Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bettylou
jar88
A máme tu ďalšiu stupídnu debatu dotiahnutú do úspešného konca.
Som zvedavý s čím prídete nabudúce.
Že by to bola nebodaj buchačova gramatika?
Alebo politologia pavla54, či dokonca geopolitický pohľad aláá misoft?
Možno by dobre padlo rozobrať si problematiku krtkovania z pohľadu vlády v súvislosti s podávaným žrádlom v cene gastráča.
Sme mysleli, že už aj ty začneš dáku zmysluplnú tému. nielen sprosté komentáre
Zjavne aj ty zastupuješ nejakú osôbku neschopnú pochopiť písaný text.
Tak aby ti bolo jasné.
Ide o to, že nikdy žiadnu debatu nedotiahnu do konca a to bez ohľadu na tému.
Už chápeš svoj omyl?
chyba je že ty nikdy nepochopíš kedy je koniec debaty k nejakej téme
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dnes som videl novú antikoncepciu pre chlapov. Na pravde ukázali fotku aktivistky femen s nápisom na chrbte MONSTER ktorá si pomýlila slovenské veľvyslanectvo s českým
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchy, ešte že si citoval, jsem se lekla
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

hádaj, kto príde na Pohodu
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Včera som mal dojednané stretnutie v Bratislave na Gresslingovej ulici na 9:30 hod., lebo som predpokladal, že ráno bude na D1 zápcha. Vyrazil som o 8:10 až 8:15, ale pred diaľnicou som sa prezieravo otočil a vybral som sa cez Blatné, Šenkvice a Pezinok na Bratislavu. Samozrejme, že som nebol jediný, komu to v tej chvíli zaplo a tak 500 metrov za Blatným, sme zostali v podobnej zápche. Nuž do Šenkvíc sme dorazili cca po dvadsiatich minútach, ale tam to už išlo krokom.
Tak mi pri železiarstve napadla ďalšia prezieravá myšlienka a odbočil som smerom na železničnú stanicu, že kuknem, ako je to s našou železnicou. Po dvoch minútach som stál pred stanicou a na stanici práve stál vlak do Bratislavy. Nuž som nastúpil (samozrejme že bez lístku). Veď kúpim od sprievodcu.
Vlak bol takmer prázdny, super čistý, tichý, vykúrený žiadna nepohoda. Jednoducho všetko super. Za pár minút sme stáli na hlavnej stanici v Bratislave a ešte k tomu zadarmo (sprievodca neprišiel). Nuž pred stanicou som kúpil za 35 centov lístok a nastúpil na električku č.1. A zas sa to opakovalo, električka skoro prázdna, čisťučká, vykúrená, žiadny hrmot, rachot. Za 5 minút som vystupoval pod Manderlákom. Bolo 9:32 hod. a tak som si pokojne zapálil a špacírom dorazil na stretnutie.
No a o 11:10 som bol z Bratislavy znova doma. Samozrejme, že zápcha ešte riadne nedoznela. Neviem čo by bolo, ak by aj ostatných napadlo odstaviť auto na stanici v Šenkviciach.
Noo, ale všetci nemôžeme cestovať bez lístkov, to väčšinou romuláni z osád, ktorí na tie lístky nemajú.
A zo zákona si TY povinný ísť za sprievodcom a kúpiť si lístok.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
kukučka
Ale nie pred buchačom.
Máš pravdu...aj keď nie som Boh.

Ja som na pódiu pre víťazov ešte neošahával v priamom prenose tie hostesky....to si inkšie hviezdy nedovolili.
Je to proste nevycválaný trapko a trtko...ergo ujo.

Ako píšu v diskusii, pred (potencionálnym) krstom by sa musel vyspovedať...a tá spoveď by asi bola dlhá.
A ty nevieš to základné prikázanie - Milujte sa a množte sa. Bol by si sprostý nevyužiť príležitosť, a že tam akurát nejaká nenažratá spoločnosť filmovala, .. mohli si to odpustiť, ale dnes sa už úcta k životu nenosí, skôr úcta k prachom a k robote.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
PS: Ísť k pápežovi krstiť dieťa, ak nie sme ja ani moja žena ukážkoví veriaci so všetkým, čo k tomu patrí, a zabíjať čas najvyššieho zástupcu pána Boha na zemi je podľa mňa obrovská arogancia a taktiež hriech.
Môžno mám na tieto veci trochu vyhranený názor, ale stojím si za ním.
Všetko jak má byť, len ten Boh chýba. xixi, U nás to pod tišíc bohoch neni. , Ale každý má právo na svoje fantázie, v tom sa hádam zhodneme.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
V poslednej dobe začínam byť alergický na vyjadrenia typu ja som nevedel, ja som nechcel, prepáč nechcel som a podobne. Priniesla to vnučka zo škôlky a používa to vždy, ak niečo vyparatí. Som naozaj zvedavý, kedy a či vôbec ju to niekedy prejde. Už prišla aj s tým sprostým sory.
Nebuď precitlivelý , je to ich život
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Na 3/4 hoďky vyhodilo databázu porady, možno aj na kratšie, kukla som medzitým Vlci11, fajna muzička.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
jar88
Včera som mal dojednané stretnutie v Bratislave na Gresslingovej ulici na 9:30 hod., lebo som predpokladal, že ráno bude na D1 zápcha. Vyrazil som o 8:10 až 8:15, ale pred diaľnicou som sa prezieravo otočil a vybral som sa cez Blatné, Šenkvice a Pezinok na Bratislavu. Samozrejme, že som nebol jediný, komu to v tej chvíli zaplo a tak 500 metrov za Blatným, sme zostali v podobnej zápche. Nuž do Šenkvíc sme dorazili cca po dvadsiatich minútach, ale tam to už išlo krokom.
Tak mi pri železiarstve napadla ďalšia prezieravá myšlienka a odbočil som smerom na železničnú stanicu, že kuknem, ako je to s našou železnicou. Po dvoch minútach som stál pred stanicou a na stanici práve stál vlak do Bratislavy. Nuž som nastúpil (samozrejme že bez lístku). Veď kúpim od sprievodcu.
Vlak bol takmer prázdny, super čistý, tichý, vykúrený žiadna nepohoda. Jednoducho všetko super. Za pár minút sme stáli na hlavnej stanici v Bratislave a ešte k tomu zadarmo (sprievodca neprišiel). Nuž pred stanicou som kúpil za 35 centov lístok a nastúpil na električku č.1. A zas sa to opakovalo, električka skoro prázdna, čisťučká, vykúrená, žiadny hrmot, rachot. Za 5 minút som vystupoval pod Manderlákom. Bolo 9:32 hod. a tak som si pokojne zapálil a špacírom dorazil na stretnutie.
No a o 11:10 som bol z Bratislavy znova doma. Samozrejme, že zápcha ešte riadne nedoznela. Neviem čo by bolo, ak by aj ostatných napadlo odstaviť auto na stanici v Šenkviciach.
Noo, ale všetci nemôžeme cestovať bez lístkov, to väčšinou romuláni z osád, ktorí na tie lístky nemajú.
A zo zákona si TY povinný ísť za sprievodcom a kúpiť si lístok.
A to sa ešte chváli, že bol čierny pasažier.... ako aj to, že bol zlodej zbraní..... Buď mu z toho hrabe /a riadne), alebo by sa o neho mala začať zaujímať NAKA....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
To víš, mike, asi dovolenka, každý blbne svojím spôsobom
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
bettylou
jar88
Včera som mal dojednané stretnutie v Bratislave na Gresslingovej ulici na 9:30 hod., lebo som predpokladal, že ráno bude na D1 zápcha. Vyrazil som o 8:10 až 8:15, ale pred diaľnicou som sa prezieravo otočil a vybral som sa cez Blatné, Šenkvice a Pezinok na Bratislavu. Samozrejme, že som nebol jediný, komu to v tej chvíli zaplo a tak 500 metrov za Blatným, sme zostali v podobnej zápche. Nuž do Šenkvíc sme dorazili cca po dvadsiatich minútach, ale tam to už išlo krokom.
Tak mi pri železiarstve napadla ďalšia prezieravá myšlienka a odbočil som smerom na železničnú stanicu, že kuknem, ako je to s našou železnicou. Po dvoch minútach som stál pred stanicou a na stanici práve stál vlak do Bratislavy. Nuž som nastúpil (samozrejme že bez lístku). Veď kúpim od sprievodcu.
Vlak bol takmer prázdny, super čistý, tichý, vykúrený žiadna nepohoda. Jednoducho všetko super. Za pár minút sme stáli na hlavnej stanici v Bratislave a ešte k tomu zadarmo (sprievodca neprišiel). Nuž pred stanicou som kúpil za 35 centov lístok a nastúpil na električku č.1. A zas sa to opakovalo, električka skoro prázdna, čisťučká, vykúrená, žiadny hrmot, rachot. Za 5 minút som vystupoval pod Manderlákom. Bolo 9:32 hod. a tak som si pokojne zapálil a špacírom dorazil na stretnutie.
No a o 11:10 som bol z Bratislavy znova doma. Samozrejme, že zápcha ešte riadne nedoznela. Neviem čo by bolo, ak by aj ostatných napadlo odstaviť auto na stanici v Šenkviciach.
Noo, ale všetci nemôžeme cestovať bez lístkov, to väčšinou romuláni z osád, ktorí na tie lístky nemajú.
A zo zákona si TY povinný ísť za sprievodcom a kúpiť si lístok.
A to sa ešte chváli, že bol čierny pasažier.... ako aj to, že bol zlodej zbraní..... Buď mu z toho hrabe /a riadne), alebo by sa o neho mala začať zaujímať NAKA....
Však nepovedal, akou súpravou sa viezol. Pred nasadením Regiojetu sme tiež chodili lokálkou, nedalo sa počas jazdy prechádzať z vagóna do ďalšieho. A keďže večer chodili iba dva vozne, sprievodca mohol byť iba v jednom. Zrejme na prvej zastávke prešiel do druhého. Takže stačilo si počkať, komu na tom záležalo, aby sa uistil, ktorým sa sprievodca povezie.
Ale domnievam sa, že ten príbeh nesie v sebe podstatnejšiu pointu ako čierneho pasažiera.
Ľudia na južnej strane mesta sa už stávajú čoraz viac uvedomelejšími, vidno na parkoviskách podľa počtu sa zvyšujúcich odstavených áut.
Všetko preberáme zo západu, ale toto sa ťažko ujíma. Radšej prichádzajú denne o dve hodiny drahocenného času.
Aj tak sú stále železnice na môj vkus ťažkopádne, už mohli vrátiť opäť trasu pre osobné vlaky z Nového Mesta do Petržalky aj s pokračovaním do ďalších obcí.
To čo popísal jar88 je v podstate metro, čo som tu tvrdila už pred pár rokmi, že v BA je, len ľuďom to nezapaľovalo.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

sobota....15:45

stv 1...zem spieva....difča z horehronia tam spíva...

stv 2...folkorný festival svidník....difča z východu tam spíva..

ja nič...len sns...kapitáááň lesostav a nový riaditel rezník .....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
sobota....15:45

stv 1...zem spieva....difča z horehronia tam spíva...

stv 2...folkorný festival svidník....difča z východu tam spíva..

ja nič...len sns...kapitáááň lesostav a nový riaditel rezník .....
rezník reže koncesie ako divý aby bolo na reprízy
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ja kukátko od 5 rána, šecky zaradom, tam Blava, Hriňová, aj východ, len veľmi kričia po sebe. Ešte kukám dúfam, že už čoskoro koniec, keďže...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

16:15 ešte bolo na oboch kanáloch...
nemám nič proti folkloru, dychovkám...ľudovým tradíciám
ale ani neverím na konšpirácie...tak totak má byť....
a celú nedeľu budú na oboch kanáloch len omše...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://www.porada.sk/t304756-nesuhla...cky-chory.html
Nejako sa nám rozbesnel..... poletel by..... nedá sa....
Snímok 001 2018,01,27 22_01.jpg  
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
16:15 ešte bolo na oboch kanáloch...
nemám nič proti folkloru, dychovkám...ľudovým tradíciám
ale ani neverím na konšpirácie...tak totak má byť....
a celú nedeľu budú na oboch kanáloch len omše...
To je taký problém sa odstrihnúť?
Boli časy, keď som musela mať doma vždy nejaký podmaz. Nielen hudobný, malo to svoje dôvody. A mám na mysli aj rozhlas. Správy, určité kontaktné relácie a pod. Povinnosť aj pocit, že musím byť vždy v obraze. Až som jedného dňa zistila, že vôbec nemusím. Ale dala som si povedať až vtedy, keď mi začala reagovať pokožka s nepríjemnými pocitmi od zápästia po lakeť z vrchnej strany. Pravdupovediac to dorazili reklamy.
Znovuobjavenie ticha je mocné, človek začne vnímať iné podnety prirodzené duši.
Prečítať a vypočuť si môžem predsa aj inde čo chcem, žiadny besný diktát.
Keďže som sa zbavila aj TV, občas zájdem iba na Jojku (lebo jediný TV kanál na nete), a keď vidím relácie typu kukátko a pod., zutekám kade ľahšie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako matka som rada, že som nezažila pri svojich deťoch éru FB, a aj internet. Sme zosieťovaní aj bez nich.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať