktoré režú, pichajú a často sa stávajú nástrojom pomsty, ublíženia na zdraví, smrti.....
A vieš, že nože sa neodporúčajú darovať? Vraj narušia, alebo ukončia dobré vzťahy medzi darcom a obdarovaným. To, aby si bol v obraze, ak sa nedarí predávať....a nemáš zákazníkov.
To o tom darovaní je blbosť pre poverčivých. Moji priatelia vedia, že zbieram nože, a zvyknú mi nejaké kúsky darovať, a tie nože mi SLÚŽia perfektne, samozrejme, že s nimi viem narábať k prospechu svojmu a života celkove. Priatelia ostávajú a aj tí známi.
Viem, že povera a je na každom, ako sa k nej postaví....piatok 13.,čierna mačka, šupiny z kapra, drobné mince do vrecka mŕtvemu, vykročiť pravou, nekúpať sa na Petra Pavla a mnoho ďalších. Každá záľuba, hobby spojená s tvorbou a zhotovením výrobku je prospešná a chvályhodná. Čas venovaný takýmto aktivitám prospieva zhotoviteľovi a následne poteší majiteľa tohto výrobku. Je dobre, že zbieraš práve nože, ktoré menovaný vie skutočne pekne a detailne spracovať. Dúfam, že si jeho nože prezrieš a určite si svoju zbierku obohatíš a dajaký ten kúsok si aj kúpiš, práve v tomto čase, keď si môžeš urobiť pre seba radosť na Vianoce
Určite nie, ja skôr také obyčajnejšie nože. Na také ako robí Buchi nemám.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Možno ti dá dobrú cenu a konečne budeš mať v zbierke aj dobrý, kvalitný kúsok
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
afrikánka
Možno ti dá dobrú cenu a konečne budeš mať v zbierke aj dobrý, kvalitný kúsok
Tvoje problémy a desaťtisíc na to Herr Fuhrer
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať