Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pokračovanie tejto témy by sa prípadne mohlo nazvať "Čo dnes môžem napísať, aby som nedostal/a mínusku, a dostal/a plusku, aby som mohol/hla byť vysmiaty/a ako lečo." Zdá sa, že sa namotáva čoraz viac ľudí.
6 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, ak ale mozog funguje v poriadku, tak je schopný odfiltrovať ten "grc" od normálneho článku.
Viem, že je to každému známe, ale treba pripomínať, pripomínať a pripomínať.
Slovák je človek zábudlivý, ak by nebol, ani Mečiar by tu nebol tak dlho...
Mňa nezaujíma striktne iba portál. Topky.sk, to nie je ten tvoj buditeľ či bádateľ, ale normálny bulvárny spravodajský portál, ktorý nie je o nič horší ako hlavné správy na NARKÓZE, HNOJ a podobných bulvárnych TV.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
Pokračovanie tejto témy by sa prípadne mohlo nazvať "Čo dnes môžem napísať, aby som nedostal/a mínusku, a dostal/a plusku, aby som mohol/hla byť vysmiaty/a ako lečo." Zdá sa, že sa namotáva čoraz viac ľudí.
Dobrá si...

Ale zopakujem to, čo tvrdím stále.
Považujem za určité pokrytectvo, ak niekto bez argumentu, len tak nesúhlasí.
Veď si skús predstaviť takéto konanie v reálnom živote ? Ako by asi prebiehal samotný rozhovor ?
No skôr by asi neprebiehal...lebo jeden by niečo povedal a druhý by len mlčky nesúhlasil.
Že zbohom rodina....
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, v reále niektorí ľudia, ktorí sa tu spolu bavia/hádajú by sa v živote nestretli a nebavili. Žiadna debata by v reále jednoducho neexistovala...
PS: ešte k tým topkám. Na topky chodím celkom rád, majú bulvárny charakter, i keď sa ta nájdu aj seriózne články, ako ten, hore uvedený, aj s prefotenými listinami.
Častokrát si "odbehnem na topky" sa zasmiať. Niekedy ani článok nečítam, ale idem rovno na diskusiu. Keď čítam, tak mi slzy tečú po tvári.
Naposledy som sa tak nasmial na diskusii o Zlatici a Patrikovi. To mi na rehabe-elektrike brucho lietalo ako pri epileptickom záchvate :-)))))))))))))
Naposledy upravil Nandrolon : 13.12.16 at 07:41
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Naposledy som sa tak nasmial na diskusii o Zlatici a Patrikovi.
Na Markíze Zlatka a Paťko.
Na Jojke Mečááár a Kmotríková.
Jeden pár lepší jak druhý...nemôžem ich proste vidieť a ani počuť.

Ale Kmotríková má u mňa tak trochu rešpekt (správny výraz ?) zo známeho dôvodu. Z tej štvorice je najnormálnejšia.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V podstate mám k nim taký "nijaký postoj". Ako k monitoru, tiež nemám žiaden citový vzťah.
Akurát mi vždy prišla tá jej prehnaná angažovanosť pre pomoc ostatným dosť naivná. Na jednej strane manžel okráda 5,5 mil. ľudí, na druhej strane sa ide manželka ukazovať ako ľudomil.... dosť výsmech... pre ľudí, ktorí vedia koľko je 2+2...
Moja obľúbená je jedna finančníčka z TA3 :-))
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo ma, že Procházkovi povedali v Luxemburgu nie. Ale asi to nebude pravda, keď aj na grckách to už píšu.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Potešilo ma, že Procházkovi povedali v Luxemburgu nie. Ale asi to nebude pravda, keď aj na grckách to už píšu.
Tak si to najprv over, aby Ti nenašili šírenie RADOstnej poplašnej správy
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja myslím, že taký vzor čistoty, čestnosti a vysokého morálneho kreditu ako má Prechádzka nechceli ani v Luxemburgu!
Edit: teraz by mali nastúpiť jeho volební sponzori a urobiť krátky proces...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač

Ale Kmotríková má u mňa tak trochu rešpekt (správny výraz ?) zo známeho dôvodu. Z tej štvorice je najnormálnejšia.
----------------------------------
Nandrolon
Na jednej strane manžel okráda 5,5 mil. ľudí, na druhej strane sa ide manželka ukazovať ako ľudomil.... dosť výsmech... pre ľudí, ktorí vedia koľko je 2+2...
Hm...teraz dumem, či si ma pochopil správne.
Ale radšej nepitvám, len podotknem, že nie je manželka...ona je už roky exKmotríková.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

To by som bol rád vedieť, čo za "famózny" maďarský (veľkolepý, dokonalý, nádherný) oný vyzdvihol Omegu nad Pink Floyd, ergo nesúhlasil s mojou otázkou.

Opýtam sa.
Spomenul som čo i len náznakom, že Omega bola zlá skupina ? NIE !
Je Omega snáď lepšia skupina ako Pink Floyd ? Pre koho ako...
Nuž takto - Pink Floyd je iný level. Iný štýl, iná hudba. Aj v tomto musíš rozlišovať.
Len tak na okraj - Okrem posledných albumov - mám 18 ich albumov - žiaľ len ako mp3.
A momentary lapse of reason
A Saucerful of secrets
Animals
Atom heart mother
Masters of the rock
Meddle
More
Obscured by clouds
Relics
The dark side of the moon
The division bell
The final cut
The Piper at the gates
The Wall
Ummagumma-live
Ummagumma-studio
Wish you were here
Works
A k vyššie uvedenému (Omega) - nie kvôli tomu, že je to niečo naj..., ale aj to, že János aj v tomto veku dokázal, že ešte nepatrí do starého železa....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Zaujímavý článok o jednom úspešnom veľko-podnikateľovi :-)
http://www.topky.sk/cl/10/1595295/So...och-od-uhoriek
Pridaj niečo o klane Kennedyovcov a ich histórii z čias prohibície, niečo ako "cez kopirák"
Naposledy upravil pavol54 : 13.12.16 at 11:51
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchač, ja som ale nereagoval na tvoje inotaje, že prečo si ju vážiš.
PS: to, že je jeho ex ešte neznamená že nebude až do smrti využívať benefity plynúce z tunelovania štátneho rozpočtu Ivanom K.
PS: ten rešpekt čo sa týka onko ochorenia, ako to znášala a boja s ním má aj u mňa...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Buchač, ja som ale nereagoval na tvoje inotaje, že prečo si ju vážiš.
PS: to, že je jeho ex ešte neznamená že nebude až do smrti využívať benefity plynúce z tunelovania štátneho rozpočtu Ivanom K.
PS: ten rešpekt čo sa týka onko ochorenia, ako to znášala a boja s ním má aj u mňa...


Nemyslis, ze ten respekt by mal dostat kazdy s chorobou bojujuci clovek, nielen onko pacient. Napr. taky kardiak. Je ich ovela viac, ako onko pacientov.Alebo rodic akokolvek postihnuteho dietata.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
My sme sedeli v A 14 rad 11. Výhľad sme mali dobrý.
Že tých mínuskárov prsty nebolia alebo žeby to bola nejaká úchylka?
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Práve zapadlo slnko. Už aby bol slnovrat. Ozaj chystá sa niekto ku stonehedge?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tweety
Tweety
My sme sedeli v A 14 rad 11. Výhľad sme mali dobrý.
Že tých mínuskárov prsty nebolia alebo žeby to bola nejaká úchylka?
vieme svoje . Asi nesuhlasi s tym, kde sme sedeli . Minuskar /ri
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
My sme sedeli v A 14 rad 11. Výhľad sme mali dobrý.
Ja trochu "vyššie" a viac k pódiu.....a tiež nerušený výhľad....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
Tweety
My sme sedeli v A 14 rad 11. Výhľad sme mali dobrý.
Ja trochu "vyššie" a viac k pódiu.....a tiež nerušený výhľad....
nezverejnuj svoju polohu, lebo tiez s tym nebude niekto suhlasit, ako s nasimi. Sa rehocem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A nech..... a potom nech si mínuskovač (ako ja vravím) oko vyse*ie......
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať