Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
A v čom sú teda Ficovi ľudia lepší než Lipšicovi?
Gašpar že dal skartovať kopu dôkazov? Kaliňák že verejne komentuje každý zaujímavejší prípad?
Gašpar je len gašparko. By si videl, čítal, čo si o ňom myslia jeho podriadení, tie jeho rozkazy a nariadenia...linky nedávam.
Kali ? Na neho nikto nič nemá...detto na precedu. Tie bludné pochody Matoviča a jeho "dokazy" ? Tie si môže odviezť na starej Fabii ku babke na povalu.

Lipshit ? Chlapec narazil a odvtedy je od neho pokoj. Hm...síce pokoj ako pokoj...obhajuje hlavne takých, kde by sa mohol zviditeľniť...napr. tých kultúrnych mágov - sprejerov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, len by som ta poopravil. KAZDY ma na KAZDEHO. Preto sa nikdy nic nedotiahne do konca nech je vo vlade hocikto.
A este dodam, ze Harabin a Meciar maju na VSETKYCH... :-)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Buchac, len by som ta poopravil. KAZDY ma na KAZDEHO. Preto sa nikdy nic nedotiahne do konca nech je vo vlade hocikto.
A este dodam, ze Harabin a Meciar maju na VSETKYCH... :-)
Presne tak ako píšeš, Noviny fico nemá pod kontrolou (určite nie všetky), tak nech na neho niečo vytiahnu ale také čo sa dá uveriť a overiť len nie účet na Belize a bývanie v byte podvodníka to by som obhájil aj ja ale nie takému čo červené súkno pre očami. Nech neťahajú len vymyslené bludy. ZLODEJINE SA MUSÍ PREDCHÁDZAŤ (psovi ak kosť nehodíš tak o život neprídeš , ale skús mu ju hodiť a potom chcieť zobrať. aj o život môžeš prísť),
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

amen.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
amen.....
ani to nevieš správne napísať. Amen, je posledné slovo Veta sa končí bodkou (jednou). Vidieť čo je tvojou modlitbou.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... a nie som si isty, ci sa nepise s velkym A.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

10 rokov nepoužívam velké písmená

ked toto je tvoj argument....tak 3 x amen.....
ty nevidíš ani to, ked ti 10 rokov niekto kadí na hlavu a tvrdí, že ti dáva zákusok....
a nie to, čo je moja motlitba.....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na koho to bola reakcia?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandrolon
Na koho to bola reakcia?
na pala,
ak ťa náhodou uráža-viem, že si veriaci - že som to napísal s malým, nebudem to používať vôbec....
ale velké písmená používať nebudem....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neuraza, len som sa stratil, lebo som myslel ze je to na mna a tym padom nechapal na co... Ja na mobile zas nepouzivam diakritiku a niektori cesi na forach by blaznili...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
bjuty smis
amen.....
ani to nevieš správne napísať. Amen, je posledné slovo. Veta sa končí bodkou (jednou). Vidieť, čo je tvojou modlitbou.
Hehehehe...len v tom krátkom príspevku sú TRI chyby.

P.S.:
A či sa urazíš, či nie ?
V každom jednom príspevku (o pár vetách) Tvojom by som pochodil obdobne, aspoň 2-3 chyby.
Diaktriku síce neriešim, tú ešte beriem...ALE práve tie chýbajúce bodky a čiarky sú teda problémom... kór, keď jeden číta aj priestorovo.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
Nandrolon
Na koho to bola reakcia?
na pala,
ak ťa náhodou uráža-viem, že si veriaci - že som to napísal s malým, nebudem to používať vôbec....
ale velké písmená používať nebudem....
už keď používaš Amen tak existuje 8 prikázanie "nevyslovíš krivé svedectvo" (ľudovo dnes: nebudeš hovoriť čo nie je pravda)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
bjuty smis
amen.....
ani to nevieš správne napísať. Amen, je posledné slovo. Veta sa končí bodkou (jednou). Vidieť, čo je tvojou modlitbou.
Hehehehe...len v tom krátkom príspevku sú TRI chyby.

P.S.:
A či sa urazíš, či nie ?
V každom jednom príspevku (o pár vetách) Tvojom by som pochodil obdobne, aspoň 2-3 chyby.
Diaktriku síce neriešim, tú ešte beriem...ALE práve tie chýbajúce bodky a čiarky sú teda problémom... kór, keď jeden číta aj priestorovo.
Mám slabé okuliare, ani ty tu nie si bez chýb. Tiež neviem čo znamenajú tri či štyri bodky za problém... (Diaktriku kór)
Naposledy upravil pavol54 : 06.01.18 at 16:26
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
bjuty smis
Nandrolon
Na koho to bola reakcia?
na pala,
ak ťa náhodou uráža-viem, že si veriaci - že som to napísal s malým, nebudem to používať vôbec....
ale velké písmená používať nebudem....
už keď používaš Amen tak existuje 8 prikázanie "nevyslovíš krivé svedectvo" (ľudovo dnes: nebudeš hovoriť čo nie je pravda)
som ateista...
kde ja nehovorím pravdu ???? to som teda zvedavý...
kde ja mením tému ked nemám argument a trepem hned o inom ako ty ??

kde nevravím pravdu ??????

p.s. tú lekciu od buchača si prečítaj aspoň 3x )))) nech ju aspoň pochopíš
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Mám slabé okuliare, ani ty nie si bez chýb. Tiež neviem čo znamenajú tri či štyri bodky za problém...
1. Okuliare so slabými dioptriami nenosím. Pravidelne chodím k očnému. Doporučujem podobné konanie.
2. Na 99,9 % píšem bezchybne.
3. Ale ja viem, čo sú to tri bodky. Aj to, prečo ich píšem.
https://www.zones.sk/studentske-prac...-troch-bodiek/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
pavol54
Mám slabé okuliare, ani ty nie si bez chýb. Tiež neviem čo znamenajú tri či štyri bodky za problém...
1. Okuliare so slabými dioptriami nenosím. Pravidelne chodím k očnému. Doporučujem podobné konanie.
2. Na 99,9 % píšem bezchybne.
3. Ale ja viem, čo sú to tri bodky. Aj to, prečo ich píšem.
https://www.zones.sk/studentske-prac...-troch-bodiek/

) snád sa nechceš baviť o pravopise s niekym, kto mi ho vytýka touto vetou :

ani to nevieš správne napísať. Amen, je posledné slovo Veta sa končí bodkou (jednou). Vidieť čo je tvojou modlitbou.


najmä tá výtka malej bodky hned tam, kde ju on sám nedal )))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
) snád sa nechceš baviť o pravopise s niekym, kto mi ho vytýka
Dlab na to...každý sme nejaký.
Tiež máme svoj štýl písania - vyjadrovania.
No sú tu ešte horší, čo ondia na tie znamienka...viď poniektoré otázky. Kuwa, to je už nie raz iný level čítania, ktoré by som nazval lúštením. Samé hrubky, vynechané písmená, bez bodiek a čiarok...a pritom ide o príspevok, ktorý obnáša teda dosť viet, čiže by sa aj nejaké odseky hodili.
Sú aj takí, čo píšu bez chýb...no pre zmenu príspevok nedáva význam. Ako keby sám so sebou debatoval.
...a včul si vyber.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
pavol54
Mám slabé okuliare, ani ty nie si bez chýb. Tiež neviem čo znamenajú tri či štyri bodky za problém...
1. Okuliare so slabými dioptriami nenosím. Pravidelne chodím k očnému. Doporučujem podobné konanie.
2. Na 99,9 % píšem bezchybne.
3. Ale ja viem, čo sú to tri bodky. Aj to, prečo ich píšem.
https://www.zones.sk/studentske-prac...-troch-bodiek/
Psychológovia majú na tri bodky svoj názor. I keď ja ich občas tiež napíšem, nie som na to pyšná. Na šuťáku to neprekáža, skracuje to text.
A v uvedenom linku už iba prvé príklady sú priam hororové. Už sa ani psychológom nečudujem za ich vysvetlenie.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ak nemám istotu, pozriem si slovník. Čo dnes robia mnohí, slovenčinári môžu jasať, prednosti súčasnej doby.
http://slovniky.juls.savba.sk/?w=Ame...tf-8&oe=utf-8#
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Psychológovia majú na tri bodky svoj názor. I keď ja ich občas tiež napíšem, nie som na to pyšná. Na šuťáku to neprekáža, skracuje to text.
A v uvedenom linku už iba prvé príklady sú priam hororové. Už sa ani psychológom nečudujem za ich vysvetlenie.
Nuž, čo Ti poviem ?
Psychológov ja nejak neriešim.
Psychológ je v podstate kňaz, teda aspoň u mňa. Niekto príde, vykecá sa a fertig.
Tie všeliaké montovanie sa do iných oblastí života by si ale mohli odpustiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať