Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- dobré......
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mne je to jedno, kto komu nadeluje, nejake body, smiesne pre mna.

Ja som tu chcela pridat nieco pekne na rano, napisem koment, slova bezne pouzivane /napr. pouzivane v prenesenom vyzneme aj v mediach - ty blazon - t.j. dokonaly/ a odozva??
Kaslem na to.
Fakt nemate co robit,pripomienkujete do vsetkeho.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
misoft
Ak toto dokáže vytvoriť z vlasov - nie je to blázon - je to ukážka kreativity a šikovnosti (takže sa čudujem konštatovaniu "To je blazon.....").
Ved to bola pochvala, ten "blazon"....Je to bezne pouzivane slovne spojenie...
psychológ má iné odborné výrazy ktoré používa bežne vo svojej práci , iné má srdciar, iné gynekológ či urológ. Pre nás "normálnych" je to expresívne pomenovanie jedincov za ich konanie
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nič v zlom, ale žeby som bol jediný, kto to pochopil správne? Používa sa to aj u nás, akurát sa nehovorí blázon, ale blazen.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo trošku bieleho.. ale kým som obehla dr, začalo sa to topiť..
DSC_8919.JPG  
DSC_8918.JPG  
1/1
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

u nás sa to tiež tak hovorí
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

fuj fuj
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kopretinka
fuj fuj
bolo myslené k mojej foto,ktorá sa tu neukázala,som zabudla,že sem mi nefunguje pridávanie foto....ale je na nej kopa snehuuuu.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Nič v zlom, ale žeby som bol jediný, kto to pochopil správne? Používa sa to aj u nás, akurát sa nehovorí blázon, ale blazen.
inak to vyznie keď mi niekto povie "ty môj blázonko" alebo "ty starý blázon"
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No ja neviem....
Slang je proste slang...mne niekedy ani vlastná mať nerozumela.

Teraz sa veru fest zabávam nad poniektorými výrazmi, ktoré v poslednej dobe znejú z úst tých hercov - blavákov.

Používajú, ale vcelku dosť nie vždy v náležitých súvislostiach....ergo, nerozumejú im poriadne.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Vážení - pretože sa tu na Porade nachádza osoba/osoby, ktorým môj nick vyslovene vadí a pôsobí ako červené súkno na býka (po mojom vola) a aj obyčajný odkaz na slovenskú normu, prípadne na blahoželanie poraďákovi okamžite označí ako neužitočný, negatívny - tak som sa rozhodol.


Dňom 4. januára 2017 od 11:20 ma tu už neuvidíte. Nežiadam o vyškrtnutie z členstva, ale uzavriem pred akýmkoľvek prístup svoj profil, svoje albumy.



MAJTE SA!
0 3
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski....ale ved o toto mu ide!
6 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft, ale hádam iba sranduješ!!
4 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
alaya1
To je / "blazon",/ KADERNIK toto dokazat vytvorit na hlave...
Tie musia mať výnimočné sexuálne zážitky ( podľa kameňáka na otázku Kde vás pichá: Okrem odpovedi Na chate, rozšíri :za ľavým uchom za pravým uchom a pod...)
V mojej mladosti býval na Barrandove vychýrený československý vlasový majster Gerhard Matuška, vždy mal v lete okolo bazéna strapec žien, čím "logicky" dráždil svoje okolie.
Teraz som si pomyslela, že už určite nežije, svoj talent náležite využil.
http://www.matuschka.cz/gerhard-matuschka.php
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Duški(aj keď tu už nie si) pre ostatných čo tu ešte sú jedna príhoda zo socíku
Komunisti neriešili anonymné udania Tak niektorí keď sa potrebovali odbaviť, alebo cítili potrebu revanše za zmačknuté gule(pre neplnenie úloh) podávali udania na stranícke štruktúry ale sa podpísali menom toho kto im spôsobil bolesť. Raz ráno prídem do kancelárie a behom pol hodiny kontrola dvaja komunisti z povolania a zo šesť odborníkov čo kontrolovali príkazy na jazdu (v priebehu kontroly mi jeden pošepkal že riešia moje oznámenia na veliteľove čierne jazdy, prečo som mu to nepovedal priamo mohlo to byť inak vyriešené, skoro som spadol zo stoličky) Výsledok jasný nič sa nedokázalo ale naštrbené vzťahy ostali do konca. Takže niekto si tu hladí ego, ak by bol otvorený nesúhlas od strachu nepípne ale takto "Veď sa žerte"
2 2
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

fúha, tvoje počítačové odpovede považujem za top. Je jasné, že sa vyznáš. Dúfam, že svoje rozhodnutie prehodnotíš
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kazdy si svoj zivot riadi podla svojich rozhodnuti. Ale dalo sa aj bez tych teatralnosti. Aj tak to nic tu nevyriesi.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
pavol54
alaya1
To je / "blazon",/ KADERNIK toto dokazat vytvorit na hlave...
Tie musia mať výnimočné sexuálne zážitky ( podľa kameňáka na otázku Kde vás pichá: Okrem odpovedi Na chate, rozšíri :za ľavým uchom za pravým uchom a pod...)
V mojej mladosti býval na Barrandove vychýrený československý vlasový majster Gerhard Matuška, vždy mal v lete okolo bazéna strapec žien, čím "logicky" dráždil svoje okolie.
Teraz som si pomyslela, že už určite nežije, svoj talent náležite využil.
http://www.matuschka.cz/gerhard-matuschka.php
Nema niekde fotogaleriu prac?:
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

misoft

Vážení - pretože sa tu na Porade nachádza osoba/osoby, ktorým môj nick vyslovene vadí a pôsobí ako červené súkno na býka (po mojom vola) a aj obyčajný odkaz na slovenskú normu, prípadne na blahoželanie poraďákovi okamžite označí ako neužitočný, negatívny - tak som sa rozhodol.


Dňom 4. januára 2017 od 11:20 ma tu už neuvidíte. Nežiadam o vyškrtnutie z členstva, ale uzavriem pred akýmkoľvek prístup svoj profil, svoje albumy.



MAJTE SA!
Ja si dovolím tvrdiť,že aj v Tvojom okolí v mieste bydliska sa nachádzajú osoby ktorým vyslovene vadíš.Kde sa mieniš presťahovať?:-)
3 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prirovnanie k bláznovi asi toľko. Stačí aby niekto vyrástol vo viacjazyčnom prostredí a môže mať problém presne vybrať v slovenčine čo najvhodnejší ekvivalent. EN má na blázna takmer dvadsať hesiel, tak ho skúste preložiť do jedného slovenského, rovnako to bude v týchto končinách aj s maďarčinou. Nakoniec asi niet umelca, ktorý by nemal alebo nebol v určitých obdobiach svojho života "správne strihnutý".
Inak ten ruský kaderník má vzhľadom k profesii celkom humorné priezvisko.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať