Zavrieť

Porady

foto z mobilu do PC

Prosím o radu, chcela by som stiahnuť fotky z mobilu LG F2400 do PC cez Bluetooth. Spojenie som nadviazala, len neviem ako danú fotku odoslať.
Usporiadat
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

tak 200MB na hardisku mam urcite volnych (mam 40GB;-) )
a Windows 2000 service pack 4 mam tiez, takze nevidim dovod aby ten PC Suite nesiel...ale on predsa len NEJDE!!!! grrrr
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

danica
Prosím Vas o radu ohľadne sťahovania fotiek z Nokie 6020 do PC cez USB kábel. Mám USB kábel DKU 5 ,(poradili mi ho v T-come, nakoľko nie je k príslušenstvu MT) v PC nainštalalovaný Windows 2000 a nedá sa mi nainštalovať PC Suite najnovšia verzia, v čom robím chybu? Vie mi niekto poradiť???

[/left]

Suseda má nokiu N70 má k tomu aj CD a prebehlo to u nej podobne ako u mňa ale s tým rozdielom, že to nechcelo internet a nainštalovalo sa to z CD. Ide jej to bez problémov.
Chcem podotknúť, že mám XP. Aj suseda má XP. Asi preto nemám problémy ale nie je to propagácia, pretože chcem prejsť na Linux. Uvidím, čo bude potom.

Prípona MSI je normálna treba to spustiť .

Ťažko ti takto poradím ako to spustiť aby to fungovalo. Je to trochu na dialku.
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

ďakujem za snahu, ale stale to nejde
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
danica
ďakujem za snahu, ale stale to nejde
Tak vyskúšaj preštudovať návod k tomu programu:

http://nds2.nokia.com/files/support/...682_UG_cze.pdf
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Vďaka mám tento návod aj v slovenčine a stále som na nič nové neprišla, skúsim to stiahnuť cez Internet Explorer, doteraz som chodila cez Mozillu Firefox...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

danica
Vďaka mám tento návod aj v slovenčine a stále som na nič nové neprišla, skúsim to stiahnuť cez Internet Explorer, doteraz som chodila cez Mozillu Firefox...
Danka, ked si to stiahnes na pevny disk , skus si este mrknut ci to mas stiahnute celkom,
ci to ma rovnaku velkost aku ma mat, Nokia_PC_Suite_682_rel_22_0_eng_web.msi 23MB

vsak sa potom ohlas ci sa ti to podarilo cez IE
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

ok ohodnuté,vyskúšam to ale ja som si to sťahovala v slovenčine alebo češtine.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

to neva, ono by to malo mat stejnu velkost, vies niekedy sa stane ze to celkom nestiahne a potom je problem, vsak to nie je mozne aby sa ti to nepodarilo
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

aj ja som si to myslela,ale po 4 dňoch prestávam veriť, už ani mojim chlapom to nejde do hlavy všetci robíme s PC ale stáva sa...verím že sa mi to raz podarí
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Tak skúšala som to z IE má to 22,9MB mám to na ploche aj ikonu a vôbec nejde to otvoriť ani keď to reštartujem nič sa nedeje
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danka, prosim, skus este nie slovensku verziu ale cesku alebo anglicku stiahnut, ked uz ti toto nepojde instalovat tak to budes mat v systeme hoci sa mi to nezda ked ti nic nevypisuje, daj mi este vediet
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Čau takže nedjde ani sk. ani eng.(22,7MB) ani cz. verzia,mám to na ploche keď kliknem na ikonu začne sa presípať a nič, ešte prosím ťa čo je to MSI koncovka možno v tom je chyba že mi chýba nejaký program, s MSI som sa nestretla ešte.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danka, problem bude v tvojom operacnom systeme - aplikacia pc suite asi vyzaduje nieco viac od tvojho operacneho systemu - napriek tomu, ze tvoj operacny system win 2000 so servispack 4 by mal vyhovovat tejto aplikacii, nie je tomu tak - moze to byt cokolvek - windows instaler, co je dnes v kazdom operacnom systeme win xp

mrzi ma ze ti to nejde
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danka neda mi to, tak ti este posielam stranku kde si mozes naistalovat
Windows Installer 2.0 Redistributable Windows 2000
ktory vlastne potrebujes k spustenie aplikacie nokii
http://www.microsoft.com/downloads/d...DisplayLang=en
a k aplikaciam pripon MSI

alebo zo stranky http://www.advancedinstaller.com/download.html
ktory je FREE

najistejsie bude z tejto stranky a to: Windows Installer 2.0
http://download.microsoft.com/download/WindowsInstaller/Install/2.0/NT45/EN-US/InstMsiW.exe
Naposledy upravil camelfly : 30.11.06 at 17:49
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

pustila som syna ktomu:

dobry den
vsetko som stiahol...

ale, subory s koncovkou MSI nejdu otvorit...nech ide o akykolvek program...takze mam pocit, ze problem je vtom, ze chyba nam "spustac" ktory by vedel "desifrovat" koncovku MSI a nasledne spustit instalaciu programu...

inak jedna sa konkretne o Windows 2000 na baze NT (nepisal by som to len mama mi stale hovori nech to napisem )
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

po nainstalovani by si mala restartnut pocitac, skusala som to prejst aj
antivirakom takze je to ciste, pokial ti prebehne instalacia v poriadku, mas 99,9 percent vyhrate
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

danica
pustila som syna ktomu:

dobry den
vsetko som stiahol...

ale, subory s koncovkou MSI nejdu otvorit...nech ide o akykolvek program...takze mam pocit, ze problem je vtom, ze chyba nam "spustac" ktory by vedel "desifrovat" koncovku MSI a nasledne spustit instalaciu programu...

inak jedna sa konkretne o Windows 2000 na baze NT (nepisal by som to len mama mi stale hovori nech to napisem )

ano presne ze chyba ten SPUSTAC , takze ta posledna linka ktora je prilozena, treba stiahnut a nainstalovat, skus prosim, tym vlastne upgraduje operacny system
http://download.microsoft.com/download/WindowsInstaller/Install/2.0/NT45/EN-US/InstMsiW.exe
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

pri spusteni tohoto:

http://download.microsoft.com/downlo...S/InstMsiW.exe


mi vypise chybu: zadana sluzba uz existuje

a stale to nejde...ale dakujem...
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

tvoj system teda uz ma tento balicek, ale zjavne system je uz rozladeny
a preto sa neda nainstalovat tento balicek, este by som skusila pozriet do pridat odobrat programi a starsiu verziu odinstalovat a tuto novu nainstalovat, len ja mam XP a vazne neviem ako je to vo win 2000, mozno podobne, vsak budes vediet kde si to mas pozriet a pripadne odinstalovat
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

danica
áno, mám Service Pack 4, syn mi ho instaloval...

a service pack 4 som naposledy updatovala pred mesiacom, a odvtedy nie, lebo mi vdaka tejto "skvelej" vymozenosti mrzol pocitac, tak som to zrusila

thanx
Danka, ten update si nerus, tu si mi pisala ze si ho zrusila, skus ho znova spustit a updatovat, ak ani to nepomoze, ak mate RAM vacsiu ako 128 MB myslim + este dokupit minimalne jednu RAMKU 128 MB, doporucujem nainstalovat win XP , jedna 128 MB je na hrane ale najlepsie by bolo este jednu dokupit a aby malo pocko aspon 400 MHz procesor pre win XP,
uz vazne neviem ako pomoct
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať