Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
áno, v lete v noci mi behala kuna po balkóne inak ani tie srnky sa neboja až po cestu pred domom prídu (záleží na tom čo práve v lete pestujem ) Inak bažant a pásavka ideálna kombinácia, potom bocian a myši(žaby pochopiteľne)
Len sa tých bažantov zakaždým zľaknem, neviem si zvyknúť, vždy vyletia až v poslednej chvíli.
Musíš pozerať kohúta, ten naschvál provokuje aby ho videli, ale sliepočka je tak na 10 metrov od neho schovaná.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Ja som to dala do srandičiek, skôr to patrí tam.
Vrchnosť ide dostatočným príkladom pre národ. Neodsudzujem tento krok, bol zrejme zákonný.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Musíš pozerať kohúta, ten naschvál provokuje aby ho videli, ale sliepočka je tak na 10 metrov od neho schovaná.
Budem na to pamätať pri vnúčatách, ak sa dožijem aj viacerých. Človek v tej nádhere ticha pomaly prežíva meditatívny stav a naraz budíček ako hrom!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
Musíš pozerať kohúta, ten naschvál provokuje aby ho videli, ale sliepočka je tak na 10 metrov od neho schovaná.
Budem na to pamätať pri vnúčatách, ak sa dožijem aj viacerých. Človek v tej nádhere ticha pomaly prežíva meditatívny stav a naraz budíček ako hrom!
Tiež som začínal ako slon v porceláne, ale časom je to automatické konanie, len keď vidím prácu po diviakoch tak si dávam pozor, nerád by som bežal ako ten nemecký šprintér Manfréd
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

manfréd ko-ko-t
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

afrikánka
Nandrolon
Norma neexistuje. Ale je vacsi predpoklad ze rovesnici +- x rokov, nie xx, spolu dlhsie vydrzia. Ale su aj chalani co potrebuju "mamu". Lenze aj ti raz dospeju a budu chciet zenu. Ale Gregorova a Mojsejova maju chraneny druh - zlatokopov. Podla mna to vyhovuje obom stranam, akurat je to docasne, co taktiez vyhovuje obom stranam...
To bude asi to najsprávnejšie +-, ale nech je to jedna generácia.
Podľa prieskumov vraj najlepšie fungujú manželstvá, kde je žena o 1-2 roky staršia od muža. Možno aj pravdivé. Moja jedna babička a moja známa tento rozdiel a vzťah vydarený.
Vyrastala som v rodine, kde mal môj otec 40, keď som sa narodila....Poriadne som pociťovala jeho roky oproti mladším otcom. Preto pokladám za priam trestné, keď muž 50+ splodí dieťa.
Čo jej chýba? Neviete náhodou čo študuje?
http://revue.idnes.cz/katerina-zeman...141957_sex_zar
Každý otec niečo deťom odovzdá, rozdiel je čo. Mňa mal otec v 43, mama o pol generácie mladšia, a aj keď vážne onedlho ochorel, nebolo to také zlé. Naučil ma veľa vecí, iba sme sa vyhýbali dávať mu otázky, pretože nevedel skončiť. Dnes by som ho počúvala, keby som mohla celé dni.
Kamošky - sestry mi rozprávali ako nevydaté a bezdetné, že sa hanbili za svojho otca v škôlke, pretože ho mali ich spolužiaci za dedka, nikdy nie otca. Jedna z nich urobila svojim deťom to isté. Takže ťažko sa k tomu vyjadrovať, každý máme svoju cestu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
manfréd ko-ko-t
Lujza, to je rýchlosť, Pavlovi nestačilo ani pero vyschnúť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
manfréd ko-ko-t
nechcel som napísať priezvisko je ho vieme
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
lujza.j
manfréd ko-ko-t
Lujza, to je rýchlosť, Pavlovi nestačilo ani pero vyschnúť.
to ešte potrvá
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
korela
lujza.j
manfréd ko-ko-t
Lujza, to je rýchlosť, Pavlovi nestačilo ani pero vyschnúť.
to ešte potrvá
Že by Lui zabudla na dlžeň?
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
korela
lujza.j
manfréd ko-ko-t
Lujza, to je rýchlosť, Pavlovi nestačilo ani pero vyschnúť.
to ešte potrvá
Že by Lui zabudla na dlžeň?
jedna moja známa na takéto debaty má koment "A sme zase doma"
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

v súvislosti s manfredom si dovolím prilepiť nezabudnuteľný výrok pána Karola Poláka..
DSC_9109.jpg  
7 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela, mňa môj otec veľmi miloval, taktiež i ja jeho. Ale ako ujmu v mladosti pokladám obdobie, že keď som mala 15-18 zdravotne chradol, neskôr zomrel a ja som veľmi trpela, keď som ho strácala. Ja viem, že choroba a smrť si nevyberá, ale "mladý môže a starý musí".
Taktiež nie som zástancom dnešného trendu, mať deti okolo 40 rokov matky. Ak potomok takejto matky sa postará o pokolenie tiež až o 40 rokov, tak zo života detí úplne vymiznú spoločné prázdniny, aktivity a zážitky so starými rodičmi. A to nerozoberám vhodnosť takto neskorého materstva, ani jeho riziká a dôsledky.
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Takýchto k...... nie ale takých obyčajných by sa našlo neúrekom.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ty máš výhľad z domu na zver? Často sme chodievali do poľa na prechádzky, les nemáme blízko, často boli v hlúčikoch. Neďaleko uzatvorený veľký areál s jazierkom, ideálne podmienky pre nich, poľovníci im vytvárajú v plote prechody. Hotový raj. Pre poľovníkov detto. :-) Králici, bažanty, prepelice, ...raj.
Myslíš, že hej ? Lebo ak chceš tým povedať, že poľovník môže strieľať hocikde, tak veru teda nie. Minimálna vzdialenosť je 200m od poslednej nehnuteľnosti v obci.
Ale tých pytliakov je aj tak habadej.


Na mojom pozemku, t.j. na záhrade a aj dvore chalupy bežne nachádzam stopy a aj bobky po vysokej.
...už len sadnúť na postriežku a prááásk. No hej...ale za pytliactvo je sadzba od 6 mesiacov až 3 roky.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
lujza.j
pavol54
lujza.j
Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
Ostali mi tie dôchodcovské výplne, pošlem ti ? ale nie pre psa
Palinoó....pri mojom cviceni vsetkeho druhu.....mam toto zatal ok ale poznam vela ludi ma problem...ked im poviem,ze treba nato cvcit tak sa urazia...
Áno, máš pravdu ja tiež pravidelne cvičím, ale pre zmenu cviky na prostatu, to sú tie párové cvičenia.
Inak som zle prečítal príspevok, ja že tebe nehoda z môjho príspevku, a ty píšeš o psovi
Odznelo včera vo filme s Polívkom: "Prostata je sviňa... tá sa Ťa neptá..."
/čakali na starostu do partie mariášu, či čo to hrali.../
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety
GREGOROVÁ 64r., amant o 32 menej, no čo už, láske nerozkáżeš.
Myslíš láske k peniazom?
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Láska má mnoho podôb. Z jej strany určite nie je tomu tak.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa
pavol54
lujza.j
pavol54
lujza.j
Pali ty si ako moje decko.....ked sa pes poští od radosti ked dojdem domov....buc rada,ze sa niekto z teba este poští
Ostali mi tie dôchodcovské výplne, pošlem ti ? ale nie pre psa
Palinoó....pri mojom cviceni vsetkeho druhu.....mam toto zatal ok ale poznam vela ludi ma problem...ked im poviem,ze treba nato cvcit tak sa urazia...
Áno, máš pravdu ja tiež pravidelne cvičím, ale pre zmenu cviky na prostatu, to sú tie párové cvičenia.
Inak som zle prečítal príspevok, ja že tebe nehoda z môjho príspevku, a ty píšeš o psovi
Odznelo včera vo filme s Polívkom: "Prostata je sviňa... tá sa Ťa neptá..."
/čakali na starostu do partie mariášu, či čo to hrali.../
Prostata je ženský problém, nech sa starajú aby chlapi nechodili na pivo a mariáš tak sa jej úspešne vyhnú.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

buchač
korela
Ty máš výhľad z domu na zver? Často sme chodievali do poľa na prechádzky, les nemáme blízko, často boli v hlúčikoch. Neďaleko uzatvorený veľký areál s jazierkom, ideálne podmienky pre nich, poľovníci im vytvárajú v plote prechody. Hotový raj. Pre poľovníkov detto. :-) Králici, bažanty, prepelice, ...raj.

Na mojom pozemku, t.j. na záhrade a aj dvore chalupy bežne nachádzam stopy a aj bobky po vysokej.
...už len sadnúť na postriežku a prááásk. No hej...ale za pytliactvo je sadzba od 6 mesiacov až 3 roky.
akurát dnes som rozmýšľala, čo robia moje srnky v takýchto mrazoch.. ešte aj sneh napadol, takže ani zo zeme si nemajú ako čo nájsť.. nasadila som na jeseň pár stromkov, tak sa asi do tých pustia.. pravdepodobne budeme musieť nasadiť nové na jar.. a diviak sa už dávno neukázal, odkedy rozryl časť záhrady za domom.. dúfam že si našiel iné územie na rytie..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať