Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Danila
To som ani netušila, že tá potvora klaustrofóbia ma až tak rozosmeje. To asi nebude choroba, aj keď ju opisujú akosi hrôzostrašne. ayya, to stou loďou, ani nasrandu, tej sa zase ja bojím ako čert vieš čoho. Zitka, a do Ameriky, máš pravdu, ani ja. Fúúúúúúúúj, až mi zle prišlo, z toľkých hodín v lietadle. Jedine, že by malo aspoň 20 pristaní. Tak teda fakt neviem, čo jej natlčiem do hlavy, aby vydržala lapeť na zadku dve hodiny aj niečo. To je tak, keď chce človek urobiť radosť, a je z toho malér.
Z môjho pohľadu jedine , že by sa lietadlo plazilo po zemi :p :p :p :p :p :p a ja za nim .:p :p :p :p Doplaziť sa a vidieť Ameriku .....
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

niečo o klaustrofóbii..
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ja sa tiež hrozne bojím cestovať lietadlom.Už som letela do Egyptu a do Grécka,ale ak si na to spomeniem,tak mi je na odpadnutie.Celý čas som ja šoférovala,nikto ma nesmel vyrušovať,bola som zelená ako... a keď som si pomyslela,že pod podlahou je nič,no hotová hrúza.Stále som sa dívala na letušky,kedy sa začnú inak tváriť a že je zle.Čím som staršia je to horšie a odmietam ísť na dovolenku lietadlom.Môj muž je najedovaný,lebo on zase nijako len letecky.Enem toľko.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
vema
Ja sa tiež hrozne bojím cestovať lietadlom.Už som letela do Egyptu a do Grécka,ale ak si na to spomeniem,tak mi je na odpadnutie.Celý čas som ja šoférovala,nikto ma nesmel vyrušovať,bola som zelená ako... a keď som si pomyslela,že pod podlahou je nič,no hotová hrúza.Stále som sa dívala na letušky,kedy sa začnú inak tváriť a že je zle.Čím som staršia je to horšie a odmietam ísť na dovolenku lietadlom.Môj muž je najedovaný,lebo on zase nijako len letecky.Enem toľko.

Dúfam že si nohou aj brzdila :p
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zita5
Z môjho pohľadu jedine , že by sa lietadlo plazilo po zemi :p :p :p :p :p :p a ja za nim .:p :p :p :p Doplaziť sa a vidieť Ameriku .....
Zitka, to nemá chytu. Pripomína mi to môjho zákonítého. Pri výbere dovolenky: tam né - lebo, tam né - zas lebo, tam né - letadlo? - no to v žiadnom prípade. Som skonštatovala, autom nie - bo môže "nabúrať", loďou nie - bo sa potopí, lietadlom nie - bo spadne, vlakom nie - bo sa vykolají. No môj zlatý, tak seď doma - ja letím a ty keď chceš choď bárs aj bicyklom
Záver: po "hladkom" pristátí v Bratislave zas skonštatoval on - len lietadlom a nikdy inak
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Zita5
Dúfam že si nohou aj brzdila :p
Áno,celá moja maličkosť bola zapojená do letu a najviac ma naštvalo,keď ohlásili turbulenciu a mali sme sa pripútať,suseda zamrkala ospalými očkami,že čo sa deje,tak som na ňu zagánila ,že ona si kľudne spí,taká nezodpovedná osoba.Predsa len tá naša matička zem je najistejšia,no nééé.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

vema
Áno,celá moja maličkosť bola zapojená do letu a najviac ma naštvalo,keď ohlásili turbulenciu a mali sme sa pripútať,suseda zamrkala ospalými očkami,že čo sa deje,tak som na ňu zagánila ,že ona si kľudne spí,taká nezodpovedná osoba.Predsa len tá naša matička zem je najistejšia,no nééé.
no ved mozno prave preto bola ospala, ze si pred cestou vzala nejake "otrandžovaky"
casto nelietam lietadlom a ked uz ano - tak si to uzivam!... musim sediet pri okne, inak sa nehram! :p volakedy ako mlada kocena som zbierala pohladnice - letecke a nocne zabery... a najlepsie samozrejme boli tie kombinovane - letecke nocne a pohladnica je sice super, ale vlastnu skusenost to nenahradi ... parada je, ked sa leti nad mrakmi akoby nad perinou, ktora nema konca ... ale aj ked je vidno dolu na maticku zem - hehe... uplne inak zem vyzera z lietadla ako na mape - nie su tam napr. naznacene hranice ... bavi ma odhadovat, kadial asi vedu ... spica ... alebo: nocna Budapest z okna lietadla ... hehe... vtedy sa nam skoro lietadlo nahlo na jednu stranu, ako sme sa vsetci tlacili k okienkam ...

a inak si myslim, ze co ma Panbozko pre mna nachystane, tomu sa nevyhnem, mozem sa aj roztrhat ... ak to ma byt napr. kvetinac na hlavu z druheho poschodia, ... tak kludne mozem lietat, kolko mi srdce raci
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

mimochodom - medzikontinentalne lety su imho spica pre odvykanie fajcenia pri takom osemhodinovom lete do New Yorku si nikto nezapali ani jednu cigu, to vam mozem zarucit ... ale ako odvykacia metoda by to asi bolo dost drahe, odhadujem :p
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

ayya
a inak si myslim, ze co ma Panbozko pre mna nachystane, tomu sa nevyhnem, mozem sa aj roztrhat ... ak to ma byt napr. kvetinac na hlavu z druheho poschodia, ... tak kludne mozem lietat, kolko mi srdce raci
Súhlas .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pepa
Zitka, to nemá chytu. Pripomína mi to môjho zákonítého. Pri výbere dovolenky: tam né - lebo, tam né - zas lebo, tam né - letadlo? - no to v žiadnom prípade. Som skonštatovala, autom nie - bo môže "nabúrať", loďou nie - bo sa potopí, lietadlom nie - bo spadne, vlakom nie - bo sa vykolají. No môj zlatý, tak seď doma - ja letím a ty keď chceš choď bárs aj bicyklom
Záver: po "hladkom" pristátí v Bratislave zas skonštatoval on - len lietadlom a nikdy inak
Erika ani nie si ďaleko od pravdy :p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ahojte spolubojovníčky, povedala som, že sa priznám, tak sa priznávam: v sobotu som to nedodržala, ale včera som "ušetrila" ešte viac, ako cez týždeň. Elenka, Vy dve s Ayyou ste tu také dobré duše - roztlieskavačky, dodávate dobrú náladu, optimizmus a kadejaké návody. Vďaka. Dnes som už vypila aspoň flašu minerálky, čo som zaháňala chuť na cigu, ale tak ďaleko ako Zitka s Cilkou ešte nie som.
Ale hovorím si, že aj menej je lepšie ako nič. Dúfam, že sa dokopem k tomu, že raz tú dymiacu hnusobu nebudem potrebovať.
Držím Vám všetkým palce a keď sa budeme navzájom povzbudzovať, bude to lepšie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ayya
mimochodom - medzikontinentalne lety su imho spica pre odvykanie fajcenia pri takom osemhodinovom lete do New Yorku si nikto nezapali ani jednu cigu, to vam mozem zarucit ... ale ako odvykacia metoda by to asi bolo dost drahe, odhadujem
ayya
:p
ayya vieš že to by mi vôbec nevadilo a teda aj nechýbalo . Jedine čo by som neprijala ..tú drahú odvykaciu kúru .......to by bolo skutočne drahé.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Veď práve,keď by to už malo byť,tak radšej ten kvetináč ako padáááááť do neznáma.Joj ako som sa zľakla.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A čoho sa bojíte? Ja síce lietam len občas, aj to len na krátke trasy, ale pohľad z okna na biele oblaky pod lietadlom je fascinujúci. Ako keby človek letel nad kopcom šľahačky. Inak, strach pociťujem aj ja, vôbec nie som hrdina, ale hovorím si, že keď spadne lietadlo, aspoň sa nebudem dlho trápiť ...
Čierny humor, ja viem, ale pomáha mi to.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia
Ahojte spolubojovníčky, povedala som, že sa priznám, tak sa priznávam: v sobotu som to nedodržala, ale včera som "ušetrila" ešte viac, ako cez týždeň. Elenka, Vy dve s Ayyou ste tu také dobré duše - roztlieskavačky, dodávate dobrú náladu, optimizmus a kadejaké návody. Vďaka. Dnes som už vypila aspoň flašu minerálky, čo som zaháňala chuť na cigu, ale tak ďaleko ako Zitka s Cilkou ešte nie som.
Ale hovorím si, že aj menej je lepšie ako nič. Dúfam, že sa dokopem k tomu, že raz tú dymiacu hnusobu nebudem potrebovať.
Držím Vám všetkým palce a keď sa budeme navzájom povzbudzovať, bude to lepšie.
Ja verím, že všetky.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prepáčte mi to baby, ale rehocem sa tu ako kôň , božechráň, nie z vášho trápenia, ale z toho, ako vtipne to viete podať aj keď vám asi do smiechu nie je.
Ayya asi by si mala ísť do NY, pridala by si sa k partii nefajčiarok.
A teraz vážne, skúste vo svojom okolí nájsť niekoho, kto sa venuje kyneziológii, SRT a veciam podobným, je dosť pravdepodobné, že vám pomôže zbaviť sa fóbie.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
babenky držíte sa stále perfektne.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
lenkak
babenky držíte sa stále perfektne.
Hlavne ja, keď ešte nemôžem cmugoriť a asik už defitívne, po týždni som dnes nabehla na antibiotiká Kočky-cmugošky, prestante teraz z dobrej vôle, aby ste nedopadli ako ja, že nemôžem, je to horšie.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ALDA
Hlavne ja, keď ešte nemôžem cmugoriť a asik už defitívne, po týždni som dnes nabehla na antibiotiká Kočky-cmugošky, prestante teraz z dobrej vôle, aby ste nedopadli ako ja, že nemôžem, je to horšie.
hmm... to ma mrzi, ze este nie si v poriadku ... zelam ti, aby si sa uz coskoro dala "dokopy"... a mozno sa ti to potom hned podari vyuzit a uz fajcit nezacnes... to by bolo super, ze? ...
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

kukučka
Prepáčte mi to baby, ale rehocem sa tu ako kôň , božechráň, nie z vášho trápenia, ale z toho, ako vtipne to viete podať aj keď vám asi do smiechu nie je.
Ayya asi by si mala ísť do NY, pridala by si sa k partii nefajčiarok.
A teraz vážne, skúste vo svojom okolí nájsť niekoho, kto sa venuje kyneziológii, SRT a veciam podobným, je dosť pravdepodobné, že vám pomôže zbaviť sa fóbie.
a coze ti maju prepacit? ved sa kludne chichoc, kolko to da... dobre sa od srdca zasmiat je zdraviu tiez prospesne, podobne ako aj nefajcenie ... do NY ? este nie, este je cas
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať