Zavrieť

Porady

Doklad z ubytovania a vyúčtovanie prac. cesty.

Zamestanec do niesol doklad z ubytovania na ktorom je: ubytovanie 30 Eur, raňajky 10 Eur a večera 20 Eur. Ako mu mám urobiť cesťák? Stravné sa kráti o raňaky a večere? Mám mu dať 30 Eur za ubytko + 9,80 stravné za deň a nestarať sa kolko on zaplatil? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mas mu kratit stravne o ranajky a veceru.
    Zaplatis mu FA + zvysok stravneho, ak obed zabezpeceny nemal -zaloha

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    od 1.12.2016 je už 10,30 eur na deň pri tuzemských prac.cestách

    Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

    Viera R.
    Doniesol fa za ubytovanie a faktúru za raňajky a večeru. Podľa mňa teda nemal zabezpečenú večeru a raňajky. Preplatiť ubytovanie a stravné podľa hodín strávených v ten deň na SC.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Akoze nemal, ved vo fakture ich ma zaplatene a tu fakturu zaplati zamestnavatel, tym zaplatenim mu zabezpecil ranajky aj veceru. Ma len jednu fakturu. Keby mal 2 a nepredlozi zaplatene ranajky a veceru, ptom nepreukaze zabezpecene ranajky a veceru a dostane plne stravne.
    Viera R. Vďaka za spätnú väzbu. Ja som to pochopila tak, že doniesol faktúru, teda neboli ešte zaplatené, neboli zabezpečené.
    ivka70 ked prisiel z pracovnej cesty - asi by ho hotel bez zaplatenia nepustil
    a keby aj nebola zaplatena, tak je to vyfakturovsna odobrata sluzba
    kkllc Doniesol doklad z pokladne nie FA. Do cesťaku som mu dala ubytovanie y bloku a stravné za celý deň 9,80 Eur a čo mal raňajky a večeru na bloku som vyškrtla. Dufam, že to je OK.
    ivka70 ak zamestnavatel nezabezpecil ranajky a veceru v hoteli a zamestnanec si ich zabezpecenie zariadil sam, tak ano
    ale mam pocit, ze si mu skor ublizila, ak ubytovanie bolo spolu s ranajkami a vecerou, nemala si mu nic skrtat a mala si mu kratit stravne bez ohladu na to, kolko stali ranajky a vecera.
      zbaliť

    Doklad z ubytovania a vyúčtovanie prac. cesty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.