Zavrieť

Porady

Kontrola DPH

žena
Možno sa niekto pamätá, pred časom som sa pýtala čo všetko budú odo dňa požadovať pri daňovej kontrole k DPH. Viacerí z Vás ma informovali o všetkom možnom, čo som si aj pripravila. Už je po kontrole /bol to rok 2003/.
Dopadla perfektne - bez nálezu-. Môžem povedať, že všetko je to na jednotlivcovi. Aj kontrolór je len človek, s ktorým sa dá dohodnúť,vysvetliť mu situáciu a prísť tak na spoločnú reč. Pani kontrolórka nepotrebovala nič nad bežné doklady a nebuzerovala na zbytočnostiach.
Všetkým,ktorých čaká nejaká daňová kontrola držím palce, a ešte raz ďakujem tým ktorý mi pred časom podali pomocnú ruku. Vlasta
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
eviketa
Sorry všetci nedočkavci. Dostala som sa tu neskoro. Mala som kontrolu na 2Q/04 Boli tam aj predmetné Tesco bloky.Mala som tam mojou rukou dopísaný základ dane. Nemali k tomu žiadne výhrady. Ani to len nespomenuli a dopadla kontrola bez nálezu. Kontrola bola DU BAIII. Boli inak fakt milé.
Aj ja sa pripájam k poďakovaniu za info - móóóć si ma potešila - len dúfam, že tak budú reagovať viacerí kontrolóri. Fajn!
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

áno jedna bola p.Dubanová. Ide o známu ? alebo podobnú skúsenosť ? (som zvedava čo ??)
0 0
inavana inavana

inavana je offline (nepripojený) inavana

Mala som kontrolu na DPH za 2Q/2004, na bloky, ktoré nemajú základ dane som ho dopísala ručne. Daňové úrady mi to uznali a kontrola bola bez nálezu.
0 0
Mila Mila

Mila je offline (nepripojený) Mila

Tak teda, kontrola práve prebieha a dúfam, žen dopadne tak ako aj vám ostatným.Dnes by mali skončiť, tak sa určite ozvem Prepáčte ža som taká stručná, ale mám nervy - dúfam že to chápete.Už nech to mám za sebou.Pekný deň.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Chápeme ťa, chápeme a veríme, že nabehneš s veľkým .
0 0
Mila Mila

Mila je offline (nepripojený) Mila

Tak konečne mám ten veľký úsmev. Je to skončené bez nálezu.Keď som im dala opravené tie Tesco-vé doklady tak ani okom nemrkli.Povedala som im že čo nás to stojí všetkých nervov aby takéto blbostičky boli ok.Že vedia a že sa s Tescom rokuje.Úžasné nie? Pýtala som sa, že či keď ja vyrobím chybný doklad či niekto bude zo štátnej správy so mnou rokovať alebo mi hneď dajú pokutu.Tak len krčili ramenami. Nepochopila som, že o čom vlastne rokujú lebo zákon je dosť jednoznačný. Teda v tomto prípade.Mala som tam aj zopár bločkov, ktoré už blednú a na otázku , že čo s tým mi povedali aby som si išla vypýtať opis.Tak na to mi už nedochádzalo slov.Inak boli veľmi milé - našťastie. Tak ďakujem za všeobecnú podporu a držím vám place v podobných prípadoch.
0 0
Lenočka Lenočka

Lenočka je offline (nepripojený) Lenočka

Myslím, že to musí byť dobrý pocit mať to všetko OK. Len sa trošku pozastavujem, že vyšiel niaky zákon, pred ktorým sa my menší trasieme a niake Tesco na to s prepáčením s... Ja som ohľadom tohoto tiež komunikovala s DÚ a kontrolórka na DPH mi povedala, že oni si na tom až tak nepotrpia hlavne aby tam bola vyčíslená DPH, ktorú si uplatňujem. Ale všetko to záleží už len na kontrole, môže sa stať, že dojde niaka nepríjemná kontrola a nič s tým nespravíme len si zaplatíme.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať