Zavrieť

Porady

foto z mobilu do PC

Prosím o radu, chcela by som stiahnuť fotky z mobilu LG F2400 do PC cez Bluetooth. Spojenie som nadviazala, len neviem ako danú fotku odoslať.
Usporiadat
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

ramku mam 256MB ale win XP urcite nechcem, ked si len predstavim zalohovat cely disk tak uz aj ma prechadza chut to robit ale dakujem za snahu, este nieco povymyslam
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Danka, potom uz len nanovo preinstalovat
ale ako citam asi moc nechces
vsak potom niekedy napis ako ste to doma poriesili
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

ok, a dakujem za pomoc...casom sa ozvem
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Cau pozri si SS odpísala som ti.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

danica
Cau pozri si SS odpísala som ti.
607-unable to install shield scripting...

Ahoj Danka, akurat som si precitala ss co si mi napisala,
toto su systemove chyby, ktore vyzaduju zasah do operacneho systemu , ktore nemusia vzdy vyjst - skuseni IT technici taketo veci robia po vyzalohovani celeho operacneho systemu specialnym softikom - a potom system ladia,
ono to nemusi byt vzdy uspesna cinnost a niekedy clovek pri takomto zasahu moze silne poskodit operacny system alebo nainstalovane aplikacie,
co moze byt pre niekoho katastrofa, doporucujem nepokracovat v instalacii pc suite - rozmyslala by som nad inym riesenim, skor by som riesila tento problem komplexne a to preinstalovanim operacneho systemu za os win xp,
ktory s takymito aplikaciami pracuje bezproblemovo, pretoze bol na ne programovany a samozrejme s novym operacnym systemom vznika komfortnejsia praca na pc a co je hlavne, je tam vyssia uroven bezpecnosti,
dnes operacny system musi zvladat nie len multimedialne aplikacie, ale i bezpecnost na internete, takze : bud sa zmierite s tym ze pod win 2000 nerozbehas tuto aplikaciu alebo budes premyslat nad vymenou operacneho systemu
Danka posielam ti tu linku s tou chybou, ktoru ti vypisal, aspon si to mrkni

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108340

ja viem ze si nechcela preinstalovat operacny system ale pokial pocko a jeho operacny system nie je v poriadku, bude sa ti pracovat stale horsie a horsie, mozu sa neskor zacat vyskytovat aj dalsie chybove hlasenia
Naposledy upravil camelfly : 01.12.06 at 21:26
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Dík moc, zatiaľ sa zrejme musím s tým zmierniť a všetko robiť na kamošovom Pc co ma dosť mrzí...pretože moji chlapi sa do toho nechcu pustit...keď by si predstavili čo všetko by to obnášalo....
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

danica
Dík moc, zatiaľ sa zrejme musím s tým zmierniť a všetko robiť na kamošovom Pc co ma dosť mrzí...pretože moji chlapi sa do toho nechcu pustit...keď by si predstavili čo všetko by to obnášalo....
nemas zac Danka, len ono by to naozaj chcelo preinstalovat operacny system ale skusenym IT technikom aby ste ho mohli doma pouzivat v plnom zabere a aby nan nepadal zbytocne prach

jedno riesenie ako ti pomoct som ti napisala do ss
Naposledy upravil camelfly : 03.12.06 at 12:03
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

Ahoj zatial nemam od teba žiadnu SS.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Skús to potom tak, že to stiahneš k niekomu inému a pomocou USB klúča si to prenesieš k sebe.
Nie je to síce najlepšie riešenie ale dá sa.
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

vďaka, myslela som tiež na toto riešenie,čítaš moje myšlienky - keďže to má kamoš nainštalované ja si tam stiahnem fotky z MT a na USB donesiem do mojho PC, ale aj tak ma to mrzi ze mi to doma nejde tak som sa vytešovala...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať