Zavrieť

Porady

Pošuškajte koľko pýtať

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Hľadala som pod honorármi, sadzbami, fakturáciou... nikde nič na takúto tému. Fakt by som potrebovala poradiť. Mám malú firmu ktorej robím mzdy - výpočet pre pracovníkov v HPP - tu mám aj dohodnutý honorár. Lenže - zamestnávajú aj dohodárov - cca 10-15 mesačne - týmto počítajú mzdu a daň sami. Šefstvo chce šetriť. Lenže ja potom musím počítať úrazové poistenie, dopĺňať ručne výkaz do SP, takisto kvartálny výkaz na DÚ, inak mi všetko robí program, takže je s tým len oštara. Dodnes som im za to nič nefakturovala, stále sľubujú že budú mať na to vlastný program (som veľmi zvedavá, ako to chcú urobiť), ale už by som si rada za to vyhodila nejakú faktúrku. Poradí mi niekto, koľko by za to pýtal?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Mohli by to byť ostatné nešpecifikované činnosti a cena stanovená dohodou
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

mysimis Pozri príspevok
Elenka, urobila som aj DP manželovi.....no nezaplatil korunkami..... Túto odmenu ako priznám do DP???
Vzájomným započítaním ( alebo mu to vráť)
Ja by som to nepriznávala. Daňovému úradu vždy treba nechať podhodenú nejakú návnadu, aby pri kontrole mali nález a boli spokojní.
Naposledy upravil abel : 14.03.08 at 17:40
0 0
botuľa botuľa

botuľa je offline (nepripojený) botuľa

Koľko by ste pýtali od malej sro, cca 4 vydané faktúry, cca 5 prijatých faktúr mesačne, 1 zamestnanec, zopár bločkov. Faktúry mu vystavujem ja, výkazy do poisťovní, daňové priznania nosím na úrady ja., je štvrťročný platcA dph oblasť: Žilina
Teď bábo raď
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ja by som povedala že tak okolo dvoch tisícok. Však musíš tie výkazy odniesť, aj to DPH urobiť, aj do firmy zájsť. Aj keď samotné účtovanie toho času zas až tak nezaberie, ale to ostatné .... Neviem, ale asi tak nejak.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tu si nájdi cenníky ...ktoré boli vypracované začiatkom tohoto roku, možno ťa niečo inšpiruje.


http://www.porada.sk/downloads.php?do=cat&id=10
0 0
botuľa botuľa

botuľa je offline (nepripojený) botuľa

ďakujem kočky
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.. pošuškajte, koľko som ušetrila... keďže som si sama spravila rzzp .. a X-kové! (dôvod jasný - ohromný príjem)
... že či sa mám niekde pozvať, na nejakú dobrú večeru s vínkom, alebo mi bude stačiť ako odmena horká čokoláda z Lídlu?
Naposledy upravil Katy a R : 07.06.08 at 17:42 Dôvod: pravopis
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

Katy a R Pozri príspevok
.. pošuškajte, koľko som ušetrila... keďže som si sama spravila rzzp .. a X-kové! (dôvod jasný - ohromný príjem)
... že či sa mám niekde pozvať, na nejakú dobrú večeru s vínkom, alebo mi bude stačiť ako odmena horká čokoláda s Lídlu?
... alebo, že by si sa zamyslela, ako zvýšiť príjmy? Predsa len S-kové je trochu jednoduchšie...
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Anja111 Pozri príspevok
... alebo, že by si sa zamyslela, ako zvýšiť príjmy? Predsa len S-kové je trochu jednoduchšie...
... nuž zákon som naštudovala, témy o rzzp na porade po nociach študovala, dostala som od poraďákov rady ... (a to všetko kôli môjmu a kamoškinmu rzzp)
.... žeby som kúpila soft od firmy, čo mi tu bola doporučená a ...

.. som sa rozhodla, že sa pozvem na vínko..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Katy a R Pozri príspevok
... nuž zákon som naštudovala, témy o rzzp na porade po nociach študovala, dostala som od poraďákov rady ... (a to všetko kôli môjmu a kamoškinmu rzzp)
.... žeby som kúpila soft od firmy, čo mi tu bola doporučená a ...

.. som sa rozhodla, že sa pozvem na vínko..
Tak nech Ti to pozvanie vyjde a vínečko šmakuje. Na zdravie.
0 0
ivkakivka ivkakivka

ivkakivka je offline (nepripojený) ivkakivka

Mám jednu otázočku.

Keď zamestnávateľ zamestnáva brigádnika - na dohodu o vykonaní práce, musí vyplňať zúčtovaciu a výplatnú listinu, alebo mzdový list? aký tu je postup? Ďakujeeem
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

ivkakivka Pozri príspevok
Mám jednu otázočku.

Keď zamestnávateľ zamestnáva brigádnika - na dohodu o vykonaní práce, musí vyplňať zúčtovaciu a výplatnú listinu, alebo mzdový list? aký tu je postup? Ďakujeeem
musí aj mzdový list, aj výplatnú listinu, ako pri stálom zamestnancovi.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Nerozumiem úplne ako je to v tych cenníkoch prác.Ak je paušál, tam si už za spracovanie daňového priznania a súvahy nič nepýtate? a čo mzdy?Tie asi do paušalu nepatria...
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

V tých cenníkoch nie sú uvedené ceny za rzzp,alebo to je v tom daňovom priznaní? Koľko orientačne pýtať za vypracovanie rzzp /Trenčín/, aby som nemala pocit že pýtam veľa?
0 0
Polly404 Polly404

Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

Prosím Vás, poraďte, koľko pýtať za knihu jázd - vypísanú a koľko za nevypísanú. Ďaki.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

To je jedno, 500 Sk/mesiac, v opačnom prípade si to môže robiť sám.
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Manual Pozri príspevok
To je jedno, 500 Sk/mesiac, v opačnom prípade si to môže robiť sám.
manual, prosím ťa to je odpoveď na knihu jázd, či rzzp???
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Iwett Pozri príspevok
manual, prosím ťa to je odpoveď na knihu jázd, či rzzp???
Ano na KJ, veď sa pýtaš na ňu, nie na RZZP
0 0
hanka kralova hanka kralova

hanka kralova je offline (nepripojený) hanka kralova

Dobry vecer, mam jednu otazku:
Aky honorar je primerany za uctovnicke sluzby v mojom pripade:

- uctovnictvo 1xSZOC (uctenky+faktury pripravujem/triedim sama, obrat cca 1 milion, vela sluzobnych ciest, cinnost graficke prace)
- plus dve cerstvo zalozene SRO, v tejto chvili bez historie, v tejto chvili cinnost minimalna, predpoklad 1-2 zamestanci, obrat zatial minimalny, uctenky/faktury budem pripravovat/triedit sama

Potrebovala by som zadat vedenie uctovnictva, upozornovat na zmeny v zakonoch, orientovat sa v socialnych a zdravot. platbach atd. Sro ma sidlo v Bratislave, ale pokial by bol vyrazny rozdiel v cene, moze sa uctovnictvo robit aj v Ziline. Vopred dakujem za ochotu.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
hanka kralova Pozri príspevok
Dobry vecer, mam jednu otazku:
Aky honorar je primerany za uctovnicke sluzby v mojom pripade:

- uctovnictvo 1xSZOC (uctenky+faktury pripravujem/triedim sama, obrat cca 1 milion, vela sluzobnych ciest, cinnost graficke prace)
- plus dve cerstvo zalozene SRO, v tejto chvili bez historie, v tejto chvili cinnost minimalna, predpoklad 1-2 zamestanci, obrat zatial minimalny, uctenky/faktury budem pripravovat/triedit sama

Potrebovala by som zadat vedenie uctovnictva, upozornovat na zmeny v zakonoch, orientovat sa v socialnych a zdravot. platbach atd. Sro ma sidlo v Bratislave, ale pokial by bol vyrazny rozdiel v cene, moze sa uctovnictvo robit aj v Ziline. Vopred dakujem za ochotu.
Tažko odpovedať. Dám ti link na tému aby si mala trošku prehľad:

http://www.porada.sk/t71171-cennik-u...ok-2008-a.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať