Zavrieť

Porady

Export do PDF

Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, čí má niekto podobný problém ako ja: keď dám vyexportovať, napríklad prevodný príkaz, do PDF formátu, diakritické znamienka mi to úplne prepíše na nezmyselné znaky. Po telefonáte so spoločnosťou Stormware mi bolo povedané, aby som si nainštaloval staršiu verziu Adobe Reader. Na ich cd-čku je verzia 5.5, avšak tam mi to tiež robí. Na internete som si stiahol inštalačku 6.0, výsledok ten istý. Pôvodne som mal verziu 7.0.

Môže mi niekto poradiť, ako riešiť tento problém?

Za odpoveď ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    ucetni_fantozzi
    janci10
    Dobrý deň,

    chcel by som sa opýtať, čí má niekto podobný problém ako ja: keď dám vyexportovať, napríklad prevodný príkaz, do PDF formátu, diakritické znamienka mi to úplne prepíše na nezmyselné znaky. Po telefonáte so spoločnosťou Stormware mi bolo povedané, aby som si nainštaloval staršiu verziu Adobe Reader. Na ich cd-čku je verzia 5.5, avšak tam mi to tiež robí. Na internete som si stiahol inštalačku 6.0, výsledok ten istý. Pôvodne som mal verziu 7.0.

    Môže mi niekto poradiť, ako riešiť tento problém?

    Za odpoveď ďakujem.
    mal som podobny problem, vyriesil sa, ked som nainstaloval verziu 6.0 CZ

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    skús prípadne 5.0.5 CE verziu...malo by to ísť..
    ale musí mať tú koncovku CE

    janci10 je offline (nepripojený) janci10

    janci10
    Tak ja neviem...vyskúšal som aj verziu 5.5 CE aj 6.0 CE a stále mi to robí... nainštaloval som si ale virtuálnu tlačiareň do PDF - link som našiel tu na porade a teda to riešim tak, že keď potrebujem to mať v PDF formáte, najprv to exportnem do xls a odtial cez túto tlačiareň do PDF. Zrejme tá virtuálna tlačiareň, ktorú obsahuje Pohoda nejak mi dobre nespolupracuje.

    Ale ďakujem za rady.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.