Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rozalka
Ale buchi, ja som vobec nemala na mysli teba, ale len tak vseobecne ....
Ale ja som to aj tak pochopil ....nema problema ....
Iba som doplnil ...
Akože čajočku v jej úsilí prestať , takpovediac , podporil ......
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

buchač
Potom som si dal 15 ročnú prestávku ...vôbec ma neťahalo ...
Holt prišla dosť zlá doba , nuž som znova začal ...
A teraz sa na to ako pozeras? Pomaha to v tej zlej dobe? Zla doba v akom zmysle?
0 0
janka 1984 janka 1984

janka 1984 je offline (nepripojený) janka 1984

ahojte tak ja sa este stale drzim uz je to 11 dni
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka
Už si to dokázala, zajtra sa hlás už o 20.00!
Už 18-teho! Tak to nepokaz. VITAJ MEDZI NEFAJČIARMI. Ja za pár dní 18 rokov.
0 0
janka 1984 janka 1984

janka 1984 je offline (nepripojený) janka 1984

Ahojte tak dnes je to presne 21 dni je to super strasne sa tesim.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Blahoželám, bolo to ťažké?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

prosim neprestavajte fajcit .....mam strach ze ked ta nasa vlada strati prijem z fajciarov vyrubi nam dan z neorganizovaneho onanovania.....to nam treba???ako budeme vyzerat vsetci rano na namesti ....organizovane....povinne???
inac keby to niekoho zaujimalo co asi nehrozi... hulim digitalne uz viac ako rok a je mi dobre...ale keby som vyhral v loto-e-bolo by mi lepsie
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Keď si chlap, prestaň fajčiť a netrep tu somariny. Budem ti držať palce. A nekaz tému, hneď sa nahrnú ďalší. Radšej to zmaž, vôbec to nie je vtipné.
0 0
janka 1984 janka 1984

janka 1984 je offline (nepripojený) janka 1984

[QUOTE="kukučka"]Blahoželám, bolo to ťažké?[/
dakujem iba chvilami ale dalo sa to dnes je to uz 27 den .
0 0
Ondrasova Zuzana Ondrasova Zuzana
Mam 46 rokov a tri krasne deti ...viac
Som nova členka porady. A velmi ma zaujimaju niektore typy ako skoncovat s tym svinstvom. Vela krat som sa pokusala no nejde to. nefajcim vela tak 7az8 denne.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Ondrasova Zuzana
Som nova členka porady. A velmi ma zaujimaju niektore typy ako skoncovat s tym svinstvom. Vela krat som sa pokusala no nejde to. nefajcim vela tak 7az8 denne.
Povedz si, že si nezapáliš a je to. Ja som fajčil denne 40+ a prechodom na elektriku v novembri 2012 mi podľa excelu ostalo v peňaženke neminutých 678,50 Eura. A potom mi ešte niekedy musí vzniknúť odhodlanie odhodiť aj tú elektriku, nechcem to však uponáhlať, lebo 40 rokov praxe len tak ľahko sa zahodiť nedá.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Čítala si tému? Možno tam nájdeš radu aj preš seba a konečne sa ti podarí prestať fajčiť.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

lubko6394
Ondrasova Zuzana
Som nova členka porady. A velmi ma zaujimaju niektore typy ako skoncovat s tym svinstvom. Vela krat som sa pokusala no nejde to. nefajcim vela tak 7az8 denne.
Povedz si, že si nezapáliš a je to. Ja som fajčil denne 40+ a prechodom na elektriku v novembri 2012 mi podľa excelu ostalo v peňaženke neminutých 678,50 Eura. A potom mi ešte niekedy musí vzniknúť odhodlanie odhodiť aj tú elektriku, nechcem to však uponáhlať, lebo 40 rokov praxe len tak ľahko sa zahodiť nedá.
Ttiež som začala s e-cigaretou,pred dvoma mesiacmi, pomáha to odvykať si od normálnej cigarety, najmä u silných fajčiarov. Dostala som pomoc od poraďáka, čo kúpiť, aby ma to nevrátilo späť. Dúfam, že to časom odložím úplne.
1 0
janka 1984 janka 1984

janka 1984 je offline (nepripojený) janka 1984

ahojte no tak ako ste na tom ako sa vam dari? JA som velmi stastna lebo sa este stale drzim uz je to mesiac a osem dni jupiiiii
3 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

6 mesiacov 7 dní je dnes, trochu som sa obávala ako to zvládnem počas dovolenky, ale nakoniec to nebol problém..
5 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

pmajap
Ttiež som začala s e-cigaretou,pred dvoma mesiacmi, pomáha to odvykať si od normálnej cigarety, najmä u silných fajčiarov. Dostala som pomoc od poraďáka, čo kúpiť, aby ma to nevrátilo späť. Dúfam, že to časom odložím úplne.
Nevrati ta naspat iba silnejsia vola. V obchode si nepytat krabicku a od inych, ktori ponukaju cigu, nezobrat. Mysliet na to, ze preco...
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Všetci fajčiari by si mali pozrieť toto:
http://www.aktuality.sk/clanok/23589...ari-v-plucach/
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

ja som fajcil od 18ky do 26ky potom som zhruba prestal na 6!!!rokov a to stylom ze ja som fajcil aj 2krabicky 20kove denne o par mesiacov som si kupoval len 10kusove ..dalej uz len 3ks denne par tyzdnov 2ks denne par tyzdnov a zrazu....sedel som vedla fajciara a vobec mi nechybala cigareta...lenze zhruba pred 1,5rokom som zacal znova fajcit...na co mi kazdy hovoril ze po tolkych rokoch niesom normalny.... skoncil som zas pred par mesiacmi asi na 2 mesiace...ale zas som zacal...vsimol som si ze vzdy ked zacnu vacsie stresy alebo v zivote sa nieco kazi,,,zacnem...ale principialne dokazem prestat aj zo dna..zaujimave...az mi je smutno zo sameho seba
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak prestaň a stúpne ti sebavedomie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať