Zavrieť

Porady

Pošuškajte koľko pýtať

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hľadala som pod honorármi, sadzbami, fakturáciou... nikde nič na takúto tému. Fakt by som potrebovala poradiť. Mám malú firmu ktorej robím mzdy - výpočet pre pracovníkov v HPP - tu mám aj dohodnutý honorár. Lenže - zamestnávajú aj dohodárov - cca 10-15 mesačne - týmto počítajú mzdu a daň sami. Šefstvo chce šetriť. Lenže ja potom musím počítať úrazové poistenie, dopĺňať ručne výkaz do SP, takisto kvartálny výkaz na DÚ, inak mi všetko robí program, takže je s tým len oštara. Dodnes som im za to nič nefakturovala, stále sľubujú že budú mať na to vlastný program (som veľmi zvedavá, ako to chcú urobiť), ale už by som si rada za to vyhodila nejakú faktúrku. Poradí mi niekto, koľko by za to pýtal?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ormika prepáč, ale poznámka o troch stovkách bola na mieste...
nemám depku z účtovníctva (svojho) ale z účtovníkov ako takých... a pokiaľ to pôjde takto ďalej...
prisahám, že beriem notebook, auto a budem chodiť z krčmy do krčmy po dedinách a mestách, v miestnom rozhlase dám vyhlásiť, že robím daňové priznania zadarmo, prihlásim sa na PORADU, veď kolegovia pomôžu a keďže sa budem báť vypýtať si peniaze, možno niekto z KLIENTOV mi dobrovoľne kúpi za DP pol deci...
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

ermon Pozri príspevok
ormika prepáč, ale poznámka o troch stovkách bola na mieste...
nemám depku z účtovníctva (svojho) ale z účtovníkov ako takých... a pokiaľ to pôjde takto ďalej...
prisahám, že beriem notebook, auto a budem chodiť z krčmy do krčmy po dedinách a mestách, v miestnom rozhlase dám vyhlásiť, že robím daňové priznania zadarmo, prihlásim sa na PORADU, veď kolegovia pomôžu a keďže sa budem báť vypýtať si peniaze, možno niekto z KLIENTOV mi dobrovoľne kúpi za DP pol deci...
Zo mňa depku nemusíš mať, ja veru zadarmo nerobím nič. Niesom najlacejšia účtovníčka, ale myslím, že ani najdrahšia. A daňové priznanie som nikdy v živote nikomu neurobila zadarmo. Ani niesom ten typ aby som tu zneužívala rady od kolegov. Práve na porade som sa dozvedela určité ceny a nebojím sa vypýtať. Účtovníctvu sa venujem cca 12 rokov, takže presne viem o čom je táto práca, čo to všetko obnáša. A keďže som sama SZČO tak si musím vedieť zhodnotiť čas strávený účtovníctvom.
Naposledy upravil ormika : 29.02.08 at 14:28 Dôvod: vymazala som začatú a nedokončenú vetu.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

smith Pozri príspevok
JA tú krízu mám permanentne už asi mesiac. Ale liečim sa tu na porade.

P.S. A prispel som k mrníku.
Taktiež, a naše dni končia až 25. apríla
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Zuziana Pozri príspevok
Taktiež, a naše dni končia až 25. apríla
A potom hurá na RZZP...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Koľko budeme brať za RZ ZP ?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

DVADSAŤ KORÚN
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Si nejako podražela .
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Johanka Pozri príspevok
Koľko budeme brať za RZ ZP ?
Hádam za to nechcete pýtať peniaze?
Odo mňa to požadoval igelitkár ako súčasť DP!
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Johanka Pozri príspevok
Si nejako podražela .


Ja sa z vás zmyšííííííííííííím, hlásim oprskaný monitorček
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Aljok Pozri príspevok
Hádam za to nechcete pýtať peniaze?
Odo mňa to požadoval igelitkár ako súčasť DP!
Mám tiež takú skúsenosť.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Lydka R Pozri príspevok
Mám tiež takú skúsenosť.
Dúfam, že si ho rýchlo vyviedla z omylu.
Na jeho otázku :" A kto mi to teraz urobí? " Som mu odpovedala, že teraz nikto, ale potom ak bude chcieť a zaplatí....
Za chvíľu budú chcieť, aby sme za nich platili aj dane.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

ermon Pozri príspevok
DVADSAŤ KORÚN
To už bude aj nejaká prvá úroda v záhradách...stačilo by aj trocha jahôd, alebo čerešní
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aljok Pozri príspevok
Za chvíľu budú chcieť, aby sme za nich platili aj dane.
Ja mám takých dvoch za ktorých zaplatím dane, aby to bolo na čas (už viac rokov), a potom si to vyúčtujem aj s úrokmi.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Zuziana Pozri príspevok
To už bude aj nejaká prvá úroda v záhradách...stačilo by aj trocha jahôd, alebo čerešní
Za čo by si chcela jahody???????
Za to, že si to nestihla urobiť spolu s DP????
Sa pekne ospravedlníš, že RZZP odovzdávaš takto neskoro.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zuziana Pozri príspevok
To už bude aj nejaká prvá úroda v záhradách...stačilo by aj trocha jahôd, alebo čerešní
no a kľudne môžem každému, kto bude chcieť urobiť RZZP dať okrem RZZP aj dvadsať korún...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Aljok Pozri príspevok
A potom hurá na RZZP...


eee....v rámci ochrany duševného zdravia svojho človeka som túto nemravnú skratku uvrhla do nemilosti a na dvere do jaskyne zavesila óbr ceduľu "Vstup zakázaný"
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Paula Pozri príspevok
eee....v rámci ochrany duševného zdravia svojho človeka som túto nemravnú skratku uvrhla do nemilosti a na dvere do jaskyne zavesila óbr ceduľu "Vstup zakázaný"
c, sa musíš mať, keď ti nechýba dvacka!!!
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Pomóc, musím si ísť hladat utierku...na monitor
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

ermon Pozri príspevok
no a kľudne môžem každému, kto bude chcieť urobiť RZZP dať okrem RZZP aj dvadsať korún...
Mám lepší nápad! Čo keby sme im dali iba tých dvadsať korún, nech s tým RZZP neotravujú...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

20 Sk, to bude koľko na EUR ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať