Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
pavol54
jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
Zabudol si ešte: keby politici a poslanci menej kradli, podvádzali, keby nepaktovali a nekryli podvodníkov, schránkové firmy..... tak by bolo nielen na tie stíhačky, ale aj na nemocnice,školy, dôchodky....
Kohokoľvek koho prichytím pri krádeži tak naň podám trestné oz
A už si chytil? Alebo len trepeš?
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
pavol54
jar88
Terezia13
Treba si však uvedomiť, že stíhačky sa platia zo štátneho rozpočtu a nemocnice z nášho "poistného". Samozrejme že aj naše kúpeľné poukazy.
Keby boli vyššie platy a nižšie dane bude vyššie poistné a menej ostane daní na nákup hlúpostí ako sú stíhačky (keby boli aspoň PVOŠ),
Zabudol si ešte: keby politici a poslanci menej kradli, podvádzali, keby nepaktovali a nekryli podvodníkov, schránkové firmy..... tak by bolo nielen na tie stíhačky, ale aj na nemocnice,školy, dôchodky....
Kohokoľvek koho prichytím pri krádeži tak naň podám trestné oz
A už si chytil? Alebo len trepeš?
Vietnamca čo uniesli nemcom, to či som podal TO sa včas dozvedia čitatelia porady
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

toto môže byť!
37806736_626740214368031_4690264901829001216_o(1).jpg  
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Predlžovačka je celkom slušný fórik, osožná najmä v zimnom období, preto nechápem, prečo v každom bežnom reštauračnom menu musia plávať v každej možnej polievke nakrájané najlacnejšie párky, kapustovej, kelovej a neviem ešte inej hocijakej zasmaženej žbrnde, pri dnešnej celkom kvalitnej osvete o škodlivosti údenín, nehovoriac o kukurici v hlavných jedlách, akoby išlo o naše národné jedlo. V živote sa doma ani v širokom-ďalekom okolí a ani v družine nič s kukuricou nevarilo, okrem pár porcií čerstvých šúľkov počas sezóny.
A keď sa vysype ešte aj z kuracieho Cordon bleu, no koniec.
4 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Akoby to nebola pravda. :-))) Honosné, ale skomolené názvy jedál pri nedodržaní originálnych surovín. Nech si dajú reštaurácie svoje jedlá ako špeciality podniku a nepreberajú pôvodné "názvy".
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sviť, měsíčku, sviť, ať mi šije niť.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
Akoby to nebola pravda. :-))) Honosné, ale skomolené názvy jedál pri nedodržaní originálnych surovín. Nech si dajú reštaurácie svoje jedlá ako špeciality podniku a nepreberajú pôvodné "názvy".
zle si to napísala

napíš gordon blue, aby mínuskár pochopil o čom píšeš....
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
korela
Akoby to nebola pravda. :-))) Honosné, ale skomolené názvy jedál pri nedodržaní originálnych surovín. Nech si dajú reštaurácie svoje jedlá ako špeciality podniku a nepreberajú pôvodné "názvy".
zle si to napísala

napíš gordon blue, aby mínuskár pochopil o čom píšeš....
I tak by dostala... pretože originálne a oficiálne je to Cordon bleu (Modrá stuha).
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ešte raz sa pozri, čo napísala korela

Občas ma síce svrbia prsty, ale už dávnejšie som sa rozhodla, že nebudem mínuskovať a darí sa mi to možno pol roka, nepamätám si poslednú. Ani podporovať trollov, ktorí mínusky dávajú podľa mena, alebo s úmyslom ublížiť a či rozoštvať.
Naposledy upravil kukučka : 01.08.18 at 13:40
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
bjuty smis
korela
Akoby to nebola pravda. :-))) Honosné, ale skomolené názvy jedál pri nedodržaní originálnych surovín. Nech si dajú reštaurácie svoje jedlá ako špeciality podniku a nepreberajú pôvodné "názvy".
zle si to napísala

napíš gordon blue, aby mínuskár pochopil o čom píšeš....
I tak by dostala... pretože originálne a oficiálne je to Cordon bleu (Modrá stuha).
však tak písala...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
ešte raz sa pozri, čo napísala korela

Občas ma síce svrbia prsty, ale už dávnejšie som sa rozhodla, že nebudem mínuskovať a darí sa mi to možno pol roka, nepamätám si poslednú. Ani podporovať trollov, ktorí mínusky dávajú podľa mena, alebo s úmyslom ublížiť a či rozoštvať.
Hehehe...hlavne, že mňa vyzývaš, aby som nereagoval.

Mínusky ? Čo iné si korela za svoje trollovanie zaslúži ?
Tie jej posledné príspevky ohľadom nukleárnych zbraní už nie je ani trollovanie...to je do neba volajúca hlúposť.
...a samozrejme, že sa odvoláva na nejaké tajomno, ktoré jej v slabej chvíli niekto do uška povedal.

Môj postreh je aj iný.
Čítaj ju pozorne, všímaj si súvislosti aj staršieho dáta...že ako občas zarúbe.

Že je arogantne povýšenecká, tak to ani nevravím...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Predlžovačka je celkom slušný fórik, osožná najmä v zimnom období, preto nechápem, prečo v každom bežnom reštauračnom menu musia plávať v každej možnej polievke nakrájané najlacnejšie párky, kapustovej, kelovej a neviem ešte inej hocijakej zasmaženej žbrnde, pri dnešnej celkom kvalitnej osvete o škodlivosti údenín, nehovoriac o kukurici v hlavných jedlách, akoby išlo o naše národné jedlo. V živote sa doma ani v širokom-ďalekom okolí a ani v družine nič s kukuricou nevarilo, okrem pár porcií čerstvých šúľkov počas sezóny.
A keď sa vysype ešte aj z kuracieho Cordon bleu, no koniec.
....som nepochopila ten "fórik" s predlžovaćkou to má aký súvis s jedlom.......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Predlžovačka je celkom slušný fórik, osožná najmä v zimnom období, preto nechápem, prečo v každom bežnom reštauračnom menu musia plávať v každej možnej polievke nakrájané najlacnejšie párky, kapustovej, kelovej a neviem ešte inej hocijakej zasmaženej žbrnde, pri dnešnej celkom kvalitnej osvete o škodlivosti údenín, nehovoriac o kukurici v hlavných jedlách, akoby išlo o naše národné jedlo. V živote sa doma ani v širokom-ďalekom okolí a ani v družine nič s kukuricou nevarilo, okrem pár porcií čerstvých šúľkov počas sezóny.
A keď sa vysype ešte aj z kuracieho Cordon bleu, no koniec.
....som nepochopila ten "fórik" s predlžovaćkou to má aký súvis s jedlom.......
Verím, že každý pochopil, kto má doma dlhý el. kábel alebo pozná elektro sortiment a z vtipu od Terezia13.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Porada mi čoraz ďalej pripomína http://www.karaoketexty.cz/texty-pis...edenast-259549, a zbytok sa vytlčie sám medzi sebou pre istotu cez vybíjanú.
Baví tu niekoho súperiť o prvenstvo, či čo? Veď sme vo voľnej debate.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kopretinka
korela
Predlžovačka je celkom slušný fórik, osožná najmä v zimnom období, preto nechápem, prečo v každom bežnom reštauračnom menu musia plávať v každej možnej polievke nakrájané najlacnejšie párky, kapustovej, kelovej a neviem ešte inej hocijakej zasmaženej žbrnde, pri dnešnej celkom kvalitnej osvete o škodlivosti údenín, nehovoriac o kukurici v hlavných jedlách, akoby išlo o naše národné jedlo. V živote sa doma ani v širokom-ďalekom okolí a ani v družine nič s kukuricou nevarilo, okrem pár porcií čerstvých šúľkov počas sezóny.
A keď sa vysype ešte aj z kuracieho Cordon bleu, no koniec.
....som nepochopila ten "fórik" s predlžovaćkou to má aký súvis s jedlom.......
neverím..
1 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Na osvieženie
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

K tým terajším názvom. Niekedy si pripadám, ako keby som prišla z iného sveta. Pomaly sa bojím ísť aj do obchodu, samé názvy, ktorým vôbec nerozumiem. Pýtala som sa na ganache. Dievčina mi to začala vysvetľovať, postup a všetko okolo. Tak mi mala povedať ty stará koza, však to je obyčajná parížska šľahačka rôznej hustoty a bola by som to aj s tou nádavkou prijala lepšie. To sa už musíme vo všetkom opičiť?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

3 miliardy v starej mene...

na toto potrebovali túto superstar stiahnuť z kassa...

https://dennikn.sk/1190150/rasiho-ur...-sns/?ref=tit1
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

A ešte mi pri tej kukurici a miešaní rôznych komponentov do jedla tiež prišiel na myseľ zážitok z jednej reštaurácie. Boli sme štyria. Ja som si objednala to, čo sa mi podľa názvu pozdávalo. Zemiaková placka plnená kuracím mäsom. No tam bolo okrem mäsa možné aj nemožné. Milú placku som rozbalila, ešteže bol veľký tanier a bolo ju kde rozbaliť , zjedla som placku a mäso a ostatné išlo preč. Podobné sa mi stalo u nevesty. Zastavili sme sa tam cestou z Moravy, tak ani neviem, čo to okrem veľmi dobrého masa v náleve ešte aký vymýšľanec urobila. Tak som si na veľké ponúkanie dala iba malý kúštik. Tam kečúúúp. Jako já ho neznášam.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

P.S. Do piva sa pridáva kadmium kvôli pene. Na zdravie! Zdroj: Slov. rozhlas.
Nezabudnite mi odpísať, že to by sme už pomaly nemohli nič jesť. Čo je aj pravda.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať