Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
pavol54
kopretinka
misoft
kopretinka
...........................
ČÍM VäČŠÍ ÚČET ZA PYrOTECHNIKU,TÝM MENŚIE IQ.
Hmmmmm..... takže............. za pyrotechniku 0€, takže potom by som mal mať IQ ∞
a to o penise a aute poznáš?
Nie, no daj
Nie, domyslím si, ale o úmere výšky manželov viem.
Jeden u nás nosil o dve čísla väčšie topánky
Ja som asi trochu odbočila, teraz si uvedomujem. Myslela som na súvis medzi výškou manžela a manželky, dá s v ňom nájsť sebavedomie muža. Tvrdia psychológovia.
Ale ani to nezaručuje šťastné a vyrovnané manželstvo.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Choďte mi niekde do teplej...

Na najvojaka s číslom 88 v celej bývalej VZ proste nemáte. Jeho prdy boli silnejšie ako nejaký lauf...a preto chcel ísť pá, na druhú stranu. Vraj by ho NATO vedelo využiť ako slabšiu náhradu atómovej bomby, bez toho žiarenia.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Myslíš? Aj PTRS dá riadnu ranu. Okrem toho, 120mm H - strieľal som, 100mm kanón - strieľal som, 82mm BZK - strieľal som (mierič) a ten dáva riadne šupy! Práve od neho mám zhoršený sluch, vtedy akosi "neboli chrániče sluchu" (ani tie špunty - len baranice sme mali). Ja mám toho odstrieľané dosť....
Ako PTRS-kar som musel okrem svojej zbrane ovládať i klasické delostrelectvo.
Vrátane skrátenky, úplnej prípravy, PP, PV, priamej i nepriamej streľby. A robili sme z toho zápočty.
1972 ako školáci ( to som nemal ešte 18!) sme museli mať povinne plastové(parafínové) špunty, (ale 122 bola pri nepriamej streľbe odpaľovaná špagátom) mal si otvoriť hubu pred výstrelom, to nám povedal starý fronťák veliteľ batérie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja som asi trochu odbočila, teraz si uvedomujem.
Trochu ?
Hm...už aby bol február...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Choďte mi niekde do teplej...

Na najvojaka s číslom 88 v celej bývalej VZ proste nemáte. Jeho prdy boli silnejšie ako nejaký lauf...a preto chcel ísť pá, na druhú stranu. Vraj by ho NATO vedelo využiť ako slabšiu náhradu atómovej bomby, bez toho žiarenia.
Máš pravdu.... oproti nemu "jsme jenom břídilové"....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
1972 ako školáci ( to som nemal ešte 18!) sme museli mať povinne plastové(parafínové) špunty, (ale 122 bola pri nepriamej streľbe odpaľovaná špagátom) mal si otvoriť hubu pred výstrelom, to nám povedal starý fronťák veliteľ batérie.
Niekedy ani otvorená huba nepomohla.... a toto platilo len pre svišťov.... pre normálnych nie, predsa bojové podmienky... vy ste sa len hračičkali....

A len tak na okraj..... striešal som skutočné OSTRÉ PTRS (nie MAKET - s asfaltovou hlavicou na jutové terče) na skutočné (vyradené "šroty") tankov a OT. Ako jeden z cca 10-tich v celej ČSSR/ ČSFR.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
1972 ako školáci ( to som nemal ešte 18!) sme museli mať povinne plastové(parafínové) špunty, (ale 122 bola pri nepriamej streľbe odpaľovaná špagátom) mal si otvoriť hubu pred výstrelom, to nám povedal starý fronťák veliteľ batérie.
Niekedy ani otvorená huba nepomohla.... a toto platilo len pre svišťov.... pre normálnych nie, predsa bojové podmienky... vy ste sa len hračičkali....

A len tak na okraj..... striešal som skutočné OSTRÉ PTRS (nie MAKET - s asfaltovou hlavicou na jutové terče) na skutočné (vyradené "šroty") tankov a OT. Ako jeden z cca 10-tich v celej ČSSR/ ČSFR.....
Na Boleticiach a v ktorom roku, u nás ich vtedy streľali v rámci ministerskej previerky traja najlepší vojaci z toho jeden SO a dvaja vojaci bat. PTRS(velitelia sa do počtu nepočítali) ? Je možné že sme sa len hračičkali ale viac ako polovina ročníka išla po skočení strednej školy na rovno na funkciu veliteľ batérie v rámci ZVO (spravidla nerámcovaných) . Inak nie len svišť ale každý mongol vie že pri prudkej zmene výšky treba pootvoriť ústa a prehltnúť aby sa vyrovnal tlak v ušiach. Inak ten fronťák nám hovoril že oni si dávali cez vojnu do uší chlebovú striedku, tak si si mohol aj strčiť keď vás veliteľ zanedbal. Podľa hesla vojak sa stará vojak má, trpí len blbý
Naposledy upravil pavol54 : 01.01.18 at 16:45
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jáááááj,už zase sa hráte na vojakov...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jáááááj,už zase sa hráte na vojakov...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
jáááááj,už zase sa hráte na vojakov...
už len pipíkov začať merať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak poobede sa ukázala až jedna sýkorka a jeden vrabec. Videl už niekto sólo vrabca?
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

tento recept prišiel veľmi neskoro
recept_na_Vanoce.jpg  
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

korela
Tak poobede sa ukázala až jedna sýkorka a jeden vrabec. Videl už niekto sólo vrabca?
to bol asi ten nenažranec
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Terezia13
tento recept prišiel veľmi neskoro
to ho priniesla osobne a peši? tri roky
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
korela
Tak poobede sa ukázala až jedna sýkorka a jeden vrabec. Videl už niekto sólo vrabca?
to bol asi ten nenažranec
Skôr novoročný zblúdilec.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Terezia13
tento recept prišiel veľmi neskoro
Ona existuje. http://www.mudr-dostalova.cz/
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

...........ja sa vždy vážim bez ponožiek a nepomáha
26169667_515912055459918_20175423568847150_n.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja sa nevazimhorsie ked ides do narkozyvtedy s pravdou von...aby nedali malo ani vela....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
korela
Tak poobede sa ukázala až jedna sýkorka a jeden vrabec. Videl už niekto sólo vrabca?
..

..korky a nebol to ten jeden, čo "ho svrbela nôžka" a chcel si skočiť so sovičkou?..

..u mňa na troch haciendách furt plno, ale väčšinou sýkorky..vrabca som zatial nevidela..ale drozda už veru hej..chodí tak poobede,okolo tretej, pažroš..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Tak poobede sa ukázala až jedna sýkorka a jeden vrabec. Videl už niekto sólo vrabca?
- ja hej.... raz... bol zo Španielska....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať