Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
fuu, silná káva. Dám si ju, prežijem? Ak ...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ale šak výsledok je na podklade "ležiaca osmička"
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Myslíš tú 8XX???
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

862, či ktoré numero...neskoro píšeš adminovi. Všetko je to iba klam, zastieranie a podvod. Ja som písala 22.10. 2017 a menovala som tam teba a druhú krysu. Chalupár? Veď to je iba minimum, proti tvojím zákerným špinavostiam, ktoré tu robíš už roky!!!!! Ty pokrytec, si obyčajný zradca a podvodník. Celá porada je zaprasená tvojimi nickami. Je už ťažko rozoznať, kto je kto. Nedôvera voči novým nickom, dnes sa dá povedať, že si takmer zničil Poradu. Psychopat si...aj s ňou, obaja. A čudujem sa "starým poraďákom, že vôbec na teba reagujú.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
heej joo


všetkým ľuďom dobrej vôle
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pobavilo - chytili docenta pri preberani uplatku od externistov za skusku z vyvinovej psychologie na Sv. Alzbete.

A kde su ti ostatni? Keby len 20 eur...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Pobavilo - chytili docenta pri preberani uplatku od externistov za skusku z vyvinovej psychologie na Sv. Alzbete.

A kde su ti ostatni? Keby len 20 eur...
Ak niekto ukradne kožuch tak mu aj kožuch zoberú aj ho zavrú ak niekto ukradne milón tak ho ani nezavrú aj peniaze mu ostanú (vysvetlenie: ako sa dá podeliť kožuch a ako sa dá podeliť milión ,-?) 20 je nedeliteľných
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ale ten co ho udal, asi nebol spokojny so znamkou ..asi chcel acko
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
862, či ktoré numero...neskoro píšeš adminovi. Všetko je to iba klam, zastieranie a podvod. Ja som písala 22.10. 2017 a menovala som tam teba a druhú krysu. Chalupár? Veď to je iba minimum, proti tvojím zákerným špinavostiam, ktoré tu robíš už roky!!!!! Ty pokrytec, si obyčajný zradca a podvodník. Celá porada je zaprasená tvojimi nickami. Je už ťažko rozoznať, kto je kto. Nedôvera voči novým nickom, dnes sa dá povedať, že si takmer zničil Poradu. Psychopat si...aj s ňou, obaja. A čudujem sa "starým poraďákom, že vôbec na teba reagujú.
afrikanka, skus sa na chvilu odmlcat. To nie je prikaz, ci rozkaz, len napad, mozno rada. Oddychni si od psychopatov a uchylov. Uvidime, ci je porada takmer znicena ako pises
Nic v zlom a prosim neuraz sa, ale ja som nepostrehol, ze by sa onen fantom zaoberal niekym inym ako Tebou, Tvojim uhlavnym nepriatelom a Fantastickou Stvorkou , ergo niekym, kto na neho nereagoval.
5 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tu fantasticku stvorku mas asi v gatiach. Ty si tiez pekne inkasoval, vsak nie sme slepy!
Ps: tvoj spolocnik Jar88 tu po ociste chodi podstatne menej. Zeby mu Riso vymazal niekolko hraciek?
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

ergo...tvojich nápadov sa nedržím.
Môj nick je nepodstatný, podstatné je vyčíňanie Farizeja. Prekvapuješ ma, že si ho ešte neprehliadol.
Iba, ak by sa ti táto blbá hra páčila, prepáč. Iné vysvetlenie nenachádzam v tvojom tolerantnom prístupe, ako moderátora...
A vieš čo? Ak by si mala Porada ponechať svoju celorepublikovú úroveň, tak by všetky rubriky na vykecávanie a zabávanie mali vypadnúť...vrátane tejto a ďalších podobných, lebo pravdupovediac, je to tu iba na hanbu a počudovanie.
Ty si nepochopil zámer zriaďovateľa? Nestačia ti sústavné ponosy od novoregistrovaných? Tiež to tu máš na zábavku a kratochvíľu?
Mlčať nebudem.
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Ps: tvoj spolocnik Jar88 tu po ociste chodi podstatne menej.
Dobrý postreh...veru chodí menej. Mne je síce jedno, šak nech sa realizuje podľa seba, kedy chce a ako chce...aspoň je aká-taká zábava pri čítaní tych fantazmagórií okolo tej EU.

Ale čo už s ním...dá nejakú myšlienku a nik nereaguje ???
To si už čo dovoľujete/me ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Pobavilo - chytili docenta pri preberani uplatku od externistov za skusku z vyvinovej psychologie na Sv. Alzbete.

A kde su ti ostatni? Keby len 20 eur...
Verím, že sa to nedeje na každej škole, resp. katedre.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
Pobavilo - chytili docenta pri preberani uplatku od externistov za skusku z vyvinovej psychologie na Sv. Alzbete.

A kde su ti ostatni? Keby len 20 eur...
Verím, že sa to nedeje na každej škole, resp. katedre.
Korela, no ostava verit, aj ked ja verim tak na 1%.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
ergo...tvojich nápadov sa nedržím.
Môj nick je nepodstatný, podstatné je vyčíňanie Farizeja. Prekvapuješ ma, že si ho ešte neprehliadol.
Iba, ak by sa ti táto blbá hra páčila, prepáč. Iné vysvetlenie nenachádzam v tvojom tolerantnom prístupe, ako moderátora...
A vieš čo? Ak by si mala Porada ponechať svoju celorepublikovú úroveň, tak by všetky rubriky na vykecávanie a zabávanie mali vypadnúť...vrátane tejto a ďalších podobných, lebo pravdupovediac, je to tu iba na hanbu a počudovanie.
Ty si nepochopil zámer zriaďovateľa? Nestačia ti sústavné ponosy od novoregistrovaných? Tiež to tu máš na zábavku a kratochvíľu?
Mlčať nebudem.
co k tomu dodat, nuz nemlc.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
hmmm, narod postaveny na rodinnych hodnotach ? Ake rodinne hodnoty mas na mysli?
0 2
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
korela
alaya1
Pobavilo - chytili docenta pri preberani uplatku od externistov za skusku z vyvinovej psychologie na Sv. Alzbete.

A kde su ti ostatni? Keby len 20 eur...
Verím, že sa to nedeje na každej škole, resp. katedre.
Korela, no ostava verit, aj ked ja verim tak na 1%.
Tak aspoň dúfam. Ja si neviem predstaviť dať si zapísať známku za peniaze. Ani aby som si nedokázala ako vyučujúci vziať. Veď to by ma do smrti ponížilo.
Lekárovi áno, to je vždy vďaka. Práve dnes som niekde čítala, ako jedna staršia žena dala 20 eur, a dostala zato pokutu 160 eur.
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
tebe som nedávno položila otázku, neodpovedala si, lebo sa to spamovalo. Teraz akosi mínusky nelietajú
Takže ešte raz...ako je možné, že keď ja mám s tebou nejaké riešenie ohľadne nezrovnalostí o tvojom vzdelaní a pôsobení, ty dostávaš plusky a ja mínusky v zhodnom počte 6-8???
A prečo raz uvádzaš, že tvoja matka bola celý život pedagóg a neskôr uvádzaš, že bola lekárka?
A neschovávaj sa za netknuteľnosť svojich rodičov. Je to lož, ide ti iba o tvoje záujmy!!!
A prosím taika, aby zase nemazal, ak by došlo k vulgárnym vyjadreniam od aláji, ako sa to stalo pred pár dňami v téme o výchove detí a trestoch.

Ďakujem
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
korela
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
hmmm, narod postaveny na rodinnych hodnotach ? Ake rodinne hodnoty mas na mysli?
Možno som mala napísať skôr väzbách. Napr. u nás dieťa nie je tak posvätné vo všeobecnosti ako u nich. A asi ani nikdy nebolo, nemyslím priamo v rodinách, ale napr. aj vo verejnosti.
Trochu sa opriem o Nandrolonov link, aj tam vysvetľuje primár Starec väzby, výchovu detí s prepojením na rodičov a okolitý svet. Slováci nepestovali "studený" odchov ako napr. v EN, za mlákou a pod., hoci sa ich vzor slušne preberá po 89 aj u nás. Na našu škodu.
A vôbec, dnešní mladí to majú väčšinou sťaženejšie ako tie dve generácie pred nimi. Dnes je v ich životoch veľa neprirodzeností, to ani moji starí rodičia nezažívali.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať