Zavrieť

Porady

STRETKO - BARDEJOV

obyvateľ SR
Toľko sa tu píše o všelijakých stretkách a treffoch a kafčách, že by som bol rád, keby sa identifikovali aj poraďáci z BJ. Nejakú tu kávu znesiem. A čo vy ?
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
No babenky a chlopenky.. tak sa dohodnime teda na jednom termíne... zatiaľ "vedie" 28.5., tak ste "za" pre tento termín? Prosím súhlasy tu...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Lenka1979 Pozri príspevok
No babenky a chlopenky.. tak sa dohodnime teda na jednom termíne... zatiaľ "vedie" 28.5., tak ste "za" pre tento termín? Prosím súhlasy tu...
Lenka, počuješ, ako plačem?
Ale Vám prajem príjemné stretkovanie
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
drobeceva Pozri príspevok
Lenka, počuješ, ako plačem?
Ale Vám prajem príjemné stretkovanie
Evi, počujem až do BJ, aj mne je z toho do ... ale čo narobíme? Možno ešte nič nie je stratené a nakoniec prídeš...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... posúvam tému...
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Vyhovuju obidva termíny .... .... teda zatiaľ, pokiaľ sa niečo npredvídané nestane.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak tento rok asi do BJ neprídem...jedine ak koncom leta....ale čo už..nevychádza mi žiadne stretko..ani celoslovenské ani to vaše...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ak môžem, dovolím si "odklepnúť" druhý termín:

28.05.2010 o 16.00-16.30 -prezenčka

ešte by som bola rada,keby ste bardejovčania navrhli lokál..či zostáva
El Caffé alebo zmeníme miesto stretnutia...možné sú aj B.Kúpele.... tak rada si prečítam návrhy..
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... to sa mám stretnúť sama so sebou??? Nikto nič? Zbytočná moja snaha?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Lenka1979 Pozri príspevok
... to sa mám stretnúť sama so sebou??? Nikto nič? Zbytočná moja snaha?
Ahoj Leni, čítam, čítam, tiež som sa chystala postretkovať s Vami východňarmi ešte raz ..... no žiaľ ten termín mi nevyhovuje, veď vieš som ti písala už dávnejšie, že máme iné stretko .... a keby si dala iný termín? týždeň skôr?

ozaj škoda, lebo griotka čaká na vypitie .... ale nevadí, príde na ďalšie stretko .... vy sa dobre zabavte, nasmejte, budem na vás myslieť, pááá
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
tutiola Pozri príspevok
Ja si už radšej ani nič neplánujem, lebo mi to nevychádza. Radšej počkám a podľa okolností sa zariadim. Rada by som išla, ale je tam veľa ...ale... uvidíme.
Tak je rozhodnuté - neprídem. V tomto termíme budem už 2. deň v Tunise, ale myšlienkami budem s Vami.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Nepadol žiaden návrh na zmenu termínu (či môže zostať 28.5.?) ani miesto stretnutia... napíšem orientačný zoznam tých,čo sa chcú zúčastniť stretnutia, koho som nenapísala a má záujem, nech dá súhlas pod tento príspevok.

tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979, hnedoočka, drobeceva (?evi neviem, ešte upresníš, OK?), zsazsula (Zuzi, tiež potvrď,ok?), cactus
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Budem na vás myslieť....ak by sa náhodou pošťastilo to, čo minulý týždeň, že dcére preložia seminár o deň skôr..tak by som aj mohla...ale to je vo hviezdach...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Budem na vás myslieť....ak by sa náhodou pošťastilo to, čo minulý týždeň, že dcére preložia seminár o deň skôr..tak by som aj mohla...ale to je vo hviezdach...
Dani, budeme len radi... Ty si už aj tak "naša"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
Nepadol žiaden návrh na zmenu termínu (či môže zostať 28.5.?) ani miesto stretnutia... napíšem orientačný zoznam tých,čo sa chcú zúčastniť stretnutia, koho som nenapísala a má záujem, nech dá súhlas pod tento príspevok.

tuta, EMILY04, Milan Benka, Lenka1979, hnedoočka, drobeceva (?evi neviem, ešte upresníš, OK?), zsazsula (Zuzi, tiež potvrď,ok?), cactus
...nič nesľubujem
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

hnedoočka Pozri príspevok
ja prídem na obe, čiže na dve krát..... tak sa už na vás teším....

ale tuším Anke /Azla/ nevyhovoval druhý termín....či?

Ankáááá, bez teba nejdééém!

Sestra moja, druhý termín určite nebudem doma. (teraz už to viem naisto) a všetký ostatné som už k dispozícii ....
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
buchač Pozri príspevok
...nič nesľubujem
Juraj, ale ja verím,že prídeš...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
azla Pozri príspevok
Sestra moja, druhý termín určite nebudem doma. (teraz už to viem naisto) a všetký ostatné som už k dispozícii ....

Anka, škoda. Bez Teba bude smutno. Budeš chýbať... Dala som hlasovať za termíny..nejak extra sa nikto nevyjadroval, ani na miesto stretnutia... možno iný termín by si došla
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
Anka, škoda. Bez Teba bude smutno. Budeš chýbať... Dala som hlasovať za termíny..nejak extra sa nikto nevyjadroval, ani na miesto stretnutia... možno iný termín by si došla
Lenuška, ja by som kvôli Anke posunula termín stretka.....myslím, že až toľko nás nebude , žeby sme sa nedohodli, či?
čo tak týždeň skôr? aspoň by nám rýchlejšie ubehlo čakanie...

je to nefér voči nej,ale ja som už v úvode naznačovala, že jej ten termín nevyhovoval ani čo sa týkalo superstretka....a teraz to už , bohužiaľ definitívne potvrdila!

Anka, pozdravujem a cítim s tebou!
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

buchač Pozri príspevok
...nič nesľubujem
...sľubovať nemusíš, stačí prísť
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
Lenuška, ja by som kvôli Anke posunula termín stretka.....myslím, že až toľko nás nebude , žeby sme sa nedohodli, či?
čo tak týždeň skôr? aspoň by nám rýchlejšie ubehlo čakanie...

je to nefér voči nej,ale ja som už v úvode naznačovala, že jej ten termín nevyhovoval ani čo sa týkalo superstretka....a teraz to už , bohužiaľ definitívne potvrdila!

Anka, pozdravujem a cítim s tebou!

SÚHLASÍM. Posúvame stretko na termín: 21.05.2010 !!!
Ešte dievčatá...miesto.... dajte nejaké návrhy.
Či zostáva po starom El Caffé???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať