Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

kukučka
A to si kde nabrala? Ja som nehodnotila osobu buchača, len dala názor na jeho príspevok.
Menej je niekedy viac.
Samozrejme, že si hodnotila Jakubiska a nie buchaca...ja som buchimu iba pripomenula "dôležitost" jeho osoby, vzhľadom na minuskovanie
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

buchač
kukučka
buchač
Nandrolon
Buchac :-)
ALE už sa (zatiaľ) traja realizovali....

Nechcem nikoho uraziť...ale toto je už zadubenstvo prvého rangu.
Pritom je to tak jednoduché...pozrieť si info na net.
https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
Mínuskári pravdepodobne nesúhlasia s tvojím hodnotením Jakubisku, pretože reč bola o TV programe a kultúre, nie o jeho finančných pomeroch. Ja osobne mám jeho filmy rada a nemalou mierou k tomu prispieva Hapkova hudba. Odo mňa mínusku nemáš, ja ich dávam výnimočne za hrubé a znevažujúce príspevky, nie za opačný názor.
Mínuskári so mnou nesúhlasia už len z princípu.
Ak by som spieval ódy na Jakubiska, aj tak by sa realizovali.

P.S.:
Mal som napísaného viac, ale to proste nemá význam.
Mňa z toho vynechaj....neminuskujem nicky, ale určité názory a vyjadrenia a je mi úplne jedno, od koho pochádzaju. Okrem toho, často ti dávam aj užitočné...takže, kto tu má "pindy" ???
Naposledy upravil afrikánka : 28.12.16 at 12:44
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Včera havaroval autobus na Čertovici (nad Jarabou). https://www.cas.sk/clanok/491769/vaz...odica-alkohol/ Podľa záberov z miesta havárie (keďže poznám túto lokalitu i tú cestu ako vlastnú dlaň (cca 8 rokov som tadeto jazdieval) - tak som (možno správne) identifikoval miesto:
https://www.google.sk/maps/@48.90361...7i13312!8i6656
Ja len raz, takto v zime, ako technická uzávera, práve takýto čas bol, stačilo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pali - inak táto zákruta je tam veľmi zradná. O kus vyššie totiž často zhora tečie voda (pri dažďoch taký malý vodopádik). Ak by dostal šmyk len o kus vyššie, bola by možnosť zatočiť na lesnú komunikáciu vpravo. Ale nižšie - rovno dole. V lete sa táto zákruta smerom dole dá brať tak medzi 65-75 km/h, smerom hore i trochu viac. Ale v zime i 50-tka je veľa.
Jazdieval som tam aj Trabantom (ale to som šiel rallye štýlom - postaviť na štorc), aj so Škodovkou - to už na štorc sa nedalo tak ľahko - predok bol ľahký.
Ďalšia taká zradná zákruta je tesne nad Jarabou (nad prameňom kyseľky) - ale tam sú aspoň zvodidlá.
Tu https://www.google.sk/maps/@48.90357...7i13312!8i6656 tá voda steká a toto https://www.google.sk/maps/@48.89475...7i13312!8i6656 je nad Jarabou.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Pali - inak táto zákruta je tam veľmi zradná. O kus vyššie totiž často zhora tečie voda (pri dažďoch taký malý vodopádik). Ak by dostal šmyk len o kus vyššie, bola by možnosť zatočiť na lesnú komunikáciu vpravo. Ale nižšie - rovno dole. V lete sa táto zákruta smerom dole dá brať tak medzi 65-75 km/h, smerom hore i trochu viac. Ale v zime i 50-tka je veľa.
Jazdieval som tam aj Trabantom (ale to som šiel rallye štýlom - postaviť na štorc), aj so Škodovkou - to už na štorc sa nedalo tak ľahko - predok bol ľahký.
Ďalšia taká zradná zákruta je tesne nad Jarabou (nad prameňom kyseľky) - ale tam sú aspoň zvodidlá.
Tu https://www.google.sk/maps/@48.90357...7i13312!8i6656 tá voda steká a toto https://www.google.sk/maps/@48.89475...7i13312!8i6656 je nad Jarabou.
"Miloval som" zimné presuny. Aj ostrieľaní mali čo robiť nieto ešte nejakí po jesennom KVK Nezabudnem na januárovú cestu Poprad cez Vernár na juh na PDS -ke sa pod kopcom poserkala spojka takže motor chvalabohu išiel. nedalo sa nič len AV 15 -kou do vleku na tyči až na lešť , chlapec išiel ako vojak a vrátil sa ako slobodník(bolo to v mojej právomoci) ale priznal sa že nemal len košeľu a tričko mokré. No skrátka majster vodič
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako by asi bola riešená firma Apple keby bola platná zmluva TTIP? Keď dnes sa zdá že sa kvôli daniam poriadne krúti.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54
Ako by asi bola riešená firma Apple keby bola platná zmluva TTIP? Keď dnes sa zdá že sa kvôli daniam poriadne krúti.
ASI mi teraz odpovedal akcionár APPLE alebo agent zahraničnej firmy,
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

afrikánka
Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
Mne nevadí ak niekto nesúhlasí so mnou ale musím vedieť prečo a v tomto prípade je to principiálny nesúhlas, možno ani nevie prečo, ale vzhľadom na nick nemôže inak.
2 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

pavol54
afrikánka
Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
Mne nevadí ak niekto nesúhlasí so mnou ale musím vedieť prečo a v tomto prípade je to principiálny nesúhlas, možno ani nevie prečo, ale vzhľadom na nick nemôže inak.
Keď niekto reaguje iba zo zásady na nick, tak potom je na poľutovanie...pretože tou zlosťou ubližuje najviac sám sebe a ja by som sa vlastne nemala tomu ani smiať, vzhľadom na lásku k blížnemu
4 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
pavol54
afrikánka
Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
Mne nevadí ak niekto nesúhlasí so mnou ale musím vedieť prečo a v tomto prípade je to principiálny nesúhlas, možno ani nevie prečo, ale vzhľadom na nick nemôže inak.
Keď niekto reaguje iba zo zásady na nick, tak potom je na poľutovanie...pretože tou zlosťou ubližuje najviac sám sebe a ja by som sa vlastne nemala tomu ani smiať, vzhľadom na lásku k blížnemu
smiat sa treba. Smiech je najlepsi lekar. I pre subjekt, i pre objekt. A hlavne, ked sa niekto vie zasmiat na sebe, nuz je mu hadam universom dovolene sa zasmiat aj na inych
4 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
Ale - veď aj mne sa niekedy ujde - ja keď musím dať mínusku - ja to i oznámim - z princípu - nemám čo skrývať.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

misoft
afrikánka
Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
Ale - veď aj mne sa niekedy ujde - ja keď musím dať mínusku - ja to i oznámim - z princípu - nemám čo skrývať.
Momentálne ich mám už 10 ....kto má viac ???


Opravujem 11...už 12...kto ešte priloží? Jeje 13...
Naposledy upravil afrikánka : 28.12.16 at 19:22
1 3
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo ma , ze prezijem krasne slnecne dni "doma". Neorganizovane akcie su tie naj...
bb.jpg  
4 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

afrikánka
misoft
afrikánka
Mne sa od polnoci ušlo 7 mínusiek z kadečoho možného
Že ďakujem moc ......vždy ma to rozosmeje
Dobrá nálada je veľmi dôležitá, smiech iba prospieva . Srdečne pozdravujem
Ale - veď aj mne sa niekedy ujde - ja keď musím dať mínusku - ja to i oznámim - z princípu - nemám čo skrývať.
Momentálne ich mám už 10 ....kto má viac ?????


Opravujem 11...už 12...kto ešte priloží?
ja som ti teda jednu šupol...potom daj celkové skore...

si robíš srandu, ale truhlík tu vážne nad tými mínuskami smoklí )))

agenti zahraniční )))
Naposledy upravil bjuty smis : 28.12.16 at 19:29
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Srandu si nerobím, od polnoci do t.č. mám 13mínusiek z rôznych tém a otázok
A ty si mi začo šupol???
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je asi ten multinick, ktory ti pisal, ze si skareda, asexualna :-))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

afrikánka
Srandu si nerobím, od polnoci do t.č. mám 13mínusiek z rôznych tém a otázok
A ty si mi začo šupol???
som myslel, že si robíš nový rekord....chcel som pomôcť ..ale dám teda dole a hodím plusku....ostatné nechám na agentov )
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Nandrolon
To je asi ten multinick, ktory ti pisal, ze si skareda, asexualna :-))))))
Eeee....ten by mi napísal koment a zdrhol.... toto budú domáci jedoši
najnovší stav je 16 mínusiek....
Naposledy upravil afrikánka : 28.12.16 at 20:24
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

V slove "jedoši" ti tam namiesto "b" skočilo "d". Asi preklep :-))))))
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať