Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ing. Ľubomír Janoška
kopretinka
Fuj,ako som sa nas....mali to medzi maslami,ale maslo to nie je,a ja väčšinou čítam zloženie,teraz som nečítala...palmový,kokosový,bambucké maslo-to sa dá jesť??repkový,sójový....mliečneho iba 22%.Hodila by som to do mydla,ale nepíšu presné zloženie...tak som to hodila do koša...
ešte navrch "ilustračné foto" priamo na výrobku, to už je naozaj kus drzosti
no to ilustračné foto ma neštve,ono je to fakt mäkké a dá sa to takto natierať hneď po vybratí z chladničky.Vyzerá to ako maslo.Bola to moja chyba,že som si nevšimla,že to nemá na sebe nápis MASLO.
Ale aj v obchode zavádzajú,lebo to mali medzi maslami,iné tuky boli inde uložené....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

sito
Pomôcka ...dár
Už mi prišlo správne riešenie. V tomto teda nie som dobrý :-)) Akurát neviem, prečo to má veľké Ž, správne malo byť malé :-))
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka - možno má "mlékárna Opočno" nejakú svoju horu, kde pestujú palmy, kokosovníky, sóju, repku a toto je ich "vlajkový produkt".
Malo by to byť hodnotené ako klamanie spotrebiteľa a následne udelená max. možná pokuta!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
Kupujte sk potraviny....u chlapa v robote...sef volal do hyzy.....ze tonu mesacne by bral kuracich ceckov......ho vysmiali..ani sa snim nebavili....
to akože tona je pre nich málo??
Veru malo....tak potom nech tu nekvakaju...ze sa nevari z sk masa....
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
sito
Pomôcka ...dár
Už mi prišlo správne riešenie. V tomto teda nie som dobrý :-)) Akurát neviem, prečo to má veľké Ž, správne malo byť malé :-))
Titul.

PuDr. Dežo ... CSc.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sito
Nandrolon
sito
Pomôcka ...dár
Už mi prišlo správne riešenie. V tomto teda nie som dobrý :-)) Akurát neviem, prečo to má veľké Ž, správne malo byť malé :-))
Titul.

PuDr. Dežo ... CSc.
To bude málokto poznať...takže preklad :

Posunovač u dráhy ...Dežo....Calkom slušný cigán...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
Fuj,ako som sa nas....mali to medzi maslami,ale maslo to nie je,a ja väčšinou čítam zloženie,teraz som nečítala...palmový,kokosový,bambucké maslo-to sa dá jesť??repkový,sójový....mliečneho iba 22%.Hodila by som to do mydla,ale nepíšu presné zloženie...tak som to hodila do koša...
Aj také je, že " Maslíčko" Keď som v Rakúsku tam si aspoň metre kúpim. Alpské Ale bola tu aj téma "domáce"
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač
sito
Nandrolon
sito
Pomôcka ...dár
Už mi prišlo správne riešenie. V tomto teda nie som dobrý :-)) Akurát neviem, prečo to má veľké Ž, správne malo byť malé :-))
Titul.

PuDr. Dežo ... CSc.
To bude málokto poznať...takže preklad :

Posunovač u dráhy ...Dežo....Calkom slušný cigán...
A teraz čo? Posunovača u dráhy, Deža ..., či toho celkom slušného ...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
Ing. Ľubomír Janoška
kopretinka
Fuj,ako som sa nas....mali to medzi maslami,ale maslo to nie je,a ja väčšinou čítam zloženie,teraz som nečítala...palmový,kokosový,bambucké maslo-to sa dá jesť??repkový,sójový....mliečneho iba 22%.Hodila by som to do mydla,ale nepíšu presné zloženie...tak som to hodila do koša...
ešte navrch "ilustračné foto" priamo na výrobku, to už je naozaj kus drzosti
no to ilustračné foto ma neštve,ono je to fakt mäkké a dá sa to takto natierať hneď po vybratí z chladničky.Vyzerá to ako maslo.Bola to moja chyba,že som si nevšimla,že to nemá na sebe nápis MASLO.
Ale aj v obchode zavádzajú,lebo to mali medzi maslami,iné tuky boli inde uložené....
Čo ťa hory zlákali? :-) Veď tam nemáš žiadne zvieratko s vemenom.
http://tn.nova.cz/clanek/velke-srovn...ako-kamen.html
Velké srovnání másel: Která jsou měkká a která tvrdá jako kámen? Článok z dneška
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja už ani Hyzu nekupujem, a kuracie iba pre psíka, lebo ten obsah granúl je odstrašujúci, i keď ani tá hydina nie je pre živého tvora nič moc. Ale veterinári nás už v minulosti stáli toľko, žeby som to rada obmedzila.
Prešla som z hydiny iba na morčacie, a to len len HU, bola by som rada, keby to niekto pripomienkoval.
.
V jednej reštaurácii v okolí mi bolo oznámené, nie vedúcim, že varia iba z mrazeného kuracieho vopred nasoleného mäsa. To by ma fakt zaujímala krajina pôvodu. Vivat meníčka pre zamestnancov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Decko kupilo morcacie..ja moc morcacie nie...lebo mi smrdelo.....kazde maso ma svoj pach-vonu....ale musim povedat....ze som napacovala a parada...daleko chutnejsie ako kuracie....jeden balik bol HU...
Morky asi nie su taka masofka...ako kura....mozno nie su krmene az takym sajrajtom...pre rychle nafuknutie...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Decko kupilo morcacie..ja moc morcacie nie...lebo mi smrdelo.....kazde maso ma svoj pach-vonu....ale musim povedat....ze som napacovala a parada...daleko chutnejsie ako kuracie....jeden balik bol HU...
Morky asi nie su taka masofka...ako kura....mozno nie su krmene az takym sajrajtom...pre rychle nafuknutie...
Morcacie je jedine maso z beznej sorty , na ktoru pes nealergizuje skrabanim sa.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
lujza.j
Decko kupilo morcacie..ja moc morcacie nie...lebo mi smrdelo.....kazde maso ma svoj pach-vonu....ale musim povedat....ze som napacovala a parada...daleko chutnejsie ako kuracie....jeden balik bol HU...
Morky asi nie su taka masofka...ako kura....mozno nie su krmene az takym sajrajtom...pre rychle nafuknutie...
Morcacie je jedine maso z beznej sorty , na ktoru pes nealergizuje skrabanim sa.
to vazne ? Kazde ine maso je "nedobre" ? My uz cim dalej tym viac zajace kupujeme, tiez sa mi nejak vidi ze to nebude este masovka, ergo natlacene somarinami. A ten vyvar zo zajacich kosti, hmmmm
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pisala som "bezna sorta masa" co je u mna kurca, kacka, prasa , hovadzina. Ja zajaca za beznu sortu nepovazujem, nikdy som ho nejedla, ani ked som este jedla maso, raz som ho videla upecene, vyzeralo to ako macka...tak za mna ee nikdy.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nandrolon
kopretinka - možno má "mlékárna Opočno" nejakú svoju horu, kde pestujú palmy, kokosovníky, sóju, repku a toto je ich "vlajkový produkt".
Malo by to byť hodnotené ako klamanie spotrebiteľa a následne udelená max. možná pokuta!
??? - to je aj pre kopretinku
Vsak to tam mohol polozit iny zakaznik. Zato ze je to medzi 2 maslami, tak to nekupim ako maslo. Necitas nazov vyrobku? ja ano, pri masle aj podiel mliecneho tuku a vyrobcu. Kupila si "Pozdrav z hor", a ty si nevdacna.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Pisala som "bezna sorta masa" co je u mna kurca, kacka, prasa , hovadzina. Ja zajaca za beznu sortu nepovazujem, nikdy som ho nejedla, ani ked som este jedla maso, raz som ho videla upecene, vyzeralo to ako macka...tak za mna ee nikdy.
no si ma zneistela teraz, ze co si to my kupujeme. Pre mna je to bezna sorta, kedz stari rodicia chovali zajace, tak sme to mozno mali castejsie ako bezne
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai..ty si tam nevies kupit ich maso....tak ako ja v at..ze je to ich "at" nie take ako ked ma lidl akciu na kuracinu a dotiahne to z de...a oni z pl..mozno?!
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Tai..ty si tam nevies kupit ich maso....tak ako ja v at..ze je to ich "at" nie take ako ked ma lidl akciu na kuracinu a dotiahne to z de...a oni z pl..mozno?!
nuz ako ktore, nieco je veru aj dovezene. Napr z BE, ci FR.
Ale take akcie ako na SK tu nie su nikdy. Takze zatial im verime
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ked zajaca...vykostujem na tajňaša..decko by to nezjedlo...ze macka..
V mrazaku mam kosti z.dvoch...ja moc polifku nie....je mi sladka...musim s niecim zmotat...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Ja ked zajaca...vykostujem na tajňaša..decko by to nezjedlo...ze macka..
V mrazaku mam kosti z.dvoch...ja moc polifku nie....je mi sladka...musim s niecim zmotat...
Mne je to teraz celkom jedno, ja maso nejem.A muz zje vsetko, jemu je to jedno.
Naposledy upravil alaya1 : 03.11.17 at 15:05
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať