Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Napriek traume zo včera......veľmi a zo srdca ďakujem všetkým,ktorí neváhali a ponúkli mi pomoc som dojatá a šťastná,že predsa len je viac dobrých ľudí,ktorí sú ochotní pomôcť vlastne neznámemu človeku....zároveň sa ospravedlňujem,že to nemôžem prijať....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nie si neznáma, si naša.
5 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Môj fitlist mi vygeneroval na zajtrajší olovrant toto: Goudu pokrájame na kocky a menšie trojuholníky a vytvarujeme strom. Paradajku prerežeme na polovičku, pridáme polovicu olivy ako hlavu a zo zvyšku olivy vyrobíme nohy. Dozdobíme zeleninou (obrázok sa nedá pridať). A ešče aj tá paradajka ja tam cherry nafotená - to už sa blíži k hladovke . Budem to musieť niečím doplniť, aby som si nezhamala metabolizmus.
Mi nervy cuká z toho ch.ja Anika61, až začínam špekulovať, či isto idem až tolko chudnúť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

niekto vymazal tému,kde prosia o peniaze pre kobylku,ktorej hrozí oslepnutie.Neviem prečo.Ten človek sa tu zaregistroval pod svojim skutočným menom,našla som ho na FB,našla som tam aj toho koňa,našla som jeho priateľku.......jej najnovší príspevok je o kobylke....https://www.facebook.com/ALi.lafame
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tu je tá kobylka,ja pomôcť bohužiaľ neviem
https://www.facebook.com/Pomozte-Jan...mA&pnref=story
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Dnes rano som bol v cistiarni. Chlap predo mnou doniesol monterky a ine pracovne oblecenie. Pani mu na polo-MECHANICKEJ kalkulacke s papierovou paskou vyratala 285e. On zaprotestoval ze vsak doteraz to vzdy stalo polovicu. Tak preratala a vyslo jej 252. Stale moc. Na treti pokus sa dopracovala k sume 205. S tym uz suhlasil.
Keby mal viac trpezlivosti mohol dosiahnut tu polovicu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je suma, jak keby čistil vodičák :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nandrolon
To je suma, jak keby čistil vodičák :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Monterky, to neznamená, že boli len jedny. Ak, koľko nových by si kúpil za tých 285, 252 alebo 205 €?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - ak to boli montérky od stavbára... tak asi prenájom kompresora, zbíjačky a chlapa na zbíjačku, ak to bolo od nejakého automechanika.... tak kúpa sudu odmasťovača, ochranných rukavíc, veľkej kade.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ešte raz o chystaných obmedzeniach pri vodičákoch https://banos.blog.sme.sk/c/469478/v...i.html?ref=tit
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo na to? Ak to takto pôjde %dalej, tak sa možno v budúcnosti dočkáme nariadenia, že riadiť vozidlo nemôžu ani hluchonemí, potom telesne postihnutí, po amputáciách končatín, potom, prídu na rad chorí, starí, nladí a nakoniec nikto nebude môcť viesť vozidlo.
V tom Bruseli sedia populisti, "odborníci" na slovo vzatí....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Čo na to? Ak to takto pôjde %dalej, tak sa možno v budúcnosti dočkáme nariadenia, že riadiť vozidlo nemôžu ani hluchonemí, potom telesne postihnutí, po amputáciách končatín, potom, prídu na rad chorí, starí, nladí a nakoniec nikto nebude môcť viesť vozidlo.
V tom Bruseli sedia populisti, "odborníci" na slovo vzatí....
ešte že vymýšľajú tie autonómne autá bez šoférov....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
ešte raz o chystaných obmedzeniach pri vodičákoch https://banos.blog.sme.sk/c/469478/v...i.html?ref=tit
Pred pár dňami, keď táto novinka uzrela svetlo sveta, som zareagoval.
Včul mi nie je ale jasné, že prečo reaguje pán advokát.
Úplné znenie smernice
https://publications.europa.eu/sk/pu.../source-search

Mňa by skôr zaujímalo, či bude alebo už je na svete nejaký vzor náležitého potvrdenia pre účely kontroly zo strany polišov.
Snáď nebudem nosiť so sebou celú lekársku dokumentáciu...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač
Dáša_
ešte raz o chystaných obmedzeniach pri vodičákoch https://banos.blog.sme.sk/c/469478/v...i.html?ref=tit
Pred pár dňami, keď táto novinka uzrela svetlo sveta, som zareagoval.
Včul mi nie je ale jasné, že prečo reaguje pán advokát.
Úplné znenie smernice
https://publications.europa.eu/sk/pu.../source-search

Mňa by skôr zaujímalo, či bude alebo už je na svete nejaký vzor náležitého potvrdenia pre účely kontroly zo strany polišov.
Snáď nebudem nosiť so sebou celú lekársku dokumentáciu...
žiadnu dokumentáciu so sebou nebudeš musieť nosiť. Ke´d odborný lekár usúdi, že spadáš do tejto kategórie, bude povinný ťa nahlásiť obvodnému lekárovi a ten na dopravný inšpektorát, kde ti proste vodičák odoberú. Keď sa zlepšíš, lekár povolí vodičák vrátiť. Pri niektorých diagnózach asi nepovolí. Tu budú zrejme horšie tie kardio diagnózy. Rovnako to dnes funguje pri epilepsii.

Celkom by ma zaujímalo, či je niekde štatistika, koľko nehôd spôsobia vodiči s takýmito problémami. Alebo ide o pseudoproblém.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
žiadnu dokumentáciu so sebou nebudeš musieť nosiť.

Celkom by ma zaujímalo, či je niekde štatistika, koľko nehôd spôsobia vodiči s takýmito problémami. Alebo ide o pseudoproblém.
Ale šak ja viem, že nie.
Akurát ide o to, že ovčan bude zasa za dverami ordinácií pobehovať a stepovať.

Zaujímavé je ale to, že tu EU pomaly ženie pacientov do patovej situácie.
Hypoglykémia ? Nemôžeš šoférovať !
Heperglykémia ? Dodžubeš si telo ešte viac !
Vodičák odhodiť a nešoférovať ?
Že kde a ako táto smernica skončí, je vopred jasné.

Koľko takýchto vodičov spôsobí nehôd ? Nuž oveľa menej (mizivé promile), ako tí ostatní. Už len z titulu, že takýto vodič si je vedomý následkov a preto prispôsobí svoje schopnosti za volantom a ide normálne.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No bisťu - Slovenská pošta skúša nové "vymoženosti" - lístkomat (ako niekde na úradoch, inšpektoráte).....
Sranda je v tom, že predtým ak si šiel podať list, peniaze, vybrať peniaze, vybrať doporučený list a pod. šiel si ku ktorejkoľvek univerzálnej priehradke, kde bolo menej ľudí a fertig. Teraz? Chceš vybrať peniaze z poukážky? Naťukáš, určí ti priehradku a ČAKÁŠ, kým sa rozsvieti tvoje číselko. Ale vtip je v tom, že ešte pred tebou sú napr. dvaja, traja štyria s tým istým. A ty musíš sa postaviť na nich - ale vedľajšia priehradka je prázdna, lenže tá to neurobí, lebo len listy prijíma (ale predtým robila všetko).
Ľudia, čo vychádzajú z pošty - odpľúvajú si od zlosti, čo to za *íčovinu vymysleli.
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Toto v Bratislave funguje už dávno, naraz aj platím šeky a posielam listy, pri tej istej priehradke, všetky robia všetko. Funguje to minimálne rok takto.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja som ešte nebola na pošte odkedy to zaviedli, no chlapček tam chodí denne s poštou z úradu práce, robí tam sekretárku v podateľni, a akurát dnes mi vravel ráno, že ľutuje pani uvádzačku na pošte v tomto sociálkovom období, lebo tí naši spoluobčania ju tam zlynčujú..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Dáša_
ešte raz o chystaných obmedzeniach pri vodičákoch https://banos.blog.sme.sk/c/469478/v...i.html?ref=tit
Pred pár dňami, keď táto novinka uzrela svetlo sveta, som zareagoval.
Včul mi nie je ale jasné, že prečo reaguje pán advokát.
Úplné znenie smernice
https://publications.europa.eu/sk/pu.../source-search

Mňa by skôr zaujímalo, či bude alebo už je na svete nejaký vzor náležitého potvrdenia pre účely kontroly zo strany polišov.
Snáď nebudem nosiť so sebou celú lekársku dokumentáciu...
Čo sa rozčuľuješ ja už dávno musím ako vodič N1 nosiť kartičku od lekára a od psychiatra (oboje za poplatok) takže vzor existuje a potvrdenie platí 5 alebo 2 roky
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Dáša_
žiadnu dokumentáciu so sebou nebudeš musieť nosiť.

Celkom by ma zaujímalo, či je niekde štatistika, koľko nehôd spôsobia vodiči s takýmito problémami. Alebo ide o pseudoproblém.
Ale šak ja viem, že nie.
Akurát ide o to, že ovčan bude zasa za dverami ordinácií pobehovať a stepovať.

Zaujímavé je ale to, že tu EU pomaly ženie pacientov do patovej situácie.
Hypoglykémia ? Nemôžeš šoférovať !
Heperglykémia ? Dodžubeš si telo ešte viac !
Vodičák odhodiť a nešoférovať ?
Že kde a ako táto smernica skončí, je vopred jasné.

Koľko takýchto vodičov spôsobí nehôd ? Nuž oveľa menej (mizivé promile), ako tí ostatní. Už len z titulu, že takýto vodič si je vedomý následkov a preto prispôsobí svoje schopnosti za volantom a ide normálne.
tvojim potomkom drbnú po narodení čipy (aby ich prijali dobrovoľne alebo dokonca ich požadovali najprv národ musia osprostiť byrokraciou)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať