Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
Jedna z myšlienok Stephena Hawkinga bola, že ľudstvo môže byť ohrozené umelou inteligenciou. Pri všetkej úcte k pamiatke génia si aj tak myslím, že ľudstvo je skôr ohrozené PRIRODZENOU BLBOSŤOU.
baran je nebezpečný spredu, kôň zo zadu, blbec z každej strany
5 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
kopretinka
keď to dávam takto jednotlivo,tak sú strašne veľké a rozmazané
Ani velke, ani rozmazane, ale "Nefunkcna Album".
Zozadu striebristu pasku neodlepuj, pod nou je zatavenie rurky pre chladiace medium. Opravar tadial moze dotlakovat ... kedysi freon, teraz uz nieco ine.
(Ale toto tiez nepatri zrovna do zivotnych poteseni.)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
kopretinka
keď to dávam takto jednotlivo,tak sú strašne veľké a rozmazané
Ani velke, ani rozmazane, ale "Nefunkcna Album".
Zozadu striebristu pasku neodlepuj, pod nou je zatavenie rurky pre chladiace medium. Opravar tadial moze dotlakovat ... kedysi freon, teraz uz nieco ine.
(Ale toto tiez nepatri zrovna do zivotnych poteseni.)
tam nie je žiadne zatavenie,je tam diera,ako keď kladivom buchneš do steny a vypadne ti kúsok tehly.
Nie je nejaký úložný priestor niekde na nete,kde by som mohla dať tie fotky?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
vicktor
kopretinka
keď to dávam takto jednotlivo,tak sú strašne veľké a rozmazané
Ani velke, ani rozmazane, ale "Nefunkcna Album".
Zozadu striebristu pasku neodlepuj, pod nou je zatavenie rurky pre chladiace medium. Opravar tadial moze dotlakovat ... kedysi freon, teraz uz nieco ine.
(Ale toto tiez nepatri zrovna do zivotnych poteseni.)
tam nie je žiadne zatavenie,je tam diera,ako keď kladivom buchneš do steny a vypadne ti kúsok tehly.
Nie je nejaký úložný priestor niekde na nete,kde by som mohla dať tie fotky?
uloz.to
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://uloz.to/tam/_ADeoHAzchdb3
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kopretinka daj na Slečinky.sk. Bola si rýchlejšia
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mládež, keď sa tu bavíme o Kopretinkinej chladničke. Aj mne nastal problém. Začala so mi tvoriť v pravom rohu nad odtokovým kanálom námraza. Nemal niekto podobný problém? Skúsim pohľadať papiere k nej, možno niečo vyčítam.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pripadá mi to ako výtok kondenzu do odparovacej nádobky. Ako keby urobený "lievik" z hliníkovej fólie. Ak je to prechodzie, nie upchaté, nechal by som to tak.
edit: vidím, že to nie je lievik ale "odžgľabený" kus fólie. Podľa mňa to má byť priechodné. Ale aby ten kondenz išiel do tej nádobky a nie po celom tom spodku. otázne je, či kondenz neodteká tou vrúbkovanou rúrkou vpravo. Ale snáď sa nájde niekto kto bude vedieť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

babka - ježibabka
Mládež, keď sa tu bavíme o Kopretinkinej chladničke. Aj mne nastal problém. Začala so mi tvoriť v pravom rohu nad odtokovým kanálom námraza. Nemal niekto podobný problém? Skúsim pohľadať papiere k nej, možno niečo vyčítam.
Mne malý pošteľoval chladničku, tak som jedol poobede zmrznuté koliečka tlačenky, obalené tenkou vrstvou ľadu :-)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Pripadá mi to ako výtok kondenzu do odparovacej nádobky. Ako keby urobený "lievik" z hliníkovej fólie. Ak je to prechodzie, nie upchaté, nechal by som to tak.
edit: vidím, že to nie je lievik ale "odžgľabený" kus fólie. Podľa mňa to má byť priechodné. Ale aby ten kondenz išiel do tej nádobky a nie po celom tom spodku. otázne je, či kondenz neodteká tou vrúbkovanou rúrkou vpravo. Ale snáď sa nájde niekto kto bude vedieť.
diera bola zamaskovaná kúskom nalepenej striebornej fólie,určite to nie je na odtok,písala som do servisu beko,že či to tam má by´t alebo či mi poslali poškodený tovar
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Naštvalo!
Prišiel mi list z Katastra. Našli sa drobné chyby - urobím Dodatok (nie je problém) - poadujú "Rodné priezvisko" u darcu a obdarovaného MUŽSKÉHO pohlavia (na hlavu postavené).
Ale rozhýbali sa až po tom, čo brat poslal oficiálnu sťažnosť na nadriadený katastrálny úrad, lebo katastrálny odbor 4 mesiace NEKONAL (návrh na vklad im ležal tú dobu niekde v šuplíku) a požaduje, aby správny poplatok mu bol z toho dôvodu (nečinnosť katastra) vrátený v plnej výške.

A odrazu sa zobudili. Už konajú, ale to sa musel ozvať - inak by sa tým možno ani nikdy nezaoberali. A to je orgán štátnej správy, ktorý sám vyžaduje od stránok, aby dodržiavali lehoty, pričom tento orgán to vo veľkom porušuje.
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kopretinka
Nandrolon
Pripadá mi to ako výtok kondenzu do odparovacej nádobky. Ako keby urobený "lievik" z hliníkovej fólie. Ak je to prechodzie, nie upchaté, nechal by som to tak.
edit: vidím, že to nie je lievik ale "odžgľabený" kus fólie. Podľa mňa to má byť priechodné. Ale aby ten kondenz išiel do tej nádobky a nie po celom tom spodku. otázne je, či kondenz neodteká tou vrúbkovanou rúrkou vpravo. Ale snáď sa nájde niekto kto bude vedieť.
diera bola zamaskovaná kúskom nalepenej striebornej fólie,určite to nie je na odtok,písala som do servisu beko,že či to tam má by´t alebo či mi poslali poškodený tovar
Kopretinka, mne sa tá diera vôbec nepáči...Kým sa Ti ozve niekto kompetentný tu alebo zo servisu, nemáš náhodou "po ruke" elektroobchod? Spýtala by som sa tam, resp. chcela vidieť zadnú stranu toho typu chladničky. Na nete sú všetky foto asi len spredu alebo zvnútra. Alebo v návode na použitie to z nákresu nie je jasné? Nemohol by to byť obr. č. 7?
Naposledy upravil Oliwa : 15.03.18 at 10:43
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tá dierka tam vôbec NEMÁ čo hľadať!!!! Veď je tam vidieť vývod kondezovanej vody do zbernej nádobky (biela hadička). Mám dojem, že pri výrobe sa niekto prepočítal a prevŕtal niečo, čo nemal.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Oliwa
kopretinka
Nandrolon
Pripadá mi to ako výtok kondenzu do odparovacej nádobky. Ako keby urobený "lievik" z hliníkovej fólie. Ak je to prechodzie, nie upchaté, nechal by som to tak.
edit: vidím, že to nie je lievik ale "odžgľabený" kus fólie. Podľa mňa to má byť priechodné. Ale aby ten kondenz išiel do tej nádobky a nie po celom tom spodku. otázne je, či kondenz neodteká tou vrúbkovanou rúrkou vpravo. Ale snáď sa nájde niekto kto bude vedieť.
diera bola zamaskovaná kúskom nalepenej striebornej fólie,určite to nie je na odtok,písala som do servisu beko,že či to tam má by´t alebo či mi poslali poškodený tovar
Kopretinka, mne sa tá diera vôbec nepáči...Kým sa Ti ozve niekto kompetentný tu alebo zo servisu, nemáš náhodou "po ruke" elektroobchod? Spýtala by som sa tam, resp. chcela vidieť zadnú stranu toho typu chladničky. Na nete sú všetky foto asi len spredu alebo zvnútra. Alebo v návode na použitie to z nákresu nie je jasné?
bola som včera v obchode,túto znaćku nemali,a čo som pozerala jednu chladničku,tak bola riešená inak.....v návode o tom nič nie je,ani v tom tvojom.
Naposledy upravil kopretinka : 15.03.18 at 11:09
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Tá dierka tam vôbec NEMÁ čo hľadať!!!! Veď je tam vidieť vývod kondezovanej vody do zbernej nádobky (biela hadička). Mám dojem, že pri výrobe sa niekto prepočítal a prevŕtal niečo, čo nemal.
mám ten dojem aj ja.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak nám zavřeli mafiána.... a když ho vydají do Itálie, tak na Východě nezůstane doopravdy NIC....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
Oliwa
kopretinka
Nandrolon
Pripadá mi to ako výtok kondenzu do odparovacej nádobky. Ako keby urobený "lievik" z hliníkovej fólie. Ak je to prechodzie, nie upchaté, nechal by som to tak.
edit: vidím, že to nie je lievik ale "odžgľabený" kus fólie. Podľa mňa to má byť priechodné. Ale aby ten kondenz išiel do tej nádobky a nie po celom tom spodku. otázne je, či kondenz neodteká tou vrúbkovanou rúrkou vpravo. Ale snáď sa nájde niekto kto bude vedieť.
diera bola zamaskovaná kúskom nalepenej striebornej fólie,určite to nie je na odtok,písala som do servisu beko,že či to tam má by´t alebo či mi poslali poškodený tovar
Kopretinka, mne sa tá diera vôbec nepáči...Kým sa Ti ozve niekto kompetentný tu alebo zo servisu, nemáš náhodou "po ruke" elektroobchod? Spýtala by som sa tam, resp. chcela vidieť zadnú stranu toho typu chladničky. Na nete sú všetky foto asi len spredu alebo zvnútra. Alebo v návode na použitie to z nákresu nie je jasné?
bola som včera v obchode,túto znaćku nemali,a čo som pozerala jednu chladničku,tak bola riešená inak.....v návode o tom nič nie je,ani v tom tvojom.
Nevrátiš ju? Mohla si sa spýtať pracovníka v obchode, keď si tam už bola osobne, o čo ide. Aj keby bola bývala s dobrou zľavou, nájdeš ďalšiu. Teraz sa elektrá predbiehajú so zľavami.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Tak nám zavřeli mafiána.... a když ho vydají do Itálie, tak na Východě nezůstane doopravdy NIC....
ešte nám zostane štatút účinnej ľútosti...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

- bude mu ľúto, že tie drogy nestihol distribuovať aj sem....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Tak nám zavřeli mafiána.... a když ho vydají do Itálie, tak na Východě nezůstane doopravdy NIC....
čo bránilo aj Slovákom brať také dotácie? chuť pracovať na poli. riadiaci pracovníci sa nabalili a vlastníci to radšej pustili cudzincom
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať