Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
korela
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
hmmm, narod postaveny na rodinnych hodnotach ? Ake rodinne hodnoty mas na mysli?
Možno som mala napísať skôr väzbách. Napr. u nás dieťa nie je tak posvätné vo všeobecnosti ako u nich. A asi ani nikdy nebolo, nemyslím priamo v rodinách, ale napr. aj vo verejnosti.
Trochu sa opriem o Nandrolonov link, aj tam vysvetľuje primár Starec väzby, výchovu detí s prepojením na rodičov a okolitý svet. Slováci nepestovali "studený" odchov ako napr. v EN, za mlákou a pod., hoci sa ich vzor slušne preberá po 89 aj u nás. Na našu škodu.
A vôbec, dnešní mladí to majú väčšinou sťaženejšie ako tie dve generácie pred nimi. Dnes je v ich životoch veľa neprirodzeností, to ani moji starí rodičia nezažívali.
hmmm, nuz neviem odkial mas informacie, ale mne dieta veru posvatne v NL nepride. Skor tu maju deti na haku a ono to vyzera, ze im dopraju volnosti a posvatnej nedotknutelnosti. A to nevravim o tej posvatnosti pri porodoch.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
alaya1
tebe som nedávno položila otázku, neodpovedala si, lebo sa to spamovalo. Teraz akosi mínusky nelietajú
Takže ešte raz...ako je možné, že keď ja mám s tebou nejaké riešenie ohľadne nezrovnalostí o tvojom vzdelaní a pôsobení, ty dostávaš plusky a ja mínusky v zhodnom počte 6-8???
A prečo raz uvádzaš, že tvoja matka bola celý život pedagóg a neskôr uvádzaš, že bola lekárka?
A neschovávaj sa za netknuteľnosť svojich rodičov. Je to lož, ide ti iba o tvoje záujmy!!!
A prosím taika, aby zase nemazal, ak by došlo k vulgárnym vyjadreniam od aláji, ako sa to stalo pred pár dňami v téme o výchove detí a trestoch.

Ďakujem
ak budete porusovat etiktu porady, tak vase prispevky zmazane budu
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ja???
Máš so mnou skúsenosť, aby som sa vulgárne vyjadrovala???
Žiadam tvoju odpoveď
Neželám si, aby si to zahmlieval. Buď čestný a priamy. Tvoje dohady o vývoji situácie neberiem. Iba holé fakty
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
Ja???
Máš so mnou skúsenosť, aby som sa vulgárne vyjadrovala???
Žiadam tvoju odpoveď
precitaj si pozorne este raz, co som pisal...
...ziadat mozes o hocico, ale ja zdvorilo Tvoju ziadost odmietnem, ak to uznam za vhodne. A vyber si prosim, ci chces komunikovat v teme, ci v profile, alebo v SS.
1 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko
afrikánka
Ja???
Máš so mnou skúsenosť, aby som sa vulgárne vyjadrovala???
Žiadam tvoju odpoveď
precitaj si pozorne este raz, co som pisal...
...ziadat mozes o hocico, ale ja zdvorilo Tvoju ziadost odmietnem, ak to uznam za vhodne.
Zase si tvrdohlavý a panovačný?
Na základe akej tvojej neomylnosti mám prijať tvoje podmienky?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
afrikánka
taiko
afrikánka
Ja???
Máš so mnou skúsenosť, aby som sa vulgárne vyjadrovala???
Žiadam tvoju odpoveď
precitaj si pozorne este raz, co som pisal...
...ziadat mozes o hocico, ale ja zdvorilo Tvoju ziadost odmietnem, ak to uznam za vhodne.
Zase si tvrdohlavý a panovačný?
... veru zase, ale uz koncim
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

.
To bude pre teba asi tá správna odpoveď
A pre aláju tiež.
Pokiaľ som sa nedávno začítala na Porade do minulosti, tak som našla iba samé nepokoje a zvady. Takže, sa necítim vôbec zodpovedná za terajšie konfrontácie. Pretrvávajú tu totiž roky.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
korela
alaya1
Pobavilo - chytili docenta pri preberani uplatku od externistov za skusku z vyvinovej psychologie na Sv. Alzbete.

A kde su ti ostatni? Keby len 20 eur...
Verím, že sa to nedeje na každej škole, resp. katedre.
Korela, no ostava verit, aj ked ja verim tak na 1%.
Tak aspoň dúfam. Ja si neviem predstaviť dať si zapísať známku za peniaze. Ani aby som si nedokázala ako vyučujúci vziať. Veď to by ma do smrti ponížilo.
Lekárovi áno, to je vždy vďaka. Práve dnes som niekde čítala, ako jedna staršia žena dala 20 eur, a dostala zato pokutu 160 eur.
Korela, no vies, ludia su rozni. Niekto ma a niekto nie chrbtovu kost.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
korela
taiko
korela
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
hmmm, narod postaveny na rodinnych hodnotach ? Ake rodinne hodnoty mas na mysli?
Možno som mala napísať skôr väzbách. Napr. u nás dieťa nie je tak posvätné vo všeobecnosti ako u nich. A asi ani nikdy nebolo, nemyslím priamo v rodinách, ale napr. aj vo verejnosti.
Trochu sa opriem o Nandrolonov link, aj tam vysvetľuje primár Starec väzby, výchovu detí s prepojením na rodičov a okolitý svet. Slováci nepestovali "studený" odchov ako napr. v EN, za mlákou a pod., hoci sa ich vzor slušne preberá po 89 aj u nás. Na našu škodu.
A vôbec, dnešní mladí to majú väčšinou sťaženejšie ako tie dve generácie pred nimi. Dnes je v ich životoch veľa neprirodzeností, to ani moji starí rodičia nezažívali.
hmmm, nuz neviem odkial mas informacie, ale mne dieta veru posvatne v NL nepride. Skor tu maju deti na haku a ono to vyzera, ze im dopraju volnosti a posvatnej nedotknutelnosti. A to nevravim o tej posvatnosti pri porodoch.
Ale ja som sa nevyjadrovala k Holanďanom, iba ten pár pracuje ako cudzinci rovnako ako vy.
V podstate NL národ ani nepoznám.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

taiko
afrikánka
Ja???
Máš so mnou skúsenosť, aby som sa vulgárne vyjadrovala???
Žiadam tvoju odpoveď
precitaj si pozorne este raz, co som pisal...
...ziadat mozes o hocico, ale ja zdvorilo Tvoju ziadost odmietnem, ak to uznam za vhodne. A vyber si prosim, ci chces komunikovat v teme, ci v profile, alebo v SS.
Vybrala som si komunikáciu v téme, lebo to ma totiž neteší a rozčuľuje, čo sa tu deje, vieš?
Profil a SS nepokladám za relevantnú komunikáciu. Prečo by som mala jednať o veciach tzv. verejných, poza chrbát ostatných? Aj keď si to z určitých osobných dôvodov podaktorí neželajú? Nie som totiž prvá, ale rada by som bola posledná.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozrela som si teraz program o chudnuti. Obdivovala som to dievcatko, hlavne, ze sa odvazila ist s kozou na trh. Snad sa jej to jej snazenie vyplati a ustoji to. Bolo to v mnohych momentoch dojemne.
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

alaya1
Pozrela som si teraz program o chudnuti. Obdivovala som to dievcatko, hlavne, ze sa odvazila ist s kozou na trh. Snad sa jej to jej snazenie vyplati a ustoji to. Bolo to v mnohych momentoch dojemne.
Neodbiehaj do iných tém a daj mi odpoveď.
Prečo sa mi vždy objavovali mínusky zhodne s tvojimi pluskami???
Mne je autor mínusiek neznámy, tebe však autor plusiek áno. V záujme čestnosti a poriadku na Porade by si mala odpovedať, nie?
Alebo sa tu cítiš adminou? Často od teba čítavam komentáre, aby si nespokojenec zriadil svoju webovú stránku. Ako to teda je?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
taiko
korela
taiko
korela
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
hmmm, narod postaveny na rodinnych hodnotach ? Ake rodinne hodnoty mas na mysli?
Možno som mala napísať skôr väzbách. Napr. u nás dieťa nie je tak posvätné vo všeobecnosti ako u nich. A asi ani nikdy nebolo, nemyslím priamo v rodinách, ale napr. aj vo verejnosti.
Trochu sa opriem o Nandrolonov link, aj tam vysvetľuje primár Starec väzby, výchovu detí s prepojením na rodičov a okolitý svet. Slováci nepestovali "studený" odchov ako napr. v EN, za mlákou a pod., hoci sa ich vzor slušne preberá po 89 aj u nás. Na našu škodu.
A vôbec, dnešní mladí to majú väčšinou sťaženejšie ako tie dve generácie pred nimi. Dnes je v ich životoch veľa neprirodzeností, to ani moji starí rodičia nezažívali.
hmmm, nuz neviem odkial mas informacie, ale mne dieta veru posvatne v NL nepride. Skor tu maju deti na haku a ono to vyzera, ze im dopraju volnosti a posvatnej nedotknutelnosti. A to nevravim o tej posvatnosti pri porodoch.
Ale ja som sa nevyjadrovala k Holanďanom, iba ten pár pracuje ako cudzinci rovnako ako vy.
V podstate NL národ ani nepoznám.
ospravedlnujem sa, to som prehliadol, ze sa jedna o ludi z inej krajiny len zijucich v NL
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
korela
taiko
korela
taiko
korela
Nandrolon
Pekne napísaný pravdivý a odborný článok, potešilo.
https://najmama.aktuality.sk/clanok/...r-jozef-marec/
Výborný príspevok.
Nedávno bol v NL zaťko, stretne sa tam zakaždým so svojimi priateľmi, pochádzajú z inej krajiny eu, čakajú dieťatko, majú nárok iba na 4 mesiace materskej. Keď už zažíva vyrastať svoje dieťa a vidí čo to všetko obnáša, nedokázal im povedať, aké podmienky majú matky s deťmi u nás. Žeby ich to zložilo, najmä matku v očakávaní. A to ide o národ, ktorý je vyslovene postavený na rodinných hodnotách ešte aj dnes.
hmmm, narod postaveny na rodinnych hodnotach ? Ake rodinne hodnoty mas na mysli?
Možno som mala napísať skôr väzbách. Napr. u nás dieťa nie je tak posvätné vo všeobecnosti ako u nich. A asi ani nikdy nebolo, nemyslím priamo v rodinách, ale napr. aj vo verejnosti.
Trochu sa opriem o Nandrolonov link, aj tam vysvetľuje primár Starec väzby, výchovu detí s prepojením na rodičov a okolitý svet. Slováci nepestovali "studený" odchov ako napr. v EN, za mlákou a pod., hoci sa ich vzor slušne preberá po 89 aj u nás. Na našu škodu.
A vôbec, dnešní mladí to majú väčšinou sťaženejšie ako tie dve generácie pred nimi. Dnes je v ich životoch veľa neprirodzeností, to ani moji starí rodičia nezažívali.
hmmm, nuz neviem odkial mas informacie, ale mne dieta veru posvatne v NL nepride. Skor tu maju deti na haku a ono to vyzera, ze im dopraju volnosti a posvatnej nedotknutelnosti. A to nevravim o tej posvatnosti pri porodoch.
Ale ja som sa nevyjadrovala k Holanďanom, iba ten pár pracuje ako cudzinci rovnako ako vy.
V podstate NL národ ani nepoznám.
ospravedlnujem sa, to som prehliadol, ze sa jedna o ludi z inej krajiny len zijucich v NL
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Som videl reklamu na hento
http://www.mediashopsk.eu/produkt/st...nderland/623/3

Kuwa, to je iná "úroveň" kultúry a vianočnej výzdoby....fujtajbl.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
Som videl reklamu na hento
http://www.mediashopsk.eu/produkt/st...nderland/623/3

Kuwa, to je iná "úroveň" kultúry a vianočnej výzdoby....fujtajbl.
buchač
Som videl reklamu na hento
http://www.mediashopsk.eu/produkt/st...nderland/623/3

Kuwa, to je iná "úroveň" kultúry a vianočnej výzdoby....fujtajbl.
Ale, Juraj , nerob hurhaj. Veď každý ujo je podľa seba chujo, či nie?

A s tým nič nenarobíš, proste



Ukľudní svoju dušu a nemyslí len na poradu, p...

0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Som videl reklamu na hento
http://www.mediashopsk.eu/produkt/st...nderland/623/3

Kuwa, to je iná "úroveň" kultúry a vianočnej výzdoby....fujtajbl.
Toto nemoze clovek nad 18r. a svojpravny kupit.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Pozrela som si teraz program o chudnuti. Obdivovala som to dievcatko, hlavne, ze sa odvazila ist s kozou na trh. Snad sa jej to jej snazenie vyplati a ustoji to. Bolo to v mnohych momentoch dojemne.
Nepozeram uz kazdy utorok....lebo mi vadia ucastnici...ale to je moj problem.....smutne ,ze kazdy by mal navstevovat aj psychologa....prestala som ked pani co mala tusim 220kg a povedala,ze jej to nevadi....pricom slanina na jej bicepse bola tak mega,ze dvihne ruku a zabije ju....nehovoriac o tom..ze mali fitko a jej muz vysportovany....
Ked zacala na tento program uputavka...som povedala..ze tu takym tlstych ludi nenajdu....udajne prihlasenych bolo 1600 ludi...vybrali 11
Vcera som tiez nie cele....smutne,ze drela a potom zas pribrala.....velke percento cvikov poznam-cvicim ich.....a pri ich vahach.....mega mega tazke
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
Som videl reklamu na hento
http://www.mediashopsk.eu/produkt/st...nderland/623/3

Kuwa, to je iná "úroveň" kultúry a vianočnej výzdoby....fujtajbl.
Toto nemoze clovek nad 18r. a svojpravny kupit.
Mne by museli zaplatiť, aby som si to čo i len vzal.
Potom, po namontovaní a spustení tých "filmov" by som šiel von a osobne by som si rozbil okná...

Proste je to americký gýč jak sviňa....a tie najhoršie časy ešte len prídu, ako každý rok.
Samé sladoty, samé soby, samé červené svetre a pulóvre, vajčákové likéry....a samozrejme "Sám doma"...

Proste Vianoce sú pre deti.
Pre dospelých je to skôr na poriadnu depresiu.
Pre obchodnú sféru čistá ryža...
Naposledy upravil buchač : 01.11.17 at 08:18
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
buchač
Som videl reklamu na hento
http://www.mediashopsk.eu/produkt/st...nderland/623/3

Kuwa, to je iná "úroveň" kultúry a vianočnej výzdoby....fujtajbl.
Toto nemoze clovek nad 18r. a svojpravny kupit.
IBA 89,90 No nekúp to! Ak by to stálo až 90 to už by stálo za porozmýšľanie či to nie je drahé
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať