Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
sito
... ránko, ránečkooooooo! -





že najlepšia radosť škodoradosť?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
bettylou
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
vsak si nemusis kupit ked nechces
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bettylou
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.
3 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

minipríbeh z 80-tych rokov k jednej aktuálnej téme
Viacdetný otec to občas s pohárikom prehnal, oneskoroval sa do práce a podobné výpadky. Dohovárania nepomáhali, mladý majster prižmuroval oči, občas zakryl, trápilo ho to, vedeli sme o tom.
Ale raz pohár pretiekol a majster udelil absencie, znamenalo to okrem veľkej hanby stratu rodinných prídavkov, veľký cirkus. Majster obvinený, že okráda deti a pod. Našťastie mal tento rázny krok pozitívny výsledok a po dlhej dobe sa už abstinujúci majstrovi aj poďakoval, že mu zachránil rodinu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
bettylou
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
vsak si nemusis kupit ked nechces
Nezahováraj, pes je inde zakopaný
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
jar88
bettylou
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.
Kde je teda to moje právo, chodiť v lete len v kraťasoch bez trička, tak ako môže chlap???
Len na tom pojebanom papieri a nikde inde, a ani nikdy inde ako na tom papieri nebolo. A takých príkladov by sa našlo do asam puče. Čo do toho miešaš politikov?
1 5
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Aj takto vyzera psychopatizmus
https://www.facebook.com/videomug/vi...7235984017487/
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
...aj takto
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amer...tsi-psychopat/

https://www.youtube.com/results?sear...ump+psychopath

Niežeby som sa zastával šikomočka alebo veľkohubého s prehadzovačkou...ale včul si vyber, kto je väčší.
Jeden z tých dvoch už má k dispozícii atómové zbrane, ten druhý na vývoji a výrobe usilovne pracuje...

Obaja nie sú normál...ale na kapitána aj tak nemajú, to je atómovka sama o sebe.
Naposledy upravil buchač : 23.08.17 at 22:22
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

absolutne som nepisala o tom, o com ty
0 3
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dobré ráno! -





0 3
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bettylou
sito
... ránko, ránečkooooooo! -





že najlepšia radosť škodoradosť?

betty, tak ako Ty píšeš, tak sa to aj hovorí. Nie pre ňu je to tu, pre nich! Nie ku všetkému uvedenému sa hodí smiech, rehot. Ale, ruku na srdce, niektorí si ten titul zaslúžene zaslúžia, že?! No blbci, atď., naj...

Tiež sa hovorí, že každá osoba je jedinec niečím jedinečný, niektorí viac rozmýšľajú, vraj. No niektorí viac vyčnievajú, sú niečim najväčší. Na porade to tiež platí!
2 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-5)
+ zobraziť viaczbaliť
bettylou
jar88
bettylou
korela
Naša ústava
https://www.startlab.sk/projekty/207...kej-republiky/, od mladého architekta, nejde iba o suchý text, isto by mohla zaujať viac záujemcov.
tak to ma teší, že nemôžem byť diskriminovaná na základe pohlavia. Nabudúce sa už nebudem rozpakovať dať si dole tričko, keď mi je v robote horúco, presne tak ako chlap.
zdrap papiera je tá ústava a nič viac. zas len dakomu na zárobok a na ohurovanie ľudí.
Je to smutné, ale je to fakt u nás veľmi rozšírený názor.
A však je to naša ústava. Ústava nás občanov Slovenskej republiky.
Treba si však uvedomiť, že aj napriek tomu, že si z nej politici robia trhací kalendár, mi nemusíme. Mali by sme si ju vážiť a chrániť, lebo len v ústave máme zakotvené svoje prirodzené práva.
Politici vedia prečo to robia a mali by sme to vedieť aj my.
Politici si z nás robia dojnú kravu a robia to pomocou zákonov. Jednoducho si napíšu a schvália zákon, "že oslík otras sa" a oslík sa musí otriasať.
No a my im za to ešte aj platíme a poniektorí aj tlieskajú. Asi nevedia, čo je v ústave napísané a aký to má pre nich význam.
Myslím si, že jediná nádej na zlepšenie našej situácie bude v tom, že sa raz niekomu podarí napísať o ústave knihu, ktorá ľudí zaujme a priblíži im o čo sa jedná. Alebo ešte lepšie, nejaký dobrý pútavý film, prípadne video, lebo ľuďom je akosi zaťažko čítať.
Kde je teda to moje právo, chodiť v lete len v kraťasoch bez trička, tak ako môže chlap???
Len na tom pojebanom papieri a nikde inde, a ani nikdy inde ako na tom papieri nebolo. A takých príkladov by sa našlo do asam puče. Čo do toho miešaš politikov?
v mojom okoli, ani na ulici, ani v praci, chlapov v kratasoch bez tricka nevidim. Maximalne na plazi, ci na kupalisku. V Tvojom okoli je to nejak inak?
0 5
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
2 4
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
NEZELAM si, aby si vracal do tem mnou vymazane moje prispevky. Co si uz co dovolujes? Sa spamataj. Na toto uz nie je ani slov!!!. tema Aký úver na byt vo veku 40 rokov ?
alaya1
Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
Predmetny prispevok som obnovil, lebo som ho povazoval zo dobry, dokonca som mu dal uzitotocne. Nijak neporusoval etiketu porady, bol odpovedou na otazku a mam zato ze mohol pomoct zadavatelke, pri zmazani nebola ziadna poznamka, naznacujuca dovod zmazania. Vsetko teda, aspon mne, naznacovalo ze bol zmazany omylom.
Za opatovne obnovenie prispevku sa Ti alaya1 verejne ospravedlnujem.
2 5
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
NEZELAM si, aby si vracal do tem mnou vymazane moje prispevky. Co si uz co dovolujes? Sa spamataj. Na toto uz nie je ani slov!!!. tema Aký úver na byt vo veku 40 rokov ?
alaya1
Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
Predmetny prispevok som obnovil, lebo som ho povazoval zo dobry, dokonca som mu dal uzitotocne. Nijak neporusoval etiketu porady, bol odpovedou na otazku a mam zato ze mohol pomoct zadavatelke, pri zmazani nebola ziadna poznamka, naznacujuca dovod zmazania. Vsetko teda, aspon mne, naznacovalo ze bol zmazany omylom.
Za opatovne obnovenie prispevku sa Ti alaya1 verejne ospravedlnujem.
Je zvlastne, ze inym sposobom na vyjadrujes v teme a inym v odkazoch!. Nezelam si, aby si mi obnovoval moje vymazane prispevky!. Nemas na to ziadnu kompetencciu. Nestalo sa to prvykrat!.
Zverejknil si tu aj moj odkaz, ktory som ti napisala do odkazov, tak zverejniom aj ja tvoj.

"taiko - Dnes 08:03 - permalink

Alaya, prosim ta ukludni sa. Sadni si a z hlboka sa nadychaj a nacerpaj z tej pozitivnej energie, ktorej studnicou sa snazis byt. Popripade si precitaj niektore zo svojch citatov.
Ten zmazany prispevok som povazoval za dobry, dokonca som TI dal aj uzitocne a kedze si nenapisala preco ho mazes, tak som myslel, ze Ti ho zmazal niekto z Tvojich pocetnych "priatelov". Preto som ho obnovil

Trpis nejakym stihomamom. Ja Tvojim nepriatelom niesom. Ty ako osoba si mi absolutne ukradnuta, Tvoj prispevok bol ale k veci a mohol pomoct zadavatelke.
Chapeme sa ? Ci este mas nieco s cim sa chces zverit ?
PS: pisem Ti to vsetko tu, lebo mam zato, ze Tebe takato forma pisania do verejneho profilu, miesto do SS vyhovuje.".
Naposledy upravil alaya1 : 24.08.17 at 08:08
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
alaya1
...aj takto
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amer...tsi-psychopat/

https://www.youtube.com/results?sear...ump+psychopath

Niežeby som sa zastával šikomočka alebo veľkohubého s prehadzovačkou...ale včul si vyber, kto je väčší.
Jeden z tých dvoch už má k dispozícii atómové zbrane, ten druhý na vývoji a výrobe usilovne pracuje...

Obaja nie sú normál...ale na kapitána aj tak nemajú, to je atómovka sama o sebe.
alaya1
absolutne som nepisala o tom, o com ty
Hm...tak nám (laickým neznabohom) vysvetli, čo si týmto videjkom vlastne chcela naznačiť.
Hlavne, čo nové si objavila u šikmoočka.

Ja síce nejaké domienky aj mám, ale ak by som ich dal, tak ich nikdy nepotvrdíš.
2 2
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
taiko
alaya1
NEZELAM si, aby si vracal do tem mnou vymazane moje prispevky. Co si uz co dovolujes? Sa spamataj. Na toto uz nie je ani slov!!!. tema Aký úver na byt vo veku 40 rokov ?
alaya1
Chcela by som sa opytat moderatorov,, ci maju v kompetenciach navracat do tem pisatelom vymazany prispevok, ktory nebol nahlaseny, ani pisatel nepoziadal o jeho navratenie do temy.
Predmetny prispevok som obnovil, lebo som ho povazoval zo dobry, dokonca som mu dal uzitotocne. Nijak neporusoval etiketu porady, bol odpovedou na otazku a mam zato ze mohol pomoct zadavatelke, pri zmazani nebola ziadna poznamka, naznacujuca dovod zmazania. Vsetko teda, aspon mne, naznacovalo ze bol zmazany omylom.
Za opatovne obnovenie prispevku sa Ti alaya1 verejne ospravedlnujem.
Je zvlastne, ze inym sposobom na vyjadrujes v teme a inym v odkazoch!. Nezelam si, aby si mi obnovoval moje vymazane prispevky!. Nemas na to ziadnu kompetencciu. Nestalo sa to prvykrat!.
Zverejknil si tu aj moj odkaz, ktory som ti napisala do odkazov, tak zverejniom aj ja tvoj.

"taiko - Dnes 08:03 - permalink

Alaya, prosim ta ukludni sa. Sadni si a z hlboka sa nadychaj a nacerpaj z tej pozitivnej energie, ktorej studnicou sa snazis byt. Popripade si precitaj niektore zo svojch citatov.
Ten zmazany prispevok som povazoval za dobry, dokonca som TI dal aj uzitocne a kedze si nenapisala preco ho mazes, tak som myslel, ze Ti ho zmazal niekto z Tvojich pocetnych "priatelov". Preto som ho obnovil

Trpis nejakym stihomamom. Ja Tvojim nepriatelom niesom. Ty ako osoba si mi absolutne ukradnuta, Tvoj prispevok bol ale k veci a mohol pomoct zadavatelke.
Chapeme sa ? Ci este mas nieco s cim sa chces zverit ?
PS: pisem Ti to vsetko tu, lebo mam zato, ze Tebe takato forma pisania do verejneho profilu, miesto do SS vyhovuje.".
alaya1, vyjadrujem sa rovnako. Profil mas verejny, kazdy tam moze vsetko vidiet. Ergo nemohol som zverejnit nieco, co uz verejne je
Okrem toho za tym, co som pisal tam aj tu si stojim. Naozaj Ti odporucam, aby si sa ukludnila a vydychala. Ja som Ti nic zle neurobil.
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... taiko, alaya1 NEMÁ!!! verejný profil. Ak to vidíš, tak iba zo statusu "moderátor"...
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
... taiko, alaya1 NEMÁ!!! verejný profil. Ak to vidíš, tak iba zo statusu "moderátor"...
hmmm, vskutku zaujimave. Verejne odkazy u alaya1 vidim, ale verejne odkazy u niektorych inych nevidim. Ak je teda pravdou co pises, ako moderator, by som mal vidiet vsetkych. Ale nevidim. Tak neviem, kde je pes zakopany.
V kazdom pripade ak je to tak ako pises a alaya1 ma profil neverejny, tak sa ospravedlnujem za copy/paste prispevku z profilu do temy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Moje vidíš? Ja som si profil uzamkol...
PS: ešte ma napadlo či ten, komu ich "nevidíš" nemá náhodou "vyššie práva" ako bežný užívateľ...
Tak som "viditeľný" ale presne tak, ako píšeš, asi som to neuložil, nevadí...
Naposledy upravil Nandrolon : 24.08.17 at 09:45
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať