Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

taiko
sito
taiko
sito
veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
marcelko

01.11.17 09:56 zadavatel opravil zadanie otazky s tym, ze to je uz vyriesene a ze to bol omyl.
01.11.17 10:41 Kedze svojou opravou sposobil, ze predosle reakcie boli nezmyselne, vratil som text povodnej otazky a jeho upravu som dal ako edit . Zaroven som otazku uzavrel, kedze bola vyriesena a navyse v principe nezmyselna, kedze sa jednalo o omyl
01.11.17 13:24 som opravil bosh na bosch

v com presne vidis problem ?
Problém? Zhoda náhod! Ja som písal a ty si medzi tým tému iniciatívne uzavrel. p.Žr, BOH porady. Takže žiaden problém, až na toho boha.
marcelko a noze mi prezrad, ako som mal vidiet, ze pises ? Ci telepatiu som mal pouzit ? A ci som Ti mal vari PC hacknut, nejaky key-logger nainstalovat aby som v realnom case videl, ake verse ohrdnuty sito z porady spriada a nedajboze Tvojej sebaprezentacii neuzavretim temy napomocny byt mohol ?
Nejedná sa o moje, či niekoho iného písanie. Ale o tvoju iniciatívu. Ako žandár zo Sain Tropez. Len sa realizuj ...
0 1
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Včera sa mi podarilo ako hosťujúcemu klávesákovi "rockovej kostolnej kapely" zúčastniť sa slávnostnej omše ku 500. výročiu reformácie. Je zaujímavé uvedomiť si, že dvom kresťanským cirkvám, pôsobiacim v Európe, trvalo 500 rokov, než sa naučili vzájomnej tolerancii. Ale máme ju tu a snáď môžeme povedať, že spolu s humanizmom a racionalizmom tvorí základy našej európskej kultúry. A asi by sme si aj mali uvedomiť, že dobré vzťahy medzi cirkvami sú niečím výnimočným a určite by sme ich nemali brať ako samozrejmosť. Pokiaľ nemáme za sebou tých 500 rokov.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ing. Ľubomír Janoška
Včera sa mi podarilo ako hosťujúcemu klávesákovi "rockovej kostolnej kapely" zúčastniť sa slávnostnej omše ku 500. výročiu reformácie. Je zaujímavé uvedomiť si, že dvom kresťanským cirkvám, pôsobiacim v Európe, trvalo 500 rokov, než sa naučili vzájomnej tolerancii. Ale máme ju tu a snáď môžeme povedať, že spolu s humanizmom a racionalizmom tvoria základy našej európskej kultúry. A asi by sme si aj mali uvedomiť, že dobré vzťahy medzi cirkvami sú niečím výnimočným a určite by sme ich nemali brať ako samozrejmosť. Pokiaľ nemáme za sebou tých 500 rokov.
oprav sa Slávnostných "služieb Božích" vraj to nie je obsahovo to isté ako omša. A kde to bolo?
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí. nie som tretí.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

sito
Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí.
Raz sú to ateisti potom zase islam a zase naopak
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
sito
Kde sa dvaja bijú, tretí víťazí.
Raz sú to ateisti potom zase islam a zase naopak
Turci s dostali až k Viedni v stredoveku. Dnes, dnes sú už aj v Hamburgu, aj plávať sa naučili Le Manche preplávali, ba aj za Krištofom sa pustili. Nakoniec zistili, že zem je guľatá.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ing. Ľubomír Janoška
Včera sa mi podarilo ako hosťujúcemu klávesákovi "rockovej kostolnej kapely" zúčastniť sa slávnostnej omše ku 500. výročiu reformácie. Je zaujímavé uvedomiť si, že dvom kresťanským cirkvám, pôsobiacim v Európe, trvalo 500 rokov, než sa naučili vzájomnej tolerancii. Ale máme ju tu a snáď môžeme povedať, že spolu s humanizmom a racionalizmom tvorí základy našej európskej kultúry. A asi by sme si aj mali uvedomiť, že dobré vzťahy medzi cirkvami sú niečím výnimočným a určite by sme ich nemali brať ako samozrejmosť. Pokiaľ nemáme za sebou tých 500 rokov.
Tak to musel byt zazitok. Uz sa to malo udiat velmi davno, lebo len nazeranie k cielu je ine.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
Včera sa mi podarilo ako hosťujúcemu klávesákovi "rockovej kostolnej kapely" zúčastniť sa slávnostnej omše ku 500. výročiu reformácie. Je zaujímavé uvedomiť si, že dvom kresťanským cirkvám, pôsobiacim v Európe, trvalo 500 rokov, než sa naučili vzájomnej tolerancii. Ale máme ju tu a snáď môžeme povedať, že spolu s humanizmom a racionalizmom tvoria základy našej európskej kultúry. A asi by sme si aj mali uvedomiť, že dobré vzťahy medzi cirkvami sú niečím výnimočným a určite by sme ich nemali brať ako samozrejmosť. Pokiaľ nemáme za sebou tých 500 rokov.
oprav sa Slávnostných "služieb Božích" vraj to nie je obsahovo to isté ako omša. A kde to bolo?
Opravujem sa
Máš pravdu, bolo to dosť neformálne na omšu - namiesto kázne bol príhovor, takisto mal príhovor aj farár RKC, boli aj básne, aj zbor.
Toto bolo konkrétne v Pezinku, ale takéto oslavy boli tak trošku všade.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

sito
"- Dnes 11:50 - permalink

A jejé, takže si spod Breziny"

Brezy boli, vyrezané boli, už ich to nebolí.



" Čo, skríkol mesiac na skaly, hovno tri krát skaly zvolali"
"Majstre", čo ste s tým chceli povedať národu?
Báseň okrem toho, že je krásna, nesie v sebe hlbokú myšlienku. Inak vníma text dieťa, inak -dsaťročný človek. Stačí vymeniť pár slov v básni, ja Vám ju pretextovávať nebudem, ak ste ju ešte doteraz nepochopili.

V poslednom čase, kam vkročíš, iba trúsiš ...
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Si ho zahnala...
kvôliva národu, okašlal Poradu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
TLC, to je co ? Nejaky dalsi mozgomlyn ?
TLC patrí pod Discovery Communications, LLC
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nedá mi tých 20 eur za známku zo včerajška. Každý stupeň školy má vychovávať, veď doslova vedú mladých ku korupcii. Takto sa nedočkáme nápravy asi nikdy.
Niekto sa nechá kúpiť za 20 eur! 20 eur.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
afrikánka
862, či ktoré numero...neskoro píšeš adminovi. Všetko je to iba klam, zastieranie a podvod. Ja som písala 22.10. 2017 a menovala som tam teba a druhú krysu. Chalupár? Veď to je iba minimum, proti tvojím zákerným špinavostiam, ktoré tu robíš už roky!!!!! Ty pokrytec, si obyčajný zradca a podvodník. Celá porada je zaprasená tvojimi nickami. Je už ťažko rozoznať, kto je kto. Nedôvera voči novým nickom, dnes sa dá povedať, že si takmer zničil Poradu. Psychopat si...aj s ňou, obaja. A čudujem sa "starým poraďákom, že vôbec na teba reagujú.
jáá?? ja som sám
1 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
inak parádny matroš ten internet, každého niečo se..ie a potom sú zvady na pol dňa o ničom podstata nikde, len dáta prej..bané
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

bettylou
inak parádny matroš ten internet, každého niečo se..ie a potom sú zvady na pol dňa o ničom podstata nikde, len dáta prej..bané
Mne to nevadí, dáta neobmedzené
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
taiko
sito
taiko
sito
veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
marcelko

01.11.17 09:56 zadavatel opravil zadanie otazky s tym, ze to je uz vyriesene a ze to bol omyl.
01.11.17 10:41 Kedze svojou opravou sposobil, ze predosle reakcie boli nezmyselne, vratil som text povodnej otazky a jeho upravu som dal ako edit . Zaroven som otazku uzavrel, kedze bola vyriesena a navyse v principe nezmyselna, kedze sa jednalo o omyl
01.11.17 13:24 som opravil bosh na bosch

v com presne vidis problem ?
Problém? Zhoda náhod! Ja som písal a ty si medzi tým tému iniciatívne uzavrel. p.Žr, BOH porady. Takže žiaden problém, až na toho boha.
marcelko a noze mi prezrad, ako som mal vidiet, ze pises ? Ci telepatiu som mal pouzit ? A ci som Ti mal vari PC hacknut, nejaky key-logger nainstalovat aby som v realnom case videl, ake verse ohrdnuty sito z porady spriada a nedajboze Tvojej sebaprezentacii neuzavretim temy napomocny byt mohol ?
Nejedná sa o moje, či niekoho iného písanie. Ale o tvoju iniciatívu. Ako žandár zo Sain Tropez. Len sa realizuj ...
Na hrušky neleziem, ale ty lezieš zasa po kútoch. A čo ťa žere? Ten žandár? A nie si tu ako žandár ...


"taiko - Dnes 19:30 - permalink

ech Ty trulo, vsak aspon bud konzistenntny v tych svojich bludoch. Stary chlap a furt sa necha na hruskach chytit ako sopliak"
0 1
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Ten permalink?
Ma prekvapuješ, AUTOR. Očakávala by som od teba iné vyjadrenia, slová, myšlienky, vychádzajúc z tvojho veku, vzdelania, pobytu na "západe", prezentácie na Porade...tu predkladáš filozofické témy a popritom si iba jednoduchý chlapec z východného bloku.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
sito
"- Dnes 11:50 - permalink

A jejé, takže si spod Breziny"

Brezy boli, vyrezané boli, už ich to nebolí.



" Čo, skríkol mesiac na skaly, hovno tri krát skaly zvolali"
"Majstre", čo ste s tým chceli povedať národu?
Báseň okrem toho, že je krásna, nesie v sebe hlbokú myšlienku. Inak vníma text dieťa, inak -dsaťročný človek. Stačí vymeniť pár slov v básni, ja Vám ju pretextovávať nebudem, ak ste ju ešte doteraz nepochopili.

V poslednom čase, kam vkročíš, iba trúsiš ...
A že ty sa vypytuješ. Ty si pekný vtáčik? Áno je to krásna báseň aj zmysle má, aj je pekne zarecitovala. A pretextovanie nebolo pre teba, ani národ. No ale je tvojim poslaním si rypnúť, zobákom.

Na porade? Ale veď nie ja som ju ... potrúsil ...
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

sito
sito
taiko
sito
taiko
sito
veronikasad
sito
?uuurva, a že nerozčuluj sa ...

http://www.porada.sk/t302322-12-rocn...yriesene.html#

Diktátor má posledné slovo.

A nie si ty bloňďák z Amsterdamu?

Blondínka dotlačí auto do servisu. Technik prekutá všetky kúty auta. Pýta sa jej, ste si istá, že ste svoje auto dotlačili na správne miesto? A prečo sa ma to pýtate? Nádrž je prázdna.

Čo ešte môže byť prázdne u tajka? Téma?
Marcel, kvôli čomu sa rozculujes? Prečítal si si aj doplnenie od zadávateľa témy?
Áno, Veronika, áno! Ale, všimni si časový sled a kto upravil otázku? Kto uzavrel tému?

Pán Boh to nebol. Kto si myslí, že je p. Septim?
marcelko

01.11.17 09:56 zadavatel opravil zadanie otazky s tym, ze to je uz vyriesene a ze to bol omyl.
01.11.17 10:41 Kedze svojou opravou sposobil, ze predosle reakcie boli nezmyselne, vratil som text povodnej otazky a jeho upravu som dal ako edit . Zaroven som otazku uzavrel, kedze bola vyriesena a navyse v principe nezmyselna, kedze sa jednalo o omyl
01.11.17 13:24 som opravil bosh na bosch

v com presne vidis problem ?
Problém? Zhoda náhod! Ja som písal a ty si medzi tým tému iniciatívne uzavrel. p.Žr, BOH porady. Takže žiaden problém, až na toho boha.
marcelko a noze mi prezrad, ako som mal vidiet, ze pises ? Ci telepatiu som mal pouzit ? A ci som Ti mal vari PC hacknut, nejaky key-logger nainstalovat aby som v realnom case videl, ake verse ohrdnuty sito z porady spriada a nedajboze Tvojej sebaprezentacii neuzavretim temy napomocny byt mohol ?
Nejedná sa o moje, či niekoho iného písanie. Ale o tvoju iniciatívu. Ako žandár zo Sain Tropez. Len sa realizuj ...
Na hrušky neleziem, ale ty lezieš zasa po kútoch. A čo ťa žere? Ten žandár? A nie si tu ako žandár ...


"taiko - Dnes 19:30 - permalink

ech Ty trulo, vsak aspon bud konzistenntny v tych svojich bludoch. Stary chlap a furt sa necha na hruskach chytit ako sopliak"
Riško bude žasnúť nad tou tvojou novinkou, čo sa ti v tej tvojej hlavičke zrodila " VYRIESENE " téma v base. Žr.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Éééééé..... oné.......ľaľa................
Citácie citácii citovaných citácií.....
Kúrňa........... šak to skráťte............ kto má toľko tým kolieskom na hlodavcovi krútiť.......
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať