Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
nečudujem...je mi ho lúto
ako som písal. od 89 je mimo....zrútil sa mu svet, ktorý mal jasné pravidlá....
Zakysol v tom období.... a teraz sa čuduje, že sa píše rok 2018....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak trochu
K udalostiam posledných dní (smutných udalostí) prečítajte si toto:
http://www.repubblica.it/cronaca/201...-C6-P2-S1.6-T1
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

my nie sme taliani, my nie sme taliani, lenka......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
nečudujem...je mi ho lúto
ako som písal. od 89 je mimo....zrútil sa mu svet, ktorý mal jasné pravidlá....
Tieto generačné náhľady ..., podobnosť čisto náhodná.
Mng sa bol tento týždeň upraviť u holiča, počas rozhovoru o najaktuálnejšej téme z vedľajšieho kresla mladý muž... "Ale sa vám zrútil domček z kariet." No, proste zaváhal, že sa ozval. Asi tak. Tak mu ústa ešte asi nikto argumentačne nezavrel, a dupľom, keď zvolil obranu aký má titul a v akej oblasti pracuje.
Mng pracuje podnes, za sebou prax a životné skúsenosti, aké mladý tak ľahko nedosiahne. Nechápem, nech si mladí budujú svoju dobu, ale aj pomyslia, že o pár rokov tiež zostarnú.
To bola iba taká menšia asociácia na bjutyho, nie o ňom, keďže je to čerstvé.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Úplne ...? Možno áno, možno nie.

Kuciaka teraz spomeniem LEN ako obeť...



Idem na to trochu inak.

Kuciak bol zamestnaný v tých Aktualitách...tie patria pod Ringier...a ten je, však vieme čo. Tv GrC, Tv Narkóza ...ani nevravím.



Čo tým chcem naznačiť ?

Novinárska obec si rada vraví "Siedma veľmoc"...rada operuje tým právom na informácie, na informovanie.

Kuciakovi a spol. všetká česť...no nie sme v Amerike, kde sa dáva Puliho cena, kde nositeľ skončí vo výšinách, je akceptovaný a uznávaný.



Novinárska obec by rada informovala...no koľkým jednotlivcom práve tými neoverenými informáciami doslova zničila život ? Následným verejným ospravedlnením si obeť môže akurát tak vytrieť...
Koľkí si už siahli po uverejnení článku/fotiek na život ?



...a keby nebolo novinárov chtivých po senzačných info, tak lady Diana sa mohla dnes tešiť z nádherných vnúčat.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Úplne ...? Možno áno, možno nie.

Kuciaka teraz spomeniem LEN ako obeť...



Idem na to trochu inak.

Kuciak bol zamestnaný v tých Aktualitách...tie patria pod Ringier...a ten je, však vieme čo. Tv GrC, Tv Narkóza ...ani nevravím.



Čo tým chcem naznačiť ?

Novinárska obec si rada vraví "Siedma veľmoc"...rada operuje tým právom na informácie, na informovanie.

Kuciakovi a spol. všetká česť...no nie sme v Amerike, kde sa dáva Puliho cena, kde nositeľ skončí vo výšinách, je akceptovaný a uznávaný.



Novinárska obec by rada informovala...no koľkým jednotlivcom práve tými neoverenými informáciami doslova zničila život ? Následným verejným ospravedlnením si obeť môže akurát tak vytrieť...
Koľkí si už siahli po uverejnení článku/fotiek na život ?



...a keby nebolo novinárov chtivých po senzačných info, tak lady Diana sa mohla dnes tešiť z nádherných vnúčat.
Slovo v akejkoľvek forme má zázračnú moc, ako pozitívnu tak aj negatívnu, je silnejšie ako zbraň
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Úplne ...? Možno áno, možno nie.

Kuciaka teraz spomeniem LEN ako obeť...



Idem na to trochu inak.

Kuciak bol zamestnaný v tých Aktualitách...tie patria pod Ringier...a ten je, však vieme čo. Tv GrC, Tv Narkóza ...ani nevravím.



Čo tým chcem naznačiť ?

Novinárska obec si rada vraví "Siedma veľmoc"...rada operuje tým právom na informácie, na informovanie.

Kuciakovi a spol. všetká česť...no nie sme v Amerike, kde sa dáva Puliho cena, kde nositeľ skončí vo výšinách, je akceptovaný a uznávaný.



Novinárska obec by rada informovala...no koľkým jednotlivcom práve tými neoverenými informáciami doslova zničila život ? Následným verejným ospravedlnením si obeť môže akurát tak vytrieť...
Koľkí si už siahli po uverejnení článku/fotiek na život ?



...a keby nebolo novinárov chtivých po senzačných info, tak lady Diana sa mohla dnes tešiť z nádherných vnúčat.
Niekto si mýli pojmy s dojmami. To je argumentácia.
Alebo niekto ešte nepochopil rozdiel medzi bulvárnikom a investigatívcom?
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Niekto si mýli pojmy s dojmami. To je argumentácia.
Alebo niekto ešte nepochopil rozdiel medzi bulvárnikom a investigatívcom?
Ty si vravíš odborníčka na slovenský jazyk ?
Slovenským jazykom myslím obsah, odseky, význam textu....a nie bazírovanie na slovíčkach.

P.S.:
Linky na Juls dnes nebudú ?
Choď si dať radšej šlofíka...ozvi sa niekedy medzi 2-3 zrána.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V 90. rokoch boli v Rakúsku na prvých troch priečkach najlepšie platení bankári, lekári a žurnalisti (žurnalisti na 3. mieste). Podľa toho si novinárov aj v spoločnosti vážili.
U nás dnes, ak chce novinár, aby mu preplatili cesťák mimo BA na miesto súdneho pojednávania niekde v republike (a to ide o vážne procesy), tak nie sú peniaze.
Tak sa pýtam, ide o umelo vyvolávanú brzdu práve preto, že ide o spravodajstvo, alebo v čom tkvie neochota?

Ak má niekto udržať pri živote svoju existenciu, tak takáto práca ostáva pre nadšencov.
Dať dokopy tak závažné informácie stojí more času. Ako napísal tento týždeň mladý sicílsky novinár, za článok dostane 20 až 60 eur. Ďakujem pekne, že sa obetuje.
.
Ján bol nielen nadšenec, ale aj mozog, ale zrejme nie praktik a žiaľ ho na nebezpečenstvo nikto neupozornil. Sledujúc, ako býval, zatiaľ skutočne iba provizórne, bez akéhokoľvek zabezpečenia svojho obydlia, bezpečnostných dverí a okien. Osobne chápem, že išlo o mladučkých ľudí, žijúcich v otrokárskej dobe, ako nakoniec väčšina mladých Slovákov. Situácia sa veľmi nešťastne podcenila.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Tak trochu
K udalostiam posledných dní (smutných udalostí) prečítajte si toto:
http://www.repubblica.it/cronaca/201...-C6-P2-S1.6-T1
Čo sa týka posledného odseku, verím, že sa situácia konečne obráti. Ako to sledujem, je to na dobrej ceste.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Niekto si mýli pojmy s dojmami. To je argumentácia.
Alebo niekto ešte nepochopil rozdiel medzi bulvárnikom a investigatívcom?
Ty si vravíš odborníčka na slovenský jazyk ?
Slovenským jazykom myslím obsah, odseky, význam textu....a nie bazírovanie na slovíčkach.

P.S.:
Linky na Juls dnes nebudú ?
Choď si dať radšej šlofíka...ozvi sa niekedy medzi 2-3 zrána.
Nikdy som sa nepasovala.
Vráť sa do kasární, k SBS alebo kde, a komanduj tam a nie tu. Chápem, že si zacítil pušný prach, tak si vo vytržení. Boli časy, keď si tu svoje všeličky (náboje) spomínal kde sa len dalo.
(Aj tak si nenapísal bezchybný text.)
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
nečudujem...je mi ho lúto
ako som písal. od 89 je mimo....zrútil sa mu svet, ktorý mal jasné pravidlá....
Tieto generačné náhľady ..., podobnosť čisto náhodná.
Mng sa bol tento týždeň upraviť u holiča, počas rozhovoru o najaktuálnejšej téme z vedľajšieho kresla mladý muž... "Ale sa vám zrútil domček z kariet." No, proste zaváhal, že sa ozval. Asi tak. Tak mu ústa ešte asi nikto argumentačne nezavrel, a dupľom, keď zvolil obranu aký má titul a v akej oblasti pracuje.
Mng pracuje podnes, za sebou prax a životné skúsenosti, aké mladý tak ľahko nedosiahne. Nechápem, nech si mladí budujú svoju dobu, ale aj pomyslia, že o pár rokov tiež zostarnú.
To bola iba taká menšia asociácia na bjutyho, nie o ňom, keďže je to čerstvé.
to nie je o generačných " nahľadoch "
ja mám 47 rokov, čiže nie som až o toľko mladší...
ale je tu v dišpútach väčšina dúchodcov a s nikým sa do sporu (určite nie trvalého ) nedostanem..
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
bjuty smis
nečudujem...je mi ho lúto
ako som písal. od 89 je mimo....zrútil sa mu svet, ktorý mal jasné pravidlá....
Tieto generačné náhľady ..., podobnosť čisto náhodná.
Mng sa bol tento týždeň upraviť u holiča, počas rozhovoru o najaktuálnejšej téme z vedľajšieho kresla mladý muž... "Ale sa vám zrútil domček z kariet." No, proste zaváhal, že sa ozval. Asi tak. Tak mu ústa ešte asi nikto argumentačne nezavrel, a dupľom, keď zvolil obranu aký má titul a v akej oblasti pracuje.
Mng pracuje podnes, za sebou prax a životné skúsenosti, aké mladý tak ľahko nedosiahne. Nechápem, nech si mladí budujú svoju dobu, ale aj pomyslia, že o pár rokov tiež zostarnú.
To bola iba taká menšia asociácia na bjutyho, nie o ňom, keďže je to čerstvé.
to nie je o generačných " nahľadoch "
ja mám 47 rokov, čiže nie som až o toľko mladší...
ale je tu v dišpútach väčšina dúchodcov a s nikým sa do sporu (určite nie trvalého ) nedostanem..
Myslím, že sa chápeme.
Mne stačí, čo zažívam ja na základe svojich skúseností, všeobecne mladí nevedia pochopiť našu dobu. Ľutujem, že rodičia nepreniesli na mňa ešte viac informácií zo svojej doby, aj keď sa povedalo dosť. Bol však priestor.
Dnes je rýchlejšia doba, a mladí zavesení na všetkých možných médiách.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
bjuty smis

a pritom sú to dôchodcovia )

čo by iní v ich veku za takú hladinu dali )))
Tomu sa vraví - telo zhumpľované, ale v hlavičke to funguje ako za mlada.....
Na YT som narazila na Jakeša, vôbec nehľadal slová. Žiadne ééé na rozbeh.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
korela
Niekto si mýli pojmy s dojmami. To je argumentácia.
Alebo niekto ešte nepochopil rozdiel medzi bulvárnikom a investigatívcom?
Ty si vravíš odborníčka na slovenský jazyk ?
Slovenským jazykom myslím obsah, odseky, význam textu....a nie bazírovanie na slovíčkach.

P.S.:
Linky na Juls dnes nebudú ?
Choď si dať radšej šlofíka...ozvi sa niekedy medzi 2-3 zrána.
Nikdy som sa nepasovala.
Vráť sa do kasární, k SBS alebo kde, a komanduj tam a nie tu. Chápem, že si zacítil pušný prach, tak si vo vytržení. Boli časy, keď si tu svoje všeličky (náboje) spomínal kde sa len dalo.
(Aj tak si nenapísal bezchybný text.)
Už len to by chýbalo, to pasovanie....a nie jednému tým opravovaním ideš na nervy.

Tým pušným prachom snáď len nechceš naznačiť niečo konkrétnejšie...či ?

Včeličku by som aj poznal, ale všeličku ? Tú nepozná ani Google a nie ešte Juls.
Nie jednu včeličku som už do tela dostal a ešte ich bude habadééééj...dokonca jedna včelička aj cezo mňa preletela, len smrad pušného prachu za sebou zanechala, vo vytržení som bol.
Trt veliký ty chápeš a nie niečo také.

Boli a ešte aj sú časy, keď spomínaš všeliaké zaručené liečebné postupy na všetky možné choroby, prípadne aj prevenciu.
Dávaš tu Subotiča, TČM, Badatela, Dušeka...a čo ja viem, koho ešte.....že vraj osveta.
Prípadne ešte čoho sa dočkáme. Pritom ti už bolo nie raz (od viacerých) povedané, že to tými "radami" preháňaš, spamuješ, viac škody narobíš ako osohu.
Ale to ti proste vadí, že tu máš oponenta, ktorý ti argumentáciou protirečí....a niekedy mám dojem, že aj kazí dobre rozbehnutý kšeft.

Tou "osvetou", videami šialeného Dušeka, linkami v angličtine od debilného Badatela akože čo chceš dosiahnuť ?
Jedinec má problémy, tak ich potrebuje riešiť okamžite, hneď, zaraz....a nie sa prepracovávať počas celých nocí nad riešením všeliakých fantazmagórií (trebárs aj keby boli účinné).
Jedinec sa potrebuje dostať z problémov, potrebuje sa vyspať, potrebuje sa vyliečiť - musí ísť do práce, aby v dnešnej dobe ako tak vyžil (poniektorý dokonca prežil) a nie nad ujovinami dumal.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Rozhodla som sa, ze dnes malujeme kuchynu - manzel sa potesil
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak nech ide praca od ruky...taketo prace teda podla mna... treba robit...ked je nato chut-ta spravna chvilka...viac to tesi
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Tak nech ide praca od ruky...taketo prace teda podla mna... treba robit...ked je nato chut-ta spravna chvilka...viac to tesi
Neviem, ci ta chut je / u neho /, ale potreba uz ano...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

alaya1
lujza.j
Tak nech ide praca od ruky...taketo prace teda podla mna... treba robit...ked je nato chut-ta spravna chvilka...viac to tesi
Neviem, ci ta chut je / u neho /, ale potreba uz ano...
Nekritizujem. Počkalo by to do jari, ale ak je u vás tak pekne ako u nás, tak hurá do toho
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

"A preto Slovensko dnes nechce vidieť stôl preplnený balíčkami bankoviek. Veď to je ťažký cynizmus! Veď práve kvôli nezriadenej láske k peniazom sa stali tieto tragédie. Ako hovorí apoštol Pavol: „Koreňom všetkého zla je láska k peniazom...“ "

https://www.aktuality.sk/clanok/5693...ieto-tragedie/
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať