Zavrieť

Porady

Piešťany a okolie

Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Že vraj je tu veľa Piešťancov a nevedia sa stretnúť. Mňa by zaujímali vaše skúsenosti, hlavne so stavaním kotolní.

Kto by mal záujem o stretko????.


Zatial sa len nezáväzne prihláste, že ste z Piešťan a okolia.

Usporiadat
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Libuška, si medzi nami Pešťancami vítaná, teším sa, že sa zase uvidíme.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

No ja to už do zajtra asi ani nevydržím....
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Takže zajtra medzi 17 - 17,30 na Sládkovičovej ul. Bull ´s Pub :
dana9, Eulalia, ermon, Gido, jamNicka, Johanka, liba2, LIZINKA, Orim -dúfam 100%.
takže 9 - jestli se nepletu...
Naposledy upravil Monika Kováčová : 14.12.06 at 19:01 Dôvod: dokelu: LIZINKA
0 0
LIZINKA LIZINKA

LIZINKA je offline (nepripojený) LIZINKA

Máš ich tam 8. Na mňa sa zabudlo.
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
Už viem aj ja kde to je, dnes som si to omrkla a poznávacie znamenie nič?
Ruža v klope, alebo noviny pod pažou....či my sa spoznáme aj bez toho.
Tak teším sa, zajtra ahoj!
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

jamNicka
Už viem aj ja kde to je, dnes som si to omrkla a poznávacie znamenie nič?
Ruža v klope, alebo noviny pod pažou....či my sa spoznáme aj bez toho.
Tak teším sa, zajtra ahoj!
Moja skúsenosť je, že v krčme nie je žiadna spoločnosť tak veselá kopa ako poraďácka... Nemám obavy nespoznať ju.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Posledná výzva pre Piešťany !!!!!
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Jeden stôl pri okne je rezervovaný, mala by tam byť ceduľka PORADA. Tak sa tam všetci počkáme...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.


Príjemné posedenie všetkým z Piešťan a okolia ,ktorí sa dnes stretnú praje CCCC.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak som zrejme prvá pri PC, podávam hlásenie: Stretko bolo super, nálada výborná a aj keď Orim nemohol nakoniec prísť, jedného džentlmena sme medzi sebou mali. Gido sa zaskvel a doniesol nám každej kvetinku Stretko bolo ešte lepšie ako v lete a zdá sa, že už na ďalšie nebudeme tak dlho čakať. Ermon sme určili za zvolávačku.
Ďakujeme všetkým, čo na nás mysleli a tým, čo sa im štikútalo, dávam na známosť, že sme pospomínali hádam všetky témy a mená z Porady.
Ak sa to podarí, možno budú aj nejaké fotky.
Libuška, daj vedieť, či si do Blavy dorazila v poriadku.
Predpokladám, že ostatní tu ešte svoje dojmy pripoja.
Želám dobrú nôcku. .
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ospravedlňujem sa že som nebol aj keď som chcel prísť. Som rád, že bol aspoň jeden zástupca mužského pohlavia. A ďakujem za telefonát.

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Orim
Ospravedlňujem sa že som nebol aj keď som chcel prísť. Som rád, že bol aspoň jeden zástupca mužského pohlavia. A ďakujem za telefonát.

Mirko, dúfam, že Ti to nabudúce výjde a že prídeš, nie si ďaleko od nás a myslím, že nálada bude ešte lepšia ako včera. Už sa predsa len trošku poznáme a keďže nás spája Porada, vždy je o čom hovoriť.
Ale pozerám na čas Tvojho príspevku - Ty si si obrátil deň a noc?
0 0
Gido Gido

Gido je offline (nepripojený) Gido

Pridám aj ja svoju "trošku": bola nám fajn a ďakujem (samozrejme za všetkých) organizátorovi ermon, ktorá posedenie nielen vymyslela, pripravila a zabezpečila na slušnej a peknej úrovni, ale aj celé "odmoderovala" a samozrejme, vďaka patrí všetkým, ktorí si našli čas na stretnutie s kolegami. Som rád, že som vás všetkých mohol spoznať. Ďakujem.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ja som šťastná, že stretnutie vyšlo, vážení, zabalili sme to o pol jedenástej. Fotečka zatiaľ jedna, ostatné má ešte Gido v nbuku. A netuším ako to s tým moderovaním Gido myslel, ale fakt je, že neskôr sa debata zvrhla na právo... bola zaujímavá....
Sn_mka016.jpg  
0 0
LIZINKA LIZINKA

LIZINKA je offline (nepripojený) LIZINKA

Bolo super, som rada, že som vás všetkých spoznala. Teším sa na fotky.
P.S.: Kvetinka vzbudila v manželovi zvedavosť. Dnes je akýsi milší....
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Pozdravujem účastníkov stretka Piešťany a okolie: ermon, Eulalia, JamNicka, Lízinka, Johanka, Dana9 a Gido; ďakujem vám za milé privítanie (vianočný punč bol výborný) a za pekné chvíle vo veselej a družnej nálade. Som rada, že som vás mohla poznať aj osobne. Cesta domov bola bezproblémová, suchá, prekvapili ma Dlhé diely, kde boli autá ako "cukrom posypané" snehom a raňajšia inoväť zo stromov zostala doteraz, jednoducho zimná idylka. Prajem vám všetkým ešte raz pekné Vianoce .
Naposledy upravil liba2 : 05.04.07 at 22:17
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

LIZINKA
Bolo super, som rada, že som vás všetkých spoznala. Teším sa na fotky.
P.S.: Kvetinka vzbudila v manželovi zvedavosť. Dnes je akýsi milší....
Zuzka, takže si mala zo stretka dvojaký úžitok, to je dobre .
0 0
jamNicka jamNicka

jamNicka je offline (nepripojený) jamNicka

stale naivna a neznala
Zdravím, kočky a kočkoš!
Konečne sa dostávam k počítaču, aby som aj ja pochválila naše stretko, bolo super o čom svedčí aj to, ako neskoro sme sa rozchádzali.
Monika, dík za organizáciu stretka a zachovaj si takéto dobré zvyky.
Dopoludnia som nechcela moc sadať k počítaču, lebo som vedela, že obed nebude.Aj tak som začala neskoro, lebo sme boli pre dcéru na letisku a do 2 hodiny v noci sme ešte kecali, tak sa vstávalo neskoro, no už som nevydržala a zapla ho, takže som zabudla, že robím knedľu, no čo už, trošku sa rozvarila, ale aspoň majú.
A ako som hovorila, vnučka ma vyhrešila prvá- "babka, kade sa flákaš po nocách?"
Naposledy upravil jamNicka : 17.12.06 at 12:35 Dôvod: vymazať obrázok
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

jamNicka
Zdravím, kočky a kočkoš!
Konečne sa dostávam k počítaču, aby som aj ja pochválila naše stretko, bolo super o čom svedčí aj to, ako neskoro sme sa rozchádzali.
Monika, dík za organizáciu stretka a zachovaj si takéto dobré zvyky.
Dopoludnia som nechcela moc sadať k počítaču, lebo som vedela, že obed nebude.Aj tak som začala neskoro, lebo sme boli pre dcéru na letisku a do 2 hodiny v noci sme ešte kecali, tak sa vstávalo neskoro, no už som nevydržala a zapla ho, takže som zabudla, že robím knedľu, no čo už, trošku sa rozvarila, ale aspoň majú.
A ako som hovorila, vnučka ma vyhrešila prvá- "babka, kade sa flákaš po nocách?"
Vierka, budeš musieť vnučke vysvetliť, že aj babka má nárok odskočiť si občas na flám .
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Halóó, zvolávam tu: http://www.porada.sk/t52006-piestany...tml#post460566
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať