Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vlada padne,uz len otazka casu,maximalne do leta
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

trisestri
vlada padne,uz len otazka casu,maximalne do leta
A co z toho, ked sa tam naseru znova stari harcovnici?
Ked vidim, ze potkan Janckulik uz odchadza ako prvy z potapajucej sa lode /aby bol prvy na novej lodi/ , je mi na vracanie. Na orave ma tak predrazeny obchod, ze z ludi a starych babiek robi uplne debilov. Ved uz ten jeho potkani pohlad hovori za vsetko.
Nech je nova vlada, ale bez starych, zdochynajucich potkanov!
Naposledy upravil Nandrolon : 03.03.18 at 14:43
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Vykonajú refresh....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
trisestri
vlada padne,uz len otazka casu,maximalne do leta
A co z toho, ked sa tam naseru znova stari harcovnici?
Ked vidim, ze potkan Janckulik uz odchadza ako prvy z potapajucej sa lode /aby bol prvy na novej lodi/ , je mi na vracanie. Na orave ma tak predrazeny obchod, ze z ludi a starych babiek robi uplne debilov. Ved uz ten jeho potkani pohlad hovori za vsetko.
Nech je nova vlada, ale bez starych, zdochynajucich potkanov!
možeš byť konkrétnejší ?

ktorí starí harcovníci sa tam podla teba nase,,ú ??

a asi ti uniklo, že ten potkan janckulík je z ficovho zlepenca zlodejov a tunelárov eurofondov...
nie z opozície.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
......................
Nech je nova vlada, ale bez starych, zdochynajucich potkanov!
Hmmmm.... Ak tam sa na*erú starí harcovníci (v nových kabátoch a s novými maskami, alebo nové tváre, odchované tými starými) - tak to bude (ako pri počítačoch) jen reinštalácia vlády (u počítačov je to reinštalácia OS - obnovený starý systém). A v tom prípade by sme boli tam, kde sme aj teraz..... na pozadí by stále nitkami poťahovali rovnakí potkani, ktorí doteraz sa bez ostychu pretŕčali....
Naposledy upravil misoft : 03.03.18 at 19:08
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa prikláňam k názoru BXLmiami, niet koho z opozície ešte stále v dnešnej EU.
Široko-ďaleko nikto. By sme dopadli ako po 89.
Jedine úradnícka vláda.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

babka - ježibabka
alaya1
lujza.j
Tak nech ide praca od ruky...taketo prace teda podla mna... treba robit...ked je nato chut-ta spravna chvilka...viac to tesi
Neviem, ci ta chut je / u neho /, ale potreba uz ano...
Nekritizujem. Počkalo by to do jari, ale ak je u vás tak pekne ako u nás, tak hurá do toho
Pekne nepekne, praca hotova, ved radiator hreje. Na jar ja uz na take veci chut nemam
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Úprimne povedané, verejnosť je šokovaná zo zistenia, že na našom území operuje talianska mafia. Máte nejaké informácie, že by ’Ndrangheta mala na Slovensku nejakú pobočku?


- Slovensko je kompletne zaplavené zločineckým kapitálom, bolo to tak už pred jeho samostatnosťou. Československo vždy bývalo terminálom pre pranie špinavých peňazí mafie. Mohla ich tu investovať, pretože v krajine neboli a ani nie sú orgány na boj s mafiou a politika je prístupná ku korupcii. To isté sa stalo v Nemecku po Duisburgu (tam ’Ndrangheta zavraždila v roku 2007 šesť ľudí – pozn. red.): Prítomnosť mafie zistíte, až keď je preliata krv. Na Slovensku ste však zaplatili veľmi vysokú cenu, pretože zomrel mladý odvážny novinár, ktorý podľa prvých stôp vyšetrovania vnášal svetlo do vážnych vecí týkajúcich sa vzťahov politikov a organizovaného zločinu.

Talianski podnikatelia, podozriví z kontaktov na mafiu, čerpali vo veľkom eurofondy pravdepodobne aj na fiktívne projekty. Je toto zvyčajná podnikateľská schéma mafie?

- Na Slovensku mafie investujú hlavne v stavebníctve, v odpadovom hospodárstve, distribúcii ropy, potravinách, investujú do nákupných centier a herní. Európske fondy by boli pre mafiu veľkou príležitosťou navyše, lebo eurofondy sú doslova zlatou baňou.

https://www.cas.sk/clanok/664294/uzn...iaka-zastavit/
.
(Toľko k možnému nástupu nových vlád.)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Neviem, kolkokrat sa pripojim do tejto temy, su tu prispevky, ktore neviem, ci vas nieco potesilo, ci rozculilo....a ci to nepatri do Blaskovej.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
19 febbraio 2018 (modifica il 19 febbraio 2018 | 15:51)
"Mezi zatčenými byli také mnozí podnikatelé v obchodě s šéfy, kteří se spojili s obchodními vztahy se slovenskými společnostmi, Balkánem a východní Evropou.Vyšetřovatelé také zjistili, že mnoho obchodů bylo soustředěno ve Velké Británii, kde bylo jednodušší obcházet pravidla obchodního práva.Dvě operace nazývané "Martingala" a "Vello d'oro" byly prováděny provinčními kontrolami Guardia di Finanza a Dia di Reggio Calabria a Florencie.Více než 100 milionů EUR bylo zabaveno mezi nemovitostmi a komerčními činnostmi. "

http://www.corriere.it/cronache/18_f...94978c8b.shtml
Čo sa týka prehadzovania horúceho zemiaka, kto oznámil či neoznámil ich prítomnosť na našom území sa pýtam, kto všetko na Slovensku monitoruje zahraničné médiá a iné zdroje informácií? Myslím si, že ide u nás min. o dve inštitúcie. Alebo nemajú na to ľudí?
Zrejme sú to bežne verejne dohľadateľné informácie, keď mne stačilo hodiť do googla iba Reggio di Calabria + mafia. Link vyšiel ako tretí v poradí. Je fakt, že Taliani reagujú asi na všetko pomalšie ako v iných štátoch, čo sa týka bežnej korešpondencie smrteľníka s úradmi, ale pri štátnej medzinárodnej spolupráci ťažko vidieť do problému zdola.
Inak v podstate som išla na https://www.reggiotv.it/. Aj keď pustí naša TV nejaký šot, viac sa človek dozvie priamo z domáceho zdroja.

Okrem predchádzajúceho rozhovoru so Savianom, ktorý je dôkazom, že ide o desaťročia staré verejné "tajomstvo".
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
korela
19 febbraio 2018 (modifica il 19 febbraio 2018 | 15:51)
"Mezi zatčenými byli také mnozí podnikatelé v obchodě s šéfy, kteří se spojili s obchodními vztahy se slovenskými společnostmi, Balkánem a východní Evropou.Vyšetřovatelé také zjistili, že mnoho obchodů bylo soustředěno ve Velké Británii, kde bylo jednodušší obcházet pravidla obchodního práva.Dvě operace nazývané "Martingala" a "Vello d'oro" byly prováděny provinčními kontrolami Guardia di Finanza a Dia di Reggio Calabria a Florencie.Více než 100 milionů EUR bylo zabaveno mezi nemovitostmi a komerčními činnostmi. "

http://www.corriere.it/cronache/18_f...94978c8b.shtml
Čo sa týka prehadzovania horúceho zemiaka, kto oznámil či neoznámil ich prítomnosť na našom území sa pýtam, kto všetko na Slovensku monitoruje zahraničné médiá a iné zdroje informácií? Myslím si, že ide u nás min. o dve inštitúcie. Alebo nemajú na to ľudí?
Zrejme sú to bežne verejne dohľadateľné informácie, keď mne stačilo hodiť do googla iba Reggio di Calabria + mafia. Link vyšiel ako tretí v poradí. Je fakt, že Taliani reagujú asi na všetko pomalšie ako v iných štátoch, čo sa týka bežnej korešpondencie smrteľníka s úradmi, ale pri štátnej medzinárodnej spolupráci ťažko vidieť do problému zdola.
Inak v podstate som išla na https://www.reggiotv.it/. Aj keď pustí naša TV nejaký šot, viac sa človek dozvie priamo z domáceho zdroja.

Okrem predchádzajúceho rozhovoru so Savianom, ktorý je dôkazom, že ide o desaťročia staré verejné "tajomstvo".
a to ta potesilo, ci rozculilo, lebo o tom je tato debata
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Živnostník musí pri žiadosti o živnosť priložiť čistý výpis z registra trestov. Ako sa preverujú zahraniční podnikatelia?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Živnostník musí pri žiadosti o živnosť priložiť čistý výpis z registra trestov. Ako sa preverujú zahraniční podnikatelia?
No ako asi? Zahraničné sa nevyžadujú, u nás je čistý ako ľaľija .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Živnostník musí pri žiadosti o živnosť priložiť čistý výpis z registra trestov. Ako sa preverujú zahraniční podnikatelia?
Sprostý slovenský biely kôň založí sročku a prešpekulovaní právnici mu v tom pomôžu. Cudzinci nemôžu podnikať na Slovensku ako fyzické osoby ale ako obchodné spoločnosti alebo družstvá a tie sú čisté nikto nemôže v rámci voľného pohybu kapitálu zakázať podnikať s cudzincami a byť spoločníkmi, akcionármi alebo členmi družstva Pravidlká musia byť rovnaké inak by to bola diskriminácia, koľko holanďanov ktohovie na koho prepojených u nás podniká
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
bjuty smis
Nandrolon
trisestri
vlada padne,uz len otazka casu,maximalne do leta
A co z toho, ked sa tam naseru znova stari harcovnici?
Ked vidim, ze potkan Janckulik uz odchadza ako prvy z potapajucej sa lode /aby bol prvy na novej lodi/ , je mi na vracanie. Na orave ma tak predrazeny obchod, ze z ludi a starych babiek robi uplne debilov. Ved uz ten jeho potkani pohlad hovori za vsetko.
Nech je nova vlada, ale bez starych, zdochynajucich potkanov!
možeš byť konkrétnejší ?

ktorí starí harcovníci sa tam podla teba nase,,ú ??

a asi ti uniklo, že ten potkan janckulík je z ficovho zlepenca zlodejov a tunelárov eurofondov...
nie z opozície.....
Je to EX-BUZERANT z tvojej vyje***ej siete, moralnej autority Prochazku, najlepsieho pravnika v galaxii, akurat momentalne je v bratislavskych kanaloch.
0 4
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
presne, tak......
a čo odtlačky na šálkach od kávy? koho boli?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
Nuž - ako sa to vezme. Je to ako v našom stavebníctve: jeden dostane zákazku, najme si druhú SRO, tá si najme ďalšiu SRO, tá si nájme živnostníka a ten to vykoná. Lenže v tomto prípade (ak bude treba) sa bude eliminovať najslabší článok - živnostník (možno sa dočkáme neznámej obete niekde v nejakej žumpe).... A bude vymaľované.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
korela :
Dnes má kamery okolo domu kde kto, keby som vykonával zamestnanie kde mi ide o krk, tak by som ich rozhodne mal a tak nainštalované aby to nikto nevedel je to za pár šupov. Na kávu do domu sa volá zdroj alebo priateľ (osoba ktorá sa dlhšie tvári ako priateľ). takže taliani sú mimo
presne, tak......
a čo odtlačky na šálkach od kávy? koho boli?
sama sa pila
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

I sama sa varila, sama sa naliala.... Alebo to bol nejaký Samo Sato....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať