Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola
Nepozeraj, nedýchaj... bo aj z toho priberieš....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
kukučka
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.
samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola
Niekto sa pozrie na recepty a cíti sa ako po dobrom jedle. Ja som minule pozeral časopis pre dospelých a nič, nemal som pocit ako by som bol po sexe,
2 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pavol54
bettylou
kukučka
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.
samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola
Niekto sa pozrie na recepty a cíti sa ako po dobrom jedle. Ja som minule pozeral časopis pre dospelých a nič, nemal som pocit ako by som bol po sexe,
...a dúhovú zástavu máš ?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ahoooooj! -




0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
pavol54
bettylou
kukučka
Šalát je už možno aj zjedený, nevidím problém v množstve majonézy, dáš od oka, přiměřeně jak radí lui. Pokiaľ ja viem, nedáva sa surová cibuľa, ale sparená vriacou vodou.
samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola
Niekto sa pozrie na recepty a cíti sa ako po dobrom jedle. Ja som minule pozeral časopis pre dospelých a nič, nemal som pocit ako by som bol po sexe,
...a dúhovú zástavu máš ?
Som zvrátený gay - lákajú ma ženy, alebo som lesbického typu- sexujem len so ženami takýto nesmú používať dúhovú zástavu a boli vyobcovaní s komunity LGBTI
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
bettylou

samozrejme šalát som nerobila, ale kukala som si recepty, až po zákusky, a že jaká sýta z toho som bola
Nepozeraj, nedýchaj... bo aj z toho priberieš....
mne nevadí, že sa mám dobre
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou

mne nevadí, že sa mám dobre
Tak potom - what's wrong?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
češko povedac,
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
sito
bjuty smis
El ingenioso hidalgo Don Quixote de la Mancha by to nikdy nevzdal.......
Originál niekto vymazal. nemá rád ten môj humor srandu z porady!

Nevzda!

Dáme šustra, dáme!


Aj pridám.


Nie šustra, kráľa!!!
sito, vazne Ta prosim, ukludni sa a prestan sprostostami sabotovat poradu. Ked sa Ti tu nepaci a pokladas ostatnych clenov za hovada tak sem proste nechod.
Coho presne chces svojim konanim dosiahnut ?
Ci je to len frustracia, pomsta, zloba sialenstvo ?
Hmm ...

Tajko " ... a pokladas ostatnych clenov za hovada ... "

Tak toto som tu nikdy nenapísal, ani v tom všetkom čo si tu ty vymazal. A vymazal si čo tebe nevyhovovalo. Takže ty to máš na svojich pleciach v svojich ústach, ......!

Zobral si si túto rubriku pod svoj patronát, Keď sa ti zdá, že dosť list uzavrieš a nový otvoríš.

Toto je tvoja citácia. "Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ"

No vidíš, funguješ tu ako otvorený ventil, no nie si sám. Kdekto sa tu ventiluje! Zháša lampáše.

Tiež tvoj citát. "Tvojho problemu prispeje nezmyselne prilepovanie toho isteho videa do roznych tem ?"

Nemám problém. Problém máš ty, pochopiť to video, keď si ho tu zakázal, pár krát vymazal.

Takže len opíšem, no na yutu si môže naklepať " Pyšná princezna svec"

A vieš koho za tým šustrom vidím? Teba. Prečo? Keď príde Miroslav, kráľ k tomu krížu, ako železná opona mi to pripadá, a ty si využil možnosť si isť za ňu zaspievať, a vyspevuješ," Pustite ma s tej klietky von" diktuješ.

A potom ten rozhovor Miroslava a šustra. " Ty nie si tunajší, inak by si vedel, že tu sa nesmie vyspevovať. No tu sa dejú veci, teraz to tu uvidíš, POĎ ... " To je ako pozvánka pre váhajúcich sa prihlásiť na poradu, vstúpia, uvidia, teprve.

Čauko
1 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
sito
taiko
sito, vazne Ta prosim, ukludni sa a prestan sprostostami sabotovat poradu. Ked sa Ti tu nepaci a pokladas ostatnych clenov za hovada tak sem proste nechod.
Coho presne chces svojim konanim dosiahnut ?
Ci je to len frustracia, pomsta, zloba sialenstvo ?
Hmm ...

Tajko " ... a pokladas ostatnych clenov za hovada ... "

Tak toto som tu nikdy nenapísal, ani v tom všetkom čo si tu ty vymazal. A vymazal si čo tebe nevyhovovalo. Takže ty to máš na svojich pleciach v svojich ústach, ......!

Zobral si si túto rubriku pod svoj patronát, Keď sa ti zdá, že dosť list uzavrieš a nový otvoríš.

Toto je tvoja citácia. "Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ"

No vidíš, funguješ tu ako otvorený ventil, no nie si sám. Kdekto sa tu ventiluje! Zháša lampáše.

Tiež tvoj citát. "Tvojho problemu prispeje nezmyselne prilepovanie toho isteho videa do roznych tem ?"

Nemám problém. Problém máš ty, pochopiť to video, keď si ho tu zakázal, pár krát vymazal.

Takže len opíšem, no na yutu si môže naklepať " Pyšná princezna svec"

A vieš koho za tým šustrom vidím? Teba. Prečo? Keď príde Miroslav, kráľ k tomu krížu, ako železná opona mi to pripadá, a ty si využil možnosť si isť za ňu zaspievať, a vyspevuješ," Pustite ma s tej klietky von" diktuješ.

A potom ten rozhovor Miroslava a šustra. " Ty nie si tunajší, inak by si vedel, že tu sa nesmie vyspevovať. No tu sa dejú veci, teraz to tu uvidíš, POĎ ... " To je ako pozvánka pre váhajúcich sa prihlásiť na poradu, vstúpia, uvidia, teprve.

Čauko
nuz co Ti mam na toto napisat. Snad len vela zdravia a uspechov v praci a osobnom zivote
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako sa volala dnes už uzavretá téma o tipoch na vianočné darčeky, podľa mňa bola predčasne uzavretá, rada by som požiadala o znovuotvorenie, mám netradičný, ale prospešný tip. Pre celý národ.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ako sa volala dnes už uzavretá téma o tipoch na vianočné darčeky, podľa mňa bola predčasne uzavretá, rada by som požiadala o znovuotvorenie, mám netradičný, ale prospešný tip. Pre celý národ.
Ak je to pre celý národ ? ...a prospešné ?
Kurňa, šak daj sem...že čo je to za čudo.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Už som ju našla http://www.porada.sk/t93866-p23-co-p...ml#post2905835, aj požiadala.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Trocha meškám, ale nič to. Pekný deň! -

https://www.google.at/url?sa=t&rct=j...LwjyteJh0ZPllw

0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes je úplné zatmenie Slnka - pás totálneho zatmenia prechádza cez USA - začiatok Oregon.
I skúsil som sledovať to on-line - odkazy všade boli. Funguje to, ale ako je v USA zvykom - kecy, kecy, kecy, reklama, reklama, reklama a z priebehu zatmenia 10 sekundové ukážky.
A vraj "sledujte naživo" - nuž čo? https://www.nasa.gov/eclipselive/#NA...Public+Channel Taká je Amerika....
Tak som to vzdal... kto má v kuse čumieť na nejakých brýlatých vykecávačov a namachlené oné...
Ja som čakal aspoň to, že budú teleskopy sledovať priebeh, pretože na jednom mieste toto celkové zatmenie trvá 2 minúty, ihneď prepoja na ďalší teleskop....
To isté dávajú aj na noviny.sk - preberajú z NASA EDUCATION....
Naposledy upravil misoft : 21.08.17 at 17:38 Dôvod: oprava textu
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... bre ránkooo! -

https://www.google.at/url?sa=t&rct=j...8KK9i6U6WH780A

Naposledy upravil sito : 22.08.17 at 05:54
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Trocha meškám, ale nič to. Pekný deň! -

https://www.google.at/url?sa=t&rct=j...LwjyteJh0ZPllw

Niekoho si tu strašne ponížil, za to že nie najväčší, ti práskol mínus
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

... ránko, ránečkooooooo! -





0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať