Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
kopretinka
babka - ježibabka
Nepotešilo ma. Keď mi bola mládež sadiť humno to nespomenuli. Musím sa to dozvedieť na internete z novín. Firma, kde pracuje syn s nevestou aj vnuk v polovičke mája prepúšťa doslovne napísané " drvivú väčšinu zo svojich 300 zamestnancov". Vedela som, že majiteľ prevážal stroje do Rumunska, ale to mohol aj otvárať ďalšiu pobočku, ale žiaľbohu na Slovensku konči. Asi skončili daňové prázdniny.
Ešte potečie veľa sĺz. Doslova potoky sĺz.
Ale máme, čo sme chceli, či nie?
Celé slovenské podnikanie je také dáke vlezdoriti krátkozraké Šak ked ne si slepý tak vídíš. Počnúc rannými závislosťami (kavej ciga), ktoré sa za štandard pokladajú, ďalšími chujovinami ako sú kabliky,dialnice,automobilky..
Fúry elektroniky,smetí, obalov, oblečenia a šampónov pre psy,napr. a tie debilné kreslené rozprávky deckám, kde si postavičky navzájom zle robia, šak od malička treba vygumovať. Následné klimatické zmeny,svetelný smog atď. sú len čerešnička na torte.
Holt žijeme v dobe ropy, tým aj hojnosti, ktorá nás spohodlňuje.


Toto nemože inak jak na 3,14ču dopadnúť
Naposledy upravil bettylou : 06.05.18 at 05:04 Dôvod: dopl.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
jar88
kopretinka
babka - ježibabka
Nepotešilo ma. Keď mi bola mládež sadiť humno to nespomenuli. Musím sa to dozvedieť na internete z novín. Firma, kde pracuje syn s nevestou aj vnuk v polovičke mája prepúšťa doslovne napísané " drvivú väčšinu zo svojich 300 zamestnancov". Vedela som, že majiteľ prevážal stroje do Rumunska, ale to mohol aj otvárať ďalšiu pobočku, ale žiaľbohu na Slovensku konči. Asi skončili daňové prázdniny.
Ešte potečie veľa sĺz. Doslova potoky sĺz.
Ale máme, čo sme chceli, či nie?
Celé slovenské podnikanie je také dáke vlezdoriti krátkozraké Šak ked ne si slepý tak vídíš. Počnúc rannými závislosťami (kavej ciga), ktoré sa za štandard pokladajú, ďalšími chujovinami ako sú kabliky,dialnice,automobilky..
Fúry elektroniky,smetí, obalov, oblečenia a šampónov pre psy,napr. a tie debilné kreslené rozprávky deckám, kde si postavičky navzájom zle robia, šak od malička treba vygumovať. Následné klimatické zmeny,svetelný smog atď. sú len čerešnička na torte.
Holt žijeme v dobe ropy, tým aj hojnosti, ktorá nás spohodlňuje.


Toto nemože inak jak na 3,14ču dopadnúť
už to dopadlo, okrem 1% POPULÁCIE ktorá si ak bude treba kúpi aj vzduch
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Únia zakázala používanie nejakej látky v poľnohospodárstve, môže sa používať iba v uzatvorených skleníkoch. ???
Zabudla som názov, niekto doplní. Teraz, po rokoch, ak ubudlo 80% hmyzu vrátane opeľovacieho.
Einstein - poslednou včelou ľudstvo zahynie. Ani to nemusel vysloviť, je to jasné každému, iba ak sa berie do úvahy slovo autority.
Tieto večné experimenty.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

........ma nas******,že mi zhorela včera elektrická zásuvka.....tož ja riešim iba také prízemné problémy,politiku a globálne prírodné katastrofy prenechám na vyriešenie iným....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

https://glob.zoznam.sk/su-cestujuci-...za-to-skladka/

Toto nikdy nepochopím. Prečo sa nesledujú čierne skládky, v okamihu nezastavia a odstránia.
Jarný a jesenný odpad - u nás sa pristavoval kontajner, do troch hod. bol vždy roky plný, tak sa ukladalo vedľa. Nepristavili hneď dva - tri podľa skutočnej potreby. Tento rok k nemu postavili dvoch strážnikov, nikto nemohol vedľa uložiť nič. Asi po vysypaní už priniesli ďalší, nebola som pritom.
Zberný dvor je pre mňa úplne zbytočný, je ďaleko. To radšej za 25 eur OLO taxi.
https://www.olo.sk/olo-prichadza-s-n...y-zberny-dvor/.

Doteraz bol zber starých elektrospotrebičov zbieraný od brán, tento rok bolo treba zaviesť do zberného dvora. Tak zostal doma. Bojler sused na záhradu.
Vidím to tak, že by bolo možno rozumnejšie zrušiť dane za psov a prehodiť ich na ŽP, a platiť domové dane všade tam, kde človek skutočne býva. Domáci to nemôžu donekonečna ťahať za "cudzích", teda druhých. Z akého dôvodu majú také privilégium?
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
K tvojim dopravnym viziam.
V polovici 70 rokov bol projekt na rychlodrahu Jur - BA - Stupava a tunel Raca - ZB. Nikde nic, uz sa toho nedozijem...

Ze "dunajbus" - kto by cestoval zo Samorina po vode ked ho odvezie Regio rychlejsie?
Naposledy upravil vicktor : 07.05.18 at 08:34
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Počúvam správy.... stanovisko Ministerstva dopravy: obce, mestá SÚ povinné si svoje chodníky v zime udržiavať vo vlastnej réžii a nie toto prikazovať občanom priľahlých pozemkov pod hrozbou pokuty. Zatiaľ v Prešove sa nad tým zamýšľali... vraj nemajú ľudí, prostriedky (ich problém).
Inak - všade, kde toto príslušný miestny(mestský úrad nariadi (a aj formou VZN) - je to protiústavné a teda NEPLATNÉ.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Počúvam správy.... stanovisko Ministerstva dopravy: obce, mestá SÚ povinné si svoje chodníky v zime udržiavať vo vlastnej réžii a nie toto prikazovať občanom priľahlých pozemkov pod hrozbou pokuty. Zatiaľ v Prešove sa nad tým zamýšľali... vraj nemajú ľudí, prostriedky (ich problém).
Inak - všade, kde toto príslušný miestny(mestský úrad nariadi (a aj formou VZN) - je to protiústavné a teda NEPLATNÉ.
a každú zimu všade samé články,že škody si vymáhajte od majiteľa pozemku,ak sa stane úraz na neodhrnutom/zladovateľom chodníku...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
K tvojim dopravnym viziam.
V polovici 70 rokov bol projekt na rychlodrahu Jur - BA - Stupava a tunel Raca - ZB. Nikde nic, uz sa toho nedozijem...

Ze "dunajbus" - kto by cestoval zo Samorina po vode ked ho odvezie Regio rychlejsie?
Robili prieskum, a dopadol úspešne, je o neho záujem cestujúcich.
K Dunajbusu - podľa toho, kde chce vystúpiť. Ak pôjde napr. do priameho centra alebo do školy na Fil. fakultu, tak po vystúpení bude peši v škole do 5 min. A nie až zo Žst. Nové mesto. Ja v tom vidím poriadny rozdiel. Ja im tú vodnú dopravu doprajem, aj keď bude dotovaná štátom. Však aj Regiojet je.
Ekologickejšia doprava, menej nehodová. Nestresujúca a svojím spôsobom poskytujúca relax.
O každé jedno auto na ceste je pre ľudí z juhu iba plus.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
niečo podobné máme občas na samoobslužných pokladniach.Takže žiadny heker to nebude.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
Chyba je niekde medzi stoličkou a PC.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
misoft
Počúvam správy.... stanovisko Ministerstva dopravy: obce, mestá SÚ povinné si svoje chodníky v zime udržiavať vo vlastnej réžii a nie toto prikazovať občanom priľahlých pozemkov pod hrozbou pokuty. Zatiaľ v Prešove sa nad tým zamýšľali... vraj nemajú ľudí, prostriedky (ich problém).
Inak - všade, kde toto príslušný miestny(mestský úrad nariadi (a aj formou VZN) - je to protiústavné a teda NEPLATNÉ.
a každú zimu všade samé články,že škody si vymáhajte od majiteľa pozemku,ak sa stane úraz na neodhrnutom/zladovateľom chodníku...
A najväčšia sranda potom je, ak sa ten, čo mal ten chodník v správe, ohradí, že nie on je vinný, ale ten dedko, čo má tam dom a sneh neodhrnul a súd to pekne odklepne. A dedko odrazu musí platiť nielen pokutu, ale ešte i ten úraz....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
niečo podobné máme občas na samoobslužných pokladniach.Takže žiadny heker to nebude.
Ale niečo to zrejme bude aj tak.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
kopretinka
korela
Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
niečo podobné máme občas na samoobslužných pokladniach.Takže žiadny heker to nebude.
Ale niečo to zrejme bude aj tak.
možno ti odchádza niečo v PC,čo ja viem....grafická karta.....alebo je prehriaty....som len laik....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
[QUOTE="korela"]https://glob.zoznam.sk/su-cestujuci-...za-to-skladka/

Toto nikdy nepochopím. Prečo sa nesledujú čierne skládky, v okamihu nezastavia a odstránia.

"SA" má voľno
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
vicktor
K tvojim dopravnym viziam.
V polovici 70 rokov bol projekt na rychlodrahu Jur - BA - Stupava a tunel Raca - ZB. Nikde nic, uz sa toho nedozijem...

Ze "dunajbus" - kto by cestoval zo Samorina po vode ked ho odvezie Regio rychlejsie?
Robili prieskum, a dopadol úspešne, je o neho záujem cestujúcich.
K Dunajbusu - podľa toho, kde chce vystúpiť. Ak pôjde napr. do priameho centra alebo do školy na Fil. fakultu, tak po vystúpení bude peši v škole do 5 min. A nie až zo Žst. Nové mesto. Ja v tom vidím poriadny rozdiel. Ja im tú vodnú dopravu doprajem, aj keď bude dotovaná štátom. Však aj Regiojet je.
Ekologickejšia doprava, menej nehodová. Nestresujúca a svojím spôsobom poskytujúca relax.
O každé jedno auto na ceste je pre ľudí z juhu iba plus.
Takže treba zadymiť vodné toky preistotu. Ty relax.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
korela
vicktor
K tvojim dopravnym viziam.
V polovici 70 rokov bol projekt na rychlodrahu Jur - BA - Stupava a tunel Raca - ZB. Nikde nic, uz sa toho nedozijem...

Ze "dunajbus" - kto by cestoval zo Samorina po vode ked ho odvezie Regio rychlejsie?
Robili prieskum, a dopadol úspešne, je o neho záujem cestujúcich.
K Dunajbusu - podľa toho, kde chce vystúpiť. Ak pôjde napr. do priameho centra alebo do školy na Fil. fakultu, tak po vystúpení bude peši v škole do 5 min. A nie až zo Žst. Nové mesto. Ja v tom vidím poriadny rozdiel. Ja im tú vodnú dopravu doprajem, aj keď bude dotovaná štátom. Však aj Regiojet je.
Ekologickejšia doprava, menej nehodová. Nestresujúca a svojím spôsobom poskytujúca relax.
O každé jedno auto na ceste je pre ľudí z juhu iba plus.
Takže treba zadymiť vodné toky preistotu. Ty relax.
Vidím, že si odborne zorientovaná v problematike.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
kopretinka
korela
Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
niečo podobné máme občas na samoobslužných pokladniach.Takže žiadny heker to nebude.
Ale niečo to zrejme bude aj tak.
možno ti odchádza niečo v PC,čo ja viem....grafická karta.....alebo je prehriaty....som len laik....
Ide o tú istú hrubú čiaru, čo sa pohybuje na boku pri šuťáku. Istý čas mi prechádzala jeho stredom, teraz ma "privíta" pri vstupe na Poradu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
kopretinka
korela
kopretinka
korela
Pred rokmi sa mi to stávalo iba na šuťáku, že mi cez neho prebiehala hrubá zvislá cca 5 cm čiara.
Teraz hneď, keď sa ocitnem na stránke Porady. Ani mi to tak neprekáža, ale čo to znamená? Pretože ja si myslím, že iba jedno.
niečo podobné máme občas na samoobslužných pokladniach.Takže žiadny heker to nebude.
Ale niečo to zrejme bude aj tak.
možno ti odchádza niečo v PC,čo ja viem....grafická karta.....alebo je prehriaty....som len laik....
Ide o tú istú hrubú čiaru, čo sa pohybuje na boku pri šuťáku. Istý čas mi prechádzala jeho stredom, teraz ma "privíta" pri vstupe na Poradu.
Pomohol by screen obrazovky. Lebo čo i len pomyslieť na hackerstvo je scestné. To akože hacker by sa zabával s hrubou čiarou:-)) Tipujem to na grafiku alebo samotný displej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať