Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Veci treba pomenovat take, ake su. A samozrejme, ze VSADE su rovni a rovnejsi. Hadam nezijes na Marse.
Snad plati slusnost pre kazdeho rovnako a nemusim dokonca velkymi pismenami napisane vulgarizmy citat. Nie kazdy ma takyto vulgarny slovnik.
Iny by za toto bol uz davno vymazany.
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Nandrolon
Veci treba pomenovat take, ake su. A samozrejme, ze VSADE su rovni a rovnejsi. Hadam nezijes na Marse.
Snad plati slusnost pre kazdeho rovnako a nemusim dokonca velkymi pismenami napisane vulgarizmy citat. Nie kazdy ma takyto vulgarny slovnik.
Iny by za toto bol uz davno vymazany.
Táto sťažnosť platí jednoznačne na moje príspevky.

Poznáš ma...znesiem veľa...ALE aj moja trpezlivosť má svoje medze.
Ak si si prečítala príspevky od dilina, tak je snáď aj jasné, že prečo tá reakcia.

...a mimochodom, zastávam názor, že jedným vulgárnym slovom sa niekedy viac vypovie ako celým elaborátom.
...a ozaj, je to dokonca aj spisovné slovo
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=chu...tf-8&oe=utf-8#

...a ani nevravím o tom, že je to pravda, čo som napísal....veď to dilino vo svojich príspevkoch nie raz publikoval.


P.S.:
Ty si tiež nie až tak svätá ...že Ti vymazali príspevky ? Nuž predpokladám, že na niekoho podnet.
1 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pre alayu1: čítať ich nemusíš, nikto Ťa do toho nenúti.
Ak máš z toho nejakú ujmu na mentálnom zdraví, nájdi si nejakého dobrého psychiatra, ktorý Ťa z toho dostane.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nandrolon
Pre alayu1: čítať ich nemusíš, nikto Ťa do toho nenúti.
Ak máš z toho nejakú ujmu na mentálnom zdraví, nájdi si nejakého dobrého psychiatra, ktorý Ťa z toho dostane.
Etiketa Porady
"K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! ......."

No teda, dalsi domaci podpapucnik- co doma nemoze, realizuje sa na zenach na nete...len tak dalej, uzivaj .tu mozes.... ... a tymto komunikaciu s tebou koncim.
8 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
Nandrolon
Pre alayu1: čítať ich nemusíš, nikto Ťa do toho nenúti.
Ak máš z toho nejakú ujmu na mentálnom zdraví, nájdi si nejakého dobrého psychiatra, ktorý Ťa z toho dostane.
Etiketa Porady
"K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! ......."

No teda, dalsi domaci podpapucnik- co doma nemoze, realizuje sa na zenach na nete...len tak dalej, uzivaj .tu mozes.... ... a tymto komunikaciu s tebou koncim.
Tak sa správaj slušne a rešpektuj rôznorodosť názorov a odpovedí.

Podpapučník? To si si ma pomýlila so svojim starým, ale ako je to možné, keď má o 30r. viac?
To možno existovalo za vašej generácie vo vašich osadách.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1

No teda, dalsi domaci podpapucnik- co doma nemoze,...
Vlastná skúsenosť ?
Doma tyranizuješ starého ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Alaya1 poradil som najlepšie ako som vedel, teda toho psychiatra.
Vzhľadom na tie rôzne obrázky a vedomé zavádzanie diskutujúcich do nevedomosti.
Verím tomu, že by to bolo min. na pol roka sedení.
Ale v pohode. Nechceš, nemusíš :-)))))))))))
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Podľa Biblie postihlo Egypt svojho času 10 rán egyptských.

Poradu ničia len dva nicky...Jar88, XXX.
Ty vieš o čom tu vlastne píšeš?
Biblia nieje Leninovo dielo.
Skús si trošku doštudovať o čom to bolo.
Kto, na koho a začo ich zoslal. (mojko)
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
buchač
Podľa Biblie postihlo Egypt svojho času 10 rán egyptských.

Poradu ničia len dva nicky...Jar88, XXX.
Ty vieš o čom tu vlastne píšeš?
Biblia nieje Leninovo dielo.
Skús si trošku doštudovať o čom to bolo.
Kto, na koho a začo ich zoslal. (mojko)
Tu to máš veľmi dobre popísané.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A zas ten "šašo" našiel čosi, na čo by tí senožrúti nikdy neprišli.

Len či to nieje nejaká konšpirácia, lebo vždy sa to financuje z verejných finančných zdrojov.
Je to pravidlo, alebo len náhoda?
70 000 000 € ku 40 000 000 € a nakoniec aj pri tých 40 000 000 € vydalo na úplatok 355 000 €. V skutočnosti je to menej ako jedno percento.
Myslím, že ak by sa im podarilo nás obrať o tých zamýšľaných 30 000 000 €, asi by dostala aj 300 000 € naviac.
--------------------------------------------
Mali by ste byť Matovičovi vďační a nie na neho nadávať. Veď kto iný ešte dotiahol do parlamentu nejakého slušného človeka. Nikto. Keby nebolo Matoviča, nedali by vám ani len to seno žrať.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
jar88
buchač
Podľa Biblie postihlo Egypt svojho času 10 rán egyptských.

Poradu ničia len dva nicky...Jar88, XXX.
Ty vieš o čom tu vlastne píšeš?
Biblia nieje Leninovo dielo.
Skús si trošku doštudovať o čom to bolo.
Kto, na koho a začo ich zoslal. (mojko)
Tu to máš veľmi dobre popísané.
Každý NORMÁLNY pochopil to prirovnanie...ty budeš tá druhá strana.

Za každú cenu tu ideš robiť mudrovinky a snažiť sa o prednášky....a momentálne chceš mudrovať ohľadom histórie Biblie, katocilizmu, judaizmu, histórie vykopávok a aj archeológie.
Video som nepozeral, momentálne a v súvislosti s prirovnaním to ani nemá význam.

Ale choď sa radšej pomodliť, urobíš aspoň niečo dobré pre svoju dušu....je totiž chorá.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Odporucim tomu, kto o tretej v noci nemoze spat a trapia ho moje prispevky, aby vyhladal napr. nejakeho alternativneho liecitela, urcite mu pomoze... ..Zarmutilo ma, ze miesto spanku riesi moje prispevky...
Neskoro večer tu píšem najmä ja, ale vyskytnú sa aj iní. O alternatíve píše najmä kuk a ja.
Neunúvaj sa ma nazvať paranoičkou. Máš však pech, ak si mala na mysli mňa. Min. 2 týždne predtým až prakticky doteraz som sa odhlasovala okolo 22.hod. Môžeš sa presvedčiť u moderátorov. Mala som na to prozaický dôvod.
Rovnako nesliedim a nereagujem na tvoj každý príspevok, a tvoje príspevky ma až tak nezaujímajú, aby som na ne reagovala. Nenamýšľaj si o sebe viac, ako si zaslúžiš.
Nakoniec sama tu vypisuješ, že Porada ťa nemôže rozhádzať. Ale ako vidno, tak áno.
Alternatíva mi veľmi pomohla a nie raz. Ukončila moje dlhoročné utrpenie. Nie lekári. Už som to neraz spomínala.
Kvôli jednej pedopsychologičke a učiteľke, ktorú ani osobne nepoznám, si nebudem vedome meniť svoj biorytmus. Nevidím dôvod. Možno spávam lepšie ako ty, osem hodín určite. Režim pravidelný.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
alaya1
alaya1
buchač
misoft
A to ti ani toho

Tak to je potom s nimi veľmô zlé.
Džordža neponúkajú...to je nová aplikácia od SLSP.
Kto ju ešte nemá aktualizovanú, tak ju bude mať od 1.júla povinne...stará verzia internetbankingu proste a jednoducho zanikne.

Kto má účet u SLSP, tak vrelo doporučujem prejsť do uvedeného termínu na Georga...lebo inak smola. Ide o to, že so zaniknutím starej verzie zaniknú aj všetky nastavenia platieb. To pre majiteľa účtu znamená všetko nahadzovať odznova...a pri tých viacerých platbách to určite nebude sranda.

P.S.:
Informáciu mám z overeného zdroja, od "mojej" bankárky.


Zvyraznene je blbost na entu- vsetko ostava, aj trvale prikazy aj inkasa- netreba nic nahadzovat odznovu.


P.S. ta tvoja "osobna" bankarka je teda expert
Tak teda neviem, za co mam ten nesuhlas, ked info., ktore som dala je overene v SLSP. Nie je yavadzajuce, ale OK. niekto potreboval pohladkat svoje EGO Ze?
Iba k egu. Niekto rovnako ako aj ty. Poznáš, ak prsty svrbia ... Načo mi odporúčaš TV8, nepoznám, nevidela som ich, čo mám s vešticami, nespomínam si, že by som ich tu niekedy spomenula, nevyhľadávam ich, nepotrebujem ich.

Toľko ich tu budeš v spojitosti so mnou omieľať, až tomu ľudia uveria. Dosť neférové od teba, a vôbec nie humorné, utvára to obraz predovšetkým o tebe. A to si poskytla o mne neoverené informácie, nie ako ty vo svojom príspevku. Ja som ti mínus nedala.

Kto ich potrebuje navštíviť, nech ich navštívi, ľudia prežívajú rôzne problémy a stresy. Ak im to pomôže, nech ich vyhľadávajú. Lepšie ako lieky.Čo poznám, tak matky hlavne stredoškoláčok odchádzajúcich na rok do Ameriky na štúdium ich vyhľadávali z obavy, či sa niečo nestane ako po ceste, tak aj v danej rodine, aj keď išlo o silné kresťanské rodiny. A to matky lekárky, aby bolo jasno. Čo ma riadne udivilo. Spolužiačky medzi sebou v škole, takže ide iba o takú malú vsuvku do výchovy a príklad svojim deťom. :-)
Korela sa ukludni a nespietaj.. ..ja som to iba RAZ a v teme o starej Blazkovej a nie v tejto, spomenula a napisala som aby si to vzala s humorom. Spietas jedno cez druhe, mna to nezaujima a nekonspiruj.. nevymyslaj si a ak mas zly den, vyber si niekoho ineho na to, aby si sa na nom realizovala.
Prečo si stále myslíš, že si môj stred záujmu? Nechápem, o čo ti ide? Rob si vtípky zo svojej rodiny, nie zo mňa. Ja si z teba tiež nie. A keď sa domnievaš, že pridaním smajla niekomu vylúdiš úsmev na tvári, tak si na omyle. Ide o myšlienku. Emotikon humor nevytvára.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
Alaya1 mi napísala do profilu, prečo reagujem na jej príspevky, tento tiež nebol určený pre mňa.
Myslím, že nereagujem zakaždým, a nikomu nič nezávidím. Ešte sa mi v živote nestalo, aby mi skrivil tvár nejaký kŕč od závisti. Nie je dôvod, každý má, čo má, a má mať. Všetko hmotné je pominuteľné. Ja si cením iné hodnoty.
V tomto prípade som zareagovala najmä preto, že príspevok adresovala dôchodcom. A to si naozaj mohla odpustiť. Nevidím v tom fór, iba netaktnosť.
Ja mám Alayu prečítanú z príspevkov, nie zo socpoist a šuškánd.
A či dovolenkovala, bola na predĺženom víkende, návšteve, kontrolnom dni, je mi úplne jedno
.
A keď sa chce vyjadriť k mojej osobe, a brzdí ju iba môj vek, pokojne tak môže urobiť verejne, vždy lepšie, ako sa mi vyhrážať postranne cez profil, však podľa jej slov, aj tak tu má každý o mne vytvorenú mienku.
Môže, ale aspoň nie som manipulátor.
P.S. Neviem, čo včera mali znamenať v príspevku určenému kopretinke tie iniciály. V čom spočíval ich zmysel. Prinajmenšom mi je to nejaké čudné.


Buchac, je aky je. Ale napisal uplnu pravdu, a to, ze absolutne nerozumies zartu. Ani ti nic nevravia smajlici. Smutny taky zivot bez zartu a veselosti. A nie raz sa to potvrdilo, dokonca v teme srandickyll.
Co sa tyka tvojho profilu- profil sluzi na odkazy- tak som ti odkaz zanechala- ze naco reagujes na nieco, co sa teba netyka, ked toí nevies pochopit o co ide.. A ze len vychova od mojich rodicov a ucta k tvojmu veku mi brani, napisat ti verejne, co si o tebe myslim.Ved ty ma pomaly v kazdom tvojom prispevku urazas, aj ked "rafinovane"- myslis, ze aj ked nereagujem, nevidim to?? Kde ty v mojom odkaze vidis vyhrazanie sa!!!!
Co sa tyka slova dochodca. / napisala som sice dúchodci"- nakolko to bolo myslene zartom/. Ako som mala nazvat ludi, ktori su na dochodku? Ved su dochodcovia, co je to hanba byt dochodcom?

A ze ty nie si so svojim statusom dochodcu stotoznena, ci co, co ja s tym mam? Slovo dochodca si mi raz vytkla aj v teme Srandicky ...vtip.
Riesis tu mna, nemyslis, ze kazdy by mal zacat od seba?
Kaslem ja na to, co si kto o mne na internete mysli. Nepozna ma , nevie nic o mne....ani nemusi...mne na tom nezalezi.

Inak sa neprestavam cudovat, co dokazes vypotit.
Čo je toto za spleť nezmyslov? Ty máš tak ďaleko od psychológie, ako južný pól od severného.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Nandrolon
Pre alayu1: čítať ich nemusíš, nikto Ťa do toho nenúti.
Ak máš z toho nejakú ujmu na mentálnom zdraví, nájdi si nejakého dobrého psychiatra, ktorý Ťa z toho dostane.
Etiketa Porady
"K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! ......."

No teda, dalsi domaci podpapucnik- co doma nemoze, realizuje sa na zenach na nete...len tak dalej, uzivaj .tu mozes.... ... a tymto komunikaciu s tebou koncim.
Vieš, keby si sa toho predovšetkým sama držala. Možno ide o lepšiu alternatívu, ako keď sa realizuje žena na žene. Na mňa vybehneš vtedy, keď od tvojich príspevkov ku mne uplynie dosť dlhý čas, keď už ostatní dávno zabudli na príčinu. Kto sa už len bude vracať k starým niekoľkoročným príspevkom a hľadať genézu našich poraďáckych dialógov? Na rozdiel od teba som ti nikdy ešte nepoložila otázku z tvojho súkromia a zbytočne nededukovala o tebe hlúposti, ako si to dovoľuješ ty ku mne. Prečo ťa zaujíma moje súkromie, môj charakter práce?
Vypisovala si o mojej šikane k tvojej osobe a dosť kruto, že dehonestujem tvoje vzdelanie, možno aj psych. obec, neštítila si sa ničoho. Vírila si tu vody bez príčiny. Bojovala si jeden čas otvorene na stránkach najmä u Taika, aby ma vylúčili iba preto, že som si dovolila oponovať tvojmu výroku, a bolo to po ukončení tvojho štúdia psychológie, že všetci ľudia, ktorí spáchajú samovraždu, sú v stave nepríčetnosti, resp. duševne chorí, majú poruchu alebo tak nejako podobne. Na čo som ti odpísala, že sa to netýka bilančných samovrážd. Tí ľudia vedia presne čo robia a po vyhodnotení a aj dokonalej príprave, vrátane závetu a pod., čin uskutočnia. Majú dôvody rôzne. Nemusela som ti síce napísať, aby si sa doučila učivo, myslím, že som sa potom k tomu vrátila po čase, a niečo v tom zmysle napísala, čiže v podstate išlo o ospravedlnenie.
Tou poznámkou o bilančných samovraždách si mi tu následne spustila peklo s oznamovaním, že ty nezvykneš prehrávať. Ale ja som s tebou nebojovala. Tak s kým si viedla ten boj?
Podpichuješ aj naďalej poznámkami, na ktoré nereagujem, ale to si Dáša_ nevšíma. To povestné brvno v oku sa nejako prehliada.
Tiež sa Dáše čudujem, že sa nedávno zahrala na samozvaného arbitra. Vypočujem si obe strany, a potom možno môžem zaujať nejaké trochu objektívne stanovisko.
Mňa, Dáša_ , nemusíš napomínať, nie som malé dieťa, ja keď už napíšem, tak viem, čo napíšem. Nikdy nereagujem vzápätí na príspevok v emócii. Základné pravidlo komunikácie na všetkých diskusiách.
A zďaleka nereagujem na každý tvoj príspevok, alaya1, neviem, kde to berieš, iba ma ohováraš.

Koľko dostávam plusov v srandičkách viem aj bez teba, som spokojná, tak ma tu nezhadzuj. Keby som nemala spätnú väzbu, nepridávam ďalšie. A nakoniec, každému vyhovuje iný druh humoru, takže ani počty súhlasov nie sú objektívnym ukazovateľom. Kto má rád dychovku, pravdepodobne do opery nechodí. A naopak.
.
Ak ide o vulgárnosti, tie by sa tu nemali vyskytovať vôbec, aj keď sú spisovné. To nie je argument pre ich použitie. To si môže človek dovoliť medzi seberovnými. Poškodzuje to atmosféru Porady a vnáša zbytočnú negativitu a znižuje úroveň príspevkov.
.
Píšem si tu striedmo s pár ženami. Poslednej som odpovedala na návrh priateľstva, že chcem zostať nezávislá ako doteraz, aby som mohla slobodne vyjadrovať svoje názory a nezaväzovať sa. S tou myšlienkou som na Poradu vstupovala, a nie, aby som intrigovala a kupovala si podporu priateľov cez SS a pod. Ale ide o ženy, ktoré sú podľa mojich pocitov rovnakého zmýšľania.
Inak sa najmä ženám veľmi čudujem, ako dlho tu trpeli vulgarizmy najväčšieho rangu.
Týmto po čase zároveň odkazujem buchačovi, keď mi vytkol, koľko má on z Porady v telefóne priateľov. Neviem, čo to malo dokazovať. Prečo nemám ja? No, nemám. Pretože ja jediná sem chodím za úplne iným účelom ako drvivá väčšina. Čo mám s tým ja a čo sa mi vytýka? Každý máme hádam svoj život a riadime si ho podľa možností, čo nám osobne vyhovuje.
Alaya1, na tvoje "neetické" príspevky časom reagujem až teraz, pretože som potrebovala čas pre prípravu na vyšetrenie, na ktoré som čakala rok. Na to snáď právo ešte mám.
Ale fakt ma už tie tvoje vymýšľance vôbec nebavia. A nebudem tu budovať žiadne dohady, ktoré by poslúžili iba na upriamenie tvojej pozornosti.
Podnes ľutujem, že som ti odpovedala na otázku, kde sa nachádza najbližší hotel v BA k Nám. SNP. Odporučila som ti v dobrej viere http://www.arcadia-hotel.sk/, päťhviezdičkový, v lete príjemne chladný, komorný. Pamätám si na deň, pretože v ten deň nastupoval prezident do funkcie a v BA prednášal americký psychológ. Namiesto poďakovania si mi sem po víkende napísala, že do hotela by si ani nevstúpila, pretože pri náhodnej prechádzke si videla, aký majú špinavý vstupný koberček. V lete, plus kde je celé šíre okolie vydláždené. Bez slov.
Síce to už na stránke nemajú, ale jeho prístrešie prijalo min. 20 svetových osobností. Oni boli kupodivu s hotelom spokojní.




0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
alaya1
Ja sice v nareci pisat neviem, ale ok..bavkajte sa dúchodci,, ja sa idem vyvalit na plazicku...Pekny piatocek 13teho
to fááákt???? tu je presne taká istá fotka
https://www.facebook.com/ApartmaniMa...type=3&theater
.

korela
Alaya1 mi napísala do profilu, prečo reagujem na jej príspevky, tento tiež nebol určený pre mňa.
Myslím, že nereagujem zakaždým, a nikomu nič nezávidím. Ešte sa mi v živote nestalo, aby mi skrivil tvár nejaký kŕč od závisti. Nie je dôvod, každý má, čo má, a má mať. Všetko hmotné je pominuteľné. Ja si cením iné hodnoty.
V tomto prípade som zareagovala najmä preto, že príspevok adresovala dôchodcom. A to si naozaj mohla odpustiť. Nevidím v tom fór, iba netaktnosť.
Ja mám Alayu prečítanú z príspevkov, nie zo socpoist a šuškánd.
A či dovolenkovala, bola na predĺženom víkende, návšteve, kontrolnom dni, je mi úplne jedno.
A keď sa chce vyjadriť k mojej osobe, a brzdí ju iba môj vek, pokojne tak môže urobiť verejne, vždy lepšie, ako sa mi vyhrážať postranne cez profil, však podľa jej slov, aj tak tu má každý o mne vytvorenú mienku.
Môže, ale aspoň nie som manipulátor.
P.S. Neviem, čo včera mali znamenať v príspevku určenému kopretinke tie iniciály. V čom spočíval ich zmysel. Prinajmenšom mi je to nejaké čudné.
Síce som si prešla trikrát príspevky zo 14.3., buď som ho prehliadla alebo nenašla príspevok od alayi. Zmizol. Po reakcii na objav kopretinky fotky z Chorvátska od cudzieho autora, za čo bola patrične ohodnotená.
Síce som si od kopretinky nepýtala dovolenie, dúfam, že prepáči, ale keď som si prečítala zvýraznené, až mi prišlo zle od nechutnosti. Nenapísala si to tu po prvýkrát a v tomto prípade hlavne nevysvetlila. Tak sa ešte raz pýtam, čo to malo znamenať?
To isté som si všimla, že si raz afrikánke napísala tu verejne síce "zašifrovane", ale napísala priezvisko jej syna (neviem, či tiež neišlo o iniciály), ak sa nemýlim, tak išlo v nemčine o vtáčie priezvisko. Pochybujem, že by práve tebe písala afrikánka svoje alebo synove priezvisko. Aj keď si sa to dozvedela ktovie akou cestou, nemusela si to sem uvádzať. Etiketa takto nič?
Pokladám to v oboch prípadoch min. za vrcholne neetické, čo si o tom v skutočnosti myslím, pomlčím.
Som zvedavá, či si po tomto už prečítam vysvetlenie, o čo ide.
Slušné Slovensko sa bude ešte dlho budovať.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
http://evyziva.sk/cestach-za-exotickou-kuchynou-i/


Tak to sa mi "páči" ,poletím na iný kontinent sa najesť, a keď si blbo sadnem, tak budem celý večer na misku na druhej strane stola kukať, lebo sa nepatrí naťahovať. Neprekonateľné.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
Aj ty máš tajných ctiteľov? :-))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Dáša_
a čože ťa tak naštartovalo, že zase rozdávaš mínusky v mesiac starých témach?
Aj ty máš tajných ctiteľov? :-))
Tu ide o ctiteľku A zase aý tak tajná nie je, ako si myslí
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať