Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

žial...včera som za hranice vycestovala aj ja....večer okolo 17h....inak chodíme v patek na nákup....ale chlap ma tento týdeň v robote exstra stravníkov navyše vegetariáni+vegánizostava dlhšie tak by sme nesíhali......tak toto vymyslel.....parkovisko na ful....
vykuúpené na komplet maslo1,85e ani kus....ostali mi 2ks nejakého irskeho buteru

inak u nas kto silno potreboval oproti zuza mala otvorené....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Chcel som zareagovať na toho RNDr. Emila Páleša, CSc. z videa, ktoré sem dala korela. Je to vlastne vedecký pracovník a bádateľ vo svojom obore (vraj sofiológ ).
Prezentoval v ňom myšlienku, že lúze stačí chlieb a zábava. Chcel som oponovať tým, že to platilo v kedysi dávno za (Rímanov) a že dnes, to už neplatí.
------------------------------
Ale teraz, po prečítaní dvanástej strany tejto témy, mu musím dať aspoň v tomto za pravdu. Lúze naozaj stačí v stredu dať utorkový chlieb a vo štvrtok zábavu okolo Sagana a ak sa k tomu pridá aj nejaké neprávo, tak sa aj z plebsu stáva spravodlivý sudca.
----------------------------------
Treba to hnať do Hágu, alebo aspoň do Štrasburgu, veď ide o nás o našu Slovenskú česť.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Chcel som zareagovať na toho RNDr. Emila Páleša, CSc. z videa, ktoré sem dala korela. Je to vlastne vedecký pracovník a bádateľ vo svojom obore (vraj sofiológ ).
Amen Dolores nad tým "vedeckým" pracovníkom.
Absolútne sa nechcem dotknúť korely, ale ak ona dá nejaké videjko, tak je potrebné dať si do súvislosti širšie okolnosti

Vravíš sofiológ ? Kukni na hentú stránku a pochopíš.
http://www.sophia.sk/lektori

Jeden lektor ma teda aj dostal...a poriadne.
"Dušan Knezovič (1966)
Lukostreľba

Z pestrofarebnej skúsenosti doterajšieho spriada vrkoč bytia a všetko poznané sa usiluje premieňať v každodennom živote do zmysluplnej syntézy myslenia, cítenia a vôle. Lukostreľbu prijal ako proces hľadania tejto vyváženej súhry."

Kuwa, šak ja som podľa toho vyšší level sofiológa...nakoľko nie iba z luku strieľam.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zasa ti nedalo si zakopnúť, ako inak. Chytil si sa iba streľby, ktorá ti je vlastná.
Podľa tvojej reakcie nemáš ani šajnu o čom Páleš báda a aký má komplexný rozsah vedomostí z rôznych oblastí, inak by nemohol vytvoriť to, čo vytvoril.
Nedávno objavil na svete ďalšieho človeka, ktorý sa tomuto rovnako venuje, na tom istom princípe, je uznávaný. Prakticky sú ich práce "identické". Keďže ide o Američana, mal väčší predpoklad preraziť vo svete. Spolupracujú.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Emil_P%C3%A1le%C5%A1
https://video.aktualne.cz/dvtv/pales...ted=1499355537
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Nandrolon
Bicykel na Tour de France 2018 pre Cavendisha
Výbavička pre Sagana...
...a doplnok pre Cavendisha (k tomu tricyklu....)

(toho modela si nevšímajte....)
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Zasa ti nedalo si zakopnúť, ako inak. Chytil si sa iba streľby, ktorá ti je vlastná.
Podľa tvojej reakcie nemáš ani šajnu o čom Páleš báda a aký má komplexný rozsah vedomostí z rôznych oblastí, inak by nemohol vytvoriť to, čo vytvoril.
Nedávno objavil na svete ďalšieho človeka, ktorý sa tomuto rovnako venuje, na tom istom princípe, je uznávaný. Prakticky sú ich práce "identické". Keďže ide o Američana, mal väčší predpoklad preraziť vo svete. Spolupracujú.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Emil_P%C3%A1le%C5%A1
https://video.aktualne.cz/dvtv/pales...ted=1499355537
Add. 1 - čítaj s porozumením, čo som napísal.
Add. 2 - mám, nemám šajn...a nie je jedno ? Ty snáď hádam máš ? Ty vieš, o čo sa jedná v tej sofiologii ?
Add. 3 - Hm, dvaja sa venujú hentej problematike...to je teda terno. Nik im nemôže oponovať, respektíve nechce.
Add. 4 - Ale vcelku sa mi "páči", že sa kadejaké granty používajú na to, čo sa nikdy nevyužije v praxi.
Add. 5 - Anjelov v podaní Páleša neriešim. Mne stačí ten môj anjel strážny.
--------------------------------------
Mimochodom, nezakopol som a ani som si nekopol...proste len a len konštatoval, vyslovil názor.
...a ozaj, keď sa mám vyjadriť k tej streľbe ? Podotýkam, že rekreačnej streľbe.
Ten vyššie uvedený lektor ma totiž dostal tými honosnými slovami a nie obsahom (ten je v poriadku), to ma rozosmialo. Nechápem totiž kvetnaté slová, ktoré sa dajú povedať aj inak...ale holt, keď chce byť iný, že zaujímavý, jeho vec.
Ono nezáleží, že z čoho jeden strieľa. Ono ide o výsledok. No nie v terči, ale ten relax je dôležitý, prostredie, spoločnosť alebo samota na stage...
Keď je všetko, ako má byť, jeden sa vie tak zahĺbiť do činnosti, že zabudne na všetko okolo a aj čas.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
buchač
Nandrolon
Bicykel na Tour de France 2018 pre Cavendisha
Výbavička pre Sagana...
...a doplnok pre Cavendisha (k tomu tricyklu....)

(toho modela si nevšímajte....)
Riadne sa tam zrubal. Neni ten Kavendiš nejaky "moravsky ogar"? :-)))
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Sagan to predycha a zivot a prachy pojdu dalej
Mna caka 1200 km tak sa velmi tesim, pekny vecer zajtra rano doma
ch.jpg  
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Zasa ti nedalo si zakopnúť, ako inak. Chytil si sa iba streľby, ktorá ti je vlastná.
Podľa tvojej reakcie nemáš ani šajnu o čom Páleš báda a aký má komplexný rozsah vedomostí z rôznych oblastí, inak by nemohol vytvoriť to, čo vytvoril.
Nedávno objavil na svete ďalšieho človeka, ktorý sa tomuto rovnako venuje, na tom istom princípe, je uznávaný. Prakticky sú ich práce "identické". Keďže ide o Američana, mal väčší predpoklad preraziť vo svete. Spolupracujú.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Emil_P%C3%A1le%C5%A1
https://video.aktualne.cz/dvtv/pales...ted=1499355537
Add. 1 - čítaj s porozumením, čo som napísal.
Add. 2 - mám, nemám šajn...a nie je jedno ? Ty snáď hádam máš ? Ty vieš, o čo sa jedná v tej sofiologii ?
Add. 3 - Hm, dvaja sa venujú hentej problematike...to je teda terno. Nik im nemôže oponovať, respektíve nechce.
Add. 4 - Ale vcelku sa mi "páči", že sa kadejaké granty používajú na to, čo sa nikdy nevyužije v praxi.
Add. 5 - Anjelov v podaní Páleša neriešim. Mne stačí ten môj anjel strážny.
--------------------------------------
Mimochodom, nezakopol som a ani som si nekopol...proste len a len konštatoval, vyslovil názor.
...a ozaj, keď sa mám vyjadriť k tej streľbe ? Podotýkam, že rekreačnej streľbe.
Ten vyššie uvedený lektor ma totiž dostal tými honosnými slovami a nie obsahom (ten je v poriadku), to ma rozosmialo. Nechápem totiž kvetnaté slová, ktoré sa dajú povedať aj inak...ale holt, keď chce byť iný, že zaujímavý, jeho vec.
Ono nezáleží, že z čoho jeden strieľa. Ono ide o výsledok. No nie v terči, ale ten relax je dôležitý, prostredie, spoločnosť alebo samota na stage...
Keď je všetko, ako má byť, jeden sa vie tak zahĺbiť do činnosti, že zabudne na všetko okolo a aj čas.
niečo po druhej minúte o jeho oponentoch
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
niečo po druhej minúte o jeho oponentoch
Hm...za dve (necelé) minúty toho navravel vcelku dosť málo, či veľa ?
Čo povedal, to povedal...no prirovnal by som ho k politikom. Tí tiež vedia veľa rozprávať....o ničom.

Ako som si všimol (šmaril link podľa webovej adresy), tak sa dotyčný pán realizuje zásadne na Slobodnom vysielači.
Ten má vcelku "solídne" recenzie...dokonca ho prirovnávaju k neonacistom.
Takže ???

Ale kľudne pripoj aj nejaké linky od Weisenbachera z Inštitútu ľudských práv....a dielo bude dokonale dokonané.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nepotešil včerajší list od židov zo SLSP. Môj balík účtu sa ruší a od 1.9. mi účet automaticky menia na "sporožíro". Pozerám, tak karta "nie", internetbanking "nie".
Takže za kartu si človek zaplatí ročne 10 eur a potom mu ju jednoducho zrušia.
No, vidím, že im tam musím trochu prísť narobiť vietor. Oni ma dotlačili do balíka a teraz ten balík rušia, čuráci.
Ešte dobre, že mám separátny účet v mBank, takže vlastne mi to dá tak pol dňa práce obvolať J a T a ostatné banky + paypal a pomeniť jedno číslo účtu a SLSP od 1997 - DOVI DOPI :-))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
a teraz ten balík rušia, čuráci.
....
nonehovor.jpg  
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-))))))))))))))))))))))))) vidím, že máš dobrú náladu, to dnes budú dobre a kvalitne vyrobené palacinkáre ! :-))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Nepotešil včerajší list od židov zo SLSP. Môj balík účtu sa ruší a od 1.9. mi účet automaticky menia na "sporožíro". Pozerám, tak karta "nie", internetbanking "nie".
Takže za kartu si človek zaplatí ročne 10 eur a potom mu ju jednoducho zrušia.
No, vidím, že im tam musím trochu prísť narobiť vietor. Oni ma dotlačili do balíka a teraz ten balík rušia, čuráci.
Ešte dobre, že mám separátny účet v mBank, takže vlastne mi to dá tak pol dňa práce obvolať J a T a ostatné banky + paypal a pomeniť jedno číslo účtu a SLSP od 1997 - DOVI DOPI :-))
Mi niečo vrav....
Mám u nich dlhé-dlhé roky termínovaný vklad (6mes.). Všetko klapalo (i keď tie úroky nič moc). Nedávno som šiel "doplniť" nejaké oné do tohto vkladu a osôbka mi povie, že termínované vklady už neexistujú.
Tak som odišiel, ale za pol hodky som prišiel a išiel k inej osôbke a postup bol diametrálne iný. Terminovaný vklad zostáva, peniaze sa pripíšu pri termíne. Reku OK!
A odrazu - včera - príde lajstro od nich, že mi MENIA termínovaný zo 6mes. na 1mes., aby som sa "rýchlejšie" dostal k peniazom.

Pýtal od nich niekto nejakú zmenu? Ja teda nie. Ten vklad je železná zásoba, o vklade predsa mám právo rozhodovať JA a nie ONI! Tuším si pôjdem prevetrať pľúca a trochu im vynadať.
Mimochodom - je tam päťmiestne číslo....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Mimochodom - je tam päťmiestne číslo....
Hm...žeby 3,1415...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Mimochodom - je tam päťmiestne číslo....
Hm...žeby 3,1415...
...ale musíš posúvať desatinnú čiarku doprava a násobiť potom cca niekoľkokrát
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ja som od nich nedostal zatial nic a dufam ze to tak ostane.
Drzim ucet len preto aby som cez IB obsluhoval rodicovske transakcie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Nandrolon
Nepotešil včerajší list od židov zo SLSP. Môj balík účtu sa ruší a od 1.9. mi účet automaticky menia na "sporožíro". Pozerám, tak karta "nie", internetbanking "nie".
Takže za kartu si človek zaplatí ročne 10 eur a potom mu ju jednoducho zrušia.
No, vidím, že im tam musím trochu prísť narobiť vietor. Oni ma dotlačili do balíka a teraz ten balík rušia, čuráci.
Ešte dobre, že mám separátny účet v mBank, takže vlastne mi to dá tak pol dňa práce obvolať J a T a ostatné banky + paypal a pomeniť jedno číslo účtu a SLSP od 1997 - DOVI DOPI :-))
Mi niečo vrav....
Mám u nich dlhé-dlhé roky termínovaný vklad (6mes.). Všetko klapalo (i keď tie úroky nič moc). Nedávno som šiel "doplniť" nejaké oné do tohto vkladu a osôbka mi povie, že termínované vklady už neexistujú.
Tak som odišiel, ale za pol hodky som prišiel a išiel k inej osôbke a postup bol diametrálne iný. Terminovaný vklad zostáva, peniaze sa pripíšu pri termíne. Reku OK!
A odrazu - včera - príde lajstro od nich, že mi MENIA termínovaný zo 6mes. na 1mes., aby som sa "rýchlejšie" dostal k peniazom.

Pýtal od nich niekto nejakú zmenu? Ja teda nie. Ten vklad je železná zásoba, o vklade predsa mám právo rozhodovať JA a nie ONI! Tuším si pôjdem prevetrať pľúca a trochu im vynadať.
Mimochodom - je tam päťmiestne číslo....
Detto pri našom termínovanom vklade na dva roky. Jednoducho ho celý zrušili na obyčajný.
Prišli sme na to asi po dvoch rokoch, nechodili sme pripisovať úroky hneď. Ešte za ovesnej straky. Odvtedy nemôžem o sporiteľni ani počuť. Bez kúska úcty ku svojim klientom, žiadne oznámenie, nič.
Išlo o peniaze detí od mamy, knižka založená dávno pred 89, ponechali túto formu ešte dosť dlho. O to viac nás to škrelo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviem čo sa tu jedujete....úroky ved to čistá sranda....jedina vec prečo keš v banke....doma by som nevedela kde som ich dala...inak do plaču....čo odložim neviem najsť....minule som našla 200eiba tak nahodou....
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Potešilo ma, že "kolegovia" z KROSu majú zmysel pre srandu a tak nám radia, aby sme pred inštaláciiou novej Omegy VYPLI ANTIVÍRUSOVÉ SW,
čím sa Omega zrejme stáva prvým účtovníckym softom, ktorý zasahuje do jadra operačného systému. Nuž, vývoj sa nedá zastaviť.
SrandaOmega.gif  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať