Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"sam doma" moj oblubeny vanocní filmík.....a grizwóld....a este par kúskov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
alaya1
Pozrela som si teraz program o chudnuti. Obdivovala som to dievcatko, hlavne, ze sa odvazila ist s kozou na trh. Snad sa jej to jej snazenie vyplati a ustoji to. Bolo to v mnohych momentoch dojemne.
Nepozeram uz kazdy utorok....lebo mi vadia ucastnici...ale to je moj problem.....smutne ,ze kazdy by mal navstevovat aj psychologa....prestala som ked pani co mala tusim 220kg a povedala,ze jej to nevadi....pricom slanina na jej bicepse bola tak mega,ze dvihne ruku a zabije ju....nehovoriac o tom..ze mali fitko a jej muz vysportovany....
Ked zacala na tento program uputavka...som povedala..ze tu takym tlstych ludi nenajdu....udajne prihlasenych bolo 1600 ludi...vybrali 11
Vcera som tiez nie cele....smutne,ze drela a potom zas pribrala.....velke percento cvikov poznam-cvicim ich.....a pri ich vahach.....mega mega tazke
Na programe TLC (?) ide program "Môj tučný život"...
To je iný level obéznosti, žravosti, žrádla plných stolov.
Čo Ti budem...to sa nedalo pozerať.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som tu chcel napisat, ze namontovat to na dedine v trase krcmy, tak to nevydrzi viac ako hodinu po zaverecnej v krcme, ale zas sfetovane komenty nemusim :-)))))))))
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tento rok budem usetreny vianocnych sraciek. Odstrelil som skylink, tak mi ide iba TA3 a nejake CT. Filmy si stahujem z uloz.to Akurat je problem najst horor + vojnovy, ktory som este nevidel.
0 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
alaya1
Pozrela som si teraz program o chudnuti. Obdivovala som to dievcatko, hlavne, ze sa odvazila ist s kozou na trh. Snad sa jej to jej snazenie vyplati a ustoji to. Bolo to v mnohych momentoch dojemne.
Nepozeram uz kazdy utorok....lebo mi vadia ucastnici...ale to je moj problem.....smutne ,ze kazdy by mal navstevovat aj psychologa....prestala som ked pani co mala tusim 220kg a povedala,ze jej to nevadi....pricom slanina na jej bicepse bola tak mega,ze dvihne ruku a zabije ju....nehovoriac o tom..ze mali fitko a jej muz vysportovany....
Ked zacala na tento program uputavka...som povedala..ze tu takym tlstych ludi nenajdu....udajne prihlasenych bolo 1600 ludi...vybrali 11
Vcera som tiez nie cele....smutne,ze drela a potom zas pribrala.....velke percento cvikov poznam-cvicim ich.....a pri ich vahach.....mega mega tazke
Ja som videla druhykrat prve ta sestricka a ta co ju vyhodil teraz druhy. Mam obavu zae naberu nazad ak povolia z cvicenia.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
2 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

"- Dnes 11:50 - permalink

A jejé, takže si spod Breziny"

Brezy boli, vyrezané boli, už ich to nebolí.



" Čo, skríkol mesiac na skaly, hovno tri krát skaly zvolali"
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

A ty nebudeš držať jazyk za zubami?
Lotor, spod Breziny...
Vybehni tam ešte, aspoň na 3 hodiny
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

afrikánka
A ty nebudeš držať jazyk za zubami?
Lotor, spod Breziny...
Vybehni tam ešte, aspoň na 3 hodiny
A, ale brezy rastu aj za Ubľou dajú sa tam ešte kúpiť za pár rubľov? Či už hrivny si tam trhajú nevinný. Príde jarxx, príde na to?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Kim Sito a Tetka :-)) nechcete zosobasit?
:-))
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesil krasny slnecny den- rano sme isli este zapalit sviecky na hroby a potom do prirody..
1.jpg  
2.jpg  
1/1
5 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
sito
veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
marcelko

01.11.17 09:56 zadavatel opravil zadanie otazky s tym, ze to je uz vyriesene a ze to bol omyl.
01.11.17 10:41 Kedze svojou opravou sposobil, ze predosle reakcie boli nezmyselne, vratil som text povodnej otazky a jeho upravu som dal ako edit . Zaroven som otazku uzavrel, kedze bola vyriesena a navyse v principe nezmyselna, kedze sa jednalo o omyl
01.11.17 13:24 som opravil bosh na bosch

v com presne vidis problem ?
Screen Shot 2017-11-01 at 13.45.57.png  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

TLC,ze paradna stanica..moje decko hlasilo...no pomoc...take kekeciny tam..ze des..... a sak kazdy ma svoje "uchyliacke"programy
Hentie premeny....predpokladam..ze tocili vsetko naraz.....minuly rok...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
TLC,ze paradna stanica..moje decko hlasilo...no pomoc...take kekeciny tam..ze des..... a sak kazdy ma svoje "uchyliacke"programy
Hentie premeny....predpokladam..ze tocili vsetko naraz.....minuly rok...
TLC, to je co ? Nejaky dalsi mozgomlyn ?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
sito
veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
marcelko

01.11.17 09:56 zadavatel opravil zadanie otazky s tym, ze to je uz vyriesene a ze to bol omyl.
01.11.17 10:41 Kedze svojou opravou sposobil, ze predosle reakcie boli nezmyselne, vratil som text povodnej otazky a jeho upravu som dal ako edit . Zaroven som otazku uzavrel, kedze bola vyriesena a navyse v principe nezmyselna, kedze sa jednalo o omyl
01.11.17 13:24 som opravil bosh na bosch

v com presne vidis problem ?
Problém? Zhoda náhod! Ja som písal a ty si medzi tým tému iniciatívne uzavrel. p.Žr, BOH porady. Takže žiaden problém, až na toho boha.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
Kim Sito a Tetka :-)) nechcete zosobasit?
:-))
Nandrolon
Kim Sito a Tetka :-)) nechcete zosobasit?
:-))
No s Pánom Bohom, sito som, už! Kim nie som, nie som v tom spolku, kompanii. A tetku? Ani bohovi!
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
sito
taiko
sito
veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
marcelko

01.11.17 09:56 zadavatel opravil zadanie otazky s tym, ze to je uz vyriesene a ze to bol omyl.
01.11.17 10:41 Kedze svojou opravou sposobil, ze predosle reakcie boli nezmyselne, vratil som text povodnej otazky a jeho upravu som dal ako edit . Zaroven som otazku uzavrel, kedze bola vyriesena a navyse v principe nezmyselna, kedze sa jednalo o omyl
01.11.17 13:24 som opravil bosh na bosch

v com presne vidis problem ?
Problém? Zhoda náhod! Ja som písal a ty si medzi tým tému iniciatívne uzavrel. p.Žr, BOH porady. Takže žiaden problém, až na toho boha.
marcelko a noze mi prezrad, ako som mal vidiet, ze pises ? Ci telepatiu som mal pouzit ? A ci som Ti mal vari PC hacknut, nejaky key-logger nainstalovat aby som v realnom case videl, ake verse ohrdnuty sito z porady spriada a nedajboze Tvojej sebaprezentacii neuzavretim temy napomocny byt mohol ?
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Jednému pochybuje pochopenie mládí, tolerantnosť, druhému tolerantnosť a úcta k staršiemu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať