Zavrieť

Porady

Výstupy v POHODE

Achojte "Pohoďáci",
ak budete vedieť, prosím poraďte: kde sa dajú spraviť výstupy, keď chcem samostatne LEN vydané fa, alebo prijaté fa, dobropisy, atď. ale tak, aby som mala prehľad, či som nejakú faktúru nevynechala. T.z., že by som si to s mojou fakturantkou odkontrolovala.
Ďakujééééém (dúfam, že som to napísala zrozumiteľne...)
Usporiadat
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

iveta š. Pozri príspevok
Dobrý večer,tiež sa trápim s tlačovými zostavami v Pohode.Váš príspevok mi pomohol.Chcem Vás ešte poprosiť o radu,či sa dá urobiť zostava vydaných faktúr za jeden mesiac,napr.od 1.1.-31.1.2010 a tiež zostava faktúr vystavených pre jedného odberateľa.Ďakujem.
Na to netreba robiť novú zostavu, ale vyfiltrovať príslušné záznamy, ktoré sa majú v existujúcej zostave tlačiť, napr. cez funkcie v menu Záznam - Výber.
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

joki Pozri príspevok
Po stiahnutí súboru Zavaz(2).zip, tento rozbaľ napr. Total Commanderom, získaš súbor "Zavaz(2)". Ten prekopíruj do adresára Pohoda/TiskSK/Copy. V knihe "Prijaté faktúry" si vyber "Tlačové zostavy", myškou len označ tlačovú zostavu "Kniha záväzkov", v pravo hore stlač ikonu so zeleným +, ponúkne Ti pridať užívateľskú zostavu, voľne popisovateľné polia si popíš ako potrebuješ, len pole "Názov súboru" pomenuj "Zavaz(2)", názvy musia byť zhodné. Tymto si vytvorila užívateľskú zostavu. Keď budeš potrebovať tvoju zostavu, otvor "Tlačové zostavy" a vľavo pred "Kniha záväzkov" budeš mať mať malé +, na to + ťukni myškou, to sa rozbalí a ponúkne ti tvoju zostavu. Úplne prvý krát sa program opýta či má naviazať zostavu na existujúci súbor, potvď "Áno". Prípadne ešte napíš, rád pomôžem.
Chlapci, poraďte.
Po up-grade na verziu 9401.3 mi táto zostava nefunguje /robí totožnú zostavu, ako je v pôvodná v SW, len je v zátvorke (2)/ , aj keď som ju opäť prihodila ako užívateľskú zostavu podľa príspevku "32".
Je to už treba nejako inak, alebo som niekde urobila chybu?

Ďakujem, ak budete mať čas
0 0
iveta š. iveta š.

iveta š. je offline (nepripojený) iveta š.

SZČO
Ďakujem.Iveta
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

ahojte, chcem poprosiť o radu, ako je to s výkazmi v ju? mne ich zaokrúhľuje, a žiaľ sa mi podarilo také aj odovzdať na DÚ, vypisujete ich ručne, alebo v pohode, ako? ďakujem
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

kimart Pozri príspevok
ahojte, chcem poprosiť o radu, ako je to s výkazmi v ju? mne ich zaokrúhľuje, a žiaľ sa mi podarilo také aj odovzdať na DÚ, vypisujete ich ručne, alebo v pohode, ako? ďakujem
pozri lepšie na výkaz:
napr. Výkaz o príjmoch a výdavkoch v jednoduchom účtovníctve
k 31.1.2.2009 (v celých EUR)

máš to priamo na výkaze napísané, že to MUSÍ byť zaokrúhlené na celé eurá
0 0
Vivi Vivi

Vivi je offline (nepripojený) Vivi

ahojte,nevedel by mi niekto poradit,ako vytvorit prevodak na mzdy v pohode?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Prevoďák na mzdy sa robí rovnako ako na všetky iné záväzky - samozrejme musíš mať zaúčtované mzdy a v rámci toho Ti zaradí odvody a mzdy hradené bezhotovostne medzi záväzky. Musíš mať ale vyplnené poisťovne a ich čísla účtov (to si už nepamätám, kde sa nahadzuje, ak na to neprídeš, tak poprvýkrát si to zadaj ručne a potom už len kopíruj každý mesiac ten istý príkaz a zmeň na ňom sumy)
2 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Už viem, kde sa zadávajú č. účtov poisťovní - Mzdy, Zoznamy (celkom dolu) - Zdravotné poisťovne.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať