Zavrieť

Porady

Zelená fazuľka.

Mama troch dospelých detí
Máte osvedčené zaujímavé recepty na jedlá so zelenej resp. žltej lúskovej fazuľky?
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
osky Pozri príspevok
je to pracne ale da sa to zjednodusit-
ja obalujem v trojobale len mäso a ryby.
inak zeleninu ako cukiny,karfiol,huby........len v cesticku
/staci 1 vajce vymiesat s troskou soli a potom len podla potreby kolko chces muky a do toho mlieko aby sa spravilo tekute cestiko-ide len o to aby sa vytvoril obal na zelenine,zarabam to v hlbokej miske aby sa kusky zeleniny lahsie namocili/,
nahadzem si aj viac malych kuskov,premiesam v cestickuv opatrne vidlickou ,potom v struhanke medzi prstami ,na velkom site osypem zvysnu struhanku a zo sita vysypem rovno na panvicu.ziadna babracka po jednom.rychle,nenaspinis a nezalepis si tak ruky
Na ryby je chutný namiesto trojobalu mix hladkej múky so sladkou červenou paprikou. Vyskúšajte.

ankap Pozri príspevok
Dobrá je aj vyprážaná, ale je to dosť pracné. Očistenú fazuľku troška obvaríme v slanej vode, počkáme kým obschne, obalíme v trojobale /každý struk samostatne/ a vyprážame. Namiesto strúhanky môžeme použiť aj strúhaný kokos. Je to veľmi chutné.
Ja si 5 strukov pospájam 2-3 špáratkami, ktoré po vypražení vytiahnem z hotových "oparžencov".
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Môj manžel stále túžil po zelenej fazuľke ako perkelt. Ked som sa pýtala svokry, tak recept mi nevedela povedať. (práve mi došlo, že to mohol mať od nejakej svojej bývalej frajerky )

Takže improvizácia, na opraženu cibuľku (dosť veľa) dám fazuľku nakrájanú na malé kusky, orestujem, posolim, podlejem a dusím do makka. Potom pridám lyžicu múky, trochu mletej papriky, aby to malo trochu omáčky. Podávam s cestovinami.
Ked sa chcem trochu zaslúžiť , tak pridám aj smotanu

Podobne pripravujem aj karfiol.


Sladkokyslý šalát (variacie tu už boli)
Uvarená fazuľka sa orestuje na cibuľke a na záver sa pridá lyžica cukru a lyžica octu, najlepšie balsamico.

Fazuľka so šampionmi na čínsky spôsob
Orestujeme čo najmenšie šampiony na oleji, pridáme na jemné prúžky nakrájaný por, uvarenú fazuľku pokrájanú na cca 4 cm kusky, zakvapeme sojovou omáčkou, pridáme lyžicu cukru, lyžicu octu a necháme rozpustiť..
Na záver v studenej vode (asi 1 dcl) rozpustíme lyžicu solamylu, nalejeme do panvice a necháme prevrieť. Ihned vypíname.
dobre chutí s ryžou, pre niekoho je to hlavne jedlo, pre niekoho iba šalát.
0 0
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Ja mám fazuľku veľmi rada (našťastie, lebo ako diabetičke mi aj pomáha udržovať hladinu cukru) a najradšej ju konzumujem len jednoducho obvarenú v slanej vode - prípadne takmer bez soli na pare - a s nejakým dipom, najradšej len jogurt, prípadne smotana s kôprom. Je to oveľa zdravšie, než čipsy pri telke.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

teraz varim polievku zo zelenej fazulky - mnam !!!

0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Ja si mierne ovarím celé fazuľky, podotýkam, že lepšie sú tie, ktoré sú "bez fúzov", potom si dám do mikroténového vrecka asi 40 až 50 kúskov a dám do mrazáku. Celý rok, keď potrebujem, vyberiem z mrazničky, zoberiem štyri až päť fazuliek, zabalím to do plátku syra, ktorý je položený na plátku šunky, zrolujem, obalím to v trojobale a vypražím. Je to rýchle, chutné, nemusíš to soliť, lebo syr aj šunka sú slané a zje to aj môj muž, ktorý varenú a pečenú zeleninu nemá rád. A pridaj zeleninový šalát alebo zemiakové pyré a večeru alebo rýchly obed máš hotový.
Plada
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

plada Pozri príspevok
Ja si mierne ovarím celé fazuľky, podotýkam, že lepšie sú tie, ktoré sú "bez fúzov", potom si dám do mikroténového vrecka asi 40 až 50 kúskov a dám do mrazáku. Celý rok, keď potrebujem, vyberiem z mrazničky, zoberiem štyri až päť fazuliek, zabalím to do plátku syra, ktorý je položený na plátku šunky, zrolujem, obalím to v trojobale a vypražím. Je to rýchle, chutné, nemusíš to soliť, lebo syr aj šunka sú slané a zje to aj môj muž, ktorý varenú a pečenú zeleninu nemá rád. A pridaj zeleninový šalát alebo zemiakové pyré a večeru alebo rýchly obed máš hotový.
Plada
Tak toto spravím vnukovi, keď príde na prázdniny. Ten má zaužívané: "zelenina fuuuj" Takto mu tú zeleninku aspoň trochu zakamuflujem.
Aj keď ani toto nie je najzdravšie, ale jeho stravovacie návyky babka za 2 týždne nezmení
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 27.07.09 at 19:21
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

vierulda Pozri príspevok
Ahoj, ja si fazuľku v lete sterilizujem v kyslom náleve, je výborná.

Strúčky očistiť, nakrájať na asi 1 cm kúsky, dobre umyť. Na 1 l vody pridať 1 polievkovú lyžicu soli , 0,3 dl octu a nadrobno pokrájaný kôpor. Nálevom zaliať strúčky a asi 1 hodinu variť prikryté ( takmer do mäkka). Naložiť do pohárov a 25 minút sterilizovať.

Je to v zime výborný obed alebo večera - a hlavne rýchlo hotové. Pohár vylejem do hrnca, pridám nadrobno pokrájané zemiaky a po ich uvarení pridám zásmažku a zátrepku so šľahačkovou smotanou. Ak treba, možno ešte trochu prisoliť - podľa chuti, resp. pridať medzi prsty cukru na zjemnenie. S volským okom je to super. A ešte - sme štvorčlenná rodina a strúčky zaváram do 3,7 dl pohárov - úplne to stačí. Skúste, neobanujete!
dostala som od kolegyne zelenu fazulku - skusam horeuvedeny recept
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
plada Pozri príspevok
Ja si mierne ovarím celé fazuľky, podotýkam, že lepšie sú tie, ktoré sú "bez fúzov", potom si dám do mikroténového vrecka asi 40 až 50 kúskov a dám do mrazáku. Celý rok, keď potrebujem, vyberiem z mrazničky, zoberiem štyri až päť fazuliek, zabalím to do plátku syra, ktorý je položený na plátku šunky, zrolujem, obalím to v trojobale a vypražím. Je to rýchle, chutné, nemusíš to soliť, lebo syr aj šunka sú slané a zje to aj môj muž, ktorý varenú a pečenú zeleninu nemá rád. A pridaj zeleninový šalát alebo zemiakové pyré a večeru alebo rýchly obed máš hotový.
Plada
Mňaaaaaaam, tak toto musí byť výborné! Zajtra idem na trh kúpiť fazuľku.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Tak dnes som urobila tú zelenú fazuľku od plady. Nemá chybu!!!!
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Ahoj, Zdenka, teší ma, že Vám to chutilo, mne to poradila kolegyňa, no a muž, keď to videl, povedal, že ani nie je hladný, ochutnal a teraz to robím dosť často, lebo sme si to všetci obľúbili.
Plada
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Zelenú či žltú nakrájanú fazuľku podusiť, trochu osoliť, po odkvapkaní pridať rozotrený cesnak podľa chuti a zaliať kyslou smotanou, prípadne bielym jogurtom, príloha pečivo a či chlieb.
Kto nechce cesnak, tak kôpor je tiež fajn, no a za studena, mňam.
0 0
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

vierulda Pozri príspevok
Ahoj, ja si fazuľku v lete sterilizujem v kyslom náleve, je výborná.

Strúčky očistiť, nakrájať na asi 1 cm kúsky, dobre umyť. Na 1 l vody pridať 1 polievkovú lyžicu soli , 0,3 dl octu a nadrobno pokrájaný kôpor. Nálevom zaliať strúčky a asi 1 hodinu variť prikryté ( takmer do mäkka). Naložiť do pohárov a 25 minút sterilizovať.

Je to v zime výborný obed alebo večera - a hlavne rýchlo hotové. Pohár vylejem do hrnca, pridám nadrobno pokrájané zemiaky a po ich uvarení pridám zásmažku a zátrepku so šľahačkovou smotanou. Ak treba, možno ešte trochu prisoliť - podľa chuti, resp. pridať medzi prsty cukru na zjemnenie. S volským okom je to super. A ešte - sme štvorčlenná rodina a strúčky zaváram do 3,7 dl pohárov - úplne to stačí. Skúste, neobanujete!
Dobrý typ, len to sterilizovanie sa mi po toľkom varení zdá už zbytočné
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať