Zavrieť

Porady

Grécko - zlý výber

Dobrý deň,

chcela by som sa na Vás obrátiť s prosbou o radu. V piatok t.j. 14.07.06 sme si s priateľom vybrali dovolenku v cestovnej agentúre Krétu. Hotel vyzeral v prospekte veľmi dobre....a aj dotyčná pani nám ho vykreslila veľmi dobre. Na druhý den sme zistili, že priateľova teta je v tom istom hoteli,avšak jej rozprávanie ma zamrazilo....izby sú špinavé, v záhrade je samá zelina,bazén bol hroznom stave, okolo boli nedostavané domy.....no proste niečo hrozné....!!!

Odlet by mal byť tento štvrtok 20.07.

chcela by som to zmeniť, len neviem či by to bolo ešte možné! samozrejme zostali by sme v tej istej cestovnej kancelárii a nevadilo by mi ani doplatenie resp. iný ostrov.
Prosím o radu, aký je postup v týchto prípadoch!

p.s. sami uznáte, že ísť na dovolenku s pocitom že je to tam hrozné...nie je nič príjemné......!!!


Ďakujem za každú radu.
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Plne s Tebou Jozef suhlasim, ze zavisi od narocnosti klienta, ale tiez je fakt,ako to uviedli aj ini, ze Aeolus naozaj vie zavadzat klienta min. tym, ze ma zrejme nekompetentnych ludi, ktori nemaju informacie a nevie odhadnut klienta a ponuknut mu to co pozaduje.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
K tomu ešte moje doporučenie, všeobecne pre Grécko:
Buď si vyberte niečo lacné a nenáročné (napr. terajšie last-minute sú skutočne cenovo lákavé), nebudete mať prečo preklínať cestovku, že vás oklamala - a za ušetrené peniaze "hýrte" na mieste - doprajte si večere v taverne, požičajte si autíčko atď.

Alebo choďte za drahé peniaze do hotela ale takého, ktorý máte odporučený od známych, prípadne sami viete, že za tie peniaze stojí. Ísť za 25 tis. do neznámeho hotela len na základe pekných fotiek v katalógu môže často znamenať sklamanie.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Plne súhlasím pán Mihál. Je to veľké sklamanie keď dá mladý pár za svadobnú cestu podľa katalógu 58 tis. a je sklamaný keď leží na lehátku na kamienkoch a odrazu ho podmyjú splašky a má všade smrad. No najlepšie je ísť ozaj na lacnú dovolenku a potom sa uspokojiť že nás to málo stálo, ale súhlasím že Grécko stojí za to aby ho človek navštevoval. Jeho nádherná kultúra história a čaro je neopísateľné. Treba si tam užiť iné veci. Keď je dobrá partia aj to skromnejšie a lacné ubytko sa dá preglgnúť. Nezabudnem na dovolenku na Korzike, kde nás bola partia 20 v stanoch a ledva sme mohli lahnut na tie lehatka a rano sme boli vsetci dolamani a na zemi, ale stále spomíname na nádhernú a neopakovateľnú krásu Korziky a ako nám bolo dobre keď sme kupovali 5 litrové demižoniky pre Slovákov za 180,- korún a popijali skvelé korzické víno a dlho do noci sedeli pred stanmi. Bolo nám skutočne úžasne a stálo nás to niečo viac ako 6 tis. Nenadávali sme na nikoho.
0 0
zulas zulas

zulas je offline (nepripojený) zulas

jednoznačne sa dohodnúť s cestovkou, že si rada doplatíš niečo navyše a niekde inde - z osobnej skúsenosti viem, že ak dáš viac peňazí, ide všetko ...
saili
Dobrý deň,

chcela by som sa na Vás obrátiť s prosbou o radu. V piatok t.j. 14.07.06 sme si s priateľom vybrali dovolenku v cestovnej agentúre Krétu. Hotel vyzeral v prospekte veľmi dobre....a aj dotyčná pani nám ho vykreslila veľmi dobre. Na druhý den sme zistili, že priateľova teta je v tom istom hoteli,avšak jej rozprávanie ma zamrazilo....izby sú špinavé, v záhrade je samá zelina,bazén bol hroznom stave, okolo boli nedostavané domy.....no proste niečo hrozné....!!!

Odlet by mal byť tento štvrtok 20.07.

chcela by som to zmeniť, len neviem či by to bolo ešte možné! samozrejme zostali by sme v tej istej cestovnej kancelárii a nevadilo by mi ani doplatenie resp. iný ostrov.
Prosím o radu, aký je postup v týchto prípadoch!

p.s. sami uznáte, že ísť na dovolenku s pocitom že je to tam hrozné...nie je nič príjemné......!!!


Ďakujem za každú radu.
0 1
ata111 ata111

ata111 je offline (nepripojený) ata111

saili
ty kde presne ideš?! Ja do Ierapetra a hotel sa volá Tylissos, je označovaný ako 3*+, no na nemeckých stránkach na internetoch je označený ako 4*, tak neviem.
Ahoj Saili, už si sa vrátila z dovolenky? ako bolo?
0 0
dvapac dvapac

dvapac je offline (nepripojený) dvapac

no len Agia Marina je vraj najkrasie stredisko na Krete. Ja sa este len chystam tento rok... ale bude zalezat na ponuke
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať