Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

bezradná
Pozrite, čo by za žiadnych okolností nemalo chýbať v kancelárii

PS:Možno, keby som mala niečo také pri sebe, nechytal by ma závrat pri pohľade na jedlo. Dnes mám nariadenú diétu a to tiež človeku nezdvihne náladu

tak to je perfektny sanon pre pracu
Naposledy upravil camelfly : 20.10.06 at 13:18
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Simonab
No teraz neviem či isto doriadili aj byt ale boli tam dáke problémy s neplatením. No a ešte k tomu prerába byt. Ja si to tiež všetko až tak nepamätám. Dúfam, že sa Wilma nenahnevá, že to tu rozoberám. Je mi jej fakt ľúto má toho dosť. Idem pohľadať dáky pekný obrázok.
Simonka máš čiastočnú pravduneplatenie tam bolo, ale nedoriadili byt lež môjho brata. Dnes sme boli podávať trestné oznámenie pre napadnutie a vyhrážanie sa zabitím a podobne. Jednoducho tento týždeň mám o zábavku postarané. A ak by sa mi náhodou málilo, nejaká dobrá suseda nás udala správcovi, že robíme prerábku. Ten sa prišiel pozrieť, medzi dvermi skonštatoval, že výmena zárubní a interiérových dverí, ako aj likvidácia vstavanej skrine a špajze je v poriadku a kľudne môžme pokračovať. A bol taký dobrý, že natrel aj ktorá dobrá duša mala problém. Najkrajšie je, že oni prerábali v byte s príslušnými zvukovými doprovodmi skoro 3/4 roka, kým u nás bola zvýšená hlučnosť len 3dni
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Melnick
Ak bude Willma chcieť ,vymažeme bez toho,aby sme sa urážali,tie príspevky kde sa jej problém rozoberal. Veď sme CCCC.Súhlas?
Čo by ste zmazávali. Veď keby som nepotrebovala a spoň diaľkovú morálnu podporu, tak by som to neprevetrávala.



0 0
elli elli

elli je offline (nepripojený) elli

Danila
Konečne, konečne v CCCC. Ako to napísala Vlastička? Ak ti je úplne na houby, tak povedz že super. Ak ti nevyšlo vôbec, ale vôbec nič, povedz, že super. Ak si bol po členky v bahne, povedz, že super. Babenky moje, v živote som sa nemala tak super, ako teraz. Postoj chvíľa............
"kdyz je zenske uuplne nejhur, musi zatahnout bricho a vypnout prsa, at nikdo nevidi, ze vlaci prdel po zemi"
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

willma

Simonka máš čiastočnú pravduneplatenie tam bolo, ale nedoriadili byt lež môjho brata. Dnes sme boli podávať trestné oznámenie pre napadnutie a vyhrážanie sa zabitím a podobne. Jednoducho tento týždeň mám o zábavku postarané. A ak by sa mi náhodou málilo, nejaká dobrá suseda nás udala správcovi, že robíme prerábku. Ten sa prišiel pozrieť, medzi dvermi skonštatoval, že výmena zárubní a interiérových dverí, ako aj likvidácia vstavanej skrine a špajze je v poriadku a kľudne môžme pokračovať. A bol taký dobrý, že natrel aj ktorá dobrá duša mala problém. Najkrajšie je, že oni prerábali v byte s príslušnými zvukovými doprovodmi skoro 3/4 roka, kým u nás bola zvýšená hlučnosť len 3dni
Juuj Danka tak to ti teda nezávidím. na každom kroku sa človek stretne s nejakým blbcom Ale snáď si si už týmto tú smolu vyčerpala a už bude len svietiť slniečko. Hlavu hore a nech sa brat čím skôr vyzdravie.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

willma
Čo by ste zmazávali. Veď keby som nepotrebovala a spoň diaľkovú morálnu podporu, tak by som to neprevetrávala.


spravili ste s bratom dobre, len nech sa to vyriesi k vasej spokojnosti
aj ked to asi bude chvilu trvat, tak sa drz Willmuska

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďakujem Katka a čo sa týka brata len nech je ešte chorý aj tak to už ide vyšetrovateľovi a PN do 7 dní (ako uviedli lekári pri prvotnom vyšetrení) je o ničom. Ideme to dotiahnuť až na prokurátora a súd, nakoľko tam bolo vyhrážanie smrťou a dotyčný blbeček sa aj pokúšal brácha dostať von oknom-otvoreným a z 1,poschodia.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
camelfly
tak to je perfektny sanon pre pracu
A takto vyzeráš na druhý deň?
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

willma
Ďakujem Katka a čo sa týka brata len nech je ešte chorý aj tak to už ide vyšetrovateľovi a PN do 7 dní (ako uviedli lekári pri prvotnom vyšetrení) je o ničom. Ideme to dotiahnuť až na prokurátora a súd, nakoľko tam bolo vyhrážanie smrťou a dotyčný blbeček sa aj pokúšal brácha dostať von oknom-otvoreným a z 1,poschodia.
Neviem ako tak sledujem tú dnešnú dobu tak človek sa už asi ničomu nemôže čudovať. Na každom kroku Vás môže niekto vyštvať z práce, rozbiť bezdôvodne Váš majetok, vyhrážať sa prípadne aj ohroziť na živote.
Ale netreba sa nechať zastrašiť a riešiť to. Tak držím palce s policajtami pretože s nimi býva veľakrát tiež "sranda"
A keby bol nejaký problém tak napíš. Na Porade to vyriešime spolu s tebou
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick
A takto vyzeráš na druhý deň?
Majka, to je este ten lepsi pripad
potom mozno uz aj takto
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Katka neboj, ja keď sa do niečoho zakusnem tak som jak pittbul-i keď dušička je vo mne veľmo maličká, ja dostať takú šupu ako brat tak som už na márach. A policajti ma tiež pobavili, keď napriek výzve okrem mňa a môjho nájomníka nelegitimovali nikoho z prítomných. Takže fajn. Som zvedavá kam to až dotiahneme.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

willma
Katka neboj, ja keď sa do niečoho zakusnem tak som jak pittbul-i keď dušička je vo mne veľmo maličká, ja dostať takú šupu ako brat tak som už na márach. A policajti ma tiež pobavili, keď napriek výzve okrem mňa a môjho nájomníka nelegitimovali nikoho z prítomných. Takže fajn. Som zvedavá kam to až dotiahneme.
Tak to ti môžem popriať len veľa trpezlivosti a pevné nervy
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Pre všetkých členov CCCC
Želám Vám všetkým príjemný víkend,
starosti nech vás obchádzajú čo najďalej, sladké sníčky nezaťažované DPH-čkou
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja sa dostanem k netu až v nedeľu večer, tuším, že pri tejto téme sa zdržím min. hodinku. Prajem ničím nerušený víkend.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
lenkak
ja sa dostanem k netu až v nedeľu večer, tuším, že pri tejto téme sa zdržím min. hodinku. Prajem ničím nerušený víkend.
Ja až v pondelok ráno a dúfam, že nebudem mať smolu s kávou ako tento pondelok.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Už som si zohnala krištáľovú guľu a všetky si Vás tam nachádzam. Téda veeeľmi príjemný pohľad sledovať tie malé dieliky puzlle, aby sa vytvoril dokonalý kolektív, ktorý nemá žiadne chyby iba samé pozitíva. A všetky sa do nej krásne pomestíte. Nikto nikomu nezavadzia, nikto nikomu nezávidí, nikto si nepripadá múdrejší a neomylnejší. Krása, ľudská krása tu kraľuje. :p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



No ja neviem, ale sa mi zdá, že dorast do CCCC je už tu. Teším sa keď bude mať 17.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Samé krásne obrázky Vám posielam pre radosť a dodepeháčkovným aj ako antidepkový dodatočný doping.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ach jaj už chápem, že ste kade-tade? Že ste mi prenechali dvojtisícovku, nech sa teším ako malé decko? A ja sa veru aj. A kľudne si na vás počkám.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

fotené na Floride
coolfotka1.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať