Zavrieť

Porady

Pošuškajte koľko pýtať

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hľadala som pod honorármi, sadzbami, fakturáciou... nikde nič na takúto tému. Fakt by som potrebovala poradiť. Mám malú firmu ktorej robím mzdy - výpočet pre pracovníkov v HPP - tu mám aj dohodnutý honorár. Lenže - zamestnávajú aj dohodárov - cca 10-15 mesačne - týmto počítajú mzdu a daň sami. Šefstvo chce šetriť. Lenže ja potom musím počítať úrazové poistenie, dopĺňať ručne výkaz do SP, takisto kvartálny výkaz na DÚ, inak mi všetko robí program, takže je s tým len oštara. Dodnes som im za to nič nefakturovala, stále sľubujú že budú mať na to vlastný program (som veľmi zvedavá, ako to chcú urobiť), ale už by som si rada za to vyhodila nejakú faktúrku. Poradí mi niekto, koľko by za to pýtal?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ermon Pozri príspevok
c, sa musíš mať, keď ti nechýba dvacka!!!

to radšej na pašu veru, ako tá dvacka
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

ermon Pozri príspevok
c, sa musíš mať, keď ti nechýba dvacka!!!
Paula, na rozdiel od Teba nie je účtovník - zdierač...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Aljok Pozri príspevok
Mám lepší nápad! Čo keby sme im dali iba tých dvadsať korún, nech s tým RZZP neotravujú...


No konečne tu niekto aj niečo rozumné vypotil! .
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Aljok Pozri príspevok
Mám lepší nápad! Čo keby sme im dali iba tých dvadsať korún, nech s tým RZZP neotravujú...
Ja dám aj dvadsaťdva. Keď spočítam vyvolané náklady a premrhaný život, určite ešte ušetrím .
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Johanka Pozri príspevok
Ja dám aj dvadsaťdva. Keď spočítam vyvolané náklady a premrhaný život, určite ešte ušetrím .
A teraz vážne. Nenááááááááávidííím RZZP! A za niektoré špeciálne by som bola ozaj ochotná radšej klientovi zaplatiť, nech si to dá urobiť niekomu inému....
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Už nám len chýba RZ SP aby sme sa pri prechode na EURO nenudili...
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
smith Pozri príspevok
Ja mám takých dvoch za ktorých zaplatím dane, aby to bolo na čas (už viac rokov), a potom si to vyúčtujem aj s úrokmi.
Tomu sa hovorí kompletný servis...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Lydka R Pozri príspevok
Tomu sa hovorí kompletný servis...
Tomu sa hovorí moja sprostosť, že som ich na to naučil.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

smith Pozri príspevok
Tomu sa hovorí moja sprostosť, že som ich na to naučil.
Ber to z tej lepšej stránky, kde by takého našli...Tí už od Teba nepôjdu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aljok Pozri príspevok
Ber to z tej lepšej stránky, kde by takého našli...Tí už od Teba nepôjdu.
Oni nie, ale ja áno.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

smith Pozri príspevok
Oni nie, ale ja áno.

Neblázni, takto im môžeš smelo zdvíhať ceny...
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aljok Pozri príspevok

Neblázni, takto im môžeš smelo zdvíhať ceny...
Nestojí to za to. Sú neporiadný, zábudlivý (hlavne pri vrátení tých zaplatených dani). Nechcem ich. Je to mrhanie časom, a tie úroky zase nie sú také aby to stálo za to.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Johanka Pozri príspevok
20 Sk, to bude koľko na EUR ?
Po dnešných informáciách cca 64 centov.
Ja mu dám 1 €, nech sa vyparí kade ľahšie ...
Mám úplne poprskaný monitor na takmer novučičkom notebooku.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Si normálny? Ty chceš od nich dane?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
ormika Pozri príspevok
napr. (bože, dúfam že ma tu niekto neukameňuje zase) 400 -500 Sk alebo viac na hodinu tak to výjde omnoho lepšie ako paušál.
Tak k tomuto : tento týždeň sme hlasovali na domovej schôdzi, či si budeme ďalej upratovať (a vraj to robíme zle, lebo podľa európskych predpisov bla bla bla), alebo si to dáme robiť platenej upratovačke.
CENA 450 SK NA HODINU (zámerne kričím).
Škoda, že sme to neodhlasovali, hneď by som sa prihlásila za upratovačku, pardón "kozmetičku podlahových krytín".
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Rozalka Pozri príspevok
Tak k tomuto : tento týždeň sme hlasovali na domovej schôdzi, či si budeme ďalej upratovať (a vraj to robíme zle, lebo podľa európskych predpisov bla bla bla), alebo si to dáme robiť platenej upratovačke.
CENA 450 SK NA HODINU (zámerne kričím).
Škoda, že sme to neodhlasovali, hneď by som sa prihlásila za upratovačku, pardón "kozmetičku podlahových krytín".
Už som sa dlho nenasr..la , ......di.. .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Podme všetci za upratovača/čku. A tento náš štát bude taký čistučký, a aj tých 4 miliard (čo chcelo min.obrany vyplatiť za upratovanie) sa stratí pomedzi toľkými upratovačmi/kami.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Johanka Pozri príspevok
Už som sa dlho nenasr..la , ......di.. .
Je mi ľúto, že som ťa nasrdila, prepáč. Ale čo mám na to povedať ja, skoro som tam padla na zadok, keď tú sumu prezradili.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Rozalka Pozri príspevok
CENA 450 SK NA HODINU (zámerne kričím).
Škoda, že sme to neodhlasovali, hneď by som sa prihlásila za upratovačku, pardón "kozmetičku podlahových krytín".


Škoda veru Rozalka, ale ak si to časom odhlasujete, spomeň si na mňa, môj snehuliačik potrebuje nový klobúčik
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Paula Pozri príspevok
Škoda veru Rozalka, ale ak si to časom odhlasujete, spomeň si na mňa, môj snehuliačik potrebuje nový klobúčik
To by si cestovala až z KE do NR?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať