Zavrieť

Porady

dobropis

ahojte, potrebujem poradit, z jednej faktury som potrebovala vydobropisovat dve polozky co sa mi aj podarilo, ale mi ostali polozky v dobropise v kladnych hodnotach, ked na sklade aj v pohyboch to zapisalo minusovo. mate s tym nejake skusenosti, nemalo by to byt minusom, ako bude zakaznik vediet ze ma zaplatit iba rozdiel ked dobropis je v kaldnych hod. - teraz to vyzera tak ako by som mu k vystavenej fa pripocitala este aj dobropis.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Postavíš sa na pôvodnú faktúru, cez Záznam dáš Dobropisovať, vyhodí ti dobropis, zmažeš položky, ktoré nepotrebuješ a uložíš to. Hodnoty sú plusom, zaúčtované sú mínusom a samotný dobropis svieti na červeno. Odberateľovi môžeš hneď aj s dobropisom zaslať Vzájomný zápočet faktúr, alebo sa s ním len dohodnúť, že o danú čiastku menej zaplatí pôvodnú faktúru.

    FIFA je offline (nepripojený) FIFA

    úplný začiatočník FIFA
    Prosim, poradte mi niekto ako treba zlikvidovat dobropis v pohode.Som úplná začiatočníčka a neviem sa v tom pohybovat.Mám prijaté ale o vystavené dobropise a chcem ich zlikvidovať.Prosím, poradťe.Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.