Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski....ja mam dako v pamati jeho reakcie...bud mal volit ine slova...alebo si mal kusnut do jazyka...tak ja preto
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
nepotešilo

zomrel p. labuda a v diskusii na pravde sa tomu vytešujú....
To si prestrelil s tým vytešovaním takto sa šíria falošné správy, ani jeden sa nevyjadril tak že má z toho radosť
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
nepotešilo

zomrel p. labuda a v diskusii na pravde sa tomu vytešujú....
To si prestrelil s tým vytešovaním takto sa šíria falošné správy, ani jeden sa nevyjadril tak že má z toho radosť
nech si spraví každý - kto má na tento odpad žalúdok - názor sám...
http://debata.pravda.sk/debata/45359...sieho&strana=2
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Najväčší z tých Ch*jov je abraxas.... to je superTROLL.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

hej...
ale nechajme o tak...

lebo to začne aj tu....každý má právo na svoj náror naň
ale čo tam vyvádzajú voliči smeru, sns a kotlebu je mimo chápania....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
O mrtvych len v dobrom.....odkedy "zabil" tie dve zeny na dilanici....som si ho dala do inej kolonky....ale to je moj problem....
To, ze bol podla mna ako clovek velmi arogantny nevylucuje fakt, ze herec to bol dobry... Aspon im tersz tu aroganciu ze sa po zrazke citil byt nevinny moze vysvetlit...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som niekde pisala ,ze bol zly herec....?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nie, ale ta cast bola myslena vseobecne. Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
Herr preceda? Veď on je dokonalosť samá..... spolu s jeho nohsledmi a riťvlezmi..... ostatok národa = odpad.....(jeho mienenie)....

Poznámočka: firmu A.Kisku bude vyšetrovať NAKA na čele s Bernardom Slobodníkom.... smerákom, ktorý dával desaťtisícové príspevky strane, je kamoš precedu... ergo - absolútne "nestranné" vyšetrovanie....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Poznámočka: firmu A.Kisku bude vyšetrovať NAKA na čele s Bernardom Slobodníkom.... smerákom, ktorý dával desaťtisícové príspevky strane, je kamoš precedu... ergo - absolútne "nestranné" vyšetrovanie....
Vyšetrovateľa mám na háku...aj to "nestranné" vyšetrovanie".

Lenže v iných krajinách pre iné (menšie) prípady abdikovali politici...a aj prezidenti.
Ja príslovia vcelku aj rád a jedno vraví..." Bez vetra sa ani lístok na strome nepohne " .

To pogrcané lietadlo je to najmenšie, čo ma trápi...no aj tak to Kali vytiahol. Holt, hocaký dôvod je dobrý na ten boj o moc.

Sú to hajzli politickí...neverím im ani len slovo. Môžu aj na stoh biblií prisahať, že im ide o blaho štátu, o občana.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ani ja im neverím ani nos medzi očami a dupľom už nie hranatému birmovanému ateistickému bezstavovcovi.... i keď teraz sa "dušuje", že nebude "kandidovať".... o rok sa to obráti o 180°.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
Asi si si ma pomylil...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Ani ja im neverím ani nos medzi očami a dupľom už nie hranatému birmovanému ateistickému bezstavovcovi.... i keď teraz sa "dušuje", že nebude "kandidovať".... o rok sa to obráti o 180°.....
jááj, keď mu budú chodiť prosebné listy, len aby to zobral a zachárnil nás
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
buchač
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
Herr preceda? Veď on je dokonalosť samá..... spolu s jeho nohsledmi a riťvlezmi..... ostatok národa = odpad.....(jeho mienenie)....

Poznámočka: firmu A.Kisku bude vyšetrovať NAKA na čele s Bernardom Slobodníkom.... smerákom, ktorý dával desaťtisícové príspevky strane, je kamoš precedu... ergo - absolútne "nestranné" vyšetrovanie....
Ako dobre vyšetril gorilu lipšicov nominant, keď sa začalo zisťovať ako dopátral tak sa vyplakal a zdrhol
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
misoft
buchač
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
Herr preceda? Veď on je dokonalosť samá..... spolu s jeho nohsledmi a riťvlezmi..... ostatok národa = odpad.....(jeho mienenie)....

Poznámočka: firmu A.Kisku bude vyšetrovať NAKA na čele s Bernardom Slobodníkom.... smerákom, ktorý dával desaťtisícové príspevky strane, je kamoš precedu... ergo - absolútne "nestranné" vyšetrovanie....
Ako dobre vyšetril gorilu lipšicov nominant, keď sa začalo zisťovať ako dopátral tak sa vyplakal a zdrhol
ako vyšetril gorilu ficov nominant ?
mali na to 10 rokov.......a stále majú
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
misoft
buchač
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
Herr preceda? Veď on je dokonalosť samá..... spolu s jeho nohsledmi a riťvlezmi..... ostatok národa = odpad.....(jeho mienenie)....

Poznámočka: firmu A.Kisku bude vyšetrovať NAKA na čele s Bernardom Slobodníkom.... smerákom, ktorý dával desaťtisícové príspevky strane, je kamoš precedu... ergo - absolútne "nestranné" vyšetrovanie....
Ako dobre vyšetril gorilu lipšicov nominant, keď sa začalo zisťovať ako dopátral tak sa vyplakal a zdrhol
ako vyšetril gorilu ficov nominant ?
mali na to 10 rokov.......a stále majú
a ty ešte snívaš silvestrovský sen? hlavný vyšetrovateľ bol menovaný lipšicom, a bola okolo toho spústa diskusií ale najmä asi sa zľakol že príde najmenej o gule preto odstúpil a kedyže bol vymenený za ficovho nominanta že by v roku 2017?
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
bjuty smis
pavol54
misoft
buchač
Nandrolon
Nikto nie sme dokonali a vo vsetkom dobri.
Týka sa to aj pána precedu ?
Herr preceda? Veď on je dokonalosť samá..... spolu s jeho nohsledmi a riťvlezmi..... ostatok národa = odpad.....(jeho mienenie)....

Poznámočka: firmu A.Kisku bude vyšetrovať NAKA na čele s Bernardom Slobodníkom.... smerákom, ktorý dával desaťtisícové príspevky strane, je kamoš precedu... ergo - absolútne "nestranné" vyšetrovanie....
Ako dobre vyšetril gorilu lipšicov nominant, keď sa začalo zisťovať ako dopátral tak sa vyplakal a zdrhol
ako vyšetril gorilu ficov nominant ?
mali na to 10 rokov.......a stále majú
a ty ešte snívaš silvestrovský sen? hlavný vyšetrovateľ bol menovaný lipšicom, a bola okolo toho spústa diskusií ale najmä asi sa zľakol že príde najmenej o gule preto odstúpil a kedyže bol vymenený za ficovho nominanta že by v roku 2017?
A v čom sú teda Ficovi ľudia lepší než Lipšicovi?
Gašpar že dal skartovať kopu dôkazov? Kaliňák že verejne komentuje každý zaujímavejší prípad?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

aha....takže 10 rokov vlády fica a políciu , prokuratúru stále riadi lipšic...

no ked čítam tvoje názory, naozaj mám pocit, že sa mi sníva...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

https://dennikn.sk/718260/sponzor-sm...to-tak-nevidi/
https://dennikn.sk/299227/financnu-p...sponzor-smeru/
https://www.minv.sk/?NJFP
https://www.ginn.press/news/bernard-slobodnik
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...u-stranou.html
Teda?
Smerák a ŠTBák šéfuje tým, ktorí majú vyšetrovať korupciu.... logicky.... nebude vyšetrovať svojich súputníkov.... zametie pod koberec.... "Skutok sa nestal"... bude vyšetrovať firmu terajšieho prezidenta (toho, ktorého si zvolil ľud a je to proti srsti SMERu a SMERákom), teda "Skutok sa stal!"

A vraj NESTRANNOSŤ a OBJEKTIVITA.... trt makový.... tůdle jak tá nudle....
Je to podobné, ako keby policajt, ktorý spôsobil haváriu, vyšetroval sám seba, alebo vrah vyšetroval sám seba....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať