Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Myslela som, že také pozná každý ...
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Heh, ako nám to tu stíchlo. Ľaľa - každý chce dokázať svoju inteligenciu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

O krásach našej krajiny sa píše aj na CNN portáli:
http://edition.cnn.com/travel/articl...ide/index.html
"Spectacular abandoned castles around the world"
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Poteší - VRAJ V Nemecku budú oslavy Nového roku na arabský spôsob - ženy vo zvláštnej ohrádke To budú mať lesby radosť, nebudú ich ocumľovávať hnusní chlapi
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Tá odtučňovacia kura neúčinkuje! Asi som ju nemal zožrať celú naraz...
26001008_929349457213548_4792954989855904663_n.jpg  
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak privítanie Nového roka máme už šťastne za sebou a môžeme bilancovať. Dostala som správu, nech ju šírim ďalej. Budem rada, ak sa pridáte so svojimi skúsenosťami.

"Dnes ani jeden vták. Ani jeden neprišiel na zrno, ani jeden!!"
.
Ešte v noci mi dcéra písala, že tam zatiaľ majú pokoj. Neskôr, že netušili, že za kopcom je civilizácia. Vraj ohňostroj ako v Sydney, neviem, kde vzala to trefné prirovnanie, TV nemajú. lebo som pozrela google, a fakt http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/19...ojich-dejinach.

Bývajú zatiaľ so šťastím v takom menšom údolí, plno vody okolo aj s potokom, cez lúku les, pre zvieratká, aj vodné, hotový raj. Psy, poník ..., kočíky ...
Pred balkónom veľký strom, tak vtáctvo kŕmia o 106. Ku mne chodili tri druhy, k nim oveľa viac, nakoľko blízko les, presne ako písala Afrikánka. Majitelia sú sami nešťastní, že tam bola príroda v čistej podobe, mesto stihlo za 10 r. z lúčnej plochy urobiť mestský udržiavaný park.
Neskôr sa z ich ulice pridali delobuchovať tri domy.
.
Sydney zdôvodňuje: "Predstavitelia Sydney, hlavného mesta austrálskeho štátu Nový Južný Wales, uviedli, že podujatie prinesie mestu v prepočte 170 miliónov USD a "nezaplatiteľnú publicitu". Takmer polovicu oslavujúcich návštevníkov Sydney totiž tvoria turisti.

.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V týždni mi natočila, ako im ďateľ na zábradlí opravoval dva dni kŕmidlo, dobre, že ho nerozobral celkom. :-) Stĺpiky.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

20 delostreleckých sálv vypálených!
Tohto roku pálili presne.
A ešte niečo - delostrelci z MI. Moji bývalí "susedia" (i ja som pôvodne delostrelec - preto som niekedy hluchý, ak to potrebujem ). A prvýkrát velila žena.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Veď som si pomyslela, že zasa ešte niekomu hrablo. Ale bolo to moc pravidelné, tak mi došlo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Že dobre "búchali", čo?
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

"Zábavnú" pyrotechniku by som zakázala.....že príjem v miliónoch.....a keď to tu nebolo,tak žili aj bez miliónov.žiadne peniaze nie sú viac ako tie škody,čo tá pyrotechnika napácha.......vyplašená zver v horách s jej následnou smrťou,vyplašené a stratené psy,tu je väščinou chyba v majiteľoch,že ich nemajú na vodítku,ale aj pes na vodítku sa vie vytrhnúť,ani zatvorenie v byte nepomôže,je to taký hluk,že to zviera z toho má infarktové stavy,a nemôžete psa zavrieť na celý deň a noc,musí ísť von...a tí chudáci priviazaný k búdam.... a keby len zviera,včera spomínala známa,že deti sa strašne boja,plačú a mačky zaliezli tiež so strachom do skrine,lebo nevedeli,kam sa majú schovať.Na psychiku starých,chorých,to ani nehovorím,aký to má vplyv........a bordel,ktorý nikto neuprace po sebe,ešte o pol roka budú tie obaly v trávnikoch.
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŠIE IQ.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
...........................
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŚIE IQ.
Hmmmmm..... takže............. za pyrotechniku 0€, takže potom by som mal mať IQ ∞
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
...........................
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŚIE IQ.
Hmmmmm..... takže............. za pyrotechniku 0€, takže potom by som mal mať IQ ∞
a to o penise a aute poznáš?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
misoft
kopretinka
...........................
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŚIE IQ.
Hmmmmm..... takže............. za pyrotechniku 0€, takže potom by som mal mať IQ ∞
a to o penise a aute poznáš?
Nie, no daj
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kopretinka, máš recht, mňa to roky štve. Vyhodené peniaze.
Ešte keby niekto napísal, čo tým tvorom spôsobujú tie splodiny. Či sa môžu nimi zadusiť.
Lebo naši zadní susedia sa zasa exponovali jak fras, všetko namierené na nás a nie na ich ulicu. Ešte som vonku nebola.
Pes ako osika, zaľahol mi pri ležadle klávesnicu na stole, aj tak ho vždy celého objímam. Nepomáha.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
kopretinka
misoft
kopretinka
...........................
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŚIE IQ.
Hmmmmm..... takže............. za pyrotechniku 0€, takže potom by som mal mať IQ ∞
a to o penise a aute poznáš?
Nie, no daj
Nie, domyslím si, ale o úmere výšky manželov viem.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Tak privítanie Nového roka máme už šťastne za sebou a môžeme bilancovať. Dostala som správu, nech ju šírim ďalej. Budem rada, ak sa pridáte so svojimi skúsenosťami.

"Dnes ani jeden vták. Ani jeden neprišiel na zrno, ani jeden!!"
.
Ešte v noci mi dcéra písala, že tam zatiaľ majú pokoj. Neskôr, že netušili, že za kopcom je civilizácia. Vraj ohňostroj ako v Sydney, neviem, kde vzala to trefné prirovnanie, TV nemajú. lebo som pozrela google, a fakt http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/19...ojich-dejinach.

Bývajú zatiaľ so šťastím v takom menšom údolí, plno vody okolo aj s potokom, cez lúku les, pre zvieratká, aj vodné, hotový raj. Psy, poník ..., kočíky ...
Pred balkónom veľký strom, tak vtáctvo kŕmia o 106. Ku mne chodili tri druhy, k nim oveľa viac, nakoľko blízko les, presne ako písala Afrikánka. Majitelia sú sami nešťastní, že tam bola príroda v čistej podobe, mesto stihlo za 10 r. z lúčnej plochy urobiť mestský udržiavaný park.
Neskôr sa z ich ulice pridali delobuchovať tri domy.
.
Sydney zdôvodňuje: "Predstavitelia Sydney, hlavného mesta austrálskeho štátu Nový Južný Wales, uviedli, že podujatie prinesie mestu v prepočte 170 miliónov USD a "nezaplatiteľnú publicitu". Takmer polovicu oslavujúcich návštevníkov Sydney totiž tvoria turisti.

.
Niekoľko pohľadov:
1.Keby ľudia neboli (neviem ako to nazvať lebo u nás keď sme mali ošípané tak v chlieve sa vždy vyprázdňovali do jedného rohu, vždy to bolo na druhej strane od válova) bordelári tak by sa nemusel upravovať neudržiavaný prírodný priestor ako park, lebo do upraveného parku sa väčšinou bordel nevynáša.
2. Zlatí komunisti tak sa báli násilností voči nim že nedovolili ani silvestrovskú imitáciu. alebo že by boli väčší ekológovia ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
pavol54
kopretinka
misoft
kopretinka
...........................
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŚIE IQ.
Hmmmmm..... takže............. za pyrotechniku 0€, takže potom by som mal mať IQ ∞
a to o penise a aute poznáš?
Nie, no daj
Nie, domyslím si, ale o úmere výšky manželov viem.
Jeden u nás nosil o dve čísla väčšie topánky
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
20 delostreleckých sálv vypálených!
Tohto roku pálili presne.
A ešte niečo - delostrelci z MI. Moji bývalí "susedia" (i ja som pôvodne delostrelec - preto som niekedy hluchý, ak to potrebujem ). A prvýkrát velila žena.
Poriadny delostrelec je hluchý, ale vždy počuje keď je strhnutá "obrúčka"(to bolo nepríjemné najmä pri zápočtových streľbách), ale ty ako PTRS to nemôžeš poznať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Myslíš? Aj PTRS dá riadnu ranu. Okrem toho, 120mm H - strieľal som, 100mm kanón - strieľal som, 82mm BZK - strieľal som (mierič) a ten dáva riadne šupy! Práve od neho mám zhoršený sluch, vtedy akosi "neboli chrániče sluchu" (ani tie špunty - len baranice sme mali). Ja mám toho odstrieľané dosť....
Ako PTRS-kar som musel okrem svojej zbrane ovládať i klasické delostrelectvo.
Vrátane skrátenky, úplnej prípravy, PP, PV, priamej i nepriamej streľby. A robili sme z toho zápočty.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať